kondicionieris


Post Reply
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:kondicionieris

Post by SAABaeroist »

Logs vaļa un viss kartiba,tikai pec tam kakls nedaudz sapust un ja berns aizmugure ari nav labi:laugh: Bet kondiška berniem ari nav ieteicama:dry:
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:kondicionieris

Post by vidvuds »

SAABaeroist wrote:Logs vaļa un viss kartiba,tikai pec tam kakls nedaudz sapust un ja berns aizmugure ari nav labi:laugh: Bet kondiška berniem ari nav ieteicama:dry:
aha, tas pats kas man :) Tik uz štrāses slēdzu kondc. iekšā un lai arī manējais puņķojas, kopš pagājušā gada uzpildes vēl joprojām pūs aukstu gaisu :)
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:kondicionieris

Post by berzaine »

Isteniba man ar uz svetkudienu taaka problema, takaa mazo princesiti domajam no Jelgavas uz Cesim parvietot, bet kondiska nestradaa, karstuma mazulim galigi nu nekaa, laikam jabrauc vainu agri no rita vai veelu vakaraa:dry:
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re:kondicionieris

Post by Flesh »

SAABaeroist wrote:Logs vaļa un viss kartiba,tikai pec tam kakls nedaudz sapust un ja berns aizmugure ari nav labi:laugh: Bet kondiška berniem ari nav ieteicama:dry:
Par cik sanak daudz braukat Riga-Kuldiga tad sanak vien tik svist, jo man besi ta skana kas veidojas no valeja loga ja brauc atrak ka par 70 km/h... bus rit jaaizsauj uz Vikingiem, japajauta kas par nelaimi... un jatur iksi kad nebus ieberziens.

Bet aceros kad te viens izteica teoriju kad nevar saab slavet tad parasti sis noplistot :D Un man tiesi sanaca pa brivdienam parunat ar vienu saab skeptiki...
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:kondicionieris

Post by Bārda »

Man nestrādājošo ACC ļoti labi aizstāj jumta lūka!!! Daudzi jau saka, ka lieka ekstra, ja ir kondicionieris, bet man patīk un arī šādā situācijā ļoti labi palīdz. Logus vaļā tikpat kā neveru.
Vēl viena ekstra - mašīnas baltā krāsa. Lieliski atstaro saules starus un nav tik karsts. Ir ar ko salīdzināt - 900NG tumši zaļā krāsā ar melnu ādas salonu - karsti...:dry:
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re:kondicionieris

Post by Flesh »

Bārda wrote:Man nestrādājošo ACC ļoti labi aizstāj jumta lūka!!! Daudzi jau saka, ka lieka ekstra, ja ir kondicionieris, bet man patīk un arī šādā situācijā ļoti labi palīdz. Logus vaļā tikpat kā neveru.
Vēl viena ekstra - mašīnas baltā krāsa. Lieliski atstaro saules starus un nav tik karsts. Ir ar ko salīdzināt - 900NG tumši zaļā krāsā ar melnu ādas salonu - karsti...:dry:
Ja iekprieksejai masinai ari bija luka... man ari patika, bet Saab ta ir salidzinosi reti sastopama :(
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:kondicionieris

Post by Bārda »

Flesh wrote:
Bārda wrote:Man nestrādājošo ACC ļoti labi aizstāj jumta lūka!!! Daudzi jau saka, ka lieka ekstra, ja ir kondicionieris, bet man patīk un arī šādā situācijā ļoti labi palīdz. Logus vaļā tikpat kā neveru.
Vēl viena ekstra - mašīnas baltā krāsa. Lieliski atstaro saules starus un nav tik karsts. Ir ar ko salīdzināt - 900NG tumši zaļā krāsā ar melnu ādas salonu - karsti...:dry:
Ja iekprieksejai masinai ari bija luka... man ari patika, bet Saab ta ir salidzinosi reti sastopama :(
Nu nezinu, maniem abiem SAABiem ir lūkas! Speciāli nemeklēju, bet tā gadījās...:huh:
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:kondicionieris

Post by Iceman »

Bārda wrote: Vēl viena ekstra - mašīnas baltā krāsa. Lieliski atstaro saules starus un nav tik karsts. Ir ar ko salīdzināt - 900NG tumši zaļā krāsā ar melnu ādas salonu - karsti...:dry:
neaizmirsti, ka bez krāsas tur visticamākais arī atšķiras stikli. 9-5 modeļiem stiklos iestrādāts (ja pareizi atceros) dzelzs oksīds, ar kura palīdzību tiek filtrēti sildošie saules stari, līdz ar ko 9-5 saule caur logiem tā nepiesildīs kā siltumnīcu ;)
Es to lieliski pamanīju, kad karstā laikā pārsēdos no sarkana 9-5 un sarkana Almera I paaudze B)

p.s. par lūku absolūti piekrītu :)
BE CE DE
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re:kondicionieris

Post by Flesh »

Nu cik esmu skatijies 9-5 vairak luku nav, ka ir :)
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:kondicionieris

Post by Diks »

Flesh wrote:Nu cik esmu skatijies 9-5 vairak luku nav, ka ir :)
No diviem man bijušajiem 9k vienam bija lūka. Patreizējais 9-5 arī ar lūku :P . Mana statistika ir - divreiz vairāk ar lūku ;) :laugh:
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re:kondicionieris

Post by Flesh »

biju sodien Vikingos, beigas izradijas kad tikai vadins pie vainas B) Kad to izdzirdeju, biju loti loti laimigs :woohoo:
Pan Shtitz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 236
Joined: Fri Jul 31, 2009 9:29 pm
Location: Tome

Re:kondicionieris

Post by Pan Shtitz »

Alleluja!

Image
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:kondicionieris

Post by SAABaeroist »

Flesh wrote:biju sodien Vikingos, beigas izradijas kad tikai vadins pie vainas B) Kad to izdzirdeju, biju loti loti laimigs :woohoo:
Kas pa vadiņu ,nobilde un ieliec bildi,mož man ari vadiņš vainigs:laugh:
Blins man ari kondiška nepuš ledaino gaisu:( Man ta liekas ka kompresors pat nesledzas jo agrak vareja just ka sledzas bet tagda bez emocijam:laugh: Gan jau taisot pašdiagnostku klimai piespiedot auto un off viņš neradis ka kompresors neiet.

Ja kas te man leiaks diezgan labs piedavajums ,kondicioneru parbaude un pildišana:dry:

http://www.frank.lv/renault/lv/service_kondicionieri
User avatar
urquattro
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 120
Joined: Mon Dec 07, 2009 9:32 am
Location: Hell 7517

Re:kondicionieris

Post by urquattro »

SAABaeroist, vai tev sirēna pīkstina kad atver-aizver ar pulti?
Varbūt 14 drošinātājs motora nodalījuma piebrauca vai noņemts nost.
Image
Man bija kuriozs ar to, kād ziemā noņemu lai beigtas baterijas sirēnu blokam nedraud apkārtējiem ar dziesmām un pēc tam pavasarī nevaru saprast kāpēc acc mufe neieslēdzas.
:laugh:
Un vadiņš, cik varu saprast, ir aiz pasažiera luktura konnektors ar vienu vadu.
Starpcit, tu vari pārbaudīt acc mufes slēgšanu ja uz to vadu kas naks pie kompresora padod + no akku. Vjadzētu klikšķēt.
;)
e85 ready
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:kondicionieris

Post by SAABaeroist »

urquattro wrote:SAABaeroist, vai tev sirēna pīkstina kad atver-aizver ar pulti?
Varbūt 14 drošinātājs motora nodalījuma piebrauca vai noņemts nost.
Image
Man bija kuriozs ar to, kād ziemā noņemu lai beigtas baterijas sirēnu blokam nedraud apkārtējiem ar dziesmām un pēc tam pavasarī nevaru saprast kāpēc acc mufe neieslēdzas.
:laugh:
Un vadiņš, cik varu saprast, ir aiz pasažiera luktura konnektors ar vienu vadu.
Starpcit, tu vari pārbaudīt acc mufes slēgšanu ja uz to vadu kas naks pie kompresora padod + no akku. Vjadzētu klikšķēt.
;)
THX ritdien apstišos:) Yad tas kompresors kaut kur labaja pus sanak:dry:
Post Reply