Budapeštas keiss


ZaZZ99
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 136
Joined: Fri Jan 27, 2017 5:06 pm

Budapeštas keiss

Post by ZaZZ99 »

Sveicieni no Budapeštas. Līdz šķirnei viss jauki un saulaini, uz šosejas forši un bez problēmām. Pirms došanās uz naktsmītni Budapeštā, iegājām Lidl'ā. Pēc tam nevarēja piedarbināt. Starteris griež, aķis normāls. Bet sajūta, ka lai aizietu līdz galam kaut kā pietrūkst: degvielas vai gaisa (manas izjūtas). Tā, pagriezu piecas sekundes, noslāpēju, pagriezu, noslāpēju. Un ar piekto reizi, kā par brīnumu, aizgāja, neraustījās, kā nekas nebūtu bijis.. aizbraucām līdz naktsmītnei (bez kādām problēmām un aizdomīgām lietām), tur noslāpēju, pielaižu atkal. Bez problēmām.. nedaudz raustās tukšgaita, pārslēdzoties uz gāzi neraustījās. Bet SID uzrāda divas kļūdas (kodu manam gadam vēl diemžēl nerāda).
Manā pieredzē kas līdzīgs nav bijis piedzīvots.
Ko darīt un kas varētu būt pie vainas? Man ir safilmēti arī SID rādītāji, jā kaut kas var noderēt..
9-5 hirsch, 2.3T, 2005
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Budapeštas keiss

Post by Vilcins »

Ckp sensoru vajadzēja pirms ceļa nomainīt pret jaunu.
User avatar
Silver
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 724
Joined: Fri Mar 15, 2013 12:22 am

Re: Budapeštas keiss

Post by Silver »

ZaZZ99 wrote: Tue Jun 05, 2018 11:18 pm Sveicieni no Budapeštas. Līdz šķirnei viss jauki un saulaini, uz šosejas forši un bez problēmām. Pirms došanās uz naktsmītni Budapeštā, iegājām Lidl'ā. Pēc tam nevarēja piedarbināt. Starteris griež, aķis normāls. Bet sajūta, ka lai aizietu līdz galam kaut kā pietrūkst: degvielas vai gaisa (manas izjūtas). Tā, pagriezu piecas sekundes, noslāpēju, pagriezu, noslāpēju. Un ar piekto reizi, kā par brīnumu, aizgāja, neraustījās, kā nekas nebūtu bijis.. aizbraucām līdz naktsmītnei (bez kādām problēmām un aizdomīgām lietām), tur noslāpēju, pielaižu atkal. Bez problēmām.. nedaudz raustās tukšgaita, pārslēdzoties uz gāzi neraustījās. Bet SID uzrāda divas kļūdas (kodu manam gadam vēl diemžēl nerāda).
Manā pieredzē kas līdzīgs nav bijis piedzīvots.
Ko darīt un kas varētu būt pie vainas? Man ir safilmēti arī SID rādītāji, jā kaut kas var noderēt..
LOL, es tā atbraucu no gara ceļojuma un nākamajā rīta griež bet nelec.
Benzīnsūknis? Ja vēl reizi notiks pamēģini gāzes avārijas startu (nospied gāzes pogu un neatlaižot griez aizdedzi)
9-5 Silver Aero 2001 for sale
9-5 Silver Griffin
ZaZZ99
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 136
Joined: Fri Jan 27, 2017 5:06 pm

Re: Budapeštas keiss

Post by ZaZZ99 »

[/quote]

LOL, es tā atbraucu no gara ceļojuma un nākamajā rīta griež bet nelec.
Benzīnsūknis? Ja vēl reizi notiks pamēģini gāzes avārijas startu (nospied gāzes pogu un neatlaižot griez aizdedzi)
[/quote]

Sūknim būtu problēmas ar jaudu. Man uzbrauktuvēs uz ātrgaitas šosejām nekādu problēmu arī bez pedāļa grīdā.
9-5 hirsch, 2.3T, 2005
ZaZZ99
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 136
Joined: Fri Jan 27, 2017 5:06 pm

Re: Budapeštas keiss

Post by ZaZZ99 »

Tikko pamēģināju pielaist. Pieleca no pusapgrieziena..
9-5 hirsch, 2.3T, 2005
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Budapeštas keiss

Post by Vilcins »

Pamejgini siltu
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Budapeštas keiss

Post by elmo »

Pasarg dies ar saabu kaut kur vēl Čehijā noplīst! :)
Ps: man izskatās pēc kloķvārpstas apgriezienu sensora, un kad atdzisa, tad arī pieleca! Vēlāk sāks raustīties arī gaitā un pēc tam jau evakuators būs tavs draugs!
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Budapeštas keiss

Post by Vilcins »

Tu te visu esi nokavējis nedēļu atpakaļ jau sataisīts un auto brauc.
ZaZZ99
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 136
Joined: Fri Jan 27, 2017 5:06 pm

Re: Budapeštas keiss

Post by ZaZZ99 »

elmo wrote: Wed Jun 13, 2018 10:57 pm Pasarg dies ar saabu kaut kur vēl Čehijā noplīst! :)
Ps: man izskatās pēc kloķvārpstas apgriezienu sensora, un kad atdzisa, tad arī pieleca! Vēlāk sāks raustīties arī gaitā un pēc tam jau evakuators būs tavs draugs!
Čehija būtu vēl labs variants. Horvātija/Itālija/Šveice satraukti vairāk.
9-5 hirsch, 2.3T, 2005
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: Budapeštas keiss

Post by Henry »

ZaZZ99 wrote: Thu Jun 14, 2018 9:04 am Stāstiņš no aizvakardienas: braucam Horvātija/Itālija robežu. Palūdz atraisīt jumta kasti, sak, vai es imigrantus nevedu.. Noslāpēju auto, parādu, viss okey. Kāpju auto, darbinu, bet nekā.. Sēžu kontroles punktā un nelec vāģis. Normāla situācija. Dažas reizes pamēģināju, tad kāpu ārā un stūmu līdz stāvvietai gabalu tālāk. Bet stumjot izmeta kļūdu par neatpazītu atslēgu, iesēdos un par brīnumu visai garajai rindai, kas aiz manis sēdēja robežā, piešķīlu un aizbraucu..

katrā ziņā tas ir ļoti drosmīgs lēmums braukt tik tālu ar vecu saabu, kas jebkurā brīdī var pievilt. es droši vien tā nevarētu. cerams, ka nekādi pigori vairs neatgadīsies :think:
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
ZaZZ99
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 136
Joined: Fri Jan 27, 2017 5:06 pm

Re: Budapeštas keiss

Post by ZaZZ99 »

katrā ziņā tas ir ļoti drosmīgs lēmums braukt tik tālu ar vecu saabu, kas jebkurā brīdī var pievilt. es droši vien tā nevarētu. cerams, ka nekādi pigori vairs neatgadīsies :think:
[/quote]

Drosme un stulbums mēdz nebūt tālu. :D
Šobrīd kaut kas rīvējas kreisajam priekšējām ritenim, griežot pa labi. Un nevis konstanti, bet tikai vienā griešanās posmā. Kā būtu ļoti savērpts bremzes. Bet tikai griežoties pa labi. Un bremzes (diski un kluči ir jauni). Ir dienas, kad vairāk, dažreiz teju nejūt nemaz. Nav ne jausmas kas tas ir.
9-5 hirsch, 2.3T, 2005
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Budapeštas keiss

Post by Ainars »

Henry wrote: Thu Jun 14, 2018 9:13 am
ZaZZ99 wrote: Thu Jun 14, 2018 9:04 am Stāstiņš no aizvakardienas: braucam Horvātija/Itālija robežu. Palūdz atraisīt jumta kasti, sak, vai es imigrantus nevedu.. Noslāpēju auto, parādu, viss okey. Kāpju auto, darbinu, bet nekā.. Sēžu kontroles punktā un nelec vāģis. Normāla situācija. Dažas reizes pamēģināju, tad kāpu ārā un stūmu līdz stāvvietai gabalu tālāk. Bet stumjot izmeta kļūdu par neatpazītu atslēgu, iesēdos un par brīnumu visai garajai rindai, kas aiz manis sēdēja robežā, piešķīlu un aizbraucu..

katrā ziņā tas ir ļoti drosmīgs lēmums braukt tik tālu ar vecu saabu, kas jebkurā brīdī var pievilt. es droši vien tā nevarētu. cerams, ka nekādi pigori vairs neatgadīsies :think:
Galvenais ir nemiiizt
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Budapeštas keiss

Post by Vilcins »

Ainār A tu panemi velvienu klokenes devēju un kaseti līdzi :mrgreen:
Un 30. Torx atslēgu
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Budapeštas keiss

Post by Ainars »

Pat droseli, ja nenoslinkoshu :lol:
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Budapeštas keiss

Post by lawyer »

Es, braucot uz UK ar c900 nekādas detaļas neņēmu līdzi, tikai atslēgu komplektu, pagājušogad gan DI kasete parādījās baganā :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply