BMW 1602, 1972. gads

Post Reply
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

BMW 1602, 1972. gads

Post by vidvuds »

Sveiki,

mans čoms pārdod šo eksemplaru steidzamā kārtā, jo iepērk jaunu projektu, linkā pats auto:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... gxlxb.html


Vairāk detaļas pie paša īpašnieka - Andra, tel. sludinajumā, cena runājama.
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:BMW 1602, 1972. gads

Post by gustavs »

Ar šo AL varētu lieliski realizēt tieksmi, savus 2m ietilpināt iekš mazauto.
Auto kā tāds(nezinot par konkrētā stāvokli) reāls prodžektauto.
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:BMW 1602, 1972. gads

Post by alnislacis »

Nu nez, nez. Varbūt pirms gada vai diviem pavilktos uz nezināmu 1600 Jūrmalā, bet nez vai tagad.

No kļūdām jāmācās. Tagad drīzāk vecauto meklētu pie kāda bavāru auto kluba biedra kaut kur Eiropā, ja būtu interese. Un piemaksātu tos tūkstošus par kārtībā esošu auto, nevis tērētu nervus, laiku, naudu tā vešanai pie prāta. Šito esmu iemācijies.

Ja līdz labam klasiskam bmw pa īsu- tak ir lētāki vecauto.

Izlūkzvanu neveicu, jo pamatotas intereses nav. Var jau būt, ka baigā rupjmaize, kaut gan nezinu, kas no šiem vecajiem bavāriešiem ir pareizi. Kādēļ pārdodas šis nevis fonā esošais tumšais?

Interesanti būs paskatīties kā lietas izskatīsies, kad LV BMW kopienā būs bagājis šums par šo auto.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:BMW 1602, 1972. gads

Post by vidvuds »

Šeit esošiem cilvēkiem ir tendence atrast visādas lietas, kurām piekasīties bildē, lai gan tas nav vajadzīgs.

Auto brauc un iet ikdienā, čoms uz skolu brauc ar šo. Tehniski kārtībā (detalizēti aprakstīt šo nevarēšu), salonu pāršuvis, pārkrāsots ar.
Fonā esošais - donors bija/ir laikam.

Daudz neesmu runājis ar viņu un nevaru atklāstīt projektā veiktos darbus, tik vien cik esmu apjautājies pats aiz intereses.

Ja ir jautājums, tad tiešām labāk uzzvanīt, nevis "savu taisnību" izzīlēt no bildes ;)
Post Reply