Airim vajag virsbūves remontu!!!


User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by hofmaks »

Atrodi mājas lapā kontaktus,piesakies vizītei un atbrauc. 100% pēc tāmes piestādīšanas tu aizmirsīsi šo adresi! Par to cik labi dzīvojam - pietiekami
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by 9001 »

hofmaks wrote: Mon Jun 04, 2018 11:54 am Atrodi mājas lapā kontaktus,piesakies vizītei un atbrauc. 100% pēc tāmes piestādīšanas tu aizmirsīsi šo adresi! Par to cik labi dzīvojam - pietiekami
Man patīk jūsu klientu piesaistes mārketings :ugeek: Mani gan dzīve ir iemācījusi: nekad nesaki nekad un dod tikai 99%. Bet mājienu sapratu: nekad pie jums nebraukt un neieteikt to darīt arī citiem
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by ifka »

9001, kā eventuāls pakalpojuma pircējs esmu ar Tevi 100000% vienisprātis!

Diemžēl rūsa, kas postētajās bildēs redzama, NAV vairs iznīcināma, tikai uz neilgu laiku apkopjama (neatkarīgi no darbu veicēja gribēšanas/profesionalitātes). Turklāt foto samanāma vien aisberga redzamā daļa.

Negribīgi, bet esmu bijis spiests atzīt, ka vienīgā rūsa, ko var daudzmaz veiksmīgi apkarot ir viegli, virspusēji bojājumi.

Augstā cena, par ko runā H. (vai tiešam augsta - vērts pārbaudīt) nav vairs "šačiņīšana", bet gan restaurācija.
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by hofmaks »

9001 sāc uzvesties kā bērns kam ledeni uz kociņa atspieda! Kas mums kā pakalpojuma sniedzējam,tagad lai apmierinātu tavas kaprīzes būtu jādara? Jānoīrē auto evakuators ,lai atvestu Tavu auto,uztaisītu tāmi,aizvestu Tev atpakaļ? Es tev saku - 100% Tu šeit neko netaisīsi(nevis tāpēc,ka mēs negribam,bet tāpēc,ka tas ir nesamērīgi dārgi).
Vot visi gribētu kā i-veikalā,klik gribu šo,klik piegāde,klik apmaksa un sēžu dibenu neatraujot uz dīvāna. Gribi padomu? Lūk - aizbrauc uz servisu,pat vairākiem un tad skaidri sapratīsi verdiktu un perspektīvas iznīcināt puvekli. Paskatoties bildi,ko varu pateikt no savas puses - caurums un visas izrietošās sekas! :(
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by Vilcins »

Montāžas putas, špaktelis ar skiedru dara brīnumus :mrgreen:
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by 9001 »

hofmaks Par kādiem bērniem tu murgo? Kurš te uzvedas kā bērns? Mani interesē pakalpojums, kā jau teicu no A līdz Z, kā arī cena un kvalitāte. Tas ir kas īpašs? Un kā saukt to kurš šeit pat savā parakstā izlicis reklāmas saiti uz uzņēmumu kurš nodrošina pakalpojumus, bet tā vietā lai piedāvātu savus pakalpojumus tiešā tekstā sūta irst, jo tu lūk 100% to nepirksi. Vai arī piedāvā palasīt par rūsu vai nopirkt 1litru un iet pie Vaņas ar pindzeli. Tu mani pazīsti? Es tev nē, tu mani arī nē, cūkas kopā neesam ganījuši, šņabi neesam dzēruši. Ne tev spriest par to ko es gribu un varu atļauties. Tad ņem arā to saiti, no šejienes taču tavuprāt 100% neviens neizmantos jūsu kantora pakalpojumus. Esiet karaļi, sēžiet un klusītiņām slauciet savus korporatīvos klientus līdz viņi nav attapušies ka citur var iegūt tādu pašu pakalpojumu par sakarīgāku cenu.
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by 9001 »

Vilcins wrote: Mon Jun 04, 2018 1:20 pm Montāžas putas, špaktelis ar skiedru dara brīnumus :mrgreen:
Aizmirsi vēl avīzes pieminēt...Jeb tā jau veca tehnoloģija?
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by Ainars »

Aigars wrote: Sun Jun 03, 2018 11:27 pm
Ainars wrote: Sun Jun 03, 2018 10:40 am Kuraa Latvijas/Rigas galaa atrodies?
Ainār, ir kaut kāda diskriminācija pēc atrašanās vietas?
Nee, man kautkaa atminjaa staveja ka kads te ar smuku vagonu dzivo Siguldaa... tad varetu piebraukt un parunat, paraleli iztriecot paris aukstas Koronas..

Bet ja par teemu runaa, tad privatajiem ir samera gruti shodien jo to meistaru vai darbonju paliek arvien mazaak..
Lielie kantori nestraadaa un privatajiem, jo tur nevar nopelnit. Retu reizi kads iemaldaas, kas piekrit krasot vieni saanu pa 2000eur.

Un garantijas rusas darbiem personigi es nekad nedoshu..
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by platais »

Vilcins wrote: Mon Jun 04, 2018 1:20 pm Montāžas putas, špaktelis ar skiedru dara brīnumus :mrgreen:
Man nebija montāžas putas, izmantoju sarullētu kartonu un švammīti, pāri špahteli ar šķiedru, flakoniņa krāsa un prom uz skati, lieki piebilst, ka tas notika ziemas vakarā un labākai žūšanai izmantoju siltā gaisa pūtēju, matētam efektam izmantoju putekļus no garāžas grīdas, lai dabūtu matējuma efektu un csdd lieki nebakstītu. Izskatījās pārliecinoši netīri melns, kāds bija arī paredzēts un neviens pat aci nepamirsķīnāja uz arkām.

Tā toreiz bija arī pēdējā ziema tam auto, kā tas bija arī paredzēts. Man toreiz 700+ likās visai liels cipars ko ieguldīt metināšanai (kaut uz to darbu ko tur būtu jāiegulda - šobrīd es šaubos,ka tik vien tas būtu maksājis galu beigās).

Edit: kaut kur ,kur no ārpuses izskatījās vēl tīri pieņemami, no iekšpuses var izskatīties arī šādi :D
IMG_1202.JPG
Šādi no iekšpuses, kad papreperēja vaļā:
IMG_1198.JPG
Zem spiekšējiem spārniem atklājās šada aina (griezums gan svaigs):
IMG_1201.JPG
(Preperēju vairāk pētnieciskas intereses pēc)
Last edited by platais on Mon Jun 04, 2018 1:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by Henry »

taisnību jau hofmaks saka. dārgus variantus lētiem saabiem nav racionāli piedāvāt. reti kurš gatavs ieguldīt vēl vienu auto vērtību, lai atjaunotu virsbūvi.

tad jau pie katras tehniskas problēmas, kas forumā tiek apspriesta uzreiz būtu vairākas atbildes no dažādiem servisiem, ka to iespējams salabot pie viņiem. Ja nekļudos, tad hofmaks nav auto virsbūves krāsošanas pārdošanas aģents. taču reklāma vienmēr ir noderīgi. it īpaši, ja par to nav jāmaksā.
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by 9001 »

hofmaks wrote: Mon Jun 04, 2018 1:14 pmKas mums kā pakalpojuma sniedzējam,tagad lai apmierinātu tavas kaprīzes būtu jādara? Jānoīrē auto evakuators ,lai atvestu Tavu auto,uztaisītu tāmi,aizvestu Tev atpakaļ? Es tev saku - 100% Tu šeit neko netaisīsi(nevis tāpēc,ka mēs negribam,bet tāpēc,ka tas ir nesamērīgi dārgi).
Vot visi gribētu kā i-veikalā,klik gribu šo,klik piegāde,klik apmaksa un sēžu dibenu neatraujot uz dīvāna. Gribi padomu? Lūk - aizbrauc uz servisu,pat vairākiem un tad skaidri sapratīsi verdiktu un perspektīvas iznīcināt puvekli. Paskatoties bildi,ko varu pateikt no savas puses - caurums un visas izrietošās sekas! :(
Jums kā pakalpojuma sniedzēja pārstāvim tikai viena lieta: aptuvenās izmaksas tik un tik , gribi precīzāk brauc tur un tur vai piesaki vizīti tā un tā. Kā vietu viena verdikta un izmaksu sniegšanai. Lai klients izvēlas. Un tikai pēc tam tu vari runāt par ļimonadņikiem un kapeikpisējiem kuri negrib nopogāt krutiem speciem štuku bet meklēs Vaņu. Ja jūs ikdienā ar to nodarbojieties, pietiek ar vienu skatienu lai pateiktu plus mīnus ap ko lieta grozās. Tā vietā kas? Lieka muldēšana ne pa tēmu
User avatar
9001
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 77
Joined: Wed Mar 15, 2017 7:14 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by 9001 »

Henry wrote: Mon Jun 04, 2018 1:41 pm taisnību jau hofmaks saka. dārgus variantus lētiem saabiem nav racionāli piedāvāt. reti kurš gatavs ieguldīt vēl vienu auto vērtību, lai atjaunotu virsbūvi.

tad jau pie katras tehniskas problēmas, kas forumā tiek apspriesta uzreiz būtu vairākas atbildes no dažādiem servisiem, ka to iespējams salabot pie viņiem. Ja nekļudos, tad hofmaks nav auto virsbūves krāsošanas pārdošanas aģents. taču reklāma vienmēr ir noderīgi. it īpaši, ja par to nav jāmaksā.
Es ļoti labi zinu kāda ir auto tirgus vērtība un saprotu ka kaut cik nopietna krāsošana ir viņa vērtība un vēl mazliet. Bet mums lielākajai daļai šeit ir sābi kur ja uzliek riepas ar diskiem, jaunu aķi un pielej pilnu bāku, tā gandrīz parsniegta auto vērtība. Bet vai mēs to nedaram?

Nu nezinu par hofmaks pienākumiem minētajā uzņēmuma bet šobrīd efekts ir ļoti negatīvs. Ne jau cenas atbaida, bet attieksme.
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by hofmaks »

Tu jūties aizvainots? Piedod draugs,neviena biedra cieņu neesmu centies aizskart,norādot vai ļimonadņiks ,vai centa pisē.. . Gribi aptuveno ciparu,ok 100- 5000€ . Gribi konkrēti - piesakies uz defektāciju.
P.s.
Ar krāsošanu neesmu saistīts,bleķus nemetinu un auto defektācijas neveicu. Nestrādāju Paint ,bet gan LMI serviss.
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by Highlander »

Kas te par sunja murgiem?! Saule parceupsies? Kads no A lidz Z???!!! Katrs rusains auto ir individuals! Uz aci var pateikt tikai minamalas izmaksas, ista cena paradisies kad darbs jau bus gandriz gala. Kad nokasis krasas parpalikumus un sapratisi, ka vajadzes citas arkas. Kur tadas atrast? Shrotos. Ja esi gatavs maksat servisa vecim to stundu darbu+degvielas izmaksas+transporta izdevumus+vel kautkas, kamer vins atradis dzivas arkas. Metinatajs ari uz saliktu auto, nepateiks uzreiz, cik ilgi vinam jamilejas bus ar tava puvekla izgrieshanu un sametinashanu. Tapec ari Hofmaks pareizi pateica- no 100€-5000€ diapazona. Un neko vins te nereklamejas! Kapec bija jajauta vinam? A tapec, ka vins vienigais var teikt no sheit esoshajiem, ir jaucis, griezis ara un metinajis jaunas arkas. Tapec vins jau zin visas viltibas un cik daudz laika tam javelta. Ja kautkur nepareizi kautko uzrakstiju, sorry! Skats no malas vienkarsi un ka es apzinos esosho sistemu.
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Airim vajag virsbūves remontu!!!

Post by ifka »

Kkā šķiet, ka H. nav tik skarbs kā raksta. Manuprāt noteikti vērts aizbraukt gan pie viņa, gan A. Tad varēs izpīpēt kā gudrāk darboties - restaurēt, vai pa lēto - īstermiņa risinājumu.

No rūsas apkarošanas darbiem speciālisti cenšas izvaŗīties. Ne tādēļ, ka slinkums, bet gan tāpēc, ka cīņai >90% gadījumu nav ilgtspējīga rezultāta. Ja sākotnēji attieksme mēdz būt noraidoša (it kā slikts klientu serviss), tad tas lielā mērā ir dēļ atbildības nastas. Es vairāk piesargātos no kantoriem, kas apgalvo, ka viss būs tip top, par nelielām naudām - "ved tik šurp, parīt būs kārtībā" ;)

Pastāstīšu savu pieredzi (TIKAI un vienīgi, lai saprastu kādēļ viņu attieksme šados gadījumos mēdz būt noraidoša):

Pirms ca. 3 gadiem tika pārkrāsots mans 9K. Spārnus vedu atsevišķi. Manā skatījumā tie bija tīri tā neko, ar dažiem sīkiem burbuļiem virspusē un nedaudz aprūsējušām arku iekšmalām. Jā, savureiz pielaboti metinot, bet sķita par kārtu labāki nekā vairums līdzinieku.

Krāsotājs (jaunības dienu draugs, kurš turklāt ne tikai krāso, bet arī labo virsbūves) bija tiešs: "Piedot, šo rūsu neaiztikšu. Ja gribi, lai krāsoju, tad, uz savu atbildību, sakop pats!"

Aizvainoja tas mani, iespītējos un darīju ar. Rūpīgi apstrādāju ar smilšpapīru (meh līdzekļus nevarēja, jo bleķis bij plāns ;), tad rūsas pārveidotājs, tad atkal smilšpapīrs, tad skābā grunts, tad melna balonkrāsa, tad (ak kāds idiots) "Depo" līmeņa mastika. Katram spārnam veltīju kopumā 3 dienas. Lepni aizvedu draugam, tas līdzjūtīgi paskatījās, nokrāsoja, bet naudu neņēma.

Noliku sausā pažobelē līdz labākiemm laikiem. Šopavasar sapratu drauga skatienu - viss manis paveiktas bij kaķim zem astes - rūsa nebija padevusies :( Bildes lejāk. Bojātās vietas gan nolēju ar "Buvanolu", bet tas tik sirds nomierināšanai. No ārpuses joprojām smuki, bet baidos, ka vien līdz nākamajai lietus sezonai.
DSC00325.JPG
DSC00322.JPG
Post Reply