Spoguļi


JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Spoguļi

Post by JanisKrums »

Jautājums par spoguliem. Vini man nolokās, bet kreisais neregulejas un vairak neko citu ari nedara.,bet labas puses spogulis regulejas un cik esu nopratis ir atmina, bet vai saab orginali nāk labajā pusē spogulis kas atālina?? Gandriz vienam uzkreju virsu jo likas ka vins ir taalu. Kā arī nav spogulu apsilde. Tas liecina ka nav orgināli???

[ Post made via iPhone ] Image
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re: Spoguļi

Post by uculs »

Pēdējie tavi jautājumi liecina, ka vai nu esi nopircis miskasti, vai esi pilnīgs nejēga. Kas ko attālina? Visi sfēriskie spoguļi rāda bildi tālāk nekā ir dabā. Kas tu amerikānis, ka tam jābūt uzrakstītam uz spoguļa, vai? Ja spogulis nestrādā tad pie elektriķa, jo spriešot pēc jautājumiem, pats ar to galā nespēsi tikt.
JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Re: Spoguļi

Post by JanisKrums »

nu varbūt esu nejēga,bet visi nevar visās jomās būt profi.
man uz doto brīdi ir vel divi auto un ir vel bijuši pāris. ar to elektrību gan pie kāda piebraukšu ,bet KREISĀS puses spogulis rāda normāli kā visām mašīnām, labās puses spogulim pa vidu ir brūna svītriņa kas rāda smagi nepareizi . (nezinu kā to nosaukt)
varbūt spoguļiem jāstāv otrādi ??
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re: Spoguļi

Post by jastr »

Interesanti, cik veci ir visi pārējie tavi auto (un visi, kas līdz šim ir bijuši) ja sfēriskais spogulis tev liekas kaut kāds melnās maģijas brīnums :D

Svītriņa tev neko nerāda, tā vizuāli atdala sfērisko un ne-sfērisko spoguļa pusi. Sfēriskā puse ir domāta tam, lai tu varētu redzēt plašāku zonu. Palasi kaut vai sava auto lietotāja rokasgrāmatu.

Un būtu labāk tiešām uzcepis vienu topiku ar visiem saviem jautājumiem.
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re: Spoguļi

Post by uculs »

šķiet jau no astoņdesmitajiem gadiem pamatā mašīnām ir sfēriskie spoguļi. Pašlaik, domāju, ka nav tādu mašīnu, kuriem ārējie būtu parastie. Izliekumi ir dažādi. Ja ir svītra, tad pats gals ir vairāk izliekts par pārējo spoguli un tur viss ir vēl mazāks, izskatās tālāk. Otrādāk spogulis, pamēģini pielikt, gribu redzēt rezultātu. Arī neorģinālie var būt ar pasildi. Par regulēšanos tikai elektriķis un 90%, ka būs lēts remonts, taču gadās visādi. Ja vien ar to mašīnu regulāri nebraukā vairāki cilvēki tā fiča nav pieprasīta. Vismaz es spoguļus regulēju retāk par reizi gadā.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Spoguļi

Post by envoy »

Nu nez, brūna svītra parasti liecina par ko citu. :mrgreen: Varbūt jāpiebrauc moikā.. :roll:
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Spoguļi

Post by edijs »

Varbūt cilvēks pirms tam braucis ar 900og.. Vismaz manējam vadītāja puses spogulis riktīgi palielina visu, attiecīgi, pabraucot ar tādu ilgstoši, citās mašīnās viss šķiet tālāk, kā ir patiesībā. Tiesa, šis efekts ir emmm... uz trim minūtēm? :D Acis ātri pierod.

Tāpat kā man te vienu dienu paziņa prasīja - klau, tev nejūk kājas, kad pārkāp no automāta uz manuāli un atpakaļ? Un tas es tā sāku domāt - hmm, ir dienas, kad vairākas reizes starp abiem pārsēžos, reizēm tā, ka no viena izkāpj un tūlīt brauc tālāk ar otru (jo vienā mašīnā ir sīči un mēs ar sievieti apmaināmies ar mašīnām) - un es ne reizi neesmu domājis līdzi, ka būtu jāpārslēdz smadzeni, viss notiek kaut kur backgroundā un automātiski. Bet varbūt savu artavu dod tas, ka esmu programmētājs... :D Es varu vienlaikus lietot vienā darbavirsmā OSX un otrā Windows un taustiņkombinācijas dīvainā kārtā nejūk. :D Pat, ja tiek izpildīti, piemēram, kopēšanas darbi no vienas OS uz otru - katrā atšķiras ne tikai Copy/Paste taustiņkombinācijas, bet arī failu pārsaukšana, pārslēgšanās starp logiem, dzēšana, utt.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re: Spoguļi

Post by uculs »

Kam tur jukt, pedāļi tie paši, nu reizēm aizmirstas izņemt pie luksofora manuālim, bet citus gļukus neesmu novērojis
JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Re: Spoguļi

Post by JanisKrums »

karoc man liekas ka ir tā :) ka iepriekšējam saimniekam bija nozagts labās puses spogulis un vins lai ietaupitu money pircis no angļa tādēļ tajā pusē ir spogulis ar to brūno svītriņu, jo eiropas auto visi spogļi ar brūno svītrīnu ir kreisajā pusē ( tas ir šofera pusē )))
labi skan spogulis ar brūno svītriņu :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Spoguļi

Post by elmo »

JanisKrums wrote:karoc man liekas ka ir tā :) ka iepriekšējam saimniekam bija nozagts labās puses spogulis un vins lai ietaupitu money pircis no angļa tādēļ tajā pusē ir spogulis ar to brūno svītriņu, jo eiropas auto visi spogļi ar brūno svītrīnu ir kreisajā pusē ( tas ir šofera pusē )))
labi skan spogulis ar brūno svītriņu :D
Tas tā varētu būt! :wink:
JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Re: Spoguļi

Post by JanisKrums »

karoc man japerk jauns spogulis ? nevar ar vietam samainit :(
User avatar
mk2marekz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 283
Joined: Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Re: Spoguļi

Post by mk2marekz »

Brūno svītriņu domā svērisko malu :D Tad tas 9-3 ir abās pusēs un viņi ir vienādi gan labā, gan kreisā puse!!!! Bet vietām tu tur neko nevarēsi samainīt :D Tie stikliņi 9-3 ir vienādi ar 9-5 no 2003g, bet labāk painteresējies cik viņi maksā :D DĀRGI :D jo viņus ir iecienījuši spoguļu zagļi un tāpēc šrotos nāksies pirkt visu spoguli lai dabūtu stikliņu :D
JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Re: Spoguļi

Post by JanisKrums »

pa to dārgi es jau biju kaut kur dzirdējis :@
karoc jauzvana renoks vai spares auto esmu pircis atseviski stiklinus
User avatar
mk2marekz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 283
Joined: Tue Oct 16, 2012 9:52 pm

Re: Spoguļi

Post by mk2marekz »

JanisKrums wrote:pa to dārgi es jau biju kaut kur dzirdējis :@
karoc jauzvana renoks vai spares auto esmu pircis atseviski stiklinus
Tu laikam viens tik gudrs :mrgreen: 9-3 9-5 vari tādos kantoros stikliņus nemeklēt aizmirsti viņu tur vienkārši nav :D Man kad pizģija stikliņu un pārlauza tad visus tos kantorus apzvanīju, pārzvanīju utt :D Bet tik un tā dabūju nopirkt visu spoguli šrotā lai tiktu pie stikliņa.

Un ja tev esošais spogulis kropļo atēlu tad viss ticamākais tas ir pie stikliniekiem izgriests stikliņš kurš parasti ir nesalīdzināms ar oriģinālu un tur nav ko brīnīties :shock:
JanisKrums
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 28
Joined: Sat Aug 03, 2013 12:12 am

Re: Spoguļi

Post by JanisKrums »

mmm, pa cik šrotā pirki ?
Post Reply