Kjeezhu mainja 9-5


Post Reply
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Kjeezhu mainja 9-5

Post by Unima »

Ir man labs draugs kas daudz motorus savaa dziivee paarjaucis un uzceelis no nelaikjiem, bet ar saab nav njeemies nekad. domaaju, ka maneejais vareetu buut vinja pirmais :)
taapeec jautaajums taads: vai ir kas specifisks ko nevareetu izdariit "maajas" apstaakljos pie sadales mehaanisma kjeezhu mainjas?
un otrs jautaajums: kaadas cenaas vareetu iznaakt viss shis remkomplekts, bez darba izmaksaam.
nav jau man nekas pret astras ielas servisu, es pat labpraat vinjiem uzticeetu sho darbu ... bet diemzheel shobriid nevaru atljauties liekus ~ 400 Ls tikai par darbu ( taa apmeeram reekjinu 2 dienas par 20-25 Ls stundaa ...) :unsure: gribaas juunijaa atvaljinaajuma laikaa shur tur aizbraukt, bet liidz tam kjeedes jaanomainaa taa lai veel kaada kapeika atliek :)
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by jastr »

gūgle ātrumā par cenām saka tā: http://www.elkparts.com/index.php/cPath/75_635_919

ja tev tas čoms par aliem strādā un viņam viss veiksmīgi izdosies ar to tavu ķēdi, tad reklamē, no mainītājiem neatkausies. :D

par specifisko, nezinu, vai ķēdi var nomainīt neņemot ārā motoru, tas tad arī aspekts tiem mājas apstākļiem + vēl jau atrodās sīkumi, ko darīt, ka jau tas motors ir ārā un ja tu ko manīsi ko maināmu pie izņemta motora kādā šķūnītī, tad vienalga skriesi pie vikingiem iepirkt derīgas detaļas :)

veiksmes.

vēl, paskatījos vecos rēķinos, pliks ķēdes komplekts vikingos bij 387lvl (tas bez jebkādām atlaidēm) un pliks darbs uz ķēdi kkādi 300 (laikam ar atlaidi) tipa 15h*22.88 (par kopējā rēķina summu tajā vizītē neizteikšos... :huh: )
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
aikon
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 244
Joined: Fri Jan 18, 2008 3:24 pm

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by aikon »

Jebkursh serviss zin, ka uz to pasaakumu var labi nopelniit :laugh: Taa teikt- negribi, nemaini..
Diezvai tur 15h darba ir, tad sanaak, ka 2 dienas no 9:30-17:00 tev maina kjeedi, pa to laiku var 3 taadus motorus izcelt un nomainiit :)
Kad mainiisi bateriju atsleegai, buus "elektriskie darbi x 0.4h", kaut arī tas pasākums aizņem labi, ja 5 minuutes :P
Bet tas tik spams, neklausieties. Ja man buutu bizness, es taapat dariitu :laugh:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by jastr »

aikoN wrote:Jebkursh serviss zin, ka uz to pasaakumu var labi nopelniit :laugh: Taa teikt- negribi, nemaini..
Diezvai tur 15h darba ir, tad sanaak, ka 2 dienas no 9:30-17:00 tev maina kjeedi, pa to laiku var 3 taadus motorus izcelt un nomainiit :)
Kad mainiisi bateriju atsleegai, buus "elektriskie darbi x 0.4h", kaut arī tas pasākums aizņem labi, ja 5 minuutes :P
Bet tas tik spams, neklausieties. Ja man buutu bizness, es taapat dariitu :laugh:
Nē, nu loģiski, ka bizness... man durvis taisās taisīt 5 (piecas) dienas. tipa nokrāsot citas un ielikt vietā... man domt, tās durvis jau pirms manas atbraukšanas varēja būt nogruntētas. nezinu, cik kārtās ir jākrāso, bet nu teiksim vienu kārtu pēc koda jau uzlikt, tad, kad ir auto, piedzīt toni un salikt vietā... bet 8*22.80*5 :ohmy: labi, ka ne uz mana rēķina tas viss notiekās...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by skirem »

Domāju pietiekami sakarīgs cipars par ABIEM Oriģ. ķēžu komplektiem, kopā ar piegādi būs ap 200 , kas ir adekvāts cipars:
http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=2671
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by Arnijs »

Ķēdēm (komplektiem) tās tiešām ir labas cenas, ja vien būtu garantija, ka OE... Tiklīdz sastāvā ir Scantech, tā par pasākumu iesaku aizmirst! FIZISKI nomainīt var arī ātrāk, kā 15 stundās, bet tur r vesela kaudze papilddarbu, kuri vnk tā vien prasās sadarīties pa ceļam. Savulaik, kad pabiežāk veicu šo procedūru, tad tas man prasīja ~ 3 dienas, kaut gan saprotu, ka darbojos bezmaz vai kā restaurators (visas kartera tīrīšanas, eļļas uzdegumu birstēšana, neskaitāmās blīvītes u.t.t.
Ja kādam interesē daži aspekti, tad palasīties var šeit!
http://www.iauto.lv/viewtopic.php?topic=22990&forum=37 Dažu patiesības graudu var izlobīt! :)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by Unima »

mnja. ar dazhiem iAuto raksturiigiem iznjeemumiem, tieshaam interesanta lasaamviela :)
ko es izsecinaaju no taa? domaaju ka jaanjem vien buus darbaa avanss un jaabrauc uz vikingiem. jaapadiic par kaukaadu atlaidi (nosleedzaam ar vinjiem liigumu, varbuut paspers soli pretii), un jaadod lai remontee. muusu "maajas" varianta gadiijumaa vareetu buut probleemas ar dzineeja izcelshanu, tas viens, un otrs ir tas, ka ja es staaveeshu blakus tad tieshaam gribeeshu "pie reizes" pus motoru nomainiit, lai arii tas varbuut nebuutu nepiecieshams. domaaju paljauties uz vikingu godapraatu - ja jau pa celjam ko sliktu pamaniis piezvaniis un paprasiis ko dariit ...
otra paardoma kas radaas lasot to diskusiju ir nemainiit to kjeedi un peec gada vienkaarshi to auto pa leeto paardot. katraa zinjaa ieguldiito naudu taapat atpakalj nedabuut ...

kam tagad viegli ...
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by Bārda »

Ķēdi var mainīt arī Kalngales servisā, kur darba stunda ir nedaudz lētāka kā Astras ielā - 15.00Ls bez PVN. Vismaz tāda darba stundas cena bija martā, kad pēdējo reizi tur biju un mainīju kartera ventilācijas komplektu un arī ūdens sūkni! Visus darbus mehāniķis paveica 2,2 st.
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by mrpinkeyes »

Tās 15 stundas nozīmē, ka aptuveni tik tiek vērtēts ķedes mainīšanas darbs (normēts). Ja to darītu ilgāk, tad tik un tā Tev rēķinā parādītos tās pašas 15 stundas, tas ir normāli.

Man jau arī ķedi nomainija mega ātri, vienu rītu auto nodevu, nākamajā diena plkst. 15.00 jau bija gatava. Pie tam nāca jau līdzi visās tās procedūras (kartera ventilācijas komplekts, balstrāmja bukses, agregātu pievadsiksnas maiņa, izplūdes kolektora blīve, motora blīvslēgs, savirze utt, utt. kartera mazgāsana, ko Arnijs te raksta pats darījis 3 dienas + ātrumkārbas noņemšana un sajūga diska maiņa! :S

Cenas ķēdei man martā bija tādas pašas kā jastr + atlaide.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
eeKa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 289
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:16 am
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by eeKa »

skirem wrote:Domāju pietiekami sakarīgs cipars par ABIEM Oriģ. ķēžu komplektiem, kopā ar piegādi būs ap 200 , kas ir adekvāts cipars:
http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=2671
Kaa ta tur iisti ir ar sho komplektu?
Ir veerts vinju suutiit vai arii shajaa komplektaa ir iekljauts kaads Arnija piemineetais Scantech produkts?
Pamazaam jaasaak gatavoties proceduurai :angry:
SAAB 9-5 TiD Estate '08 Hirsch Performance no Swirl, no DPF, no EGR
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by skirem »

eeKa wrote:
skirem wrote:Domāju pietiekami sakarīgs cipars par ABIEM Oriģ. ķēžu komplektiem, kopā ar piegādi būs ap 200 , kas ir adekvāts cipars:
http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=2671
Kaa ta tur iisti ir ar sho komplektu?
Ir veerts vinju suutiit vai arii shajaa komplektaa ir iekljauts kaads Arnija piemineetais Scantech produkts?
Pamazaam jaasaak gatavoties proceduurai :angry:
to es tev nepateikšu, to iespējams var uzzināt sazinoties ar pārdevēju ;)
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by KurBads »

eeKa wrote:
skirem wrote:Domāju pietiekami sakarīgs cipars par ABIEM Oriģ. ķēžu komplektiem, kopā ar piegādi būs ap 200 , kas ir adekvāts cipars:
http://www.partsforsaabs.com/product_in ... ts_id=2671
Kaa ta tur iisti ir ar sho komplektu?
Ir veerts vinju suutiit vai arii shajaa komplektaa ir iekljauts kaads Arnija piemineetais Scantech produkts?
Pamazaam jaasaak gatavoties proceduurai :angry:
viņi raksta: "Genuine Saab Timing Chain Transmission & Balance Shaft Repair Kit - Combined" ...

genuine SAAB nozīmē, ka tas itkā ir "īstais SAAB" produkts.
combined - izskatās, ka te domāts, ka tas ir sakomplektēts produkts, t.i., salasītas visas nepieciešamās (jācer oriģinālās) detaļas tavam ķēdes komplektam.

PFS tirgo arī scantech produktus, tie ne vinmēr ir aftermarkets ... piem., degvielas sūknis, kas bija iepakots scantech kastītē, bija oriģināls WALBRO produkts.
Pēc maniem novērojumiem, parasti aftermarket (t.sk., Scantech) tiek PFS.com apzīmēts kā quality seedish supplied aftermarket product vai tamlīdzīgi.
Gudrākais, ko darīt - piezvanīt vai aizsist e-pastu pašam PFS.com un pajautāt par komplekta sastāvu, ķēžu izcelsmi ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
eeKa
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 289
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:16 am
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by eeKa »

sanjeemu atbildi no PFS ar apstiprinaajumu, ka esot tikai origjinaalaas saab daljas - jaasuuta! :)
SAAB 9-5 TiD Estate '08 Hirsch Performance no Swirl, no DPF, no EGR
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by skirem »

Nu re ātri un nesāpīgi ;) , bija doma par informāciju
trollis69
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 131
Joined: Wed May 28, 2008 3:29 pm
Location: Riga Latvia

Re:Kjeezhu mainja 9-5

Post by trollis69 »

.. viss jau būtu ļoti forši, tikai ja mūsu godprātīgā valdība nebūtu no 2008g. janvāra mēneša ieviesusi ievedmuitas nodokli visām ārzemēs, internetā pirktajām precēm, kuru vērtība pārsniedz divdesmit vai ciktur tos latus_ :(
Post Reply