Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by defektivais »

Pēc diskiem atpazinu, ka šis tak stāv man pie darba pagalmā :)
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by ZingZeng »

Nil, man ir slikta pieredze ar sikumiem ...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by elmo »

Kāpēc visi domā, ka 12 gadu veca mašīna pārdošanas brīdī izskatīsies kā jauna un būs nokomplektēta ar konkrētam pircējam vēlamo paketi!? Citam vajag kožu, citams velūru, citam koka panelis nepatīk, citam melna plastmasa neiet pie sirds. Auto pārdod tādu kā tas stāv. Gribi pērc, negribi nepērc.
Ja gribās iedot listi ar savu vēlmju sarakstu, tad jāiet uz salonu pēc jauna SAABA un to var komplektēt pēc sirds patikšanas.
Uzbrauciens par disku vāciņiem vispār ne pa tēmu, jo pārdevējs diskus ir nokrāsojis tā, kā viņam patīk.
Dmitrijs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: Wed Jul 29, 2009 9:02 pm
Location: Rîga

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Dmitrijs »

Laba luktura tiritajs ir. Abi strada. Viņš ir nonemts lai samainit bamperu un sparnis.
Miglinieki arī ir.
Sajugs man ir SPEC clutch Stage 3 no Maptun http://www.maptun.se/shopProduct.php?pi ... car=slumpa
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by ZingZeng »

Nu re, ta bilde paliek skaidraka.

Atvainojos, bet nevienu negribeju aizvainot, vienkarsi uzskaitiju to ko redzeju un kadi ir mani apsverumi, tas ari viss.

Elmo, zinu, kas ir lietotas masinas pirksana, man ir bijusi devini SAABi. Zinu ari ko nozime pirkt masinu ar 200 Ls defektu, kas beigas izversas par 4000Ls remontu, zinu to visu, tadel tagad varu lietam pieiet ar pratu nevis emocijam.
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by gustavs »

Manā situācijā būtu sekojoši,ka ir kkāds iedomātais veselā saprāta cipars no kura, nu es nekādi nespētu atteikties(komplektācija, gads, stāvoklis,nelieli uzlabojumi etc) un,tas,ka kāds tirgo 1997.g. 9000'o pa 1000Ls, mani nesatrauc.

Kā jau elmo minēja, runa iet par 12.gadus vecu auto,kas sevi ietver visus iespējamos nolietojumus un nodilumus, galu galā auto tiek eksplotēts ikdienā-Latvijā,kas sevī ietver švīksas, nelielus ruslanus, salona nodilumu, ķēdes izstiepumu, nosulojošu motoru, nelielus elektro gļukus u.c lietas.
Kādi ir pārdošanas iemesli - apnika, gribu citu auto, apnika ieguldīt, nevar uz doto brīdi pavilkt u.c sadzīviski sīkumi, bet šajā gadījuma cipars, apgreidi un gads(ar dīvaino komplektāciju) tomēr ir pietiekami vilinošs. Kā saabisti smejās,jaredz dzīve un jābrauc pie Arņa nočekot :silly: .
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Nauris_t16 »

Galvenais ir zināt, ko tu vēlies ar to auto darīt. Ja tev vajag pārvietošanās līdzekli, daudz ko var novienkāršot un rūsu uz spārna piepindzelēt pēc koda. Bet ja tu zini, ka tu vēlies to auto maksimāli labu, tad jau ir cita runa un tu tiešām ieraugi visu, ko vēlies konkrētajam eksemplāram izdarīt. Ne jau tagad un tūlīt, bet ideālajā variantā. Protams, tūlīt sekos komentāri, ka neviena lietota mašīna nekad nebūs ideāla, bet kāpēc vai vispār ir dzīvē jēga tiekties uz kaut ko mazāku par ideālu? :) Tā, manuprāt, ir tīra sevis demotivācija :)

P.S. man auto patīk, bet vienalga, ja domātu par pirkšanu, turētu galvā līdzīgus sīkumus kā ZZ. Tiesa, tehniski, pamats šķiet labs, tīri tāds iesākts projekts.
900aero clubsport #8
Dmitrijs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 17
Joined: Wed Jul 29, 2009 9:02 pm
Location: Rîga

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Dmitrijs »

Grību pievienot ka man ir visi dokumenti uz visiem izmaiņam.
Piemeram ir papīrs no VINKG motors par bremžu šļaukas. Man stav Goodrige un viņi atbilst SAAB prasībam. Bez ta papīra uz TA man nedeva talonu. Arī ir papīrs par jaunu katalizatoru un izpūtēji ka viņš arī atbilst LV skaņu un trokšnu prasībam.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by edijs »

Un galu galā.. motoru var izcelt, pārjaukt, ielikt atpakaļ. Ja nobrūk kārba, var ielikt citu. Ja pārlieku sāk traucēt vizuālās nepilnības, ntās švīkas un rūsa - aidā visu pārkrāsot. Ja jau reiz grib ideāli, tad pie tā jāpiestrādā. Agrāk man likās, ka, ja mašīnai nomirst motors, tad čau, auto izmetams. Beidzot esmu nonācis pie atziņas, ka nē, motors ir tikai viena sastāvdaļa, tā ir remontējama vai maināma. Un nav tik traki.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Haiduk
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Fri Jan 25, 2008 6:17 am
Location: Vandzene-Roja

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Haiduk »

NU, nepatik man tur redzet 98 gads un vēl ar CS bodykitu. Iespējams tas dokumentos ir 98gads, bet pēc koda ir 97gads ar 170Zs.

anyway - nesaprotu kā tas autiņš ir ticis uzskaitīts jo ja arī pēdējie jubilejnieki nāca ārā arī pēc 97 gada septembra. Iespējams ka viņi ražoja vēl joprojām dažādus specifikācijas modeļus!?

laikam vnk vajag kods studijā.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Nils »

Haiduk wrote:NU, nepatik man tur redzet 98 gads un vēl ar CS bodykitu. Iespējams tas dokumentos ir 98gads, bet pēc koda ir 97gads ar 170Zs.

anyway - nesaprotu kā tas autiņš ir ticis uzskaitīts jo ja arī pēdējie jubilejnieki nāca ārā arī pēc 97 gada septembra. Iespējams ka viņi ražoja vēl joprojām dažādus specifikācijas modeļus!?

laikam vnk vajag kods studijā.
Viņš kodu pirmajā postā ielika un tur viss ir kārtībā, lai gan arī es nezināju, ka 98.gadā nāca bez kita ar Aero motoru.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Bārda »

Haiduk wrote:NU, nepatik man tur redzet 98 gads un vēl ar CS bodykitu. Iespējams tas dokumentos ir 98gads, bet pēc koda ir 97gads ar 170Zs.

anyway - nesaprotu kā tas autiņš ir ticis uzskaitīts jo ja arī pēdējie jubilejnieki nāca ārā arī pēc 97 gada septembra. Iespējams ka viņi ražoja vēl joprojām dažādus specifikācijas modeļus!?

laikam vnk vajag kods studijā.
Tur jau tā lieta, ka auto ražošanas gads nesakrīt ar astronomisko! 1997 gada septembris ir 98g. modeļu ražošanas sākums. Pēc VIN auto jau būs 98g, kaut ražots 97g. Varbūt pašā sākumā arī ir vēl CS, bet drusku vēlāk jau sāka laist arā tīrasiņu jubilejniekus! Tā teikt - pārejas modelis:laugh:
Kā piemēru varu minēt no sava 9-5. Auto ir iegādāts pēc papīriem 1998 gada 1.septembrī, kas sakrīt arī ar rūpnīcas gadu! Pēc VIN ir 1999 gads, bet reģistrācijas apliecībā ir 1998! Tātad pēc pirkšanas faktiskā laika.
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Nils »

Vot un ka parasts cilvēks, kurš nelasa forumu, nezin, kas ir VIN decoder šito visu lai zin? Man arī gan šim, gan iepriekšējam dati pasē un decoderī atšķīrās, sarkanajam airim pasē arī bija 93., bet reāli 94. ar Trionic, jauno kārbu utt.
Un šitā sūda dēļ es viņam savulaik iepirku kārbu, tikai tāpēc, ka biju pilnā pārliecībā, ka no viena gada Aero jau noteikti jāder. Kā saka, kodi jau priekš skuķiem.
Ar zaļo tas pats, tikai šeit izmaiņas nav tik lielas starp 94-95.gadu un es jau esmu palicis mazliet gudrāks.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by vidvuds »

vot sadrukāju savus lamuvārdus un morāli lielākajai daļai foruma lietotājiem, bet, spiežot SUBMIT, tieku izmests lauka.

ehh, saņemsos kaut kad uzdrukāt atkal savu penteri un Jus man dabūsiet :)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdod SAAB 9000 CSE 2.3T, 1998

Post by Nils »

vidvuds wrote:vot sadrukāju savus lamuvārdus un morāli lielākajai daļai foruma lietotājiem, bet, spiežot SUBMIT, tieku izmests lauka.

ehh, saņemsos kaut kad uzdrukāt atkal savu penteri un Jus man dabūsiet :)
Tūliņ dabūsi mīnus viens par sliktas auras ienešanu! :laugh:

p.s. es jau sen esmu sapratis, ka pirms katra garāka posta submita jālieto kombinācija ctrl+c, iesaku tev arī. :laugh:
Saab 900 Turbo '81
Post Reply