kondicionieris


Post Reply
Pētersons
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Sun Jan 11, 2009 10:26 am

kondicionieris

Post by Pētersons »

Biju Slokas 52 uzpildīt kondicionieri, bet izrādās ka sistēma pilna. Kompjūteru pieslēdza, čekoja 20 minūtes un secināja, ka vis ir ok. Samaksāju 15 Ls par kompi un ar sajūtu, ka vis ir ok svīstot braucu mājās. Tā negribās braukt uz Purvciemu pie Sābistiem - varbūt kāds labs cilvēks Āgenskalnā atsauksies, kurš prastu novērst defektu?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:kondicionieris

Post by Arnijs »

ACC blokam ir arī pašdiagnostika ;) Tur pat kompi nevajag...
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:kondicionieris

Post by uculs »

Nekas aizbrauc vēl pie kāda samaksā piecpadsmit, tad vēl reiz un tad jau arī sagribēsies aizbraukt uz Purvciemu. Kompresors vispār slēdzas iekšā? Droši vien ka nē, jo citādi viss strādātu. Bet nu zīlēt vainu caut internetu kaut kā neproduktīvi.
Pētersons
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Sun Jan 11, 2009 10:26 am

Re:kondicionieris

Post by Pētersons »

Līdz Jāņiem pabeigšu vienu projektu darbā un tad saņemšos aizbraukt ciemos pie Ārnija.
Vispār esmu nedaudz dusmīgs, ka Pārdaugava apdalīta ar Sābu speciālistiem. Tas nav normāli, ka man pēc darba pa sastrēgumiem jābrauc uz citu pilsētas galu, jāatstāj mašīna un 2 stundas jāmīcas tramvajos, vai skolotājas nedēļas alga jāatdod taksistam.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:kondicionieris

Post by mixeris »

Beidz sūdzēties :)
Nils uz SAAB draugu tikšanām brauc no Tukuma.
A tu pāri Daugavai nevari pārbraukt :D
User avatar
iERiS
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 364
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:05 am

Re:kondicionieris

Post by iERiS »

Pētersons wrote:Biju Slokas 52 uzpildīt kondicionieri, bet izrādās ka sistēma pilna. Kompjūteru pieslēdza, čekoja 20 minūtes un secināja, ka vis ir ok. Samaksāju 15 Ls par kompi un ar sajūtu, ka vis ir ok svīstot braucu mājās. Tā negribās braukt uz Purvciemu pie Sābistiem - varbūt kāds labs cilvēks Āgenskalnā atsauksies, kurš prastu novērst defektu?
kas tev par saab'u?
SAAB 99 Rally Blue '76
SAAB 96L Topaz Yellow '76
SAAB 9-3 Convertible Blue '02 Maptun stage 1
Volvo XC60 AWD R-Design Black '15 Polestar chip
ex. SAAB 9000 CS Black '95 Hirsch stage 1
ex. SAAB 900i OG Silver '89
ex. SAAB 900i OG Black '89 Aero moldings
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:kondicionieris

Post by KoreFun »

mixeris wrote:Beidz sūdzēties :)
Nils uz SAAB draugu tikšanām brauc no Tukuma.
A tu pāri Daugavai nevari pārbraukt :D
:laugh: :laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Pētersons
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Sun Jan 11, 2009 10:26 am

Re:kondicionieris

Post by Pētersons »

2001.12. 9-5 Aero.
Ja būtu laiks, tad aizbrauktu remontēties arī uz Tukumu, bet šodien mājās no darba atvilkos pēc 20.00. Pēdējos divus mēnešus strādāju arī brīvdienās - man tāds darbs - norauju projektu un tad atslēdzos.
Starp citu: kādu laiku atpakaļ gribēju nomainīt salona gaisa filtru un "parastajā" servisā par to prasīja 80Ls. Es nolēmu kādreiz atvaļinājumā to izpūst ar kompresoru, bet vēl krietni "parastākā" servisā (kuram sanāk braukt garām)nomainīja to par 13Ls, un paskaidroja ka nevajag nesvarīgas detaļas pirkt Saab centrā. Šis iemesls man pietiekami iespaido lieki nedzīties uz Purčiku.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:kondicionieris

Post by Nils »

:laugh:

Briesmīgi pretrunīgi tu te runa. :laugh:
Strādā brīvdienās un līdz astoņiem, bet uz slokas ielai laiku atradi, kas noteikti nebija svētdiena un pēc astoņiem. Pēc astoņiem arī pārdaugavā neviens entuziasts īpaši neplosīsies un tādus sābistus, kas kondiškas labotu nemaz nezinu, tai pat laikā pēc septiņiem, astoņiem arī korķu vairs nav.
Vot tiešām padla pārbraukt pāri pa tiltu, ieekonomēt nervus, laiku un $$$ aizbraucot pie Ārnija? :laugh:
Da lab, es jau tikai ākstos un piekasos pie vārdiem, bet tiešām, neredzu prātīgāku variantu. ;)
Un, kā jau uculs teica: "Nekas aizbrauc vēl pie kāda samaksā piecpadsmit, tad vēl reiz un tad jau arī sagribēsies aizbraukt uz Purvciemu." :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:kondicionieris

Post by zinitis »

Nu,ja sistema nav spiediena,tad vari sapildit jebkur...
Bet,ja sistema ir pilna un AC nedarbojas,tad ir biski smagak...
Uz AC kompresora darbibu ietekme 3 vadibas bloki...
Pētersons
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 21
Joined: Sun Jan 11, 2009 10:26 am

Re:kondicionieris

Post by Pētersons »

Jau esmu secinājis, ka nāksies braukt ciemos pie Ārnija, ir jau vēl visādi citādi sīkumi vai lielumu apskatāmi. Ceru ka Ārnijs pēc Jāņiem nebūs atvaļinājumā, ātrāk man nesanāks.
A par to slokas ielu nav ko kasīties, vienkārši sanāk garām braukt - mans patreizējais darbs ir trajektorijā Vecrīga-Jūrmala un 1188 tas bija vienīgais, kur uzpilda freonu pārdaugavā.
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:kondicionieris

Post by uculs »

Ir divi vienkārši varianti, kur var būt vaina. Pirmais, nepienāk elektrība, pārbaudās pieslēdzot pa taisno, īsto iemeslu pateiks tikai elektriķis, izmaksas var būt dažādas. Otrs variants nodilis sajūgs, nosakās to noņemot, remontējas piecās minūtēs, par simbolisku samaksu. Un trešais ir dārgais variants, kad kompesors ir pateicis čau.
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:kondicionieris

Post by zaz »

Jautājums par kondiša kompresora darbības saistību ar šo te detaļu (man gan ir mazliet savādāka - bez tā kas ir nosvītrots. Tajā vietā ir ielodēta pretestība);

Image

Stāsts ir tāds, vienā mirklī beidza pūst ventilators. Izārdot visu līdz ventilatoram atklājās, ka viena no kontaktu kājiņām (bildē parādītajam devaisam) ir nopuvusi kopā ar preteastības kājiņu kura ielodēta pasralēlā slēgumā. Kad saslēdzu apejot šo pretestību - ventilators griežas, bet neslēdzas iekšā kondiša kompresors - nepienāk ierosme muftai. ACC nekādas kļūdas neuzrāda.

Tātad - vai kompresora nestrādāšana ir saistīta ar to sasodīto pretestību, vai jāmeklē kautkur citur?
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:kondicionieris

Post by jastr »

var kāds ieteikt vietu, kur uzpildīt? savādāk galīgi vairs nesalst mašīnā :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:kondicionieris

Post by Arnijs »

zaz... ir (varētu būt) saistīts!
Jastr... Vikingi, Gvidis.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply