Autokrasosana


Post Reply
ingusp
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 35
Joined: Thu Mar 27, 2014 2:10 pm

Autokrasosana

Post by ingusp »

Sveiki visiem!
Taatad mekleeju kaadu kas vareetu man pilniibaa paarkraasot visu auto.Vnk futbola fani peec zaudeetas speeles ar kaadu asu priekshmetu saskraapeejushi manu kabri. :orcs-censored: Vajadziiga ir kvalitaate. Pats nedziivoju Latvijaa taadeelj nezinu kas dotajaa momenta notiek tirguu. Kursh labs kursh nee.
Un vispaar kaadas dotajaa briidii ir aptuvenaas cenas. Paldies.
SAAB 9-3 2.0T Aero Cabrio
User avatar
donalds_dax
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 100
Joined: Mon Mar 03, 2008 8:43 am

Re: Autokrasosana

Post by donalds_dax »

Man ir laba pieredze ar Senson Paint un Spīdolu (Speed 3). Pirmajiem smalkāks ofiss un serviss, bet mazliet dārgākas cenas (izvēlējos, kad bija KASKO). Otrajiem otrādi, lai gan par pozitīvas attieksmes trūkumu nevar sūdzēties. Pirms pāris gadiem, kad krāsoju Spīdolā, viņi minēja, ka visu 9-3 OG pārkrāsot maksātu ca Ls 1000 (attiecīgi ca EUR 1400), bet nezinu, vai šāda cena joprojām aktuāla. Jādomā, ka saprotamu iemeslu dēļ kabrio tas maksātu lētāk.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Autokrasosana

Post by elmo »

Sensonā par Kasko bija ļoti ātri, man tur krāsoja visu kreiso sānu, kur viens bija nogājis ar naglu!
Bet nokrāsoja tā ne visai, vismaz Ainārs nokritizēja, ka baigā mandarīna miza esot! Sensons man arī salauza moldingus, pamanīju tikai tad kad ar abpusējo līmlenti pielīmētie moldingi sāka krist nost.

Par savu naudu krāsojos http://www.spidola3.lv" onclick="window.open(this.href);return false;
Bija LVL 50 par detaļu, un kādas 2 nedēļas rinda, bet rezultāts man patika! Turpat arī man pāršuja stūri!
ingusp
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 35
Joined: Thu Mar 27, 2014 2:10 pm

Re: Autokrasosana

Post by ingusp »

Pagaidaam skatos svaru kausi nosliecaas pa labu Spiidolai. Sazvaniiju jau abus kantorus pagaidaam arii peec atieksmes un atsauciibas viss pa labu Spiidolai. Paldies vechi.
SAAB 9-3 2.0T Aero Cabrio
User avatar
Silver
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 724
Joined: Fri Mar 15, 2013 12:22 am

Re: Autokrasosana

Post by Silver »

ingusp wrote:Sveiki visiem!
Taatad mekleeju kaadu kas vareetu man pilniibaa paarkraasot visu auto.Vnk futbola fani peec zaudeetas speeles ar kaadu asu priekshmetu saskraapeejushi manu kabri. :orcs-censored: Vajadziiga ir kvalitaate. Pats nedziivoju Latvijaa taadeelj nezinu kas dotajaa momenta notiek tirguu. Kursh labs kursh nee.
Un vispaar kaadas dotajaa briidii ir aptuvenaas cenas. Paldies.
Tev paveicās, ka tie angļu fanāti neapgāza tavu kabri uz jumta :?
Lai gan viņam jumts ir bagāžniekā :))
9-5 Silver Aero 2001 for sale
9-5 Silver Griffin
Post Reply