Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Pārdodu Saab 9-5 Combi Aero 250 Zs, 2001.11., 2002. gada modelis. Noskrējiens orģinālais 275000km.
automāts, melns, visas iespējamās ekstras, aero diski. Auto ļoti labā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Regulāri veiktas apkopes pie Arnija. Pārlasīta visa ritošā daļa. Visas detaļas tikai orģināls, jo Arnijs neaizraujas ar aftermārketu. Nomainīta dzinēja piedziņas ķēžu komplekts. Orģinālais spoileris uz jumta bagāžnieku. Dzeltenie KONI amortizātori. Tikko izieta tehniskā apskate bez problēmām, jo pirms katras skates Arnijs mainīja visu no ritošās daļas un utt... Auto neprasa ieguldījumus - pērc un brauc. Ar a/m brauc mana sieva, maršruts mājas-veikals. Driftu un dragreisu nav redzējis!:)
Cena atbilstoši tehniskam stāvoklim 4150EUR.
Tālrn. 20409131
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Arnijs »

Nedaudz palabošu, lai nerastos pārpratumi...
Mēs pārsvarā strādājam tikai ar aftermarket, bet tādu,kas kvalitātes ziņā ir pielīdzināms OE. Ķēde pie mums nav tikusi mainīta, bet gan nesen bija mainīta pirms iegādes. Izstiepuma koef. rādījums uz to brīdi (2 gadus atpakaļ) bija , ja nemaldos,ap 11mm. Auto pats palīdzēju izvēlēties un šis bija tas vienīgais tiešām sakarīgais no vairāk kā padsmit eksemplāriem, kurus tobrīd apskatījām.
Cik mani atmiņa neviļ, tad ritošā tiešām ir sataisīta. Neatceros tikai, kā tur palika ar aizm. bremžu diskiem.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

Smukas fotogrāfijas droši vien ka palīdzēs potenciālajam pircējam pieņemt lēmumu :) Bet apraksts un cena ir patīkami.
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Smith »

Es gan teiktu, ka cena ir 2x par augstu, bet tas ir mans personīgais viedoklis... :P
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by chippy »

andrejsb wrote:Smukas fotogrāfijas droši vien ka palīdzēs potenciālajam pircējam pieņemt lēmumu :) Bet apraksts un cena ir patīkami.
Bildes uzbudina:side:
Image
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by alpins »

Njā , nu sludinājums bez bildēm , ne ko neizsaka :( Pat "visas iespējamās ekstras" nevar aplūkot :P
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Arnijs »

Smith wrote:Es gan teiktu, ka cena ir 2x par augstu, bet tas ir mans personīgais viedoklis... :P
Parādi man feisliftoto Aero par 2075Eur labā stāvoklī... Nopirkšu nedomājot ;)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Saabich
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 239
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:36 pm
Location: Latvia

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Saabich »

Arnijs wrote:
Smith wrote:Es gan teiktu, ka cena ir 2x par augstu, bet tas ir mans personīgais viedoklis... :P
Parādi man feisliftoto Aero par 2075Eur labā stāvoklī... Nopirkšu nedomājot ;)
arī 2075 latos neiespējami
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Nīgrais »

Arnijs wrote: Parādi man feisliftoto Aero par 2075Eur labā stāvoklī... Nopirkšu nedomājot ;)
Ooo, Arnij, tad Tev ir kāposts!?
Eeeee... aizdod piečuku aliņam... :blush:

:laugh:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Arnijs »

Nīgrais wrote:
Arnijs wrote: Parādi man feisliftoto Aero par 2075Eur labā stāvoklī... Nopirkšu nedomājot ;)
Ooo, Arnij, tad Tev ir kāposts!?
Eeeee... aizdod piečuku aliņam... :blush:

:laugh:
Nē Nīgrais... Visu cieņu Tavai alus kārei, bet - laikam tomēr neaizdošu :blush: Nu iedomājies... Smith man parādīs sakarīgu Aero par 2075 Eur, a man piecītis pietrūkst :(
:D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Nīgrais »

Arnijs wrote: Nē Nīgrais... Visu cieņu Tavai alus kārei, bet - laikam tomēr neaizdošu :blush: Nu iedomājies... Smith man parādīs sakarīgu Aero par 2075 Eur, a man piecītis pietrūkst :(
:D
Tikko tas notiks, es nodošu visas savas tukšās pudeles un atdošu Tev 50!
Zub daju!

:laugh: :laugh: :laugh:
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Tikai mieru kungi, bildes būs rīt!!!
Vēlreiz atkārtojos a/m tiešām ir laba un pirkta bija priekš sevīm. Protams, ir daži sīkumi- piem. nedeg 1 apsildes beņķu lampiņa, bet ritotāšā ir pilnībā pārlasīta un motors arī labs- sveces, vakuma jaunas silikona trubiņas, gaisa sporta filtrs, ko saeļļo( atvainojos ja nepareizi). Pirms tam visas apkopes bija Viking Motors.

p.s. Tev taisnība Arnij, aizmugurējos bremžu diskus vajadzēs tuvākā laikā mainīt, kaut arī teh.apskatē uzskatīja par OK.:)
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

Ē uz Vagonu, var pat ne Aero pa 2075Eur es ar rindā piesakos :) :) :) Sedans paliek pa mazu...
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

Smith wrote:Es gan teiktu, ka cena ir 2x par augstu, bet tas ir mans personīgais viedoklis... :P
ah Tu, čmo :)

Kā jau reiz te kaut kur forumā minēja, dēļ tirgus cenām (ss.lv daba) labā kārtībā esošu SAAB var tikai uzdāvināt, jo pilns i-nets ar 2500Eur 9-5 modeļiem.

A tas, ka viņi visi ir praktiski "projekti", jo jāmaina būs gandrīz viss no a-z, tas nevienam neinteresē.

Mani gan uztruaktu tikai viena lieta un ta ir ķēde - tomēr. pirms 2 gadi 11mm. Atkarīgs, protams, cik braukā, bet es pirms iegādes tomēr izmērītu, jo iespējams, ka jau savi 15mm būs.

Ārnija labais vārds šim sludinajumam tomēr arī sniedz sava veida garantu :)
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Es ļoti atvainojos, bet nezin kāpēc biju iedomājies, ka a/m nobraukums 275000, bet patiesībā 264000 un eļļa jāmaina jau pie 265000km. Starp citu viss SID darbojas nevainīgi.
Pa šiem 2 gadiem ir mainīts 3x eļļas, tas nozīmē drīz būs reālais nobraukums nepilni 40k.

Image

Image

Image

Image
Post Reply