FOTORADARS

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: FOTORADARS

Post by lawyer »

Pievienojos Aināram - braucu robežās starp +10-20 km/h un neviens ments mani neaiztiek jau gadiem :roll: Apdzenot gan sanāk uzspiest dažreiz ap 120-130 km/h, bet pirms to darīt, paskatos apkārt, vai nav kas aizdomīgs manāms :shifty:

P.S. Tikai ne par tiem šlāgeriem :mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
artursd
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 35
Joined: Tue Apr 26, 2016 2:12 pm

Re: FOTORADARS

Post by artursd »

edijs wrote:Vecums nenāk viens.. :D Tas nāk ar spēju pieņemt atšķirīgo. ;)

Artūr - es lietoju x50 black euro. Saoda briesmas tālu un pārlieku daudz uz durvīm nepīkstēja (pilsētā gan pārsvarā slēdzu ārā, jēga maza). Bet ne par falšajiem signāliem stāsts. Šobrīd, braucot žiperīgi un vienlaikus plus mīnus saprāta robežās, poličiem es nešķietu saistošs. Tad kāpēc man katru reizi klausīties pīkstienus, kad satieku patruļmašīnu vai fēnotāju? Piekrītu, ka pieredzes stāsti atšķiras. Bija laiks, kad nespēju iedomāties sevi pārvietojamies bez RD logā. Taču vēlāk, tā kritiski paskatoties atpakaļ un pamēģinot sarēķināt, cik tad reizes vairāku gadu laikā "reāli paglāba" - nekas īpašs nesasummējas, ne naudas, ne punktu izteiksmē. Savu lomu gan jau spēlē arī karma vai sauc kā gribi - ja gaidi uz katra stūra CP, tad arī sagaidīsi. Ja brauc smaidīdams, izbaudot braucienu un par CP nedomājot (kur nu vēl, ka viņi visi slikti, blablabla), tad arī ceļi nekrustojas. Nu jau laiciņu, t.i. gadus piecus atpakaļ bija situācija - aptur brīdī, kad es aiz Baltezera beigu zīmes kārtīgi iežmiedzu un palidoju bariņam garām ar saviem +30-40. Smaidu un saku - nu kā tu nespiedīsi, ja tā lidmašīna lido, tak visu Baltezeru jau prātīgi vilkos šiem mazmotoriem astē! Policmens pretim, arī smaidīgs - zinu, zinu, pašam ir 9-5. :dance: Tā arī šķīrāmies kā uzskatos līdzīgie.

haha es atceros ka pirmo reizi testeju radaru, man tieshi majas pie baltezera ziimes un es tur izbraucu smaids sejaa, nu tik buus :D shis ka saaka blaut es pilnigi apjuku :D bet pec sekundem 15-20 pretii naca subaars netrafaretais :D

protams pieredze katram sava un shaja gadijuma man vina ir tikai pozitiva !
User avatar
fixed
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 160
Joined: Thu Oct 22, 2015 7:56 pm
Contact:

Re: FOTORADARS

Post by fixed »

Kāds tur bija atļautais ātrums? Man liekas ka es jaunu profila bildi uztaisiju
SAAB 9-3 2004 2.2 TiD
[EGR=Off][ReMap]
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: FOTORADARS

Post by envoy »

Es tad laikam vienmēr esmu bijis vecs. Vai arī dzīvot gribas. Latvija ir tik maza, ka pat šķērsojot to no Liepājas līdz Daugavpilij nav jēgas skriet. Labi, ja pus stundu var iegūt, vai pat vēl mazāk. Vidējais ātrums beigās tāpat nožēlojams. Vienmēr braucu ~ +10kmh, apdzenot gadās arī 160. NEKAD neesmu apturēts/ sodīts par ātruma pārsniegšanu.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: FOTORADARS

Post by Vilcins »

Tu esi vecs :mrgreen:
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: FOTORADARS

Post by envoy »

Nē, nu es jau saprotu, ka ietaisot caurumu motorā, čibriks vairs biksē nelien un tā, bet nu katram savs. :mrgreen:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re: FOTORADARS

Post by alpins »

Atliek vienreiz neieslēgt waze , un še tev,vakar saņēmu bildi :( laikam vecs :DImage
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: FOTORADARS

Post by Vilcins »

Uz cik tad noknipseja?
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: FOTORADARS

Post by envoy »

Tad jau kā reiz jaunība atgriežas. :D
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
alpins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 968
Joined: Thu Sep 11, 2008 1:24 pm

Re: FOTORADARS

Post by alpins »

Vilcins wrote:Uz cik tad noknipseja?
rakstīts 112 :o:D smieklīgi
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: FOTORADARS

Post by elmo »

Vienīgo reizi, kad mani paņēma pārvietojamais radars arī nebiju waze ieslēdzis! Turklāt vēl ar 528 bembi skrējāmies! :)
Post Reply