Izturība


Post Reply
Dainis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Mar 08, 2017 10:06 pm

Izturība

Post by Dainis »

Sveiki! Šodien pārliecinājos par Saab izturību un drošību.. Pie gājēju pārejas viens ielika dupsī. Rezultātā cietis bampers, maza plaisa, noskrāpēta krāsa... Bet vainīgajam iznīcināta priekša(Toyota Previa)
9⁵ Wagon 2007 1.9TiD 150hp
User avatar
bio
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 445
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:41 am
Location: Rîga

Re: Izturība

Post by bio »

Varu padalīties ar identisku stāstu. Notikušu nu jau gadus 2-3 atpakaļ. Vākā neliela bukte un bamperis bija nedaudz uzstumts uz augšu, taču nekas cits nebija bojāts. Bamperis nostājās vietā kad liku parkingus un biju to noņēmis. Tiesa par cik to nedarīju uzreiz, tad apmēram gadu bamperis berzās pret vāku iznīcinot krāsu un tagad tur sāk mesties rūsa..
Lieki piebilst ka Nisanam purns bija lupatās..
SAAB 9-5 AERO WAGON 2001 AT
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: Izturība

Post by Henry »

9-3og aizmugures bampers apskraapeets bet citroena prieksha lupataas.

vienreiz ar 9-5 pastuumu vienu s60 volvikji un arī nekāda skāde - mikrošvīkas tikai.
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Izturība

Post by defektivais »

Šis ir piedzīvots, kad aizmugurē nedaudz ieskrēja bulku vāģis:
https://youtu.be/U-eNgsnvV7I
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Dainis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Mar 08, 2017 10:06 pm

Re: Izturība

Post by Dainis »

Šitā šodien
Attachments
IMG_20170309_114647.jpg
IMG_20170309_114654.jpg
9⁵ Wagon 2007 1.9TiD 150hp
User avatar
intervall
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Sun Jan 03, 2016 4:47 am
Location: Pļaviņas

Re: Izturība

Post by intervall »

Laikam autoram nav nojausmas, ko nozīmē "iznīcināta priekša"...
User avatar
bio
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 445
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:41 am
Location: Rîga

Re: Izturība

Post by bio »

Šim jau nekas liels.. Man nav bildes no tā negadījuma, bet tur bamperis bij gabalos, lukturi izsisti, kapots uzlocīts. Auto gan bija braucams- cik atceros tad radiatoram paveicās un mēs pārbraucām no notikuma vietas prom lai netaisītu sastrēgumu un mierīgi rakstītu saskaņoto. Galu galā vienojāmies ka viņš man samaksā laikam 80 vai 100ls un škiramies! Stāstīja ka ar to auto viņš tāpat neesot plānojis ilgstoši braukt un negribot lai viņam pēc tam dārgāka apdrošināšana..
SAAB 9-5 AERO WAGON 2001 AT
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Izturība

Post by edijs »

Heh, es arī pēc "iznīcināta priekša" domāju, ka tur ir vismaz šādi:
01previaontrailer.jpg
Gribēju jau es arī pazīmēties ar to, kā man reiz viens Focus ieskrēja 9k pakaļā, bet nodomāju - ko nu te muti dzesēt, tas ne tuvu nav "iznīcinātai priekšai". Ja šādi vērtē, sanāk, ka viss Fords bija iznīcināts. :mrgreen: Bamperis bija lupatās un klāt neturējās, lukturis izsists, haube iešķiebta, kaut kas tek, utt. Saab'am gan arī nācās nedaudz pieriktēt pakaļu pēc tam, ar bampera maiņu vien neiztika. Taču skāde kopumā bija gaužām maza, ņemot vērā to pamatīgo bliezienu.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Izturība

Post by Wilsons »

Sencim ar gadus atpakal viens pajolis atpakal gaita iemauca audi a4 (b5) purna , isti neatceros mazda vai toyota bet samejam pakala konkreti izlobijas ! Audi tik pat ka ne skrambas , pluss no s serijas audi lielais bufers prieksa !Ar saabu ar gadijies so to iebuktet , vienigi kas saplisa , nummura raamits ! Saabs tada zina loti izturigs !
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Izturība

Post by elmo »

Man saabam 2 x ir pakaļā ieskrējuši! Pirmo reiz ielika honda accord, man bija tikai hondas numura nospiedums uz bampera spoguļrakstā, un mazliet uz leju nolocīts bampers, bet Hondai pamatīgi uzstumts purns.
Otro reizi pakaļā ielika audi A6, kam bija izbiruši lukturi un saņurkāta priekša! Cik daudz Audi cieta no saaba, grūti spriest, jo meitenei tā jau bija otrā avārija tajā pašā dienā! :mrgreen:
Un vienu reizi pats esmu ieskrējis bulku vāģim pakaļā uz Akmens tilta uzbrauktuves, bet tur vispār nebija nekādu vizuālu bojājumu ne saabam, ne bulku vāģim.
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Izturība

Post by Highlander »

Iespejams atkartosos, bet ari man ir bijusi saskrieshanas ar SAABu. SAABs nebija mans. Nemakot vel tolkam braukt ar automatu (lidz tam bija braukts tikai ar manuali) aizdomajos un ieskreju Audikam sana. Ja pareizi atceros tad A3 audiks. Audaram viss kreisais sans iemicits, shoferis pat nevareja pa savam durvim izkapt. SAABam mazliet ielocita numura zime. Atrums bija loooti minimals. Vienkarshi tm wagonam bija pamatigs raviens atlaizot bremziti :)
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
Dainis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Mar 08, 2017 10:06 pm

Re: Izturība

Post by Dainis »

Koijotam motorpārsegu nevarēja atvērt, eļļas radiators caur, pusi ielas iesmērēja ar eļļu. Nebij vairs braucams.. Es ar Saab, ar sabojātu garīgo, devos tālāk...
9⁵ Wagon 2007 1.9TiD 150hp
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Izturība

Post by Gac »

Nu, 11 gadus atpakaļ, kad es ar savu 9000. izraisīju avāriju (nogriezu opeļastrai ceļu, kas man sānā ielika), man saabam bija tikai vienas durvis jāmaina un pr. spārns jākrāso, opeli nācās vest prom ar evakuatoru - tam priekša tiešām bija lupatās.
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
arkls
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Sat Oct 20, 2012 3:17 pm
Location: Jurmala

Re: Izturība

Post by arkls »

Man 9-5 arī bijuši divi incidenti. Pirmoreiz neilgi pēc iegādes man betona puķudobe pakaļā ieskrēja (paliels puķupods), pēc kā tā dobe bija iznīcināta - apgāzās uz sāna un pārplīsa. Pēc tam es saņēmos tomēr tos parkingus salabot. Saabam tik krāsa uz moldinga saskrāpējās un laka ieplaisāja.
Otrs bija uz šosejas ceļu remonta laikā - smuki apstājos pie sarkanā, pēc kā man miegains leitis ielika aizmugurē. Ātrumu nepateikšu, bet salīdzinot leiša šaranu ar autora "iznīcināto priekšu" - previa ir tikko no salona. Šaranam abi lukturi ārā, bamperis izģērbās, kapots kupri uzmetis un visas sulas pa zemi aiztecēja. Bet arī saabam lielāka skāde bija - viens lukturis sabira, un kādu laiku mocījos grabažnieku atvērt, kā arī bamperi nomainīju.
Post Reply