SAAB 99 1984.g.

lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by lablaiks »

tātad divdurvju versija. Image
lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

n

Post by lablaiks »

lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by lablaiks »

Nu kaut kāds čakars ar to bilžu pievienošanu, te būs no pagājušā gada Strēlnieku pasākuma. Image
lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by lablaiks »

vēlreiz avatara bilde. UN vienvārdsakot šīs ir manas pēdējās aktivitātes šajā topikā :laugh:
visas sīkākas ziņas var rakstīt uz augstāk minēto e-pastu vai zvanīt divi deviņi četri nulle seši deviņi deviņi pieci.
Pēc divām nedēļām piedāvājums nebūs aktuāls. Image
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by Nils »

Kāpēc neviens negrib iepirkt kā ziemas gāžamo? Neticu, ka metināšanas darbi priekš ziemas gāžama un minimālām TA prasībām, teiksim, vismaz diviem gadiem, ievērojami pārsniegs 100ls. Šķiet, ka man savulaik Ansi sametināja par aptuveniem 100ls, nu, ne kosmētiski skaisti un baigi sterili, bet turās labi.
Pie kam metināja diezgan daudz, 4-5 caurumi grīdā (precīzi neatceros) + abi pakaļējie spārni (abos bija palieli caurumi).
Durvis arī man ir konkrēti sapuvušas, bet tās skatē neskatās un es kaut kad plānoju izveikt brutālu durvju remontu ar makrofleksu/stikleni/špakteli un flakonu. Izmaksām uz visām durvīm nevajadzētu pārsniegt, teiksim 20ls.
Kas vēl, amīši? Nu, man uz donora vēl stāv visi četri, bija labu labie, ja kāds pasteigsies, pa 5ls/gab ar pašizvešanu un pašskrūvēšanu (piekares pa pusei jau nost) no manis var dabūt, ja der no 900og.
Un šim pēc metināšanas bez stresa var pūst krāsu ar flakonu, tik dabū īsto toni, tāpat matēts un nav ko saspringt. Ansim aizmugurē arī trešdaļa spārna melna, bildēs baigi redz?
+skate, OCTA un vēl pieved klāt.
Rezultātā pa 600-700ls var dabūt kārtīgu tanku ar ko divus gadus priecāties pa sniegotiem ceļiem. Un tas var būt arī kā dzenulis/starpposms apjēgšanai, vajag vai nevajag vēl kādam klasiku no mūsu pulka. :)

p.s. interesanti ir tas, ka es NEKAD šo auto neesmu redzējis Tukuma rajonā, jo cik saprotu, tas ar visu saimnieku mitinās salīdzinoši netālu. Tik vien kā vienu reizi pie Spices gadu atpakaļ.
Saab 900 Turbo '81
lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by lablaiks »

Mazliet precizēšu.

Tā ir, ka auto rudenī, ziemā un pavasarī dzīvojas pa Tukuma rajona piekrasti un daudz tika braukts arī pa Smārdes apkārtni, bet laikam kaut kā mūsu ceļi nesakrita.
Vasarā atkal pa Madonas rajonu, kur patreiz arī palicis ziemot.
TA patreiz šim auto nav, bet ir vēl OCTA, līdz novembra padsmitajiem datumiem, tāpēc dabūnot vienas dienas atļauju, es varu šo auto nogādāt līdz jaunajam saimniekam, jaunu OCTA es neplānoju pirkt un līdz ar to tad nu autiņš būs jābrauc skatīties uz maniem laukiem Madonas rajonā, kas nav tālu, bet nav arī tuvu. Par metināšanas cenām nepateikšu precīzi, viss ir atkarīgs no meistara un metināšanas veida. Priekšējie amortiņi der no 96tā, pakaļējie no 900og.

Kā ziemas auto, ļoti labs, dēļ salīdzinoši īsās bāzes, tik vajag plānas riepas 165, tad var izbaudīt pa īstam. Vienvārsakot domājiet.
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by kakucis »

Auto ieripojis jaunā sētā....;)
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by andrisem »

Var apsveikt Kakuci ar SAAB 99 iegādi? :)
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
bizenajs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 573
Joined: Tue Sep 04, 2007 4:45 am
Location: Rīga, Cesvaine
Contact:

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by bizenajs »

nu to vēl redzēs, kurā pilsētā jams ripināsies :-), bat pagaidām, jā, SAABs ir Cesvainē un kakucis,( nu bļin,nu izdom1ā sev jaunu niku!!!! ) cīnīsies ar rūsas problēmām...
Kur ir tā mēraukla, ar ko tu sveri tautas?
Vai jābūt puķēm, kas smaržo tikai pļautas?
kakucis
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 81
Joined: Thu Dec 17, 2009 10:26 am

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by kakucis »

Izpūtējs salabots, kārta rūsai.... niks tik pierasts ka lai jau laikam paliek:laugh:
lablaiks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 384
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:18 am
Location: Lapmeþciems.

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by lablaiks »

7 gadu cikls noslēdzies. Paskatījos papīros, būsi piektais šī 99tā īpašnieks. Divi bija Somijā, divi Latvijā. Tagad kārta piektajam.
Nu tad vēlreiz, lai labi rūc un ripo!!!

P.S. :ohmy: būs man jānomaina avatars.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by ZingZeng »

Avatara laikam ir tavs svetku galds, pie kura sodien mielosimies ? B)
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by SAABaeroist »

Ir divas priecigas dienas ,vina no tam kad noperc auto ,otra kad pardot ;) :laugh: Bet tas neattiecas uz saab ipašniekiem B)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by Gregers »

lablaiks ar kakuci saskanīgi- vienam avatarā tas kas pēc kāda laika kļūst par otra nicku :laugh:
Interesanti, vai es arī saslimšu līdz stadijai 99 vai slimība iekapsulēsies 9k un 900 og stadijā :)

p.s. Nē, nu godīgi vecais- vnk pretīgi lasīt Tavus tekstus!
Esmu pat tos izlaidis, jo kkāneomulīgi. Uztvert nopietni jebko rakstītu arī grūti, jo tak kakucis :S
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:SAAB 99 1984.g.

Post by elmo »

Greger, atslābsti, nav taču nekāda oficiālā sarakste!:laugh:
Vari pajautāt augstskolu pasniedzējiem, no kādiem e-pastiem viņi saņem studentu pārbaudes darbus, vispār būsi līks no smiekliem!:laugh:
Post Reply