avareikas problemas


Post Reply
trusulens84
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: Thu Nov 06, 2008 10:06 am

avareikas problemas

Post by trusulens84 »

man skate pazuda avareikas signals sledzis ieslekts bet relejs nedarbojas bet ja iesledz pavarotniku tad vis kartiba un darbojas ja atkal pastav 10minutes tad atkal nedarbojas kamer neiesledz pagriezienu.varbut kads zin kur atrodas tas relejs kurs atbild par avareiku???jo donors man ir tikai nezinu ko man no vina vajag.sledzis pats darbojas jo liku pe testera un tur vis kartiba...:blush:
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:avareikas problemas

Post by defektivais »

trusulens84 wrote:man skate pazuda avareikas signals sledzis ieslekts bet relejs nedarbojas bet ja iesledz pavarotniku tad vis kartiba un darbojas ja atkal pastav 10minutes tad atkal nedarbojas kamer neiesledz pagriezienu.varbut kads zin kur atrodas tas relejs kurs atbild par avareiku???jo donors man ir tikai nezinu ko man no vina vajag.sledzis pats darbojas jo liku pe testera un tur vis kartiba...:blush:
netaisi dubult topikus. Šādām problēma ir jau uztaisīta sadaļa - jautākumi par 9000.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Post Reply