Par kosmētiskajām lietām


NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Par kosmētiskajām lietām

Post by NasIsLike »

Gribēju uzzināt kā ir iespējams paša spēkiem nomainīt priekšējo un pakaļējo Saab bļembu. Vai viņa ir pielīmēta vai kaa ?

Pasūtiju ebay 65mm Image


Vēl jautājums: vai ir jēga aizmugurējā panelī, kur atrodas HK sub tumbas (man vienas nav :D) - viņas nomainīt, tur ir ovālās - doma bija pagaidām mosh iepirkt divas kaut kadas elkorā, bet vai tur taa pretestība bus ok ar pastūzi kas ir oriģinālais ieksh autiņa?
User avatar
Krists
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:18 pm

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Krists »

[quote="NasIsLike"]Gribēju uzzināt kā ir iespējams paša spēkiem nomainīt priekšējo un pakaļējo Saab bļembu. Vai viņa ir pielīmēta vai kaa ?

Pasūtiju ebay 65mm Image

Tā emblēma ir līmējama, un to mierīgi var pats nomainīt!:laugh:
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by NasIsLike »

to arī gribēju zināt, vienkārši negribu neko sa4akarēt raujot vinju nost to veco. paldies
User avatar
Krists
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Sat Aug 16, 2008 12:18 pm

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Krists »

NasIsLike wrote:to arī gribēju zināt, vienkārši negribu neko sa4akarēt raujot vinju nost to veco. paldies
Veco norauj, visu smuki notīri un līmē virsū jauno...
Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Malder »

Par blembam: Ka prieksa nezinu, uz bagaznieka pielimeta. Turas loti labi, kad nemu nost bik noskrapeju krasu :blush: , tapec labak nemt kko mikstu, vai skruvgriezni aptit ar kadu lupatu. ;)
Par tam tumbam: Te http://www.mitt-eget.com/saab/faq_audio.shtml#speakers ir pilnigi viss ko vajag zinat par saab audio
P.S.Man liekas Tev vienreiz jau deva so linku, papeti vinu rupigak. ;) :)
turbo
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Thu Jan 31, 2008 11:09 am

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by turbo »

vislabākais ir ar špahteļlāpstiņu dabūt nost un pēc tam ar ataukotāju jo tās abpusējās līmlentas ir grūti notīrīt:)
chivasregal
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 26
Joined: Fri Feb 06, 2009 11:47 am

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by chivasregal »

ko tur ar shpakteljlapstinju-ar fomku!:lol:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by jastr »

NasIsLike wrote:
Vēl jautājums: vai ir jēga aizmugurējā panelī, kur atrodas HK sub tumbas (man vienas nav :D) - viņas nomainīt, tur ir ovālās - doma bija pagaidām mosh iepirkt divas kaut kadas elkorā, bet vai tur taa pretestība bus ok ar pastūzi kas ir oriģinālais ieksh autiņa?
imho, aizmugurē nav sub tumbas. sub ir priekšā pa vidu, bet var būt kļūdos...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Gregers »

jastr wrote:
NasIsLike wrote:
Vēl jautājums: vai ir jēga aizmugurējā panelī, kur atrodas HK sub tumbas (man vienas nav :D) - viņas nomainīt, tur ir ovālās - doma bija pagaidām mosh iepirkt divas kaut kadas elkorā, bet vai tur taa pretestība bus ok ar pastūzi kas ir oriģinālais ieksh autiņa?
imho, aizmugurē nav sub tumbas. sub ir priekšā pa vidu, bet var būt kļūdos...
9-5 Harman Kardon sistēmā basi nāk tikai no divam kuras aizmugurējā plauktā, pārējas dod vidus un pīkstuļus tikai
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by jastr »

mke, papētīju papīrus, tā ir... vidējais priekšējā plauktā laikam vidiem (a ļa skaņas bagātināšana) basi no aizmugurējiem diviem
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by NasIsLike »

Malder wrote:Par blembam: Ka prieksa nezinu, uz bagaznieka pielimeta. Turas loti labi, kad nemu nost bik noskrapeju krasu :blush: , tapec labak nemt kko mikstu, vai skruvgriezni aptit ar kadu lupatu. ;)
Par tam tumbam: Te http://www.mitt-eget.com/saab/faq_audio.shtml#speakers ir pilnigi viss ko vajag zinat par saab audio
P.S.Man liekas Tev vienreiz jau deva so linku, papeti vinu rupigak. ;) :)

Jā šo linku izpētiju diezgan rūpīgi, bet jautājums bija par to, vai ir jēga tagad nopirkt veicii kaut kādas ovālās un nomainīt, jo man vienas tumbas nav. vai sapasēs tur viss ? vai nebūs kaut kāda pārslodze ?
Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Malder »

NasIsLike wrote:Jā šo linku izpētiju diezgan rūpīgi, bet jautājums bija par to, vai ir jēga tagad nopirkt veicii kaut kādas ovālās un nomainīt, jo man vienas tumbas nav. vai sapasēs tur viss ? vai nebūs kaut kāda pārslodze ?
Nu pasties tabula izmerus, pretestibas un aiziet, tadas gan bus gruti atrast. Citas cik saprotu neskanes ta ka gribetos.
Man pasam piemeram, viens no ieprieksejiem masinas saimniekiem bij no tumbam kas iet uz aizmugurejam durvim vadus nokniebis un aizvilcis uz aizmugurejo plauktu.(Mana komplektacija AS2 tas nav paredzets) tur iebazis 2joslu elipses. Vel neesmu skatijies ko tiesi vins tur iebazis, bet fakts ka tads.
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by NasIsLike »

nu skatijos Alpine 6"x9" taa kaa tagad HK staav originaali, tik HK 2omu pretestiiba a Alpine 4omu - ko iesaki ? kas bus ja ieliks 4omu ?
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by KoreFun »

Ja ieliks 4 omu, tad nekas slikts nebūs. Nedaudz klusāk skanēs un viss. Vai tad oriģināliem ovāliem ir 2 omu pretestība?
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:Par kosmētiskajām lietām

Post by Diks »

NasIsLike wrote:nu skatijos Alpine 6"x9" taa kaa tagad HK staav originaali, tik HK 2omu pretestiiba a Alpine 4omu - ko iesaki ? kas bus ja ieliks 4omu ?
Ja maģis paredzēts uz 2omiem, bet pieliek 4omu skaļruņus, tad tie, salīdzinot ar 2omīgiem, būs nedaudz klusāki. Ja maģis paredzēts uz 4omiem, bet pieliek 2omīgos, tad ļoti liela iespēja ātri nosvilināt maģa gala pastiprinātāju :( . Fizika ;)
Post Reply