Saab 99 1984

User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Saab 99 1984

Post by lawyer »

Tiešām tik nežēlģii gribi no tā atbrīvoties? :dry:

Varbūt paturi, palolo, paucini to vēl pāris gadus un tad? :D

P.S. Ar šo oriģinālo 99 varēsi kā kings piedalīties jūlijā plānotajā youngtimer rallijā ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Saab 99 1984

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote:Tiešām tik nežēlģii gribi no tā atbrīvoties? :dry:

Varbūt paturi, palolo, paucini to vēl pāris gadus un tad? :D

P.S. Ar šo oriģinālo 99 varēsi kā kings piedalīties jūlijā plānotajā youngtimer rallijā ;)
Jā, gribu, man ir apnicis un es gribu ko citu.
Vai tu kaifo no ucināšanās ap savu traktoru?

Un es esmu stūrmanis, priekš kam man mašīnu, vienīgais cits stūrmanis, kam uzticos, ir smagi aizņemts citās lietās un pieteicās tikai palīgos uz YR.
900aero clubsport #8
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 99 1984

Post by edijs »

Ucināšanās ap traktoru, es ģībstu! :D :D :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Saab 99 1984

Post by gustavs »

Jā, tās replikas ir diezgan uzjautrinošas, tipa "nu kā tu tā, savu lolojumu", tipa jājūtas vainīgam kopienas priekšā, ka atļāujies mainīt auto :laugh:. Pabrauci, iepazini, apnika, sirds citam pieķērās un pārdod, kur problēma? Kādam x cilvēkam šis auto sagādās y reižu vairāk prieka un būs taisni pašā laikā B) .
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Saab 99 1984

Post by lawyer »

Savam SDI es cenšos pieiet tikai no racionālās puses - tabuliņu ar izdevumiem jau droši vien skatījāties - kaut arī tas tarkšķis man ir apnicis, nebūtu racionāli no tā tagad atbrīvoties, lai taisītu līdzīgu tabuliņu augšā no nulles kādam citam auto - mana ģimene (ceru, ka tā būs sieva, nevis es :D) visticamāk nobrauks ar SDI līdz galam, kad neatmaksāsies to vairs remontēt un tad... es nezinu, kas būs :D Pastāv ļoti liela iespēja, ka nākamais idkienas auto nebūs Saab :dry: Labi, tas tāds filozofisks jautājums :D

Trakums, mūsu jaunatnei gan viss ātri apnīk, ātri vajag kaut ko jaunu un tad pēc tam atkal un tā līdz attopamies jau sirmi :unsure:

Bet jūtu nemaz nav? Šis gaišzilais brīnums, saprotot, ka no tā vēlas tikt vaļā, skatās skumji uz Tevi un jautā "kāpēc? "Par ko?" Bet ziedoniz saglabā savu auksto akmens sejas izteiksmi? :woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Saab 99 1984

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote:Savam SDI es cenšos pieiet tikai no racionālās puses - tabuliņu ar izdevumiem jau droši vien skatījāties - kaut arī tas tarkšķis man ir apnicis, nebūtu racionāli no tā tagad atbrīvoties, lai taisītu līdzīgu tabuliņu augšā no nulles kādam citam auto - mana ģimene (ceru, ka tā būs sieva, nevis es :D) visticamāk nobrauks ar SDI līdz galam, kad neatmaksāsies to vairs remontēt un tad... es nezinu, kas būs :D Pastāv ļoti liela iespēja, ka nākamais idkienas auto nebūs Saab :dry: Labi, tas tāds filozofisks jautājums :D

Trakums, mūsu jaunatnei gan viss ātri apnīk, ātri vajag kaut ko jaunu un tad pēc tam atkal un tā līdz attopamies jau sirmi :unsure:

Bet jūtu nemaz nav? Šis gaišzilais brīnums, saprotot, ka no tā vēlas tikt vaļā, skatās skumji uz Tevi un jautā "kāpēc? "Par ko?" Bet ziedoniz saglabā savu auksto akmens sejas izteiksmi? :woohoo:
Tieši tā, jaunības maksimālisms, kad tad citreiz es pamēģināšu pēc iespējas vairāk, ja ne tagad?

Man ir jūtas pret izpūtēju (tā skaņu, Nīgrais :D ). Tas laikam arī viss. Es nezinu, vai man tev tas jāstāsta, bet nu takš ir tā, ka pāriet ;)

Man jau nevajag visu jaunu, 900 paliek forever and always.
900aero clubsport #8
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Saab 99 1984

Post by KoreFun »

lawyer wrote:... visticamāk nobrauks ar SDI līdz galam, kad neatmaksāsies to vairs remontēt un tad... es nezinu, kas būs :D
Piesakos uz IC:woohoo:
ziedoniz wrote:...
Man ir jūtas pret izpūtēju...
Tu labāk konkretizē kkā, kamēr Nīgrais nav šito redzējis:laugh: :laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 99 1984

Post by edijs »

lawyer wrote:Trakums, mūsu jaunatnei gan viss ātri apnīk, ātri vajag kaut ko jaunu un tad pēc tam atkal un tā līdz attopamies jau sirmi :unsure:
Sūdīgāk nebūtu nobraukt visu mūžu ar vienu traktoru un attapties, ka neko daudz neesi paspējis uz savas ādas pamēģināt, kad jau kaulus lauž un kapā jāguļās? :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re:Saab 99 1984

Post by maris »

Nu es apskatījos dzīvē un izbraucu ar Naura 99. Nu ko lai saka , labs :) Ticiet man es zinu kuras vietas ir jāskatās B) un man ir ar ko salīdzināt ;) Domāju ka tādā stāvoklī citu 99. un par tādu naudu nu točna atrast nevar :) ( auto , protams , nav jauns un j agrib piekasīties tad vienmēr var atrast kur ...B))
No tīri praktiskā viedokļa , tas ir 84.gads , pēdējais gads 99., un pirmais gads kas nāk bezkontaktu aizdedze :), un tas sporta izpūtējs arī man patika labāk kā oriģinālais ;)
Ja man garāžā vēl būtu kāda brīva vieta un viens 99. ikdienas braukšanai jau nebūtu es te daudz Jums nerakstītu ...:P
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Saab 99 1984

Post by mrpinkeyes »

Tik tā krāsa, tik tā krāsa...
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Saab 99 1984

Post by Nils »

Krāsa ir ok, vajag tikai pareizus diskus. Protams, melns, pelēks varbūt patiktu labāk, bet priecājies, ka nav nelakoti zils, smilšu pelēks vai rozā. Ar incām, turbo lūpu šis auto būtu krietni iekārojamāks. :p
Saab 900 Turbo '81
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Saab 99 1984

Post by gustavs »

Nekas-ar joni tuvojas siltais gada periods un tirgus lenām, bet sāks kusteties. Otra lieta, padod ziņu uz ziemeļiem un dienvidiem :), gan jau,ka tur kādam i krāsa i diski būs tieši kā kulaks uz acs :), un nobrauks šis 99 vel visus jaunos x5 un S klases mūžus B) .
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Saab 99 1984

Post by lawyer »

Vienīgais Zinītis saprata, ko es ar STS biju domājis ;) :D

Varu pievienoties Māra teiktajam - ja vien būtu, kur un par ko... :silly:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 99 1984

Post by edijs »

Un, ja atrastu pielietojumu. :)

Man ir par ko, pajumti atrastu, pilnīgi dīkā jau arī nestāvētu. Bet ne gluži pa ziemu gāzt, žēl tak (lai arī sākotnēji iegādāts kā vinterbīters :D ), ne par ikdienas braucamo vasarā izmantot, jo prasās kaut ko naskāku - man tomēr vairāk šoseja sanāk uz darbu un atpakaļ, nekā mīcīšanās pa pilsētu. Ok, varētu atmest žēlošanu ziemā, bet tās benzīna izmaksas.. brrr, negribu pat domāt. :D Ja vēl vasarā es spēju sevi iedomāties turbinizētā un ekonomiskā benzīna auto, tad ziemā spolēties un sildīties tikai ar gāzi. :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re:Saab 99 1984

Post by ifka »

Sveix Ziedoni,

Vai esi jau paardevis? Ja nee, tad 3 jautaajumi no ifkas:

1. Stuures pastiprinaataajs ne-ir ?! Ja taa, tad cik smagi ir to stuuri groziit ne-viiriskjim?

2. Vai karbulim ir kas dariits (remkomplekts?). Ja nee, vai ir zinaams kur shaadu remkomplektu konkreetam verkjim ieguut?

3. Peec bildeem nevar uzreiz saprast, cik nopietna ir a/kor. apstraade spaarnu arku apviduu - vai ir veel kas tur jaadara? T.i. vai bez iipashaam raizeem var braukt arii ziemaa?

Paldies jau ieprieksj!

Ar cienju,
i
Post Reply