Trionic 5.2


Post Reply
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Trionic 5.2

Post by kakucis »

Nu tā... Problēma sekojoša. Meklēju trionic 5.2 vadības bloku BEZ TCS, vai arī kādu kas varētu pārrakstīt manu esošo bloku. Jātiek vaļā no TCS
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Trionic 5.2

Post by edijs »

Ja izdosies atbrīvoties no TCS ar esošo bloku, braukšu pieredzes apmaiņā. :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Re:Trionic 5.2

Post by kakucis »

edijs wrote:Ja izdosies atbrīvoties no TCS ar esošo bloku, braukšu pieredzes apmaiņā. :)
Nils solās manu sāpi risināt :laugh: .Cik nu es esu racies un dzirdējis tad trionic gadījumā tā itkā nav problēma. Arī TCS uz nerviem kāpj? Es jau sen saku ka opcija TCS ir jāatzīmē sadaļa "mīnusi" nevis "ekstra":laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Trionic 5.2

Post by Nils »

kakucis wrote:
edijs wrote:Ja izdosies atbrīvoties no TCS ar esošo bloku, braukšu pieredzes apmaiņā. :)
Nils solās manu sāpi risināt :laugh: .Cik nu es esu racies un dzirdējis tad trionic gadījumā tā itkā nav problēma. Arī TCS uz nerviem kāpj? Es jau sen saku ka opcija TCS ir jāatzīmē sadaļa "mīnusi" nevis "ekstra":laugh:
Es varu mēģināt atslēgt TCS iekš vadības bloka, nekādu citu ideju man nav, bet vai ar to pietiek? Māc šaubas. :dry:
Saab 900 Turbo '81
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Re:Trionic 5.2

Post by kakucis »

Varbūt kādam ir 5.2 shēma?? Jātiek skaidrībā ar temeratūras devēju un radiatora ventilatora ieslēgšanos....
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Trionic 5.2

Post by edijs »

Šādas tādas shēmas atradīsi te.. http://znet.lv/~pub/saab_shemas/

Bet par to, vai tcs ir ekstra vai mīnuss - zini, ziemā, kad iemācās ar šamo saprasties, tad man salikās, ka ir baigi forši. Un kamēr negļuko nekas, tikmēr arī forši. Bet, kad sākās visādi pigori.. tad gribās iet kārties.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Re:Trionic 5.2

Post by kakucis »

TCS ideja jau nav slikta, nezinu kā ir trionic gadījumā, bet uz jetronic to prieku izbaudīju ne ilgāk kā nedēļu.Pie tam gan drosele, gan arī pedāļa sensors izzskatās kā jauni. Gan jau vajadzēja tikai kļūdu nodzēst, bet palasot kā citi ar to mokās nolēmu labāk tajā visā galvu nebāzt. Katrā gadījumā Man tagad ir 2 komoplekti ar TCS, vadi, droseles, kompji(jetronic un trionic), bet vismaz pašlaik galīgi negribās mēģināt likt iekš kāda auto. Glabāšu varbūt kādam mistiskam nākotnes projektam.:laugh: Pašlaik vajag palaist normāli manu pagaidu auto(96.g bij 2.0 LPT, tagad top par 2.3t ar 91.g dzinēju), lai var airi nolikt uz kādu gadu remontā. + ir vēl 2 auto kas gaida savu kārtu(visprastākais 91.g 2.0 netorbo, kam paredzēts iestādīt aira dvēseli utt.,un volvo 340 vario, absolūts brīnumaparāts)

PS. vēl aizvien meklēju Trionic 5.2 shēmu
Post Reply