Darbs.

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re: Darbs.

Post by vidvuds »

Sveiki,

meklējam biroja administratoru ar plašākām atbildības jomām. Ja nu tomēr kādam no Saabistiem vai viņu paziņam vajag darbu:
Attachments
advert.jpg
advert.jpg (207.83 KiB) Viewed 7782 times
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Darbs.

Post by tranquillo »

Lauksaimniecības, meža un siltumtehnikas tirdzniecibas uzņēmums piedāvā darbu cilvēkam ar tehnisku izglītību. Obligātas zināšanas lauksaimniecībā un\vai mežsaimniecibā, labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, B\E kategorijas autovadītāja apliecība un pieredze. Vācu, franču, somu, lietuviešu, itāļu, spāņu vai igauņu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību. CV un jautājumus lūdzu sūtīt uz info@agreko.lv
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: Darbs.

Post by Smith »

Esmu mazliet šokā :? : manā uzņēmumā parādījās iekrāvēja vakance. Paziņu paziņa (ap 50 gadiem vecs) meklēja šādu darbu, tāpēc ieteicu priekšniecībai šo cilvēku. Tā kā šis cilvēks jau ilgāku laiku bija bez darba, ir problēmas ar kredītu nomaksu un "galu savilkšanu", tad domāju, ka ir labs piedāvājums - uz papīra 480Ls+virs stundas+veselības apdrošināšana+prēmijas. Šis atteicās... :doh: Varbūt esmu ko palaidīs garām - cik tagad pelna krāvēji? :?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Darbs.

Post by elmo »

Tie, kas ilgi sēž mājās, parasti izlaižās! :mrgreen:
Varbūt šamais ir vēl trekno gadu "krāvējs", kurš par ķieģeļu pienešanu stroikā savulaik pelnījis vairāk, kā augstskolas profesors. :mrgreen::twisted:
Ir bijuši gadījumi, kad cilvēkam piesola 300 latus par grīdu mazgāšanu. Šis paņem kalkulatoru un fiksi sarēķina, ka līdz objektam jābrauc ar 3 transportiem, izdevumi tam, izdevumi šitam un beigās pasaka, ka labāk sēdēs mājās un neko nedarīs, jo ar pabalstiem uz rokas sanākot vairāk. Tādā gadījumā visu cieņu, cilvēka matemātika ir saprotama un loģiska.
texas
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Thu May 31, 2012 2:32 am
Location: Riga

Re: Darbs.

Post by texas »

Smith wrote:Esmu mazliet šokā :? : manā uzņēmumā parādījās iekrāvēja vakance. Paziņu paziņa (ap 50 gadiem vecs) meklēja šādu darbu, tāpēc ieteicu priekšniecībai šo cilvēku. Tā kā šis cilvēks jau ilgāku laiku bija bez darba, ir problēmas ar kredītu nomaksu un "galu savilkšanu", tad domāju, ka ir labs piedāvājums - uz papīra 480Ls+virs stundas+veselības apdrošināšana+prēmijas. Šis atteicās... :doh: Varbūt esmu ko palaidīs garām - cik tagad pelna krāvēji? :?
Tak tie iekrāvēji arī ir dažādi :think: frontālais, stacionārais (ostas), kokmateriālu (tipa fiskars ar ķeksi), ekskavators utt un algas protams no katra atšķiras, pat x3 Ā, ir takš arī parastais type- autokars :-D
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: Darbs.

Post by ZingZeng »

Smith wrote:Esmu mazliet šokā :? : manā uzņēmumā parādījās iekrāvēja vakance. Paziņu paziņa (ap 50 gadiem vecs) meklēja šādu darbu, tāpēc ieteicu priekšniecībai šo cilvēku. Tā kā šis cilvēks jau ilgāku laiku bija bez darba, ir problēmas ar kredītu nomaksu un "galu savilkšanu", tad domāju, ka ir labs piedāvājums - uz papīra 480Ls+virs stundas+veselības apdrošināšana+prēmijas. Šis atteicās... :doh: Varbūt esmu ko palaidīs garām - cik tagad pelna krāvēji? :?
Kā kur un kā kuram, bet ir pamatotas aizdomas, ka pie mums lidostā uz ķepas vien būs savi 500-600Ls (oficiālie), bet tie džeki uzticīgi kalpo vienā uzņēmumā jau padsmit gadus.
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Darbs.

Post by andrejsb »

Cik no 480 paliek uz ķepas? 340? Man 3istabnieks ziemas aukstākajos mēnešos prasīja ~150Ls. Tas ir bez elektrības/interneta/telefona/televīzijas. Tālāk rēķināt laikam nav vērts. Dzīvojot studentu kojās, ar 340 Ls uz ķepas var neslikti iztikt...

Protams ja nav darba, pēc loģikas jābūt priecīgam par jebkuru piedāvājumu. No citas puses, saņemt bezdarbnieka pabalstu, ne vienmēr nozīmē būt bez darba ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Darbs.

Post by elmo »

ZingZeng wrote:
Smith wrote:Esmu mazliet šokā :? : manā uzņēmumā parādījās iekrāvēja vakance. Paziņu paziņa (ap 50 gadiem vecs) meklēja šādu darbu, tāpēc ieteicu priekšniecībai šo cilvēku. Tā kā šis cilvēks jau ilgāku laiku bija bez darba, ir problēmas ar kredītu nomaksu un "galu savilkšanu", tad domāju, ka ir labs piedāvājums - uz papīra 480Ls+virs stundas+veselības apdrošināšana+prēmijas. Šis atteicās... :doh: Varbūt esmu ko palaidīs garām - cik tagad pelna krāvēji? :?
Kā kur un kā kuram, bet ir pamatotas aizdomas, ka pie mums lidostā uz ķepas vien būs savi 500-600Ls (oficiālie), bet tie džeki uzticīgi kalpo vienā uzņēmumā jau padsmit gadus.
Lidosta ir īpašs gadījums. Man atnāca no lidostas personāla daļas juriste darbu meklēt un paprasīja 3k. :-D
Kad paprasīju ko māk, tad tikai aizpildīt standarta formas! :-D

[ Post made via Android ] Image
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Darbs.

Post by andrejsb »

3K!? Kāpēc es muļkis 7 gadus mācījos par IT speciālistu...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Darbs.

Post by edijs »

Mācīšanās ilgums vēl neko nenozīmē. :) Domā jaunizcepts jurists-teorētiķis, kurš līdzīgu laika posmu atsēdējis skolas solā, saņem 3k? Savukārt ar šādu tādu praktisko pieredzi arī IT lauciņā var pelnīt tikpat. Es gan nezinu par Latviju, tas vairāk attiecas uz sava smadzeņpoda eksportēšanu ārvalstu virzienā (pakaļai paliekot Latvijā).
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re: Darbs.

Post by Killers »

andrejsb wrote:Cik no 480 paliek uz ķepas? 340? Man 3istabnieks ziemas aukstākajos mēnešos prasīja ~150Ls. Tas ir bez elektrības/interneta/telefona/televīzijas. Tālāk rēķināt laikam nav vērts. Dzīvojot studentu kojās, ar 340 Ls uz ķepas var neslikti iztikt...

Protams ja nav darba, pēc loģikas jābūt priecīgam par jebkuru piedāvājumu. No citas puses, saņemt bezdarbnieka pabalstu, ne vienmēr nozīmē būt bez darba ;)
mazliet šokā esmu es! jūs vispār zināt, cik saņem skolotājs? un viņam arī ir dzīvoklis un ģimene utt.; cik jauns ārsts, kurš entos gadus mācījies mūsu s..a dzīvības glābt? cik bērnudārza audzinātājs?? un te kaut kādi krāvēji, kuri ir atbildīgi par to, lai nenokrīt kaste, nevis par cilvēku dzīvi un dzīvībām! tiešām riebjas pat runāt!
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Darbs.

Post by andrejsb »

Šokā par ko? Par algām vai par to cik dārga ir dzīve latvijā, it īpaši Rīgā?
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Darbs.

Post by edijs »

Par ko te būt šokā? :) Protams, ka to visi zin. Bet runa ir par konkrētiem gadījumiem - viens ir iemācījies iztikt ar to algu, kāda ir, cits skatās kaut kur augstāk.

Es arī esmu strādājis par skolotāju ar atalgojumu 200-240 lati mēnesī, kamēr čomi savās ne ar izglītību saistītajās darbavietās trekno gadu gaidībās jau saņēma 400-600 latus. Lai es varētu atļauties šo savu "skolotāja" hobiju, nācās turpināt datorkursus pasniegt, vakaros sisadminēt un programmēt. Protams, skolotāja darbs no tā labāks nekļuva... Lai gan centos maksimāli orientēties uz skološanu, mazāk iespringstot uz papīru kalniem (un sagādājot zobu sāpes vadībai) - vecāka gadugājuma kundzītes dara kā reiz pretēji.

Jā, situācija izglītības un medicīnas jomā valstiski skatoties ir traģiska... Bet tas ir valstiski skatoties. Ja skatāmies no darbaspēka viedokļa - ir varianti. Abās jomās var darboties arī privātā sektorā un pelnīt vairāk.

Katrā ziņā - mēs katrs pelnam kā reiz tik, cik dotajā brīdī esam gatavi pelnīt. ;) Iespējas visiem vienādas.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Darbs.

Post by andrejsb »

edijs wrote:Mācīšanās ilgums vēl neko nenozīmē. :) Domā jaunizcepts jurists-teorētiķis, kurš līdzīgu laika posmu atsēdējis skolas solā, saņem 3k? Savukārt ar šādu tādu praktisko pieredzi arī IT lauciņā var pelnīt tikpat. Es gan nezinu par Latviju, tas vairāk attiecas uz sava smadzeņpoda eksportēšanu ārvalstu virzienā (pakaļai paliekot Latvijā).
Tas bija domāts vairāk kā humors, mana pieredze rāda ka tā mācīšanās neko īsti neiemāca, bez praktiskas pieredzes ar universitātes izglīt'bu var strādāt... Universitātē... Kaut gan mācības gaitas pabeidzu jau sen, iespējas tagad viss ir mainījies.
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Darbs.

Post by edijs »

Nē nu es jau sapratu, ka tas vairāk kā humors. :)

Man arī ir tā, ka vismaz IT jomā es praktiski šobrīd neizmantoju neko no tā, ko guvu (vai pareizāk sakot neguvu) universitātē. Viss ir tikai pašmācības ceļā. Savukārt, iz pedagoģijas/psiholoģijas/filozofijas un tamlīdzīgajām lekcijām (par informātikas skolotāju mācījos) ļoti maz, kas tajos gados aizķērās. Tagad, kad pats esmu tētis, par tādu bērnu pedagoģiju/psiholoģiju pašmācības ceļā esmu uzzinājis krietni vairāk, kā visos studiju gados kopā.

Viena lieta gan ir laba no studiju gadiem - daži ļoti labi draugi. :) To dēļ es nesaku, ka diploma iegūšanai patērētie gadi ir zemē nomesti.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Post Reply