9-5 Aero 2006

Post Reply
Foobar
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Mon Apr 23, 2012 10:40 am

9-5 Aero 2006

Post by Foobar »

Pārdodu Saab Aero kūtiņu. Automāts, 2006. gada vidus. Pirms 3 gadiem ievests no Šveices, esmu pirmais/vienīgais īpašnieks Latvijā. Tehniskās ietas bez aizrādījumiem.
Sākumā kaut kas tika remontēts Vikingos, tad Alfā (kurā vīlos šausmīgi), pirms gada sākām laboties ARTeh`ā. Ikdienā pats ar auto nebraucu. Ja būs interese, sarunāsim tikšanos Artehā, kur kungi izstāstīs interesentam gan jau labāk par mani, kas ir kādā stāvoklī. Par lietām, kas remontētas Vikingos un Alfā, šķiet ir saglabājušies gandrīz visi čeki.

No lielām ekstrām NAV sēdekļu ventilācija, pakaļējo beņķu apsilde un lūka. Pārējais daudz maz viss ir. Uzstādīta Autonama signalizācija + skybrake DD2.

Sludinājums SSā => http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... 1674989313

Cena forumiešiem 5300LVL un, protams, saprāta robežās runājama. Sīkāk PM. 8)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: 9-5 Aero 2006

Post by elmo »

Par tādu ciparu vēlu veiksmi! ;)
Savējo ņēmu svaigi ievestu no Itāļiem ar visu ventilāciju, balto salonu, aizmugurējo beņķu apsildi un lūku, bet cena bija par 1k zemāka kā tavam. ;)
Protams, ja ir laiks un var atļauties turēt uz pārdošanu tik pat ilgi kā BRC vai Alfa motors, kam tie sludinājumi karājas ss.lv vairāk kā pus gadu, tad jau var arī paveikties.
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: 9-5 Aero 2006

Post by andrejsb »

Beņķi, beņķi takš nav elektrizēti!
Foobar
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Mon Apr 23, 2012 10:40 am

Re: 9-5 Aero 2006

Post by Foobar »

andrejsb wrote:Beņķi, beņķi takš nav elektrizēti!
Taisnība, bet tādēļ arī neteicu, ka tur ir VISS VISS VISS un ja godīgi rakstot piemirsu. Pats braucu ar auto, kur ir elektro-beņķi un reāli neesmu tos bīdījis vairākus gadus.

Par cenu - nav nekāda ārprātīga steiga un taisnības labad jāsaka, ka vadījos pēc SS.lv, jo nebija ne jausmas, cik tādi vispār maksā un šobrīd līdzīgi auto ir tikai 3 = 2 no BRC un 1 citā placī.. Ar nopietnu ņēmēju būs nopietna runāšana par cenu - pados ziņu cilvēks, kurš nosauks cenu par 1K mazāku, runāsim. Nekāda naida ;)

Auto šobrīd stāv stāvvietā un ar to tiek braukts 1x nedēļā, ja paveicās, tādēļ, ja ir kādas idejas, kur auto ne par baltu velti pārdot, droši rakstiet.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: 9-5 Aero 2006

Post by edijs »

Elektriskie beņķi ir nenovērtējama fīča tad, ja ar auto braukā vairāki cilvēki. :) Es esmu baigi jūtīgs pret to, lai man būtu precīzi manam dibenam līdz milimetriem pieregulēta sēdpozīcija. Katru reizi par jaunu regulēt ar manuālajām svirām - paldies. Bet, ja es brauktu tikai viens pats, tiešām var iztikt.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: 9-5 Aero 2006

Post by andrejsb »

edijs wrote:Elektriskie beņķi ir nenovērtējama fīča tad, ja ar auto braukā vairāki cilvēki. :) Es esmu baigi jūtīgs pret to, lai man būtu precīzi manam dibenam līdz milimetriem pieregulēta sēdpozīcija. Katru reizi par jaunu regulēt ar manuālajām svirām - paldies. Bet, ja es brauktu tikai viens pats, tiešām var iztikt.
Absolūti piekrītu. Kā arī ja man priekšējā benķī sīcis azmieg pa ceļam, pastiepju tik roku un saregulēju, lai galva nekūļājas un ir maksimāli ērta suššana :) Žēl ka pasažiera beņķis ir bez atmiņas ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: 9-5 Aero 2006

Post by edijs »

Visiem nav pasažieru beņķī atmiņa vai tas tā izlases kārtībā?

Man trīs 9k Aero beņķu komplektiem ir atmiņa arī pasažierim. Un vēl kādiem trim, caur manām rokām gājušiem, arī bija. Tāpēc biju baigi pārsteigts, pirmo reizi, šķiet, Romāna 9k Aero ieraugot, ka pasažiera pusē nav.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: 9-5 Aero 2006

Post by andrejsb »

Mana gadijumaa tas ir 9-5 kam pasaziera benkis ir bez atminas.

[ Post made via Android ] Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: 9-5 Aero 2006

Post by KoreFun »

Gregeram arī nav atmiņas stūrmanim.
Post Reply