Kondicionieris


cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Kondicionieris

Post by cesedy »

Sveiki. Man ir neliela problēma ar kondicionieri. Pagaišgad iepildīju freonu, bet līdz šim laikam ta arī nepūš salonā aukstu gaisu. Man teica, ka lai nāktu auksts gaiss, tad līdz ar kondicionieri ir jāieslēdzas arī radiatora ventilatoram, bet tā nenotiek. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir kādi ieteikumi.
Pāldies par uzmanūbu.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Kondicionieris

Post by elmo »

Kurš tev to teica, tas kurš pildīja!?:laugh:
Es tavā vietā vairs pie tā paša pildītāja nebrauktu!
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Kondicionieris

Post by vidvuds »

cesedy wrote:Sveiki. Man ir neliela problēma ar kondicionieri. Pagaišgad iepildīju freonu, bet līdz šim laikam ta arī nepūš salonā aukstu gaisu. Man teica, ka lai nāktu auksts gaiss, tad līdz ar kondicionieri ir jāieslēdzas arī radiatora ventilatoram, bet tā nenotiek. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir kādi ieteikumi.
Pāldies par uzmanūbu.
Bija līdzīga problēma, mājās pulkstenim nomainīju bateriju un līdz ar to vairs kurpes nespiež
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

vidvuds wrote:
Bija līdzīga problēma, mājās pulkstenim nomainīju bateriju un līdz ar to vairs kurpes nespiež
HA HA HA :laugh:
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Kondicionieris

Post by zinitis »

cesedy wrote:Sveiki. Man ir neliela problēma ar kondicionieri. Pagaišgad iepildīju freonu, bet līdz šim laikam ta arī nepūš salonā aukstu gaisu. Man teica, ka lai nāktu auksts gaiss, tad līdz ar kondicionieri ir jāieslēdzas arī radiatora ventilatoram, bet tā nenotiek. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir kādi ieteikumi.
Pāldies par uzmanūbu.
Ja vēlies saņemt kādu ieteikumu,tad vismaz sāc ar to,ka norādi modeli un dzimšanas gadu(nevis savu,bet auto,kuram ir problēma),un tad varbūt saņemsi ~20% pareizu atbildi caur neta diagnostiku!
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

92. gada SAAB 9000 2.3turbo
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Kondicionieris

Post by zinitis »

cesedy wrote:92. gada SAAB 9000 2.3turbo
Nu ja ventilators nestrādā tikai ieslēdzo AC,bet motoram uzkarsot,viņš iet.Tad sāc ar to ,ka pārbaudi vai vadi no spiediena slēdža ir ok(tas ir labajā lanžeronā,4u kontaktu konektors...)
Savieno zilo un melno vadu,ja ventilators aiziet,tad problēma ir slēdzī,ja neaiziet,tad vadi vai releji.Šī gada modeļiem bij problēmas ar sapuvušiem priekšējiem vadiem.
Bet kā jau minēju,tad šai diagnozei vari ticēt par kādiem 20%...
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

Zinitis wrote:
cesedy wrote:92. gada SAAB 9000 2.3turbo
Nu ja ventilators nestrādā tikai ieslēdzo AC,bet motoram uzkarsot,viņš iet.Tad sāc ar to ,ka pārbaudi vai vadi no spiediena slēdža ir ok(tas ir labajā lanžeronā,4u kontaktu konektors...)
Savieno zilo un melno vadu,ja ventilators aiziet,tad problēma ir slēdzī,ja neaiziet,tad vadi vai releji.Šī gada modeļiem bij problēmas ar sapuvušiem priekšējiem vadiem.
Bet kā jau minēju,tad šai diagnozei vari ticēt par kādiem 20%...
Paldies par atbildi, iešu pamēģināt :)

Tā, biju meģināt. Kad savienoju vadus, tad ventilators sāka darboties. Tad ir 2 iespējas, vai nu spiediena slēdzis ir beigts, vai arī nav tas spiediens.
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

Sorry, ka taisu dubultpostu, bet savādāk neuzrādā, ka ir jauna ziņa te un tad reti kurš skatās šajā topikā..

Tātad, vēlējos uzzināt, vai spiediena slēdzi var izmantot no lietotas mašīnas, kuram kondicionieris ir strādājis, jo biju autoveikalā, un tas slēdzis nav no lētākajām detaļām (vismaz man, kā studentam).
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Kondicionieris

Post by Arnijs »

cesedy wrote:Sorry, ka taisu dubultpostu, bet savādāk neuzrādā, ka ir jauna ziņa te un tad reti kurš skatās šajā topikā..

Tātad, vēlējos uzzināt, vai spiediena slēdzi var izmantot no lietotas mašīnas, kuram kondicionieris ir strādājis, jo biju autoveikalā, un tas slēdzis nav no lētākajām detaļām (vismaz man, kā studentam).
Ja ejošs - kāpēc gan ne? Tikai - spiediena slēdzis nostrādā jau zem kādām 4 atm. Tā, ka sabaudi labāk kādā kondišku kantorī, kas Tev ar spiedienu sistēmā, pirms taisies mainīt slēdzi
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Kondicionieris

Post by KoreFun »

Starp citu, vai kāds nezin, tiešām 9-3 kondiškā jāpūš ~30-40 atmosfēras spiediens pie pildīšanas?:dry:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
asus
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 186
Joined: Mon Apr 13, 2009 1:18 pm
Location: Riga

Re:Kondicionieris

Post by asus »

Bet vai ar spiedieniem viss ir kārtībā?:huh:
Varbūt tev nedapildija,vai arī populārākais variants,ir iepūst freonu gāzveidā!:laugh:
cesedy wrote:Sveiki. Man ir neliela problēma ar kondicionieri. Pagaišgad iepildīju freonu, bet līdz šim laikam ta arī nepūš salonā aukstu gaisu. Man teica, ka lai nāktu auksts gaiss, tad līdz ar kondicionieri ir jāieslēdzas arī radiatora ventilatoram, bet tā nenotiek. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir kādi ieteikumi.
Pāldies par uzmanūbu.
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

Man liekas, ka bija gazveida. A kadam tad jabut?

Sorry par raksribu, rakstu no TabletPC, kam nav LV valoda :)
cesedy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Nov 22, 2010 11:30 pm
Location: Roja

Re:Kondicionieris

Post by cesedy »

vēl gribēju jautāt - ja ir iepildīts tas gāzveida, tad ir iespējams dabūt ar pildīšanas iekārtu ārā, un iepildīt vajadzīgo freonu ar nelielu atlaidi?
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Kondicionieris

Post by zinitis »

cesedy wrote:vēl gribēju jautāt - ja ir iepildīts tas gāzveida, tad ir iespējams dabūt ar pildīšanas iekārtu ārā, un iepildīt vajadzīgo freonu ar nelielu atlaidi?
Izskatās,ka šī tēma sāk braukt ļoti dziļās auzās...
Post Reply