Saab 9000 2.3turbo automāts

Post Reply
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

Pārdodu Saab 9000 2.3turbo automāts 1992.g, bēšs ādas salons, TA līdz 30.06.2011, norūsējusi aizmugurējā arka. Cena Ls 300 sirsenis@gmail.com


Bildes šeit:

http://foto.inbox.lv/bitejanis/SAAB

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... ekkml.html
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by edijs »

Kurā vietā skatāms? Varbūt nav sliktākais variants man kā ziemas auto. Kura arka tur īsti ir beigta, es pēc bildes īsti nesapratu.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

Auto atrodas Juglā, beigta ir aizmugurējā arka šofera pusē. Virsū stāv ziemas riepas bet tās ir krievu KAMA. (neesmu vainīgs ar tādām jau es viņu dabūju)
Ja ir intrese zvani 26400566
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

Atdošu pa 250Ls + CSDD maksājumi.

tel.26400566
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by edijs »

Klau, tev ir nojausma, kas tur vēl bez tās arkas būtu jādara uz TA? Teorētiski man vajag ziemas auto. Tevis minētā summa + reģistrācija un nodoklis + TA + arkas metināšana un piekrāsošanas darbi vēl ir tas, ko par ziemas auto varētu atdot. Bet, ja tur jātaisa bremzes, jāmaina kāds šarnīrs un/vai bukses - pa sīkumam vien beigās var salasīties cipars, kas nebūs tā auto vērts.

Kādi tev plāni vakaram? Varbūt varu mājup braucot pieskriet, aplūrēt tavu aparātu.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

Šim vakaram ir plāni tādi, ka jāparāda vēl vienam pircējam. Tā kā zvani, atdošu tam kurš pirmais iemaksās naudu.

Nē man nav nekādas nojausmas un pat negribās lai būtu nojausma cik ir jāieguldā tai saabā :D ,
Varbūt vari kautkā pa lēto sametināt un nekrāsot bet nopervēt ar kādu melnu pervi kā dažiem labiem aizvēsturiskiem opeļiem izdarīts būs lētāk un ziemas auto lētais variants. Bet bremzes strādāja vēl pagājušo nedēļu kad braucu, un pa bedrēm braucot nekādu klabēšanu arī nedzirdēju.
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by ifka »

Sveix Edij,

Tas otrais interesents ir ifka. Caur un caur sentimentaali motiivi, apzinoties pasaakuma nepraktiskumu.
Tik zirgam naf naudas, lai to kustoni uzreiz nopirktu.

Ap 7 brauxju laukaa no Aadazjiem skatiities un, ja vien Tu jau nebuusi liidz tam briidim nopircis, tad varu pakjert liidzi - pazjuureesim à la fois.

i
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by edijs »

Man jau arī sentimentāli motīvi - ņemt braukšanai, nevis gaidīt, kad Nils savāks uz detaļām. :D

Es no Rīgas puses braukšu, ne Ādažiem. Tik ātri netikšu. Man tikai pēc septiņiem servisa vecis, t.i. brālēns atdos mašīnu, tad es vēl viņu aizvedīšu pašu mājās un tad tikai ceļošu mājup pats. Bet nu, ja tu esi ņēmējs, tad es nemaisos. :) Plus man arī tā uz sitienu kontā nav lieki līdzekļi šim pirkumam.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by Nils »

Kādiem mērķiem ta ifka nolēmis sēsties iekš 9000? :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by ifka »

Atbilde Nilam - Auto reg. numurs ir tieshi taads kaads ifkam vajadziigs :)

Bet ja nopietni - biju un apskatiiju. Jaa, vadiitaaja puses aizm. arka ir nopuvusi - savulaik sista un kaa nu prasts pielabota.

Cik nu nezinaataajs buudams apluukoju, tik arii raxtu:

1. A/m staaveejusi dienas desmit - zem taas elljas plekju nebija.
2. Uz aci skatoties visas spraugas starp durviim, vakiem utt. sameeriigas (atskaitot iepr. piemineeto)
3. Auto vienmeeriigi nolietojies, bez neveeriigas attiexmes izraisiitiem redzamiem bojaajumiem, vai vandalisma paziimeem. Atskaitot pr. luupu, kas vienaa saanaa sapleesta. Trukst dazjas moldingu spiidiigaas liistes.
4. Pr. seedeklji izirushi pa viileem, bet nav sapleesti un bez caurumiem.
5. Visai pieklajiigi "aero" diski - ar min. kraupi un bez ielociijumiem.
6. Vismaz pr. bremzju diski - gludi, bez iedilushaam rievaam.

Amatiera verdikts - auto ir veerts cenu, ko par to prasa. Ja liidz augustam veel buus pieejams, njemshu.
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by berzaine »

ifka wrote:Atbilde Nilam - Auto reg. numurs ir tieshi taads kaads ifkam vajadziigs :)

Bet ja nopietni - biju un apskatiiju. Jaa, vadiitaaja puses aizm. arka ir nopuvusi - savulaik sista un kaa nu prasts pielabota.

Cik nu nezinaataajs buudams apluukoju, tik arii raxtu:

1. A/m staaveejusi dienas desmit - zem taas elljas plekju nebija.
2. Uz aci skatoties visas spraugas starp durviim, vakiem utt. sameeriigas (atskaitot iepr. piemineeto)
3. Auto vienmeeriigi nolietojies, bez neveeriigas attiexmes izraisiitiem redzamiem bojaajumiem, vai vandalisma paziimeem. Atskaitot pr. luupu, kas vienaa saanaa sapleesta. Trukst dazjas moldingu spiidiigaas liistes.
4. Pr. seedeklji izirushi pa viileem, bet nav sapleesti un bez caurumiem.
5. Visai pieklajiigi "aero" diski - ar min. kraupi un bez ielociijumiem.
6. Vismaz pr. bremzju diski - gludi, bez iedilushaam rievaam.

Amatiera verdikts - auto ir veerts cenu, ko par to prasa. Ja liidz augustam veel buus pieejams, njemshu.
Cena tiešām normāla, Bet mans auto nostāvēja mēnesi bez kustināšanas, sākot kustināt vis pagalms bija eļļā, jopārplīsa bremžu šļauka, servisā izrādijās ka jāmaina visas. to ka auto sists apjautu noņemot salona gaismiņas priekšpusē, tur viss bija pilns ar stikliem. tas nu tā vnk mani piedzīvojumi
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

Paldies par labo aprakstu, paldies ifkam par mazo prezentu un apsolu līdz augusta vidum auto tolmetā netiks nodots. :)
sirsenis
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 10
Joined: Fri May 06, 2011 11:04 am
Location: Rîga

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by sirsenis »

PĀRDOTS!!!
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re:Saab 9000 2.3turbo automāts

Post by ifka »

Paldies, ka informeeji :)

Patika man tas automohohobilis. Viss kas notiek tas uz labu :)

i
Post Reply