NELEC!!!


atis.steinbergs
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:44 am
Location: Valmiera

NELEC!!!

Post by atis.steinbergs »

Nu vot, salielīju te savu SAAB, ka neko gandrīz neēsmu ieguldījis gada laikā un tā kautkā, laikam būs jāsāk ieguldīt.. :)
Situācija tāda, piebraucu pie darba, viss normāli... Beidzu darbu, kāpju iekšā auto, griežu atslēgu, griežās bet nelec... Varētu būt izslavētais DI bloks beidzies???
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:NELEC!!!

Post by Arnijs »

DI, degv. sūknis, CKP... Visizplatītākie.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:NELEC!!!

Post by skirem »

atis.steinbergs wrote:Nu vot, salielīju te savu SAAB, ka neko gandrīz neēsmu ieguldījis gada laikā un tā kautkā, laikam būs jāsāk ieguldīt.. :)
Situācija tāda, piebraucu pie darba, viss normāli... Beidzu darbu, kāpju iekšā auto, griežu atslēgu, griežās bet nelec... Varētu būt izslavētais DI bloks beidzies???
pacel haubi un vai gaisā nav jūtama deguma (degušu vadu ) smārds, ja tā ir, tad apsveicu DI tev ir pateicis čau ;)
atis.steinbergs
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:44 am
Location: Valmiera

Re:NELEC!!!

Post by atis.steinbergs »

Hee Paldies, viss atkal štokos, pieleca! Tagad atkal viss iet... Nezinu kas bija noticis... Moš kautkāds gruzis bija iemitinājies degvielas padeves šļaukās vai kautkas tāds, tagad arī ir pieaugusi jauda.. :)
atis.steinbergs
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:44 am
Location: Valmiera

Re:NELEC!!!

Post by atis.steinbergs »

Nē tomēr kautkas nav ritīgi, pastāvēja tagad kādu stundiņu un tagad kad darbinu tad ilgāk jāpadarbina lai ierūktos... Kas tas varētu būt?
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:NELEC!!!

Post by Ainars »

kad mans 2 nedeljas pastaav nebraukts, tad man nedaudz jāpazāģē...
pat liekas ka akjis nomiris...
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:NELEC!!!

Post by skirem »

Atkal būs minējumi, kā vienmēr i-neta diagnostikā :) , viss tas pats ko Arnijs pieminēja, lai kādu no šiem izslēgtu tad:
Vai startējot raustās tahometra (dzinēja apgriezienu bultiņa)- ja raustās tad visdrīzāk CPS devēju var izslēgt,
Vai ieslēdzot aizdedzi dzird raksturīgo degv sūkņa darbību kura apstājas pēc 2-5 sek., ja tā tad sūkni arī iespējams var izslēgt.
DI diezvai varēs nodiagnosticēt :cheer: ,
vēl es liktu arī uz TB (throttle body), kuru nezkādēļ angļi cenšas "tīrīt"- nezinu un neredzu ko tur var tīrīt ja nu vienīgi tiešām caur ieplūdi dzen eļļu, tad var izslaucīt, ko vēl :unsure:
turbo
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 118
Joined: Thu Jan 31, 2008 11:09 am

Re:NELEC!!!

Post by turbo »

mošk benzīns beidzies:laugh: starp citu man vienreiz dačiks piemānīja rādīja ka benča ir iekšā, bet nekā:woohoo: nu šis gadījums tas nebūsB)
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:NELEC!!!

Post by Bārda »

atis.steinbergs wrote:Nē tomēr kautkas nav ritīgi, pastāvēja tagad kādu stundiņu un tagad kad darbinu tad ilgāk jāpadarbina lai ierūktos... Kas tas varētu būt?
Manai DI kasetei tie bija otrie simptomi uz nobeigšanos, bet pirmie - šad un tad uzreiz nestrādāja viens no stroķiem!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
aikon
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 244
Joined: Fri Jan 18, 2008 3:24 pm

Re:NELEC!!!

Post by aikon »

Man arii DI nesen nospraaga, pirmie simptomi bija, kad vienreiz tukshgaitaa noraustiijaas apgriezini un check engine iedegaas, peec laika pazuda. Nobraucu paaris tuukstoshus un atkal tas atkaartojaas, peec 1 tuukstosha tad beidzot DI nosprāga. Piedevām, arī bija tā, ka dazreiz kādas 2 sekundes ilgaak jaapazaagjee un tad pielec. Tagad ar jaunu DI un sveceem lec ka prieks un motors ar klusaaks, atsauciigaaks :laugh:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:NELEC!!!

Post by lawyer »

Hmm... man arī pēdējā laikā līdzīga problēma ir gadījusies - griežas kā velns bet nelec... tad pēc kādas trešās griešanas pielec.... man gan ir 2.2 TiD... Turklāt tas ir tad, kad bākā ir <1/4 degvielas... un ja vēl atstāj ar pakaļu uz leju stāvēt...:huh:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
atis.steinbergs
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:44 am
Location: Valmiera

Re:NELEC!!!

Post by atis.steinbergs »

lawyer wrote:Hmm... man arī pēdējā laikā līdzīga problēma ir gadījusies - griežas kā velns bet nelec... tad pēc kādas trešās griešanas pielec.... man gan ir 2.2 TiD... Turklāt tas ir tad, kad bākā ir <1/4 degvielas... un ja vēl atstāj ar pakaļu uz leju stāvēt...:huh:
A vot varbūt arī tas bija tas ka man gandrīz dega benzīna lampiņa un stāvēja slīpumā ar pakaļu uz leju, varbūt arī tas varēja būt par iemeslu ka neleca....
atis.steinbergs
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 125
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:44 am
Location: Valmiera

Re:NELEC!!!

Post by atis.steinbergs »

atis.steinbergs wrote:
lawyer wrote:Hmm... man arī pēdējā laikā līdzīga problēma ir gadījusies - griežas kā velns bet nelec... tad pēc kādas trešās griešanas pielec.... man gan ir 2.2 TiD... Turklāt tas ir tad, kad bākā ir <1/4 degvielas... un ja vēl atstāj ar pakaļu uz leju stāvēt...:huh:
A vot varbūt arī tas bija tas ka man gandrīz dega benzīna lampiņa un stāvēja slīpumā ar pakaļu uz leju, varbūt arī tas varēja būt par iemeslu ka neleca....
Vot tiko pat tas liktenīgais neleciens atkal bija... Nu tipa tā kā korķītī stāvēju slīpumā ar pakaļu uz leju un noslāpa... Un bākā 1/4 benzīns... Nu kas tas pa sviestu??? Varbūt kāds var izstāstīt kas tā pa figņu???
Un tad kad ieslēdz aizdedzi deg check engine eļļas lampiņa un trisstūris ar izsaukuma zīmi!!!! :S
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:NELEC!!!

Post by Iceman »

atbildot uz:
Vot tiko pat tas liktenīgais neleciens atkal bija... Nu tipa tā kā korķītī stāvēju slīpumā ar pakaļu uz leju un noslāpa... Un bākā 1/4 benzīns... Nu kas tas pa sviestu??? Varbūt kāds var izstāstīt kas tā pa figņu???
Un tad kad ieslēdz aizdedzi deg check engine eļļas lampiņa un trisstūris ar izsaukuma zīmi!!!!

tām lampiņām ir jādeg panelī! Ja tev automāts - tad varbūt slēdzis, kas ļauj darbināt tikai P un N režīmos??
BE CE DE
maily
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 95
Joined: Thu Jan 24, 2008 2:06 pm
Location: Engure

Re:NELEC!!!

Post by maily »

man jau škīet kad tādos gadījumos vajadzētu aizbraukt uz serviss un pieslēgties pie kompja:huh:
Post Reply