Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

vidvuds wrote:neticu un neticēšu, kau vai Tu man parādīsi, ka zirgs kūleni met. pirms 3 gadi vēl 9-5 98. gada laiduma nāca pa 5000 Eur. LABĀ stāvoklī
BTW joka pēc paskatījos sskā cik maksā 8 gadīgs 9-5, es pirku attiecīgi arī 8 gadīgu, 2,5 gadi atpakaļ. Un ko mēs redzam - lielākā cena 4,880 €, un uz leju līdz 3,550 €. Droši viens kāds no tiem ir arī normālā stāvoklī. Attiecīgi 2,5 gadi atpakaļ 5000 EUR bija normāla cena, droši vien pat virs vidējās...
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

andrejsb wrote:
vidvuds wrote:neticu un neticēšu, kau vai Tu man parādīsi, ka zirgs kūleni met. pirms 3 gadi vēl 9-5 98. gada laiduma nāca pa 5000 Eur. LABĀ stāvoklī
BTW joka pēc paskatījos sskā cik maksā 8 gadīgs 9-5, es pirku attiecīgi arī 8 gadīgu, 2,5 gadi atpakaļ. Un ko mēs redzam - lielākā cena 4,880 €, un uz leju līdz 3,550 €. Droši viens kāds no tiem ir arī normālā stāvoklī. Attiecīgi 2,5 gadi atpakaļ 5000 EUR bija normāla cena, droši vien pat virs vidējās...
Nu ti bļin Bender dajoš,

Kāda ir SAAB situācija tagad LV tirgū salīdzinot ar 2 gadi atpakaļ?

Bēnzīna cenas kāpj, cieņā vairs motori virs 2.0 nav un 2.3 un 3.0 motoriem cipars jālaiž zemē ja grib pārdot. Vai ar jākantē iekšā gāze.

SAAB izslavinātais bankrota process arī šī auto pievilcību pircēja acīs samazinājis - cena jāvelk zemē.

Ekonomiskā situācija ir tikai pasliktinājusies - atkal cena jāvelk lejā, jo gribas tak pārdot.

Tā kā salīdzinājums nav īsti adekvāts. Moš FUTURAMĀ tā var darīt. :P no offence


BET, Bender/Homēr mišung - es tev piekrītu un arī uzsveru. LABU SAAB var pārdot tikai tad, ja nolaiž neadekvāti zemu cenu - tatad uzdāvināt.

ESESka ar visiem saviem kropļu sludinājumiem sačakarē pircējam prātu bez visādiem aizsarglīdzekļiem. 95% ESESkā atrodamie Zviedru izstrādajumi ir šausmīgā stāvoklī ar potenciāli ļoti lieliem ieguldījumiem.

Cilvēki, kuri attālināti zin SAAB īpatnības un uzturēšanu (tādi zvēri kā es un 95% šejieniešu), zin,ka labā stāvoklī esošu SAAB pirmkārt ir mega grūti atrast, otrkārt tā cena tiešām būs galvastiesu augstāka kā ESESkas pļutkām, jo atkritīs pa lielam visas SAAB standartproblēmas pie iegādes (~1000-2000LVL vērtībā atkarībā no auto stāvokļa)
Tāpēc jau auto šeit piedavā, jo ja labs SAAB ar labu stāvokli un Ārnija svētību - zinātāji zinās par ko maksāt tādu ciparu.

A Simpsonu varoņi bļaus, ka pa dārgu :) Bet nu arī sava taisnība - pofig kāds auto, cenu jādabū zemē, ne ;)
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by andrejsb »

Nu gan jau lielā mērā tev ir taisnība, it īpaši par benžas cenām. Bet ir arī pozitīvi momenti, cenas krīt, attiecīgi ir iespēja iehavot limuzīnu par saprātīgu cenu, uzliekot uz gāzes diētu, arī ekonomisku.

Un es konkrētā piedāvājuma cenu ne vienu reizi neesmu komentējis, tikai dalos ar savu personīgo 9-5 iegādes pieredzi. Ok komentēšu - par saprātigu naudu ir iespējams iegūt foršu auto.

Un Benders ir kūlīgākais Futuramas varonis. Abi tie kadri man ir tuvi - ir sļiņķi un mīl iedzert...
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
Saabich
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 239
Joined: Tue Jan 10, 2012 8:36 pm
Location: Latvia

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Saabich »

Vidvud esi bišķīt jau te pārspīlējis, 1.nu nevienmēr tā dārgākā mašīna ir tā labākā 2.kam tur ir uzreiz jālūzt lai remontos būtu 2000Ls? 3. arī ar Ārnija svētību auto var nākošajā diena salūzt!! un vispār par ko ir cepiens ka ss.lv ir tadas cenas, žēl savu pa 1300Ls pārdot?
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by SAABaeroist »

ss.lv vairakums auto jaiegulda ap 1000-2000 ls uzreiz lai nenobir pec nedeļas.:dry:
Jebkura tehnika var salzut kaut vai nakamaja stunda vai diena,bet ta iepejamiba ir mazak ja ta tiek kopta .
Es no saab izveletos tikai Aero,Hirsh vai Viggen :)

Pats tik tikko ieberzos un dabuju mainit karbu ,kaut ari sekoju savam auto :) Tagda toties lido ka Aero :laugh:
Šim auto cena ir adekvata un tiešam nevar salidzinat ar ss.lv cenam,jo puse no tiem auto ir kakuļas.:laugh:
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

Saabich wrote:Vidvud esi bišķīt jau te pārspīlējis, 1.nu nevienmēr tā dārgākā mašīna ir tā labākā 2.kam tur ir uzreiz jālūzt lai remontos būtu 2000Ls? 3. arī ar Ārnija svētību auto var nākošajā diena salūzt!! un vispār par ko ir cepiens ka ss.lv ir tadas cenas, žēl savu pa 1300Ls pārdot?
1. punktam piekrītu, tapēc auto pirms iegādes gudri cilveki pārbauda vai nu pie Ārnija vai ar ārniju blakus vai ved uz Vikingiem - es tā nedaºīju, tātad zinam, kura kategorija esmu es :D

2. punkts, nav jau jalūzt, jo ir jau salūzis vai izstiepies :) ķēdes maiņa, kartera ventilācija, ritošā, klima, klimas ventil. klapītes, SID, aut. kārbas stāvoklis, turbīnas stāvoklis, un vēl varu turpināt. Un palasies forumā, tas viss ka viens pārsvarā ir ja nopērks lietotu SAAB pa lieliskam naudām, tur salasās tā nauda ātri vien. dooooh.....

3. atkal piekrītu, var nosvilt DI kasete, vai nogļukoties elektronikā, bet galvenie punkti būs apskatīti un neparedzamie gadījumi ir tapēc arī neparedzamie gaījumi.

Cepiens bija par Bendera komentāru, kur mēs labi padiskutējām - viegla čalošanā.

Tagad ir cepiens, ka Tu bāz man mute vārdus, kurus es neesmu teicis. Savu auto pārdot netaisos, bet ja pārdošu, tad pa lētām naudam, lai ir prom un viss, toč nestresošu, j oapzinos tirgus situāciju. Iedošu Ārnijam uz detaļām, lai sanāk jaunai mašīnai pirmai iemaksai. Un tās manas auto detaļas viņš bāzīs Tavā auto un mans Grinch būs daļa no tava kūkvāģa un birs nost ik pēc 15km, jo būs mana sliktā aura :D

lai jauka diena bitch, tfu tas ir Saabich :) :P
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by vidvuds »

Sajutos mazliet vainīgs par offtop... tapēc refreshoju ša topica jēgu un iekopeju pirmo Indicar postu, sorry indicar , ka mēs te piedrazojam:
indicar.lv wrote:Pārdodu Saab 9-5 Combi Aero 250 Zs, 2001.11., 2002. gada modelis. Noskrējiens orģinālais 275000km.
automāts, melns, visas iespējamās ekstras, aero diski. Auto ļoti labā vizuālā un tehniskā stāvoklī. Regulāri veiktas apkopes pie Arnija. Pārlasīta visa ritošā daļa. Visas detaļas tikai orģināls, jo Arnijs neaizraujas ar aftermārketu. Nomainīta dzinēja piedziņas ķēžu komplekts. Orģinālais spoileris uz jumta bagāžnieku. Dzeltenie KONI amortizātori. Tikko izieta tehniskā apskate bez problēmām, jo pirms katras skates Arnijs mainīja visu no ritošās daļas un utt... Auto neprasa ieguldījumus - pērc un brauc. Ar a/m brauc mana sieva, maršruts mājas-veikals. Driftu un dragreisu nav redzējis!:)
Cena atbilstoši tehniskam stāvoklim 4150EUR.
Tālrn. 20409131
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

REZERVĒTS LĪDZ 29.03.2012 tika iedota rokasnauda!!!

p.s. džeks kārto līzinga dokumentus...
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by Aigars »

Ļoti maz laika iedevi - es ar tiem dokumentiem "jājos" diezgan ilgi...
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

jautaajums wrote:Ļoti maz laika iedevi - es ar tiem dokumentiem "jājos" diezgan ilgi...
Vinš jau no pirmdienas kā tu saki "jājās"...:)
indicar.lv
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Dec 13, 2009 5:32 pm
Contact:

Re:Pārdodu SaaB9-5 Combi Aero 250 Zs

Post by indicar.lv »

Sludinājums aktuāls!!!

p.s. zēnam atteica banka, līzinga kompānija un pat radinieki (žēl)...:(


Image

Image

Image

Image
Post Reply