Saab 9000 Aero - 1400 Ls

Post Reply
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Saab 9000 Aero - 1400 Ls

Post by edijs »

Pārkopēt sludinājuma tekstu nav jēgas, tāpēc skatāmies te - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fncpe.html

Tas, ko šeit papildus varu teikt...

Topica nosaukums nedaudz melo, jo šis nav īsts Aero. Vēsturi šim auto gan jau daļa šejieniešu zin. Respektīvi - bija man reiz Aero, tik tiešām labs Aero.. bet dabūja bukti pa sānu, kuzavs savērpās un nebija taisnojams. Tāpēc tika nopirkts šis te 2.3T pa salīdzinoši dārgām naudām labā kuzava dēļ (jo pa kādiem 500-600ls bija tikai aprūsējuši mēsli), un iekš tā tika iekrāmēts Aero motors, salons, diski, utt. Vārdu sakot - šobrīd palikusi tikai bundža no šī CS 2.3T, vēl tikai body kitu jāuzliek un Aero pilnā komplektācijā.

Nopietni ieinteresētiem saabistiem cipari ir normas robežās runājami. Teiksim atkarībā no komplektācijas - ja bez 16" aero diskiem ar lapām riepām, tad 150Ls nost. Ja bez body kit, arī kaut kas nost. Ja man nav pašam jākrāso bamperi, arī lētāk. Pakaļējais bamperis un sliekšņi ir nokrāsoti, bet prasītos jaunu kārtu uzklāt - ja taisa, tad taisa glīti. Priekšējais bamperis nogruntēts, lūpa gan vēl jāsataisa, bet to sataisīšu pats un nogruntēšu. Moldingi gruntēti. 15niekus diskus ziemai arī droši vien normāliem saabiestiem līdzi nemaz nevajag, jo pašiem ir vairāki 15" ripuļu komplekti garāžā. :)

Vārdu sakot - viss ir argumentēti runājams. Baigi nesteidzos un iesprindzis uz notirgošanu neesmu. Kā nekā ir ir baigais darbs ieguldīts, arī finanses gana un būtībā pat par minēto ciparu pārdodot es jau nenosegtu pat pusi no tās naudas, kas šajā auto ir sagāzta. Bet tāda nu tā tirgus situācija ir, ka nevienu neinteresē, cik ir salikts, skatās reālo tirgus cenu. :) Skaidri varu pateikt to, ka pie dajebkādas plikākās komplektācijas zem 1000 Ls laist man nav ieinteresētībās. Tad braukšu vien tālāk pats.

Pārdošanas iemesli - samērā spontāna ideja, ka vienkārši vajag citu saabu ko skrūvēt. :D Vienkārši pēkšņi viss ir pluss mīnuss savests kārtībā, nekas negrab, uz spriekšu iet kā zvērs.. un vairs nav interesanti. T.i. - vajag tak kaut ko jaunu sētā, ko ķīlēt. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
aikon
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 244
Joined: Fri Jan 18, 2008 3:24 pm

Re:Saab 9000 Aero - 1400 Ls

Post by aikon »

edijs wrote:Vienkārši pēkšņi viss ir pluss mīnuss savests kārtībā, nekas negrab, uz spriekšu iet kā zvērs.. un vairs nav interesanti. T.i. - vajag tak kaut ko jaunu sētā, ko ķīlēt. :D
Nu dīvainītis :laugh: Tad, kad viss ir savests kārtībā, ir jābauda darba augļi, nevis jāpārdod!
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Saab 9000 Aero - 1400 Ls

Post by alnislacis »

Testdrive sporta režīmā piektdien? :)
Post Reply