SAAB 900s 1993

Post Reply
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

SAAB 900s 1993

Post by Nauris_t16 »

Māris palūdza ielikt sludinājumu:

padzīvojis klasiskais turbo saabs smukā krāsā , pēdējais gads , diezgan parūsējis , reizēm lec ārā 1. ātrums .Labās lietas - 4 el. logi un spoguļi darbojās ,lukturu tīrītāji darbojas , spīdīgā redele priekšā , labi lukturi , labs stūres pastiprinātājs , iet labi ( turbo Ok ) , ritošā Ok, virsū svaigas detaļas - galvas blīve , radiators , starteris , restaurēts benzīna sūknis .
Noskrējiens 263 000 km izskatās ticams . Apskate līdz jūlijam .
Cena - a cik dosiet ??? ( iekš SS.lv ieliku par 901 Ls , bet neviens pat nepainteresējās ... )
Ja kādam tiešām ir reāla interese , tad kaut ko sadomāsim , jo man viņu nevajag ... Varu iedot līdzi kādas rezerves daļas .

SS.lv:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... cdhgj.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Māris
29208180



p.s. man varat nerakstīt, neko par to auto nezinu
Last edited by Nauris_t16 on Mon Jun 03, 2013 1:17 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: SAAB 900s 1993

Post by Nauris_t16 »

Izlaboju ss.lv linku uz tekošo sludinājumu
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: SAAB 900s 1993

Post by Nauris_t16 »

Esot pienākusi pēdējā iespēja, jo, ja nevienam tomēr neinteresēšot, šis konkrētais eksemplārs tikšot pārstrādāts karotēs :wink:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: SAAB 900s 1993

Post by lawyer »

Skumji, ko lai citu saka :ugeek:

Acīmredzot nevienam šobrīd nav pilns komplekts ar šīm parādībām - nauda, vēlme, vieta :|
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: SAAB 900s 1993

Post by ZingZeng »

Šo un lablaika 900 varetu likt kopa kā vienu, jo abi ir identiski, tikai krāsa atšķiras.
User avatar
treidins
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 74
Joined: Tue May 14, 2013 1:16 pm
Location: Ozolnieki

Re: SAAB 900s 1993

Post by treidins »

ziedoniz wrote:Esot pienākusi pēdējā iespēja, jo, ja nevienam tomēr neinteresēšot, šis konkrētais eksemplārs tikšot pārstrādāts karotēs :wink:
Nu šajos "smagajos" tirgus apstākļos,ja cilvēks vēlās kaut ko tik tiešām notirgot,tad sludeklī ir jābūt kā minimums piecām labas kvalitātes bildēm,kurās auto ir redzams vismaz nomazgāts,redzams salons un tas,ko vēlās izcelt(ja ,protams,kaut kas tāds ir).Jo teksti,tipa-ja ir interese zvaniet ,brauciet ,runāsim-,šodien vairs nestrādā,jo ne jau visi dzīvo Rīgā vai tās tiešā tuvumā.Nu neticās ,ka cilvēkam ir žēl samaksāt 1Ls,lai ss-ā ieliktu maksas sludinājumu ar normālām bildēm.Kā arī ,lai "draudētu" ar pārkausēšanu karotēs,cenai ir jābūt vismaz uz pusi mazākai. 8),tātad "pēdējā iespēja" tā diez vai ir :wink:
Tas saabs vēl dvēselē ir...
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: SAAB 900s 1993

Post by andrejsb »

Karotēs vai tad neiet uz svara? Un 900 diez vai sver baigi daudz tonnas.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: SAAB 900s 1993

Post by edijs »

Tici man - no ss.lv mēdz braukt tāda publika, ka taisīt glītas bildes tik vien tāpēc, lai pievilinātu katru garāmgājēju, reizēm nav vēlmes. Kas gribēs un pratīs novērtēt, uzzvanīs tāpat, piebrauks arī paskatīties. Nav jau tā, ka tirgus būtu pārbāzts ar šiem.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
treidins
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 74
Joined: Tue May 14, 2013 1:16 pm
Location: Ozolnieki

Re: SAAB 900s 1993

Post by treidins »

Nu situācijas un cilvēki jau,protams,dažādi.Cik es esmu tirgojis savus auto,vienmēr ir kā minimums bijušas piecas labas bildes,un tikai vienreiz bija tā ,ka tas ,kurš atbrauca nenopirka,un arī tikai tāpēc,ka par cenu nevienojāmies,nevis tāpēc ,ka autiņš nepatiktu.Un arī auto nebija tas ejošākais,jeb pieprasītākais .Starp citu laba fīča-noskatīta wheeler dealer vienā no sērijām,par Japānas autotirgu,kur pieņemts ,ka pārdevējs dodās ar auto pie potenciālā pircēja,nevis otrādi...ok,ok,es saprotu,ka te nav nekāda Japāna,bet atsevišķās reizēs,tas varētu nostrādāt...nu jau laikam aizrunājos... :lol:
Tas saabs vēl dvēselē ir...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: SAAB 900s 1993

Post by edijs »

No vienas puses - es tev pilnīgi piekrītu. Cilvēks iemīlas bildēs un reizēm, uz vietas atbraucot, vairs sīkumos neiedziļinās. Vinš ir jau "pārnakšņojis" ar domu, ka rīt pirks šo auto, izfantazējies, ka būtu ar to braukt, atliek tikai aizbraukt un nopirkt. Ja bilžu nav, nav arī materiāls veselīgām fantāzijām.

No otras puses - ne jau vienmēr ir tik viegli no tā auto šķirties. :) Ja nomazgā, izpucē salonu, sabildē saulrietā... pāriet vēlme tirgot. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: SAAB 900s 1993

Post by ZingZeng »

Pareiza pieeja, es ar vienmēr prasu lai pārdevējs brauc pie manis, jo viņš jau grib pārdot. Ja negrib braukt, lai iet dillēs.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: SAAB 900s 1993

Post by ZingZeng »

Protams ir jau arī izņēmumi, bet laikā ko pavadīju bez auto, šī bija vienīgā pieeja kā tikt galā ar iekārojamā eksemplāra apskati.
User avatar
treidins
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 74
Joined: Tue May 14, 2013 1:16 pm
Location: Ozolnieki

Re: SAAB 900s 1993

Post by treidins »

No otras puses - ne jau vienmēr ir tik viegli no tā auto šķirties. :) Ja nomazgā, izpucē salonu, sabildē saulrietā... pāriet vēlme tirgot. :D[/quote]

Tas jau nu gan,it sevišķi ,ja ar to auto saistās kādas patīkamas atmiņas un tādas lietas :violin:
Bet nu šeit jau cilvēks ir skaidri pateicis..."...man viņu vairāk nevajag " :sad-bored:
Jebkurā gadījumā novēlu,lai tomēr izdodās šo auto pārdot labam cilvēkam,kurš būtu priecīgs par to rūpēties tālāk. :banana-wrench:
Tas saabs vēl dvēselē ir...
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: SAAB 900s 1993

Post by Nauris_t16 »

Topiku slēdzam, man ziņo, ka aizgāja karotēs!

Ja nu kādam kaut kas no šīs mašīnas interesē, kontaktējam ar īpašnieku, kura kontakti atrodami šajā topikā!
Post Reply