Darbs.

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
Post Reply
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Darbs.

Post by Smith »

+1 Elmo no manis par viedokļa sakrišanu... :)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Darbs.

Post by lawyer »

Droši vien tagad jau ir pagājuši tie laiki, kad zaļknābji - deguna urbinātāji praktiski par jebkādu darbu prasīja tūkstoti :dry:

Lai pelnītu skaitļus ar vismaz četriem cipariem, pirms tam ir nopietni jāiegulda gan izglītībā, gan pieredzē, bet tikai retais to saprot (varbūt kļūdos?:huh: ) :angry:

Es sāku ar 167 lašiem pirms nodokļiem, un man par laimi es jau toreiz sapratu, kas ir jādara, lai tam skaitlim pievienoti nulli klāt B)

P.S. Ikvienam kādreiz ir jāpierāda, ka viņš ir to LVL 300 pirms nodokļiem mēnesī vērts un tikai tad var prasīt ko vairāk ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Darbs.

Post by mixeris »

Taisiet augšā citu topiku, lai turpinātu šito tēmu par mūsdienu darba sabiedrību.
Šeit sākotnēji bija normāls topiks par tēmu darba piedāvājumi un meklējumi!
A tagad offtopiks uztaisīts.
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Darbs.

Post by uculs »

Nē, šeit bija normāls topiks par darbu, kas automātiski saistās ar atalgojumu. Ja bija domāts citādi, tad vajadzēja arī citādi nosaukt.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Darbs.

Post by mixeris »

Nē! Sākotnēji tāds viņš nebija!
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Darbs.

Post by gustavs »

mixeris wrote:Taisiet augšā citu topiku, lai turpinātu šito tēmu par mūsdienu darba sabiedrību.
Šeit sākotnēji bija normāls topiks par tēmu darba piedāvājumi un meklējumi!
A tagad offtopiks uztaisīts.
Un, pēc Tavām domām,tāds topiks būs ilgdzīvotājs,jebšu, tomēr ātri vien nogrims foruma dzīlēs?
Ieteiktu nedaudz palaist grožus vaļīgāk, līdz vien nesākās personaizskaroši apvainojumi,kas gan arī, šeit nav diez ko bieži novērots,līdz ar to iegūsi nedaudz dzīvīgāku forumu, nevis no plkst 9-17.00 un, kāds vēl pēc vakariņām, pirms gulētiešanas kko ieraksta.
Topiks ir par darbu un pēc Tavas loģikas pat nav brīv' iztirzāt sīkākās detaļās konkrēto piedāvājumu!
P.s
Ak, jā, nepareizajā topikā ierakstīju - mī un žē :laugh: !
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Darbs.

Post by mixeris »

Šis topiks ik pa laikam tika normāli izvilkts laukā un tajā tika ierakstīts pa tēmu!
Patin no 1. līdz pat pēdējai lapai.

Un kur tad es jums esu tos grožus pievilcis? Es jūs palūdzu beigt offtopiku.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Darbs.

Post by lawyer »

Būt par bargo Mixeri - tas laikam ir darbs? :P :huh: :laugh:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Darbs.

Post by uculs »

Nu nemaz jau viņš nav tik bargs. Tikai cenšas uzturēt te kārtību.
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Darbs.

Post by Gregers »

Izlaidušies visi kā mušas uz vējstikla :laugh:
hiiits2005
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 64
Joined: Tue May 19, 2009 8:03 am

Re:Darbs.

Post by hiiits2005 »

vai kādam nav vajadzīgs darbinieks kurš nemaisās pa kājām par 300 latu atalgojumu esmu gatavs neiet vispār uz darbu:P
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Darbs.

Post by chippy »

hiiits2005 wrote:vai kādam nav vajadzīgs darbinieks kurš nemaisās pa kājām par 300 latu atalgojumu esmu gatavs neiet vispār uz darbu:P
Tāds, kas neuzskata par vajadzīgu salikt pieturzīmes tekstā, lai nav jālauza galva par to, ko gribēji teikt ar savu sakāmo, ar nemaz av pelnījis tos 300Ls!
Image
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Darbs.

Post by berzaine »

chippy wrote:
hiiits2005 wrote:vai kādam nav vajadzīgs darbinieks kurš nemaisās pa kājām par 300 latu atalgojumu esmu gatavs neiet vispār uz darbu:P
Tāds, kas neuzskata par vajadzīgu salikt pieturzīmes tekstā, lai nav jālauza galva par to, ko gribēji teikt ar savu sakāmo, ar nemaz av pelnījis tos 300Ls!
Es sito ar nesapratu, negribi nestrādā:laugh: .Starp citu, ja kas, mūsu ciemā tā nav sliktākā alga. Un arī darbs nav tik atbildīgs par tādu algu. Priņesi, padaj-:laugh: apmēram. Un džeks, ko dabūju, strādā svilpodams un ir davoļņijs. Un es ar:) Un vispār ,cik esmu secinājis, tie kas nestrādā, tie arī nemaz negrib strādāt:laugh: , un nestrādās ari par 500 vai 1000 tugrikiem, viņiem vienkāršāk pie veikala padežūrēt:laugh:
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:Darbs.

Post by zaz »

hiiits2005 wrote:vai kādam nav vajadzīgs darbinieks kurš nemaisās pa kājām par 300 latu atalgojumu esmu gatavs neiet vispār uz darbu:P

... šis posts nemaz nav tik vērā neņemans, pēc būtības. Manā darbā ļoti daudz sastopos ar valts kontrolējošo (politiski) ietāzu vadošajiem (darbu izpildes ziņā) darbiniekiem. Ja godīgi, tur situācija ir tiešām skarba. Iepirkuma komisijas (tas, protams mazākais) ir vienkārsi radu klani, kam par nozares specifiku pat nav virspusēju zināsanu....

Un daudzi ir teikusi so frazi:

"Labi, ir tev gali, iefīrēja tevi taja amatā, nu, OK, PO, saņem to savu algu, ... tikai nenāc uz darbu, ļauj cilvēkiem strādāt!"

Un, diemžēl, tā ir skarbā realitāte...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Darbs.

Post by elmo »

zaz wrote:
hiiits2005 wrote:vai kādam nav vajadzīgs darbinieks kurš nemaisās pa kājām par 300 latu atalgojumu esmu gatavs neiet vispār uz darbu:P

... šis posts nemaz nav tik vērā neņemans, pēc būtības. Manā darbā ļoti daudz sastopos ar valts kontrolējošo (politiski) ietāzu vadošajiem (darbu izpildes ziņā) darbiniekiem. Ja godīgi, tur situācija ir tiešām skarba. Iepirkuma komisijas (tas, protams mazākais) ir vienkārsi radu klani, kam par nozares specifiku pat nav virspusēju zināsanu....

Un daudzi ir teikusi so frazi:

"Labi, ir tev gali, iefīrēja tevi taja amatā, nu, OK, PO, saņem to savu algu, ... tikai nenāc uz darbu, ļauj cilvēkiem strādāt!"

Un, diemžēl, tā ir skarbā realitāte...

Tas ir tas pats, kas apgalvot, ka visi vīrieši ir cūkas!:laugh:
Esmu bijis neskaitāmās iepirkumu komisijās kā iepirkumu speciālists, taisījis dokumentācijas un zinu kāds tas ir suņa darbs un kāds ir šī darba apjoms.Un nekādi radinieki mani tur nav bīdījuši. Iepirkumu komisijās vienīgais, kam tiek noteikts atlagojums ir iepirkumu speciālists, pārējiem komisijas locekļiem tas ir neatalgots papildus darbs, kas jāveic papildus pastāvīgajiem pienākumiem (lasi apgrūtinājums). Un par šo darbu neviens nekad neslavē, bet tikai sūdzās un gānās, jo vienmēr kāds, kurš zaudē sūdzēsies, ka konkursā zaudējis, jo redz komisija ir uzpirkta!
Post Reply