virsbūves remonts

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
janelsk
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Wed Feb 10, 2016 4:32 pm
Contact:

virsbūves remonts

Post by janelsk »

Kāds var ieteikt uzticamu metināšanas meistaru un pie viena arī auto krāsotāju? (nav obligāti vienā personā)
Svarīgi atrast abus, bet primāri tomēr metināšana.
900. sāba klasika - arkas, plus viens spārns dikti nejauks. Krāsošanai tas plats plus jumts un kaut kādi defekti uz bagāžnieka un motora pārsega. Jā, izklausās gandrīz pēc visas mašīnas krāsošanas.

Image
Image
Image
Image
Image
KG-1901
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: virsbūves remonts

Post by platais »

Es savējo esmu uzticējis El Refinish - gan metina , smilšo, gan krāso , Ogrē , nav lēti un darbu viņiem arī šķiet ir gana, bet pieiet rūpīgi šim procesam. Vienīgi sākotnējā nosauktā cena mēdz atšķirties no galacenas, kas varbūt nav patīkami, bet ir visai saprotams, ja atklājas papildus rastijs noņemot plastmasas. Šobrīd ar tur viens projekts stāv, līdz vasarai ir termiņš, tad jau redzēs cik smuki un forši viss būs.
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: virsbūves remonts

Post by tranquillo »

platais wrote:Es savējo esmu uzticējis El Refinish - gan metina , smilšo, gan krāso , Ogrē , nav lēti un darbu viņiem arī šķiet ir gana, bet pieiet rūpīgi šim procesam. Vienīgi sākotnējā nosauktā cena mēdz atšķirties no galacenas, kas varbūt nav patīkami, bet ir visai saprotams, ja atklājas papildus rastijs noņemot plastmasas. Šobrīd ar tur viens projekts stāv, līdz vasarai ir termiņš, tad jau redzēs cik smuki un forši viss būs.
Ja jau ir pieredze ar cenām, tad, lūdzu, padalies. Man pašam uz pavasari arī būtu aktuāli 9-3 OG virsbūves pārkrāsošanu un ruslanu arkās.
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: virsbūves remonts

Post by lawyer »

Ujjjjj, Tev tur vajadzēs metāla gabalus metināt iekšā :shifty: Un ja tāda ir ārpuse, kas darās paspārņos? :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: virsbūves remonts

Post by platais »

Manējam arī pāris mazi remontdarbi pienācās.. tika vairāk nekā pienācās, varbūt, toties par vienu 99 būs vairāk, kas izglābies no pārtapšanu naglās, vēl jau procesā, tapēc nekomentēšu un ja spējat piedot, par cenām nerunāšu. Reku dažas no ķibelītēm.
IMG_3701.JPG
IMG_3696.JPG
IMG_3694.JPG
IMG_3692.JPG
Attachments
IMG_3704.JPG
User avatar
janelsk
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Wed Feb 10, 2016 4:32 pm
Contact:

Re: virsbūves remonts

Post by janelsk »

lawyer wrote:Ujjjjj, Tev tur vajadzēs metāla gabalus metināt iekšā :shifty: Un ja tāda ir ārpuse, kas darās paspārņos? :shifty:
Iekšpuse un apakša par brīnumu ir fine
KG-1901
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: virsbūves remonts

Post by defektivais »

platais wrote:Es savējo esmu uzticējis El Refinish - gan metina , smilšo, gan krāso , Ogrē , nav lēti un darbu viņiem arī šķiet ir gana, bet pieiet rūpīgi šim procesam. Vienīgi sākotnējā nosauktā cena mēdz atšķirties no galacenas, kas varbūt nav patīkami, bet ir visai saprotams, ja atklājas papildus rastijs noņemot plastmasas. Šobrīd ar tur viens projekts stāv, līdz vasarai ir termiņš, tad jau redzēs cik smuki un forši viss būs.
sudzibas.lv gan nav pārāk glaimojoši komentāri par šo kantori.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: virsbūves remonts

Post by Nauris_t16 »

Janelsk auto vēl izskatās ļoti labi, ņemot vērā, ka tas lietots ikdienā, pa Rīgu, atļaušos teikt, ka 10 gadus.

Platais - pilnīgi parastas vietas, kas sapūst visiem og, ok, šeit varbūt nedaudz ielaists, bet nu tas nemaina faktu, ka tur tāpat būtu jāmetina. Manam tas viss ir iets pa gabaliem, tāpēc īsti neesmu to sajutis kā mega problēmu. Galvenais ir neielaist un visu darīt laicīgi, ir vieglāk - gan morāli, gan finansiāli.

Arī Janelsk auto ir pilnīgi ceļams, jāiepērk remontbleķi un uz priekšu. Un jā - ja jau runa ir par metināšanu, tur jau vairs bez jauniem metāla gabaliem neiztikt. Var, protams, taupīt un metināt iekšā visus scrapmetal, kas pa rokai pagadās, bet tur jau visu izsaka meistara roku taisnums un stundas izcenojums.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: virsbūves remonts

Post by edijs »

Nauri, Tu vari kādu ieteikt, pie kā šos darbus veikt? Es arī gribētu šovasar savu 900'to piekopt. Man pat laikam stāvoklis labāks kā Janels zaļajam draugam, par Platais bēdubrāli nerunājot. :shock: Tiesa, patieso stāvokli varēs novērtēt, kad ķersies klāt. Pa ziemu nav plānots dzīt, attiecīgi iespēja pēc gada ieraudzīt pumpainas metinājuma vietas it kā ir mazākas, taču tāpat gribētos vienreiz un tā kārtīgi, lai arī divreiz dārgāk. Ļapļap varu arī ar flakonu. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: virsbūves remonts

Post by platais »

Es redzeju tas atsauksmes, bet cik manejam melnajam metinaja, sudzeties nevareju, jo pats labi apzinajos kas notiek, kad sak nemt visadas plastmasas, panelus nost un skrubinaat problematiskos kaktus, pie kam vini strada jau pasen,bet tie komentari suudziibaas paradijusies tikai sopavasar, un pats biezi piebraukaju un sie visu atraada kas un kaa, bet nu tas ta, padalijos vnk - kur es metinu un vedu apstraadaat. Edij , jadoma ka Tev nebus ka man- man arii pirms nesaka tai bundzai tirit aaraa puvi,kas nostiprinata ar bituma mastiku un pussapuvusus vecos Diy tipa metinajumus, vienu pari otram, izskatijas tiiri ceriigi, bet kad pats apskatiju un aptautiju tos izgrieztos gabalus, sapratu, ka bus krietns projekts! Bet nu gan jau :D
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: virsbūves remonts

Post by Ainars »

defektivais wrote:
platais wrote:Es savējo esmu uzticējis El Refinish - gan metina , smilšo, gan krāso , Ogrē , nav lēti un darbu viņiem arī šķiet ir gana, bet pieiet rūpīgi šim procesam. Vienīgi sākotnējā nosauktā cena mēdz atšķirties no galacenas, kas varbūt nav patīkami, bet ir visai saprotams, ja atklājas papildus rastijs noņemot plastmasas. Šobrīd ar tur viens projekts stāv, līdz vasarai ir termiņš, tad jau redzēs cik smuki un forši viss būs.
sudzibas.lv gan nav pārāk glaimojoši komentāri par šo kantori.
Mes visi zinaam kaa top shiis sudzibas un kir tam kaajas aug tapec labak to lapu valja nevert
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: virsbūves remonts

Post by edijs »

platais wrote: Edij , jadoma ka Tev nebus ka man- man arii pirms nesaka tai bundzai tirit aaraa puvi [..]
Nebiedē! :D Tā var arī nepieķerties!
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: virsbūves remonts

Post by elmo »

Ainars wrote:
Mes visi zinaam kaa top shiis sudzibas un kir tam kaajas aug tapec labak to lapu valja nevert
Man visas sūdzības tur ir pamatotas! Ja meistaram rokas aug no pakaļas, tad tā arī rakstu! Ja uzmetējs, tad tā arī saucu lietas īstajos vārdos. :)
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: virsbūves remonts

Post by Gac »

Nauris_t16 wrote:Janelsk auto vēl izskatās ļoti labi, ņemot vērā, ka tas lietots ikdienā, pa Rīgu, atļaušos teikt, ka 10 gadus.
Vairāk. Es vēl CSDD sverkā strādāju, kad Arnis Blodons šito no Šveices (ja pareizi atceros 2005.gadā) atveda. Iepriekšējais īpašnieks to paņēma 2006.
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: virsbūves remonts

Post by Arnijs »

Parasti jau šādas sūdzības (ja kantoris ir labs un kvalitatīvs) rodas dēļ līdz galam nenovērtējot darāmā apstākļus un neierēķinot papildus iespējamos darbus un izdevumus. Vai arī - klients pasaka summu x, ar kuru, kā pēc tam izrādās, ir par īsu.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply