Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts


Post Reply
KKatrīna
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 23
Joined: Wed Oct 19, 2016 3:23 pm

Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by KKatrīna »

Sveikiņi!
Pirms kāda laika man uzleca uzraksts panelī - Limited performance
Gribetu noskaidrot, kas tas ir par zvēru? :)
Tad auto tika aizvests uz servisu ( bet ne šī limited performance dēļ, bija mazi sīkumi.. bet tad, kad veda uz servisu, šis uzraksts bija pazudis) Uzraksts rādījās kādas divas dienas..
Servisā jautāja(pati nevedu uz servisu), vai viss ok un lai paskatās, ka bija šāds uzraksts, bet teica, ka viss ok esot ar mašīnu
Tagad vairs tāds uzraksts nav bijis


Un vēl atkāpītei no šī - kad autiņš ir kādu laiku pastāvējis (teiksim, 2 dienas), tad iedarbināt ir viegli, bet kādas 20 sekundes motors tā nejauki kratās un mazliet lēkā turbo rādītājs.. Kāpēc tā?
User avatar
OSC
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 627
Joined: Wed Jul 29, 2015 11:20 am
Location: Planet Earth

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by OSC »

Kvēlsveces + Yukki izdzīvotā DPF kaite? :D
Ex Saab 9-3 1.9 TID stage4+ dyno printout
294 HP
613 NM

Auto pulēšana, salona ķīmiskā tīrīšana , lukturu pulēšana, keramiskais pārklājums, logu tonēšana, pirmspārdošanas sagatavošana
Facebook un Instagram: caroscar.lv
KKatrīna
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 23
Joined: Wed Oct 19, 2016 3:23 pm

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by KKatrīna »

OSC wrote:Kvēlsveces + Yukki izdzīvotā DPF kaite? :D
Tāka es no mašīnām neko daudz nesaprotu, tad paskaidro cilvēku valodā, lūdzu :D
Kvēlsvecēm neesot nekāda vaina, tā servisā teica, jo par to jau sākumā bija aizdomas

Sābiņš iet un viss ir ok, kā teikt- kā spied tā iet, viss ok..
Domāju, ka tas uzraksts būtu bijis vēl, bet nav bijis..

Tagad, kad bija uznācis brīvdienās tas lielais mīnuss, tad pēc 2 dienu stāvēšanas gandrīz mani pievīla - darbināju, bija grūti viņam, kaut kas uzleca panelī un noslāpa, otreizz darbināju un pieleca, bet tagad nomainīja aķi, teica, ka esot pie šī gadījuma aķa vaina, neesot bijis labs.. bet nu par to nav stāsts, tas tā, mazai atkāpītei
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by Henry »

pirms šķil klāt pagriez aizdedzi un pagaidi vismaz 15 sekundes lai paspēj uzpumpēt degvielu. pēc tam nevajadzetu kratīties kad iedarbina. pamēģini un padod ziņu vai tas palīdzēja.

ja Tu mieriigi brauc tad filtrs aizseeree taapeec arii uzmeta limited perf.

ik pa briidim vajag dot čībā un vēlams braucot garaakus gabalus turēt augstākus apgriezinus kādu laiku. cik minutees - to kāds cits droshi vien labaak zinaas teikt.

katraa zinjaa ar diizeli nemarinee un tad filtram nevajdzeetu aizseereet.
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
KKatrīna
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 23
Joined: Wed Oct 19, 2016 3:23 pm

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by KKatrīna »

:D
Henry wrote:pirms šķil klāt pagriez aizdedzi un pagaidi vismaz 15 sekundes lai paspēj uzpumpēt degvielu. pēc tam nevajadzetu kratīties kad iedarbina. pamēģini un padod ziņu vai tas palīdzēja.

ja Tu mieriigi brauc tad filtrs aizseeree taapeec arii uzmeta limited perf.

ik pa briidim vajag dot čībā un vēlams braucot garaakus gabalus turēt augstākus apgriezinus kādu laiku. cik minutees - to kāds cits droshi vien labaak zinaas teikt.

katraa zinjaa ar diizeli nemarinee un tad filtram nevajdzeetu aizseereet.
Paldies!! Rīt došu ziņu, jo šodien mašīna nav pie manis
Nu jā, diezgan agrsīvi nebraucu, ik pa brīdim jau iedodu čībā, jo tomēr patīk tas aero :D
Nu tagad vairs nav bijis tas uzraksts no tās reizes, kad pirmoreiz uzleca
Tagad zināšu, ka vajag vairāk padzenāt to sābiņu.. :D
User avatar
Jurģis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 267
Joined: Thu Apr 07, 2016 9:21 am

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by Jurģis »

Manējam bija līdzīgi ar raustīšanos aukstam.
Bet pārgāja pats no sevis. Tfu tfu tfu. Centos aktīvāk pagāzēt dažas nedēļas gan.
Kvēlsveces ir kārtībā.
Tagad izravēts arī dpf, ko iesaku arī Tev izdarīt.

Arteh izteica minējumu, ka šāda raustīšanās varētu liecināt par degvielas sūkņa beigu sākumu. It kā mani kārtīgi iztestēja gan gaitā, gan diagokstikā citā servisā, un neko sliktu neatrada. Tik drusku MAFam piesējās. Nu skatīsies...

Mazākais, ko vari darīt, iedod kārtīgāk mizā savam dīzelītim, lai izelpojas, un tad pavēro, kā uzvedas.
9-5 Aero AT stage sleeper
KKatrīna
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 23
Joined: Wed Oct 19, 2016 3:23 pm

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by KKatrīna »

Jurģis wrote:Manējam bija līdzīgi ar raustīšanos aukstam.
Bet pārgāja pats no sevis. Tfu tfu tfu. Centos aktīvāk pagāzēt dažas nedēļas gan.
Kvēlsveces ir kārtībā.
Tagad izravēts arī dpf, ko iesaku arī Tev izdarīt.

Arteh izteica minējumu, ka šāda raustīšanās varētu liecināt par degvielas sūkņa beigu sākumu. It kā mani kārtīgi iztestēja gan gaitā, gan diagokstikā citā servisā, un neko sliktu neatrada. Tik drusku MAFam piesējās. Nu skatīsies...

Mazākais, ko vari darīt, iedod kārtīgāk mizā savam dīzelītim, lai izelpojas, un tad pavēro, kā uzvedas.
Paldies!
Bet arī - kā kuru reizi- citreiz piedarbinu un viss ok, citreiz atkal paraustās un tad nostājas viss savās vietās.. Bet braukšanā nekas slikts nav jūtams - iet tākā jāiet
Būs vien tā jādara, mazliet jāpadzenā, lai sābiņš saprot, kas notiek :D

Vispār kopš man ir Sābs un tas ir tikai kādu pusotru mēnesi, es izturos pret viņu kā pret dzīvu būtni.. Laikam izklausās dīvaini, bet nu baigi uztraucos par viņu un esmu iemīļojusi :D tāpēc arī uztrauc visādas lietas, jo tiešām neesmu lietpratēja par mašīnām (protams, varu pajautāt draugam), bet ar sābiem saskare nekad nav bijusi
User avatar
Jurģis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 267
Joined: Thu Apr 07, 2016 9:21 am

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by Jurģis »

Mans arī kā kuro reizi, te raustījās, te ne.

Starp citu, kā Tev uzvedas kruīza kontrole dažādos ātrumos starp 95-115 km/h? Nepeld (turbo bultiņa aktivizētā kruīzā staigā līdzīgi, kā tad, kad auto tukšgaitā auksts raustās)?

P.S. Saudzēt auto ir forši. Bet dīzelistiem nekas cits neatliek, kā šad tad tomēr pamocīt savus auto. Un no tā būs tikai labāk ;)
9-5 Aero AT stage sleeper
KKatrīna
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 23
Joined: Wed Oct 19, 2016 3:23 pm

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by KKatrīna »

Jurģis wrote:Mans arī kā kuro reizi, te raustījās, te ne.

Starp citu, kā Tev uzvedas kruīza kontrole dažādos ātrumos starp 95-115 km/h? Nepeld (turbo bultiņa aktivizētā kruīzā staigā līdzīgi, kā tad, kad auto tukšgaitā auksts raustās)?

P.S. Saudzēt auto ir forši. Bet dīzelistiem nekas cits neatliek, kā šad tad tomēr pamocīt savus auto. Un no tā būs tikai labāk ;)
Kruīzā viss ok, kā ieslēdz tā stāv uz vietas un nelēkā
Lēkā vienīgi tikai piedarbinot aukstu (kad ir braukts un pēc kāda brīža atkal brauc, kad ir uzsilis, tad neraustaas un viss labi)
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by Yukki »

Man vienā servisā neparādīja nevienu kļūdu un pēc viņu domām auto bija ideāls,bet auto pēc tam nedēļu ķerstīja kļūdas.
Arteh paskatās kļūdu vēsturi, ja vien ar akumulatoru maiņu vai iepriekšējā servisā tās nav nodzēstas. Un ideālā gadījumā pieslēdz meistaru smadzenes, ņuhu un pieredzi, lai saprastu, kas auto kaiš.
Man Limited performance bija APC vārsta gļukainās darbības rezultāts, jauns ap 100€, bet var būt arī kvēpu filtra aizsērējums vai vēl citas kaites, kam klāt nāk aukstā raustīšanās, to visu forumā diezvai diagnosticēs un diezvai Tev tas palīdzēs.
Bet tam es piekrītu, ka mizā vajag iedot, patiesībā jebkuram auto, lai tie neaizsērē un ja kautkam ir lemts lūzt, tad labāk netālu no mājām/servisa, nevis kautkur ārzemēs:)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Limited performance . 9-3 1.9 TTID Aero 2008.gada automāts

Post by lawyer »

Yukki wrote:Man vienā servisā neparādīja nevienu kļūdu un pēc viņu domām auto bija ideāls,bet auto pēc tam nedēļu ķerstīja kļūdas.
Arteh paskatās kļūdu vēsturi, ja vien ar akumulatoru maiņu vai iepriekšējā servisā tās nav nodzēstas. Un ideālā gadījumā pieslēdz meistaru smadzenes, ņuhu un pieredzi, lai saprastu, kas auto kaiš.
Man Limited performance bija APC vārsta gļukainās darbības rezultāts, jauns ap 100€, bet var būt arī kvēpu filtra aizsērējums vai vēl citas kaites, kam klāt nāk aukstā raustīšanās, to visu forumā diezvai diagnosticēs un diezvai Tev tas palīdzēs.
Bet tam es piekrītu, ka mizā vajag iedot, patiesībā jebkuram auto, lai tie neaizsērē un ja kautkam ir lemts lūzt, tad labāk netālu no mājām/servisa, nevis kautkur ārzemēs:)
Jā, it īpaši Polijā vai Kurzemes mežos :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply