Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by alpins »

Un kur tad tās "visas iespējamās ekstras " , ja jau rakstīji ? :P
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Pārējās bildes iepriekšējā postā...

Image
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

Starp citu, tieši tā, "visu iespējamo" extru apraksts arī noderētu, vai beņki ir elektriskie, ventilāciju (no fotkām var spriest ka beņki nav ar dibenventilaciju), vai ksenona gaismas utt...
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Smith »

To vai man ir taisnība laiks rādīs kādā tiks pārdota šī mašīna. ;) Paturpinot savu subjektivo viedokli: Tīri psiholoģiski es nepirktu 2000. gada mašīnu, ja par tādu cenu varu dabūt 2004./2005. gada mašīnu. :silly:
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Ainars »

2gadigu LADA kaļina ari var nopirkt par to summu... :blink:
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Gregers »

andrejsb wrote:Starp citu, tieši tā, "visu iespējamo" extru apraksts arī noderētu, vai beņki ir elektriskie, ventilāciju (no fotkām var spriest ka beņki nav ar dibenventilaciju), vai ksenona gaismas utt...
Es ar par to gribēju kā reiz piebilst- trūkst vismaz 3 samerā inčīgas un pārdošanu paātrinošas opcijas, ksenons, Harman Kardon muzika un sēdekļu ventilācija :)
Visā visumā izskatas normals, perkams auto.

P.S. Tik tas nevainīgais SID mūlsina :laugh:
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

O jā sēdekļu ventilācija karstajā vasarā ir ļoti laba manta, kas to ir izbaudījis, varēs novērtēt :)
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by KurBads »

bet tie, kas nav izbaudījši ne sēdekļu ventilāciju, ne Harman Kardon, ne ACC utt., tie turpina braukt un priecāties par c900 (ar apsildāmajiem sēdekļiem un A/C :))
andrejsb wrote:O jā sēdekļu ventilācija karstajā vasarā ir ļoti laba manta, kas to ir izbaudījis, varēs novērtēt :)
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by lawyer »

Smith wrote:To vai man ir taisnība laiks rādīs kādā tiks pārdota šī mašīna. ;) Paturpinot savu subjektivo viedokli: Tīri psiholoģiski es nepirktu 2000. gada mašīnu, ja par tādu cenu varu dabūt 2004./2005. gada mašīnu. :silly:
Ne jau auto ražošanas gads nosaka, cik labs ir auto ;)

Turklāt, kur Tu vari dabūt feisliftoto 9-5 Aero labā stāvoklī pa 4500 EUR? :blink: Lietuvā? :woohoo: :D Latvijā noteikti ne ;) Ja nu vienīgi pamatīgi sistu vai bez motora ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by alpins »

indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Bet nez kapēc tas pats Alfamotors tirgo divus 9-5 Aero 2001.g. par 5990 un 6900EUR?

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bxlhm.html

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... abhpp.html
Saabich
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 239
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:36 pm
Location: Latvia

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Saabich »

alpins wrote:Nu ir, ir LV arī dabūnami ;) :P http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bhhbg.html
nu šitā lamata ir šausmīga, apskrāpēts no vienas vietas ir, motors grab, bijusi itkā sieviete īpašniece, kautkādu dārzeņu firmas īpašniece!!! bet tā to nabagu neviens neņem:dry:
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

paskat kādi visi kritiski un piekasīgi :)

Ja man tagad būtu vēlme pirkt SAAB 9-5 un Ārnijs man teiktu - šis eksemplārs ir ok - es ņemtu.

Visas pieejamās extras - da pofig. Plikākais SAAB jau ir extr"īgāks" kā pārējie auto.

Te jau ir piekasīšanās vārdiem vienk. Pērkat Griffu - būs ventīlis dibenā, varēsiet "gāzēt", cik vēlaties :) To laikam būs ELMO apvienojis :P Ventilējamos beņķus un gāzi :P

Sludeklis ir labs un ja vien es neskatītos uz ko jaunāku un ne universāli - ļoti nopietni apsvērtu šā auto iegādi.
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by gustavs »

vidvuds wrote:paskat kādi visi kritiski un piekasīgi :)

Ja man tagad būtu vēlme pirkt SAAB 9-5 un Ārnijs man teiktu - šis eksemplārs ir ok - es ņemtu.

Visas pieejamās extras - da pofig. Plikākais SAAB jau ir extr"īgāks" kā pārējie auto.

Te jau ir piekasīšanās vārdiem vienk. Pērkat Griffu - būs ventīlis dibenā, varēsiet "gāzēt", cik vēlaties :) To laikam būs ELMO apvienojis :P Ventilējamos beņķus un gāzi :P

Sludeklis ir labs un ja vien es neskatītos uz ko jaunāku un ne universāli - ļoti nopietni apsvērtu šā auto iegādi.
Nedaudz offtopiks, taču atceries manus vārdus. Pēc dažiem gadiem, Tu meklēsi, kāreiz universāli un atskārsme izklausīsies aptuveni šādi "Da nu i nafig visas tās kupejas un sedanus". Gadiem skaitoties klāt, proporcionāli aug vēlme izmantot to naudas izmešanas objektu, maksimāli racionāli, vismaz,kas attiecas uz ikdienas auto un,lai nav jākož pirkstos saprotot,ka šito kaste es diez vai ielikšu grabažniekā.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

Gustavs wrote:
vidvuds wrote:paskat kādi visi kritiski un piekasīgi :)

Ja man tagad būtu vēlme pirkt SAAB 9-5 un Ārnijs man teiktu - šis eksemplārs ir ok - es ņemtu.

Visas pieejamās extras - da pofig. Plikākais SAAB jau ir extr"īgāks" kā pārējie auto.

Te jau ir piekasīšanās vārdiem vienk. Pērkat Griffu - būs ventīlis dibenā, varēsiet "gāzēt", cik vēlaties :) To laikam būs ELMO apvienojis :P Ventilējamos beņķus un gāzi :P

Sludeklis ir labs un ja vien es neskatītos uz ko jaunāku un ne universāli - ļoti nopietni apsvērtu šā auto iegādi.
Nedaudz offtopiks, taču atceries manus vārdus. Pēc dažiem gadiem, Tu meklēsi, kāreiz universāli un atskārsme izklausīsies aptuveni šādi "Da nu i nafig visas tās kupejas un sedanus". Gadiem skaitoties klāt, proporcionāli aug vēlme izmantot to naudas izmešanas objektu, maksimāli racionāli, vismaz,kas attiecas uz ikdienas auto un,lai nav jākož pirkstos saprotot,ka šito kaste es diez vai ielikšu grabažniekā.
Piekrītu, bet tai pat mirklī, tad saki studentam - domā veci - domā, kam tev tagad VW Lupo, Polo, Golf? Pēc 7 gadiem tev būs ģimene, suns un sievasmāte pāri 100kg, pērc vagonu.
Man, subjektīvi, neracionāli un pižoniski gribas džipu, muskuļauto vai kabrioletu, jo esmu viens ka pirksts un rokasspiediens stiprs (vecais aņuks, laikam tavs), bet kad situācija mainīsies - mainīsies arī auto izvēle :) Piekritīsi? Vai nē? Labāk jau nepiekrīti, man šodien pļāpājamais....
Post Reply