Gāze un Aero.


RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

Esmu iegadajies 2002.gada 9-5 Aero un ar sausmam skatos uz benzuna cenam (laikam pirms tam tas nepamaniju). Katru reizi, kad kapju masina, 20 Ls pazud ka nebijusi!! Ne nu izturet jau var, bet benzina cenas tacu celsies vel un vel...

Radas doma par gazes ieliksanu, bet pasam skiet mazliet perversa, nemot vera modeli. Kaut gan esmu dzirdeji, ka tadus taisot jau no rupnicas, bet tad tie gan laikam ir kvalitativi.

Vai butu to iespejams izdarit ar lidzigu kvalitāti Latvija?
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Gāze un Aero.

Post by jastr »

Pārdod to nabaga aero, pirms domā likt viņam gāzi... vai arī nopērc ikdienai nemotoru, ja bez auto nevar iztikt... tā jau ir zaimošana imho...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Gāze un Aero.

Post by Arnijs »

Rūpnīcā gāzes iekārtu NEUZSTĀDA! Ja auto ir "gāze no rūpnīcas", tad tā ir pārdevēja liktā. Un domā - gāzei cena necelsies? Tikai benzīnam? Pie kam - kvalitatīva gāzes iekārta arī maksās~ 1k +
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Re:Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

Nee, no autinja neskirsos. Parak patik. Laikam buus jaapeerk kaukads opels/golfs ikdienai un sitais jaatstaj svetdienai/ekskursijam.

jastr - > Tev gadijuma ari nav tads?

Gazei cena celsies bet es domaaju ka starpiibas rezerve ar benziinu ir vismaz 2 gadi ja ne vairaak - celsies abi, starpiba saglabaasies.

Ja liktu gazes iekartu tad noteikti par 1K +, jo savadak neredzu jegu.

Cits jautajums, vair Latvijaa kads, kurs tik labi varetu ielikt, lai nebuutu pec tam zhel un jacakarejas.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Gāze un Aero.

Post by ZingZeng »

Nu teoretiski un praktiski ari, aero ir auto, ar ko var pabraukt visekonomiskak, ja vien tas nav ar automatisko karbu.
Ja manualis, tad izverte savu brauksanas stilu, protams micoties tikai pa pilsetas korkiem nekads guvums nebus, bet tomer so to var ietaupit.

Gazes liksanas ekonomiskais efekts ir jasalidzina ar tavu planoto nobraukumu, jo iespejams, ka iekartas uzliksana neatmaksasies.


Un ta starp citu, ko man macija ekonomikas lekcijas .... 1.00 Ls sodien nebus tas pats, kas 1.00 Ls pec nedelas, menesa vai gada, jo naudas vertiba visu laiku samazinas, tadel degvielas cenu kapums daleji ir ari relativs jedziens :)
RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Re:Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

ZingZeng -> par to ekonomiku tev daleji ir taisniba, bet man mazliet bail, ka mana alga, preciizaak taas maksatajs, nezinas par to, ka naudas vertiba kritas ;)

Gruti man pagaidam atbildet par nobarukumu, drosi vien galu gala tas ari bus noteicosais vai likt gazi vai ne.

Svetdienas auto gaze nav vajadziga kamer vien degviela tiks razota.:laugh:

Nu man diemzel ir automats, bet neesmu veel isti korkos sedejis, tapec to isti neizjutu.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Gāze un Aero.

Post by Nauris_t16 »

RIP4LV wrote: Nu man diemzel ir automats, bet neesmu veel isti korkos sedejis, tapec to isti neizjutu.
Nu tad cik liels ir tas tavs vājprātīgais patēriņš? :huh:
900aero clubsport #8
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Gāze un Aero.

Post by Nīgrais »

RIP4LV wrote:ZingZeng -> par to ekonomiku tev daleji ir taisniba, bet man mazliet bail, ka mana alga, preciizaak taas maksatajs, nezinas par to, ka naudas vertiba kritas.
:laugh: :laugh: :laugh:

žetons!
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Gāze un Aero.

Post by jastr »

man ir aero :) bet par gāzi kkā neesmu iedomājies... bet es arī ikdienā uz darbu ar kājām, tā kā tālāk par veikalu, vai peldēt pa nedēļu nebraucu... nu a pa brīvdienām, kā iesēžos, tā uhh... mēnesī šķiet ka vairāk par divām bākām neaiziet, tā kā pagaidām bez stresa... (nu labi, vasaras mēneši rādās būt finansiāli ietilpīgi šajā ziņā)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Re:Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

ziedonis -> nu kā kompis rāda 7,5-8,5 pa šoseju, kā brauc.
A pa pilsētu neesmu īsti piefiksējis, varētu būt 11 l.Tā kā man jābrauc pāri tiltam uz darbu un atpakaļ katru dienu, tad degvielas patēriņš varētu kļūt aktuāls,sēžot tajās propkās.

jastr -> nu man ar pagaidām tas izskatās kā brīvdienu auto, mēnesī 40 Ls tad būtu. Bet ja uz darbu, tad ...:S
JZi
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 87
Joined: Fri May 02, 2008 7:10 am

Re:Gāze un Aero.

Post by JZi »

nu a pirms pirki aero nezinaaji kaads vinjam ir pateerinjsh/ :)
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Gāze un Aero.

Post by mrpinkeyes »

RIP4LV wrote:ziedonis -> nu kā kompis rāda 7,5-8,5 pa šoseju, kā brauc.
A pa pilsētu neesmu īsti piefiksējis, varētu būt 11 l.Tā kā man jābrauc pāri tiltam uz darbu un atpakaļ katru dienu, tad degvielas patēriņš varētu kļūt aktuāls,sēžot tajās propkās.

jastr -> nu man ar pagaidām tas izskatās kā brīvdienu auto, mēnesī 40 Ls tad būtu. Bet ja uz darbu, tad ...:S
Nu tač ideāls patēriņš!!!!

Man šoseja 7,5 - 9,0
Pilsēta 11 - 15 !
Vidējais 12 - 13 (dēļ tā ka sieva maļās visu laiku pa Rīgas centru) :( Manuālis, 98E Nestes degviela.

Ceru, ka pēc gada man maršruts varētu mainīties un Aeroplāns vairāk izjutīs savu stihiju - ŠOSEJU :)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Re:Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

Klau, a kā tur īsti ir 95 vai 98 jālej? Es domāju manā gadījumā.
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Gāze un Aero.

Post by mrpinkeyes »

Tava auto gadījumā ir jālej 98E.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
RIP4LV
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 106
Joined: Mon Jun 16, 2008 7:29 am
Location: Rîga/Jûrmala

Re:Gāze un Aero.

Post by RIP4LV »

Man itkā instrukcijā bija rakstīts 95, bet dzirdēju, ka 98 ir ekonomiskāks patēriņā, lai gan dārgāks. Jeb vai tas drīzāk attiecas uz auto dzinēja saudzēšanu?:S
Post Reply