Saab 9-3 jaudas zudums


Post Reply
Skrasts
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 40
Joined: Fri May 25, 2018 9:53 am

Saab 9-3 jaudas zudums

Post by Skrasts »

Sveiki visiem!
Esmu nesen kļuvis par saab īpašnieku. 2004. gada 9-3 2.0t aero. Braucot iedegās “check engine” lampa. Uzsāku braukt, reizēm jaudas nav, reizēm ir. Iepriekš tika ielikta gāzes iekārta, sākumā domāju, ka tajā vaina. Pārslēdzot uz benzīnu nekas nemainās. Nomainīju filtru un sveces, taču tas nelīdzēja. Braucot ar gāzi, palielinot ātrumu ap 100km/h auto noraustās.
Izskatīju rakstus forumā, varētu būt pie vainas gaisa masas mērītājs? Ja tā, vai var to tīrīt/labot?
Zinu, ka jāslēdz pie kompja, tas tika darīts, pirms mainījām sveces, uz ko kļūdu arī parādīja.
Vēlējos uzzināt jūsu viedokli, jo esmu novērojis, ka šī foruma biedri ir ļoti atsaucīgi.
User avatar
Jurģis
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 267
Joined: Thu Apr 07, 2016 9:21 am

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by Jurģis »

Nu ja kompis rādija kļūdu uz gaisa masas mērītāju, tad briesti viņu mainīt. It kā daži viņu pajauc āmazgā ar brakecleaneriem vai ko līdzīgu.

Ja ir iespēja, sarunā kādā šrotello vnk pielaikot citu. Viņu viegli nomainīt.

Bet gmm rada jaudas zudumu, nevis raustīšanos. Ja raustās, mož drīzāk kāda spole vainīga.
9-5 Aero AT stage sleeper
User avatar
martinnos
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Fri Nov 21, 2014 12:59 pm
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by martinnos »

Vai arī sūdīgi gāze saregulēta...
SAAB 9-5 Aero 2006
User avatar
saab21
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 725
Joined: Thu Mar 12, 2015 4:26 pm
Contact:

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by saab21 »

Es arī domāju ka sūdīgi gāze saregulēta.
kāds kļūdas kods, vai P0608?
Domāju ka vienkārši dodod grīdā, kad sāka turbīna pūst gaisu iekšā, gāzes sprauslas nespēj tik daudz padot gāzi un ļoti liess degmaisījums beigās sānāk, auto pretīgi noraustās un iedegās chek engine un auto iet tādā pusavārijas režīmā. Kļūda ar laiku mierīgi braucot un auto uz ilgāku laiku noslāpējot pazūdīs iespējams pati. Vai arī ar lēto ebay obdII bluetoth skeneri katru reizi nodzēs to kļūdu un gāzes brauc mierīgi.
Bet labāk vienkārši nomaini gāzes kantori. Man bija līdzīgi
99 1975 Combi Coupe
900 1986 Turbo Commander edition
9³ SW 1.9 Biturbo Aero
9³ OG Convertible with b234R Powered by Jancis Stg4

Ex9000 Amethyst Violet Powered by KoreFun Stg1.5; Ex9³ SS 2003 2.0T Aero swap. Powered by Jancis; Ex9³ SW 2008 1.9 Stg1
Skrasts
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 40
Joined: Fri May 25, 2018 9:53 am

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by Skrasts »

izskatās, ka gaisa masas mērītājs. Brīžiem strādā, brīžiem ne. Kļūdu ar uz to izmeta.
Paldies par jūsu viedokļiem
MrBad
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 36
Joined: Tue May 22, 2018 9:11 pm
Location: Riga, Ziepniekalns

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by MrBad »

Skrasts wrote: Fri Jun 22, 2018 12:13 pm Sveiki visiem!
Esmu nesen kļuvis par saab īpašnieku. 2004. gada 9-3 2.0t aero. Braucot iedegās “check engine” lampa. Uzsāku braukt, reizēm jaudas nav, reizēm ir. Iepriekš tika ielikta gāzes iekārta, sākumā domāju, ka tajā vaina. Pārslēdzot uz benzīnu nekas nemainās. Nomainīju filtru un sveces, taču tas nelīdzēja. Braucot ar gāzi, palielinot ātrumu ap 100km/h auto noraustās.
Izskatīju rakstus forumā, varētu būt pie vainas gaisa masas mērītājs? Ja tā, vai var to tīrīt/labot?
Zinu, ka jāslēdz pie kompja, tas tika darīts, pirms mainījām sveces, uz ko kļūdu arī parādīja.
Vēlējos uzzināt jūsu viedokli, jo esmu novērojis, ka šī foruma biedri ir ļoti atsaucīgi.
Pats esmu 9-3 ipasnieks,man te bija 2 raksti par to pasu,bet bez gazes! Nav tas gaisa meritajs! 9-3 ir slimi uz Aizdedzes Spolem! 2 Menesus nomocijos kamer atradu problemu! Maini visus 4us,bet nekad-NEKAD neliec kiniesu,tikai Mitsubisi spoles un otrais variants ION Module.... Pirmkart SPOLES
9-3SS 03' 2.0t ~230HP Performed by Jancis

9-5 Aero 06` 2.3T ~260HP
Skrasts
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 40
Joined: Fri May 25, 2018 9:53 am

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by Skrasts »

Ja pie vainas būtu spoles, vai tad tā būtu, ka brīžiem iet un brīžiem neiet?
User avatar
saab21
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 725
Joined: Thu Mar 12, 2015 4:26 pm
Contact:

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by saab21 »

MrBad wrote: Fri Jun 22, 2018 7:00 pm
Skrasts wrote: Fri Jun 22, 2018 12:13 pm Sveiki visiem!
Esmu nesen kļuvis par saab īpašnieku. 2004. gada 9-3 2.0t aero. Braucot iedegās “check engine” lampa. Uzsāku braukt, reizēm jaudas nav, reizēm ir. Iepriekš tika ielikta gāzes iekārta, sākumā domāju, ka tajā vaina. Pārslēdzot uz benzīnu nekas nemainās. Nomainīju filtru un sveces, taču tas nelīdzēja. Braucot ar gāzi, palielinot ātrumu ap 100km/h auto noraustās.
Izskatīju rakstus forumā, varētu būt pie vainas gaisa masas mērītājs? Ja tā, vai var to tīrīt/labot?
Zinu, ka jāslēdz pie kompja, tas tika darīts, pirms mainījām sveces, uz ko kļūdu arī parādīja.
Vēlējos uzzināt jūsu viedokli, jo esmu novērojis, ka šī foruma biedri ir ļoti atsaucīgi.
Pats esmu 9-3 ipasnieks,man te bija 2 raksti par to pasu,bet bez gazes! Nav tas gaisa meritajs! 9-3 ir slimi uz Aizdedzes Spolem! 2 Menesus nomocijos kamer atradu problemu! Maini visus 4us,bet nekad-NEKAD neliec kiniesu,tikai Mitsubisi spoles un otrais variants ION Module.... Pirmkart SPOLES
Varbūt arī. komentēt īstu nevaru jo pirms tas auto nokļuva manas rokās iepriekšējais saimnieks paspēja visas četras nomainīt :clap: . Nu vismaz pa gadu tās par sevi aizdomāties nav likušas.
Es domāju ka viņu nav slimi uz aizdedzes spolēm, tas jau ir tikai normāli ka auto ar vairāku 100k km nobraukumu pa laikam jānomaina spoles. domāju ka 9-5 kasešu slimība ir daudz lielāka un biezāka :)
99 1975 Combi Coupe
900 1986 Turbo Commander edition
9³ SW 1.9 Biturbo Aero
9³ OG Convertible with b234R Powered by Jancis Stg4

Ex9000 Amethyst Violet Powered by KoreFun Stg1.5; Ex9³ SS 2003 2.0T Aero swap. Powered by Jancis; Ex9³ SW 2008 1.9 Stg1
MrBad
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 36
Joined: Tue May 22, 2018 9:11 pm
Location: Riga, Ziepniekalns

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by MrBad »

Skrasts wrote: Sat Jun 23, 2018 8:15 am Ja pie vainas būtu spoles, vai tad tā būtu, ka brīžiem iet un brīžiem neiet?
Tiesi ta... ir/nav , ir/nav... pec tam konstanti IR!!! Panem prieks testa no kada ejosa autina,izbrauc 10km... un tad tu sapratisi
9-3SS 03' 2.0t ~230HP Performed by Jancis

9-5 Aero 06` 2.3T ~260HP
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Saab 9-3 jaudas zudums

Post by Arnijs »

Skrasts wrote: Sat Jun 23, 2018 8:15 am Ja pie vainas būtu spoles, vai tad tā būtu, ka brīžiem iet un brīžiem neiet?
Sāc vien ar gaisa mērītāju... Ja ir bijusi kļūda uz viņu, tas ir vienkāršākais, ar ko sākt ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply