Saab 93SE 2,0T, 1999, 205Zs

User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Saab 93SE 2,0T, 1999, 205Zs

Post by envoy »

krishc1 wrote:Tas ir Mustangs auto produkts. Ir kādas sliktas atsauksmes par placi. Un par tiem zirgiem, arī Vikingi pēc VIN numura teica, ka zirgi ir divi simti!
Atsauksmes tikai vislabākās :D :evil: :angry:
Ja Tev nenācās runāt ar pašu iestādes īpašnieku, tad vari justies kā veiksminieks, es pat teiktu, kā 'gada cilvēks'! Vai varbūt viņš arī Tev teica, ka tas auto ir tos 2250,- Ls, par kuriem tas tirgojās, vērts!? :woohoo:
Un kreisie cipari tur viņiem pasēs bija visiem Saabiem, bet ne par to runa. Labu vārdu par to kantori no šejieniešiem nedzirdēsi...
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
jankk
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 36
Joined: Sat Feb 02, 2008 12:42 pm
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 93SE 2,0T, 1999, 205Zs

Post by jankk »

Hm, arī raksturotās apetītes ziņā aizdomīgi ekonomisks priekš 200zs...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 93SE 2,0T, 1999, 205Zs

Post by edijs »

Pilsēta no pilsētas var krasi atšķirties. :) Vienam pa pilsētu būs 9 litri, citam 12. Agrāk, dzīvojot Ķengaragā pie Doles un braukājot diendienā uz darbu Vecrīgā, man tā arī rādīja - ap 9. Braucu uz darbu tad, kad rīta satiksme bija jau nedaudz pierimusies, t.i. ap 10iem, atpakaļ parasti arī pēc korķu laika, tā uz 7-8iem. T.i. ar visām ieskriešanām veikalā, kādu bumera pakacināšanu, utt. - vārdu sakot normāla, raita braukšana bez ekonomēšanas. To pašu maršrutu pabraukājot nedēļu 8os no rīta un ap 5iem vakarā mājās bija stabili 12 litri. Grandioza atšķirība!

Ar to es gribēju teikt, ka patēriņš (kā jau mēs sen esam noskaidrojuši) ir ļooooti stiepjams jēdziens. Kaut ko salīdzināt starp diviem auto var tikai un vienīgi kādu laiku ekspluatējot abus identiskos apstākļos un maršrutos. Ja viens, teiksim Valmierā dzīvojošs šoferis stāsta, ka viņa auto pa pilsētu noēd ne vairāk kā 8 litrus, tad nevajag cerēt, ka nākamais auto īpašnieks pa Rīgu iekļausies tajos pašos limitos. Un te pat nevajag divas pilsētas, bet vienkārši dažādus maršrutus. Viens dzīvo Pļaviniekos un brauc uz darbu Juglā, cits no Iļģuciema brauc uz Centru.

Attiecīgi 8-10 pilsētā un 6.5-8 ārpus man šķiet ļoti ticams rādītājs, gluži kā manam airim ar viņā 225 zirģeļiem.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Post Reply