Saab 9-5 signalizācija.


Post Reply
Demidov
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: Mon May 05, 2008 11:39 am

Saab 9-5 signalizācija.

Post by Demidov »

Labdien, man ir Saab 9-5 universāls, 2001g, 2.3t. Nevaru saparast kas notiek ar signalizāciju. Man ir oriģināla, ieslēdzas un atslēdzas no atslēgas. Dažreiz pa nakti, pa dienu signalizācija sāk strādāt un nekas nepalīdz - spiedu visas pogas uz atslēgas un nekas nenotiek, tad atslēdzu akumulātoru. Bet vienu reiz pat noņēmu klemmu, viņa tapat strādāja. Ko darīt? Var būt kaut kas nav kārtība ar sensoriem? Es labrāt vispār to signalizāciju izslēgtu, bloķejot sensorus, bet nezinu kur tie atrodas, [img] jo drīz kaimiņi man nodedzinās mašīnu! Palīdziet lūdzu! ;)
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by jastr »

SID nerāda service theft alarm? parasti tas nāk komplektā ar patvaļīgu signalizācijas darbību, kamēr baterija blokā izbeigsies pavisam :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Ainars »

noņem to bloku nost.. negaudos, bet aizslegt, atslegt vareesi ar pulti.
atrodas priekšā pie riteņa.. labajā vai kreisajā pusee zem paspārņa.
izskatās šitā
Image

p.s manejam baterijas biaja pilnas bet tapat gaudoja... ta kaa problema ir citur
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Jancis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 669
Joined: Thu Jan 17, 2008 7:36 am

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Jancis »

Kreisajā pusē, priekšpusē, zem paspārņa.
Te sīkāk parādīts, kas un kā.

Par baterijām tā ir, ka laikam ne tur vienmēr ir tā vaina. Bijušajam 9-5 nomainīju gan baterijas, gan pēc tam arī kondensatorus un likās, ka ne tik bieži vairs, bet tomēr gaudoja tāpat pa laikam.
Demidov
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: Mon May 05, 2008 11:39 am

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Demidov »

Ok, meģināšu noņemt to bloku, man pat ta centrāla atslēga nav vajadzīga - ar atlēgu aiztaisīšu, galvenais lai nebļauj! Paldies par padomu! SID bļaušanas laikā neko nerāda.
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Unima »

Jancis wrote:Kreisajā pusē, priekšpusē, zem paspārņa.
Te sīkāk parādīts, kas un kā.

Par baterijām tā ir, ka laikam ne tur vienmēr ir tā vaina. Bijušajam 9-5 nomainīju gan baterijas, gan pēc tam arī kondensatorus un likās, ka ne tik bieži vairs, bet tomēr gaudoja tāpat pa laikam.
man tas pats. pārlodēju baterijas, bet bez jēgas. bļau kad ienāk prātā ... atvienoju bloku, tagad vairs nebļau. nu i nevaig ar ...
Unima
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 185
Joined: Sat Apr 19, 2008 5:24 am
Location: Rçzekne

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Unima »

var mēģināt pieslēgt kompi un pārbaudīt vai kāds no sensoriem(?) nav bojāts. tie ar varot būt pie vainas.
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by andrisem »

Mana pieredze par SAAB 9-5 signalizāciju ir tāda:

Gaudoja un visus kaimiņus un darba kolēģus tracināja. Bija pat laiks, kad slēdzu ar atslēgu bez signalizācijas. Drauga SAAB tas pats. Viņš nopirka baterijas un atveda un abi pārlodējām. Gaudoja tāpat. Tad viņš izdomāja pārlodēt kondensatorus, kas arī nepalīdzēja. Es savukārt no ebay iegādāju tilt un glass sensorus. Glass sensori atšķiras ādas un neādas saloniem. Bet arī nepalīdzēja. Tad iegādāju vēlreiz baterijas un pārlodēju un tagad viss ir labi. Pasūtīju Argus SIA. Forumā var atrast precīzu kodu. Tām baterijām ir tāda specifika, ka viņas pašas no sevis neizlādējas un īslaicīgi var darbināt signalizāciju bez papildus barošanas no akumulatora, bet darbības laiks ir ~10 gadi.

Ja nu kāds nevar atrast - rakstiet privātu vēstuli - varu palīdzēt gan pasūtīt, gan pārlodēt.

Ja kādam ir vēlme iegādāties tilt un glass ādas salona sensorus - pa 15Ls gabalā varu atdot.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by zinitis »

Ja auto blaustas un vienlaicigi mirgo ari pagriezienu gaismas,tad pie vainas varetu but sledzi vai sensori.
Ja notiek tikai blaustisanas bez mirgosanas,tad vainiga bus taurite.
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by andrisem »

Manā gadījumā nostrādāja tikai sirēna, gaismas nemirgoja.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by Aigars »

Man bija tas pats - aizdzinu pie večiem, kuri ņemās ar signalizācijām - pa 20 Ls sataisīja un tagad jau vairāk kā gadu nav ne vainas :)
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
vecais
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 189
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:Saab 9-5 signalizācija.

Post by vecais »

Manam auto pavasarī reizi nedēļā SID sāka rādīt paziņojumu "thieft alarm service", bet bļaut vēl nebļāva. Kad šis paziņojums sāka parādīties pie katras dzinēja startēšanas, nopirku jaunas baterijas un pārlodēju.(viss process aizņēma aptuveni 2 st) Kopš pārlodēšanas paziņojums nav bijis. Baterijas pirku "Elfā" uz Lienes un Pļavas ielu krustojuma pa 7,14 Ls gabalā.("Argus"veikalā nebija).
Post Reply