saab 9-5


User avatar
Bimmer
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Wed Jan 18, 2017 1:11 pm

Re: saab 9-5

Post by Bimmer »

Henry wrote:Bimmer, tev noteikti būs interese par lētām ziemas riepām, ka tik 4mm, vai ne? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nu man jau vēl nav saabs! Kad nopirkšu, tad gan jau ka vajadzēs. Bembim pagaidām ir vairāki komplekti salasī ar labām 3-4mm riepām.
Krustojumos priekšroka ir tam, kam lielāks motors!
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: saab 9-5

Post by tranquillo »

Bimmer wrote:Dīvaini, ka tik mazi motoriņi! Vasarā man 3 gabali saabi ar 2ciparu numuriem uz dienvidnieka palidoja garām kā stāvošam! Pat nodomāju, ka Bembim motors izģērbās! :mrgreen: Viens pa vienu pusi, otrs pa otru pusi, un tad vēl trešais pagāja garām. Likās, ka tiem tur toč V8 visiem ar superchargeriem kā minimums. Skaņa kā iznīcinātājiem.
Vot es tagad ar gribu tādu nopirkt, skatos, ka tie saabi neko nemaksā, pārdošu behu un paņemšu 2 niknos saabus. Vienu uzreiz detaļām, jo Saab rūpnīca pagalam, detaļas nevar dabūt laikam.
Brauc pakaļ ;)
https://www.blocket.se/ostergotland/Saa ... ?ca=11&w=3
https://www.blocket.se/stockholm/Saab_9 ... ?ca=11&w=3
https://www.blocket.se/vastmanland/Saab ... ?ca=11&w=3
https://www.blocket.se/jonkoping/9_3_Ae ... ?ca=11&w=3
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
User avatar
Bimmer
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Wed Jan 18, 2017 1:11 pm

Re: saab 9-5

Post by Bimmer »

Tu ir traks vai, tur viss tik dārgs! :naughty:
Krustojumos priekšroka ir tam, kam lielāks motors!
User avatar
rzmzr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 444
Joined: Wed Jun 29, 2016 1:24 pm

Re: saab 9-5

Post by rzmzr »

Es jau domāju, ko X's tik lēts, bet iedziļinoties tekstā, RHD no Anglijas. :|
1998 9-3 2.0T, pšš - Pārdots
2006 9-5 Aero, manuālis - B235R + B234 Hybrid - Pabeigts?
1996 BMW E36 B204 - procesā
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: saab 9-5

Post by Highlander »

Bimmer wrote:Dīvaini, ka tik mazi motoriņi! Vasarā man 3 gabali saabi ar 2ciparu numuriem uz dienvidnieka palidoja garām kā stāvošam! Pat nodomāju, ka Bembim motors izģērbās! :mrgreen: Viens pa vienu pusi, otrs pa otru pusi, un tad vēl trešais pagāja garām. Likās, ka tiem tur toč V8 visiem ar superchargeriem kā minimums. Skaņa kā iznīcinātājiem.
Vot es tagad ar gribu tādu nopirkt, skatos, ka tie saabi neko nemaksā, pārdošu behu un paņemšu 2 niknos saabus. Vienu uzreiz detaļām, jo Saab rūpnīca pagalam, detaļas nevar dabūt laikam.
Bimmer! Tu gadijuma nebiji ar to zaljo zhurku? :) Atceros kad turejos pakalja ar savu Traktoru, diviem Hirschiem, ejot garam zalai zhurkai, ta meginaja man turet lidzi :D Pie simtpiecdesmit atmeties :D Ar Kuleni vel par to ienirdzam velak, kad uz makjiti aizbraucam :D
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
rechijs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Wed Aug 29, 2012 11:40 am
Location: Ogre

Re: saab 9-5

Post by rechijs »

''Žurku'' pārdodot diezvai sanāks SAAB :)
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: saab 9-5

Post by OSC »

Gan jau kādam savējam sākās personības dubultošanās un viņš vēlējās atgādināt visiem, cik 9-5 Aero ir jaudīgi lielceļa karaļi :mrgreen::lol:
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: saab 9-5

Post by Vilcins »

Arnijs wrote:
Bimmer wrote:Help, meklēju pašu jaudīgāko saabu! Ko tur jāņem, 3,0 benzīns, vai labāk 3,0 dīzelis. Pārējie skatos ka ir kaut kādi piena paku litrāžas motori.
Pēc "stock" parametriem jaudīgākie būs ar 2.8 V6 mot. Tad seko 260Zs 2.3Aero. Un paši jaudīgākie SAAB dzīvojas pārsvarā pa Skandināviju.
A kur tad Hirsch Performance un Trollis :snooty::mrgreen:
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: saab 9-5

Post by Vilcins »

Bimmer wrote:Dīvaini, ka tik mazi motoriņi! Vasarā man 3 gabali saabi ar 2ciparu numuriem uz dienvidnieka palidoja garām kā stāvošam! Pat nodomāju, ka Bembim motors izģērbās! :mrgreen: Viens pa vienu pusi, otrs pa otru pusi, un tad vēl trešais pagāja garām. Likās, ka tiem tur toč V8 visiem ar superchargeriem kā minimums. Skaņa kā iznīcinātājiem.
Vot es tagad ar gribu tādu nopirkt, skatos, ka tie saabi neko nemaksā, pārdošu behu un paņemšu 2 niknos saabus. Vienu uzreiz detaļām, jo Saab rūpnīca pagalam, detaļas nevar dabūt laikam.
Bet kā tu juties braucot savā droši vien glaunaja bmw spēkrata, vērtēju pec tā, ja notirgo bmw sanāk divi sabi, kuri nav lēti ja ir tip top stāvoklī. Kad tev aizlido garām pāris saabi un tu paliec savā bmw ar atkārusos žokli :mrgreen:
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: saab 9-5

Post by andrejsb »

Vilcins wrote:
Arnijs wrote:
Bimmer wrote:Help, meklēju pašu jaudīgāko saabu! Ko tur jāņem, 3,0 benzīns, vai labāk 3,0 dīzelis. Pārējie skatos ka ir kaut kādi piena paku litrāžas motori.
Pēc "stock" parametriem jaudīgākie būs ar 2.8 V6 mot. Tad seko 260Zs 2.3Aero. Un paši jaudīgākie SAAB dzīvojas pārsvarā pa Skandināviju.
A kur tad Hirsch Performance un Trollis :snooty::mrgreen:
Atslēgas vārds stock.
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
Bimmer
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Wed Jan 18, 2017 1:11 pm

Re: saab 9-5

Post by Bimmer »

Vilcins wrote:
Bet kā tu juties braucot savā droši vien glaunaja bmw spēkrata, vērtēju pec tā, ja notirgo bmw sanāk divi sabi, kuri nav lēti ja ir tip top stāvoklī. Kad tev aizlido garām pāris saabi un tu paliec savā bmw ar atkārusos žokli :mrgreen:
Gribēju jau kāpt ārā un sākt stumt! :roll:
Varbūt nepirkt to saabu, ja jau tik dārgi un vienkārši Iekrāmēt 2,8 dvēseli. Tad es jums pardīšu kā īstas mašīnas brauc.
Krustojumos priekšroka ir tam, kam lielāks motors!
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: saab 9-5

Post by hofmaks »

Vilcins wrote:
Bimmer wrote:Dīvaini, ka tik mazi motoriņi! Vasarā man 3 gabali saabi ar 2ciparu numuriem uz dienvidnieka palidoja garām kā stāvošam! Pat nodomāju, ka Bembim motors izģērbās! :mrgreen: Viens pa vienu pusi, otrs pa otru pusi, un tad vēl trešais pagāja garām. Likās, ka tiem tur toč V8 visiem ar superchargeriem kā minimums. Skaņa kā iznīcinātājiem.
Vot es tagad ar gribu tādu nopirkt, skatos, ka tie saabi neko nemaksā, pārdošu behu un paņemšu 2 niknos saabus. Vienu uzreiz detaļām, jo Saab rūpnīca pagalam, detaļas nevar dabūt laikam.
Bet kā tu juties braucot savā droši vien glaunaja bmw spēkrata, vērtēju pec tā, ja notirgo bmw sanāk divi sabi, kuri nav lēti ja ir tip top stāvoklī. Kad tev aizlido garām pāris saabi un tu paliec savā bmw ar atkārusos žokli :mrgreen:
Pļe labs! Un taisnība arī ir! :twisted::twisted::twisted:
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
Bimmer
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Wed Jan 18, 2017 1:11 pm

Re: saab 9-5

Post by Bimmer »

Vilcins, un kā tu jūties, kad tevi uzvelk M5 vai M3!? :whistle:
Krustojumos priekšroka ir tam, kam lielāks motors!
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: saab 9-5

Post by tranquillo »

Vilcins wrote:
Arnijs wrote:
Bimmer wrote:Help, meklēju pašu jaudīgāko saabu! Ko tur jāņem, 3,0 benzīns, vai labāk 3,0 dīzelis. Pārējie skatos ka ir kaut kādi piena paku litrāžas motori.
Pēc "stock" parametriem jaudīgākie būs ar 2.8 V6 mot. Tad seko 260Zs 2.3Aero. Un paši jaudīgākie SAAB dzīvojas pārsvarā pa Skandināviju.
A kur tad Hirsch Performance un Trollis :snooty::mrgreen:
A dzinēji tāpat B235R. Softs + vajadzīgie dzelži
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: saab 9-5

Post by tranquillo »

Bimmer wrote:Tu ir traks vai, tur viss tik dārgs! :naughty:
Ātri SAAB nav lēti! Stockam liec klāt intercooler, izplūdi. Tie būtu mazākie steidži. Gribi nopietnāku: Ņiprāks turbo ( ja galīgi nopietns, tad pieskaiti custom kolektoru), nopietnākas iekšas, sajūgs, silikona trubas, wastegeiti, sprauslas, sūknis, FPR, LSD, sajūgs, modificēta ieplūde utt. Vēl tam visam pieskaiti piemērotu piekari+bremzes, kā arī citas lietas. To visu ņemot vērā cerams Tev ir kā minimums svežijs E60. Ņem tik to 9000 ar 400+ ZS ciet. Noteikti būs vēl tā auto cena vēl jāieliek iekšā, lai būtu tip top, bet tad būs grūti atrast kādu, kuram ierītu dūmus.
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
Post Reply