Pārdošanā SAAB 9000 1995

User avatar
walcc
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 251
Joined: Thu Aug 30, 2007 7:55 am
Location: Liepaja
Contact:

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by walcc »

Nu tad tā.
Ar Marta pirmajiem datumiem cena būs 400Ls, bet tad auto būs noņemts no uzskaites un bez nomaksāta ceļa nodokļa.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by edijs »

Walcc: tu neesi domājis, ka izdevīgāk ir paņemt citu motoru, ielikt iekšā un tad tirgot to auto? Nu, ja reiz ir doma tik tiešām no viņa tikt vaļā. Jo būsim reāli - pašrocīgi skrūvēties varētu gribēt tikai kāds entuziasts, savukārt pārlikt motoru servisā nebūs tik lēti un gala cipars pircējam vairs nebūs neliksies tīkams. Savukārt entuziasts diez vai skatīsies uz bezturbo.. Tur ir jābūt perfektai bundžai, lai kāds gribētu izveikt kaut kādas nebūt operācijas. Es teiktu, ka jāmeklē motors (lati 50), jāmaina (jāatrod lēto darbaspēku pa vēl 50 ls), jāiziet skate (nodoklis 90), vēl kaut kādi sīkumi un tad jāliek sludinājums pa teiksim 800. Māc aizdomas, ka finansiāli tas beigās sanāks izdevīgāk.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Nils »

Nu, nu, edij, nez vai tu par 800ls pirksi bezturbo 9k. Tur tad nu tiešām, bez rūsas un ļoti pieklājīgam jābūt, lai es vispār viņu aizskrietu apskatīt. Un vienalga, man bezturbo nevajag. Walt, ārdi daļās, ja nav rūsas. :D Par spārniem vien ceturtdaļu atpelnīsi. :D
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Arnijs »

Edij... Šī gada motoram (labam) vari pielikt klāt nulli ;) Nu labi, ne gluži, bet nu - 5x pa 50Ls kā minimums.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
walcc
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 251
Joined: Thu Aug 30, 2007 7:55 am
Location: Liepaja
Contact:

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by walcc »

jautājums Arnijam! :)

Kur tad var atrast tos Labos motorus? Tie kas pie mums tirgojas arī ir 50-120Ls...tad jau jātaisa eurotrip un jāmeklē.

Nil,
un 800Ls tiešām ir A_hu**** augsta cena priekš labi aprīkotas, braucošas automašīnas? Nu nevajag būt tādam kapeiku dr... Tev jau pašam vajadzētu zināt kā ir ar tām pārsimts latu mašīnām...


btw...ceļa nodoklis ir nomaksāts
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Arnijs »

Atceraties tikai to, ka lidz 94.gadam ražotie motori, kuri tiešām nemaksā daudz, šim auto nederēs. KUR atrast? Vnk jāmeklē! Paplašināt meklēšanas loku var arī , iekļaujot 900NG Bet - ja kāds piedāvā ejošus B234 motorus no 94< par 50Ls, iepirkšu neierobežotā daudzumā! B)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by edijs »

Aaa, es nebiju lietas kursā, ka virs 94.gada būtiski kāpj motoru cena. Tad jā, maiņa neatmaksājās. Ja nu vienīgi, lai pats turpinātu braukt.

Nil: Es neskriešu un pat neskatīšos, tas ir skaidrs. Bet padomā, kas tev pirmais nāk prātā kā potenciāls 9k neturbo braucējs? Man tūlīt ir asociācijas ar vecāka gadu gājuma kungu (varbūt arī kundzi), kuri pārvietojās mierīgi un turbīnu uztver nevis kā bonusu, bet gan lieku klapatu. Un priekš šāda kunga, kurš meklē sev jaunu auto, tik tiešām 800 lati nebūs pa daudz par visādā ziņā labi uzturētu un aprīkotu auto. Ja tur tiešām viss pārējais ir ideāls, t.i. "sēdies, brauc un bēdu nezini", tad es teiktu, ka adekvāts cipars. Tad jau drīzāk kāds pajāts turbo aparāts ar pārdesmit labojamiem sīkumiem ne tuvu nesniedzās tai summai.

Walcc: Tev jādomā no otras puses - kāds būs potenciālais pircējs un ko viņš par to cenu teiks. Man savs auto arī ir dārgs, zinu, kas viņā ieguldīts, cik tas izmaksājis.. Bet man nav ilūziju, ka kāds saabus nepazīstošs indivīds vispār skatīsies uz manu sludinājumu, novērtēs ieguldīto un uzskatīs manu cenu par pieņemamu. Pāris reizes jau par zaļo draugu liku sludinājumu un secinājumus izdarīju. Tas būtu - 1) vai nu galējas nepieciešamības gadījumā jāatdod par uz pusi mazāku summu, kā teorētiski varētu prasīt (teiksim lati 600 kādu 1200 vietā), 2) jābrauc, kamēr izjūk, jāizjauc, jādabūn naudiņā atpakaļ uz detaļām vai 3) jāceļ augšā, ja ir vēlme, finanses un laiks.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Nils »

Es nepišu kapeiku, es runāju subjektīvi. Es nelocītu 800ls par bezturbo 9k. Ja runājam vispārēji, protams nē, tā nav augsta cena, ja ir skate, nav sapuvis un ir labi apkopts. Bet, ja mes runājam reāli, tād cik ir tādi, kas grib neturbo sābu? Nezinātāji? "Ekonomijas" mekletāji? Tie parasti neizvēlas Saab. Cita lieta ir laba cena un tas parasti ir galvenais arguments, ja var dabut krietni lētāk, tad cilvēks ari paņem, pretējā gadijumā pa 1k ls var dabut +- tadu turbo. Un ok, ja viss tiešām ir labi, tad 800ls varbut arī ir ok, bet tā jau vairs nav sviestmaize manā uztverē. Un sev es vispār biju nosolijies, ka man atmosfērnieku nebus, ok, Ansis un og kā tads ir cits stāsts, bet neturbo 9k mani nepiesaista. Es vienmer tiekšos pēc turbo.
Bet tu nepārdzīvo, katram auto savs saimnieks un, ja man būtu motors, iespējams es jau vestu ar tevi kādas sarunas. :) Un šajā gadījumā veiksmigi pie laba autiņa nedārgi tiks tas laimīgais, kuram būs lieks motors.
Veiksmi, Valt.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by KoreFun »

Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by berzaine »

"" Bet padomā, kas tev pirmais nāk prātā kā potenciāls 9k neturbo braucējs? Man tūlīt ir asociācijas ar vecāka gadu gājuma kungu (varbūt arī kundzi), kuri pārvietojās mierīgi un turbīnu uztver nevis kā bonusu, bet gan lieku klapatu. Un priekš šāda kunga, kurš meklē sev jaunu auto, tik tiešām 800 lati nebūs pa daudz par visādā ziņā labi uzturētu un aprīkotu auto. Ja tur tiešām viss pārējais ir ideāls, t.i. "sēdies, brauc un bēdu nezini", tad es teiktu, ka adekvāts cipars. Tad jau drīzāk kāds pajāts turbo aparāts ar pārdesmit labojamiem sīkumiem ne tuvu nesniedzās tai summai.""" :side:

nu ti i skazal:laugh: Vispar ari man ir bezturbo un es nemaz nejutos vecaka gadagaajuma kungs(vai kundze) kas parvietojas leni un mierigi. Pirmamkartam auto prieks manis ir lidzeklis kas mani parvieto no punkta A lidz punktam B. tikai tad jauda un komforts. Manuprat ari bezturbo saabs ir pilnigi pietiekos ikdienas braucieniem un es nebuut neesmu tas mierigais braucejs . Un patiesiba turbinu tik veciem auto tiesaam uztveru kaa lieku klapatu:laugh: Pilnigi pielauju tadu iespeju ka ari naakamais saabs varetu but bezturbo, :laugh:
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Nauris_t16 »

berzaine wrote: nu ti i skazal:laugh: Vispar ari man ir bezturbo un es nemaz nejutos vecaka gadagaajuma kungs(vai kundze) kas parvietojas leni un mierigi. Pirmamkartam auto prieks manis ir lidzeklis kas mani parvieto no punkta A lidz punktam B. tikai tad jauda un komforts. Manuprat ari bezturbo saabs ir pilnigi pietiekos ikdienas braucieniem un es nebuut neesmu tas mierigais braucejs . Un patiesiba turbinu tik veciem auto tiesaam uztveru kaa lieku klapatu:laugh: Pilnigi pielauju tadu iespeju ka ari naakamais saabs varetu but bezturbo, :laugh:
Viedi vārdi. Caune vienā intervijā labi atbildēja uz šito jaudas jautājumu, ka, ja tu tiešām vari izbraukt kādu ceļa gabalu X ar pilnu gāzi, kur vien iespējams, tad jauda ir par maz. Ja tu neizmanto ne tuvu pilnu mašīnas potenciālu visu laiku, tad tā jaudas celšana ir tikai kaprīze, nevis reāla vajadzība.


Konkrētais eksemplārs samainot motoru atrodas krietni virs latiņas, kas saucas daily beater. Samainot motoru - atkarībā no tā stāvokļa, uzticams pārvietošanās līdzeklis tuvākajiem gadiem ;)


P.S. Es pagājušogad Biķernieku lielajā aplī ar 65zs noķēru tādu kaifu, ka vairāk nemaz priekš pirmās reizes jaudu nevajadzēja :woohoo: Just sayin'...
900aero clubsport #8
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Nīgrais »

Ziedoniz - sēdies, teicami!
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by gustavs »

Protams,protams,kurš gan nav dzirdējis šo interviju, tikai ikdienā daram un domājam pilnīgi pretēji ;) .
Uz papīra skaisti,- realitātē ir biš savādāk.
Skatamies ūtūbu,garagetu,ložņājam pa jaudas celšana topikiem skatoties projektus,kur cilvēki ceļ abnormālas jaudas no saviem rumakiem kā likums nebūdami autosportisti. Tā kā uzdevums nākamai nedēļai: likt savus drotus uz pārdošanu vai tolmetā. Esam zemāki par zemi un domājam zaļi, pieticīgi nu kā jau latvieši. Toyota Prius utt. Ok... tas, tā, retorika :) !
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by Nils »

Gustavs wrote:Protams,protams,kurš gan nav dzirdējis šo interviju, tikai ikdienā daram un domājam pilnīgi pretēji ;) .
Uz papīra skaisti,- realitātē ir biš savādāk.
Skatamies ūtūbu,garagetu,ložņājam pa jaudas celšana topikiem skatoties projektus,kur cilvēki ceļ abnormālas jaudas no saviem rumakiem kā likums nebūdami autosportisti. Tā kā uzdevums nākamai nedēļai: likt savus drotus uz pārdošanu vai tolmetā. Esam zemāki par zemi un domājam zaļi, pieticīgi nu kā jau latvieši. Toyota Prius utt. Ok... tas, tā, retorika :) !
+1
Saab 900 Turbo '81
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Pārdošanā SAAB 9000 1995

Post by berzaine »

Protams ka katram savs:) Kadam taa jauda nav tik svariiga, cits atkal savu auto bez kartiga ganaampulka nespej iedomaaties. Ir jau lieliski ka autins iet taa ka pasu iespiez seedeklii. Par so temu var strideties lidz kapa malai:laugh: Ari es nevaru iedomaties ka man apdzenot butu izmisigi jaastepselee 4 robaa, pec tam veel nedod dievs 3. un pec tam but nosvidusam un laimigam ka apdzisanas manevru knapi bet izdevas veikt:laugh: Vispar jau laikam bik offtop
Post Reply