9-5 burbuļo...


sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:
sandisgg33 wrote:
Vilcins wrote:Savā laikā kad man bij griffins, bij aizdomas uz kasetēm par abām prasīja 180 latu
Manam jaunajam iegādātajam griffinam ir sliktāka komplektācija ka iepriekšejam SE...SE ir vel papildus lūka,čendžers bagāžniekā,arī ta pati cardon mūzika...koka automāta pārslegs,...nav tas Griffins tik pilns,kā mans Se....:)
Griffinus pārstāja taisīt 99tajā gadā. Pēc tam ir redzēti arī lupatas saloni un citi ģošie brīnumi.
Man Griffinam bija gan lūka, gan ventilējamie beņķi ar atmiņu utt.
Nu man abiem ir apsildāmie,ventilējamie,āda.....kas ta ta par ekstru...bralim 2,3motoram pat tādi bij:)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

Nu par papildus samaksu arī Dacia var disko bumbu pie spoguļa piekārt un stūri ar čūskas ādu apvilkt.
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:Nu par papildus samaksu arī Dacia var disko bumbu pie spoguļa piekārt un stūri ar čūskas ādu apvilkt.
Nu jā....bet tāpēc tas ir mīts un pasakas,ka Griffins ir pati pilnākā komplektacija...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

Vienkārši tautā ir pasākuši visus V6 saukt par Griffiniem, kaut gan tā nemaz nav!
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re: 9-5 burbuļo...

Post by zinitis »

Nu savā laikā,kad klienti pasūtīja sev vēlamo auto tad arī grifu varēja komplektēt pēc savām vajadzībām.
To varēja darīt arī ar pārējiem tajā brīdī pieejamiem modeļiem....
Protams senos laikos grifs bija tikai ar v6 bet pārējais aprīkojums bij klienta ziņā.
Līdzīgi varēja nopakot arī se komplektācijas, bet nemāku komentēt cenu atšķirības pasūtot auto...
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:Vienkārši tautā ir pasākuši visus V6 saukt par Griffiniem, kaut gan tā nemaz nav!
Nu vismaz emblēma grifa jau ir(kaut gan vaz emblēmu jau ar var uzlikt).....pilns jau ir..bet ne tik ļoti,kā mans SE....es pat savu Se tā nenovērtēju,kad sāku lasīt kā lielās citi ar saviem...man jau likās ,ka tas ir normāla,vnk komplektačija.:)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

Man no visām iespējamajām ekstrām nebija tikai CD mainītājs, to nācās pašam ielikt. Viss pārējais jau bija sapičkāts iekšā.
Visādi citādi ļoti uzticams auto un problēmu bija daudz mazāk kā ar AERO.
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: 9-5 burbuļo...

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:Man no visām iespējamajām ekstrām nebija tikai CD mainītājs, to nācās pašam ielikt. Viss pārējais jau bija sapičkāts iekšā.
Visādi citādi ļoti uzticams auto un problēmu bija daudz mazāk kā ar AERO.
Nu man savam SE nav bijušas problēmas....tadi sikumi..kaut kur izpūtējs taisīts,kāds pirksts...pečkai tur pipļuks noluzis un neputa sito gaisu..nu sikumi...bet nopirku grifu,tam gan bus jātaisa motors....nezinu..aukstu iedarbinot -skan kā dzenis....uzsilst,tad skana pazūd...kas par vaini varētu but??Kadi mierinātāji..???kompensātori??Eļla ar tek ....vsp baigais stasts ar to grifu ko nopirku....skatee vis pa nullem,be tai pat laika uz skati nedega nr apgaismojums,ella suloja...krievs iemaksaja laikam...tā nemēdz būt..n vēl dūmo...Un tupāks pa manu SE...es savam uzspiezu uz pedāļa un ir raviens....grifinam jaliek smaga kāja....
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: 9-5 burbuļo...

Post by chippy »

Bimmer wrote:Gan jau ka spoles atņirdzās! :violin:
Nopietni? Mans draugs Delfu redaktors šeit? :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

sandisgg33 wrote:
elmo wrote:Man no visām iespējamajām ekstrām nebija tikai CD mainītājs, to nācās pašam ielikt. Viss pārējais jau bija sapičkāts iekšā.
Visādi citādi ļoti uzticams auto un problēmu bija daudz mazāk kā ar AERO.
Nu man savam SE nav bijušas problēmas....tadi sikumi..kaut kur izpūtējs taisīts,kāds pirksts...pečkai tur pipļuks noluzis un neputa sito gaisu..nu sikumi...bet nopirku grifu,tam gan bus jātaisa motors....nezinu..aukstu iedarbinot -skan kā dzenis....uzsilst,tad skana pazūd...kas par vaini varētu but??Kadi mierinātāji..???kompensātori??Eļla ar tek ....vsp baigais stasts ar to grifu ko nopirku....skatee vis pa nullem,be tai pat laika uz skati nedega nr apgaismojums,ella suloja...krievs iemaksaja laikam...tā nemēdz būt..n vēl dūmo...Un tupāks pa manu SE...es savam uzspiezu uz pedāļa un ir raviens....grifinam jaliek smaga kāja....
Būsi nopircis sprāgoņu! Griffinam ir labs cēliens no pašām apakšām!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 burbuļo...

Post by elmo »

chippy wrote:
Bimmer wrote:Gan jau ka spoles atņirdzās! :violin:
Nopietni? Mans draugs Delfu redaktors šeit? :D
Jūs esat pazīstami? :mrgreen:
Post Reply