Moto sezona

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
Post Reply
User avatar
Jancis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 669
Joined: Thu Jan 17, 2008 7:36 am

Moto sezona

Post by Jancis »

Tā kā esmu pieskaitāms pie moto braucējiem un zinu, ka vēl te ir vismaz pāris līdzīgie, tad domāju, ka vajag uzcept šādu topiku, kurā runāt visu par un ap moto.

Kāds no šejieniešiem domā braukt uz sezonas atklāšanu 25. aprīlī? :)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Moto sezona

Post by defektivais »

Es tik šodien otro reizi došos uz moto kursiem :(
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
Killers
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1131
Joined: Fri Jan 18, 2008 5:10 am

Re:Moto sezona

Post by Killers »

sen jau varējām izveidot arī šadu topiku!
71. gada IŽ izklausās baigi labi... ar tādu jāmāk braukt :pinch:
pirmos divus gadus man likās, ka braukt uz sezonas atklāšanu/slēgšanu ir obligāts pasākums... bet tad es sapratu, ka tas ir diezgan bezjēdzīgs pasākums (šis ir mans viedoklis. ja kāds uzskata citādi, šeit var paust jebkādu viedokli. bet personiski apvainojumi viedokļu atšķirības dēļ ir nožēlojama, pieauguša cilvēka necienīga rīcība)
tā nu kopš pagājušās vasaras esmu mazliet novērsusies no ielas un pievērsusies "neceļiem". es arī gribēju pajautāt - vai mūsu klubā ir vēl kāds, kuru tas interesē? maniem paziņām, kas brauc gonkās, ar mani nav interesanti, jo esmu pārāk švaks braucējs... :unsure: tādēļ nemaz nebūtu slikti atrast kādu mierīgāku kompāniju.
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re:Moto sezona

Post by drRD »

Nē, nebraukšu uz sezonas atklāšanu! Esmu mocistc- vienpatis. Man ļoti patīk braukt rudenspusē, pavasarī uzsāku vēlu. Patīk braukt vienam(max 2 močiem), garus gabalus.
Viensjaanis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 590
Joined: Mon Feb 25, 2008 2:00 pm
Location: Rīga,Imanta

Re:Moto sezona

Post by Viensjaanis »

Runājot par močiem...kā jau laukos tas gadās,senča kaimiņš bij cītīgi krājis naudiņu un nopircis feinu Suzuki mocīti.Un tad bij gadījies saņemties prieku un laimi un nolikās uz mutes.Pašam nekas,mocim salauzts instrumentu panelis un pagrieziens.
Bet mocītis ūber smuks un feins,skaisti sarkans.Nepateikšu modeli,neorientējos.Tāds asfalta,bet ne baiks.Nu tieši tāds,kādu gribētos:)
Nu tagad šams pārdod.Uzminiet,par kādām naudām???100Ls.Bet ir divas problēmas.Tas panelis(Mazāka problēma)Un vēl tas,ka mocis nav Latvijā reģistrēts.esot no faterlandes atvests.Īpašnieks rādija kkadus papīrus,bet es vāciski nespachen!Gan jau kkads pārvešanas doķis ir.Cik grūti varētu būt reģistrēt tādu aparātu?
Un kā ar muitu,ja nav samaksāta,tad ievest laikam nevar?
Tā siekala tek uz to moci.Uhh.
SAAB 9-3 SE 2002 stock 150hp
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Moto sezona

Post by elmo »

Viensjaanis wrote:Runājot par močiem...kā jau laukos tas gadās,senča kaimiņš bij cītīgi krājis naudiņu un nopircis feinu Suzuki mocīti.Un tad bij gadījies saņemties prieku un laimi un nolikās uz mutes.Pašam nekas,mocim salauzts instrumentu panelis un pagrieziens.
Bet mocītis ūber smuks un feins,skaisti sarkans.Nepateikšu modeli,neorientējos.Tāds asfalta,bet ne baiks.Nu tieši tāds,kādu gribētos:)
Nu tagad šams pārdod.Uzminiet,par kādām naudām???100Ls.Bet ir divas problēmas.Tas panelis(Mazāka problēma)Un vēl tas,ka mocis nav Latvijā reģistrēts.esot no faterlandes atvests.Īpašnieks rādija kkadus papīrus,bet es vāciski nespachen!Gan jau kkads pārvešanas doķis ir.Cik grūti varētu būt reģistrēt tādu aparātu?
Un kā ar muitu,ja nav samaksāta,tad ievest laikam nevar?
Tā siekala tek uz to moci.Uhh.

Ja ar Fāterlandi bija domāta vācija, tad nekādas ievedmuitas nav!
Tu tak vari piezvanīt uz CSDD un nosaukt pa burtiem, kas tev tas par papīru un vai ar to pietiek pārreģistrācijai.
PS: kopš kura laika motociklisti stājas, kad zaļie vīriņi vicina savu puļķīti!? Parasti parauj ratā lai neredz numuru un dod ručkā!
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Moto sezona

Post by mixeris »

Es te ar biju aizdomājies par to sezonas atklāšanu, bet arī nedošos.
Ir sanācis nedaudz patusēt ar moto klubu vienu un neesu īsti to kaifu sapratis :(
Aizbrauc kaut kur ar teltiem, piedzeries, izguli nakti un nākamajā dienā brauc atpakaļ. Un lielākoties vienalga vai tie ir čoperisti vai baiki :)
Līdz ar to es arī labprāt braukājos viens pats, bet ar SAAB draugiem jau nebūtu slikti kaut kur aizbraukt.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Moto sezona

Post by Yukki »

Es viengad biju aizņēmies no drauga moci un gatavojos braukt tajā sezonas atklāšanā. Diemžēl kamēr savedu to moci braukšanas kārtībā, aizbraucu uz māju pēc sievas, sapaunojos, tikmēr paspēju tikai uz brauciena galu:blink: un jau pēc stundas dodoties mājās lepni dabūju izrādīt dokumentus CPistam, kurš turēja pilnīgi visus, kas brauca no halles:) Toreiz sapratu, ka viengad vismaz divu moču sabiedrībā es labprāt piedalītos arī visā kopējā braucienā, kaut vai lai saprastu, kā tas ir kad apkārt tūkstošiem citu moču rūc. Bet citādi smirdīgu izpūtēju, resnu sasviedrētu bārdainu un bieži netīru tēlu sabraukums :evil:
Ak jā, nekad neesmu ar moci garākus gabalus braucis kopā ar vēl kādu moci. Esmu ar IŽ apceļojis Latgali, tālākajā galā nomainot virzulim gredzenus un pirkstu, bet ja kāddien aizņemtos mocīti, tad labprāt tādu nesteidzīgu 1-2 dienu izbraucienu izveiktu kopā ar vēl kādu moci, tas tomēr ir savādāk, kā ceļojot divatā uz viena moča.
Visiem citiem, kas tikai domā par moci, iesaku paņemt nomā vai aizņemties normālu moci un pamēģināt to palietot ikdienā, pirms pirkt kautko dārgu. Es tā kādu laiku atpakaļ izdarīju un sapratu, ka 1.tas priekš manis ir pārāk bīstami (esmu pietiekami daudz reiz ar moci kritis, lai zinātu par ko runāju, pie tam daži šejienieši ir redzējuši kā man "aizkrīt šīberis", ja tieku uz moča), 2.pilsētā man tas šķita pārāk sarežģīti - mocim kautkur jāglabājas, lai ar to brauktu kārtīgi jāsaģērbjas utt, nu vienas klapatas, nav jau vairs kā agrāk laukos - bez ķiveres, tikai šortos uz 80 km/h min pa granti, nedomājot ne par kādu drošību:blink: .
Lai veicas visiem motociklistiem neskriet ātrāk par savu sargeņģeli, kā arī autovadītājiem netīšām neaizķert kāda mocista nomaldījušos sargeņģeli;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Moto sezona

Post by mixeris »

Un īstenībā tāpat kā peldsezonu atklāj pirmais slīkušais tā ar močiem ir līdzīgi un sezona sākas ne jau tad kad visi izbrauc barā cauri Rīgai :)
Viensjaanis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 590
Joined: Mon Feb 25, 2008 2:00 pm
Location: Rīga,Imanta

Re:Moto sezona

Post by Viensjaanis »

elmo wrote:
Viensjaanis wrote:Runājot par močiem...kā jau laukos tas gadās,senča kaimiņš bij cītīgi krājis naudiņu un nopircis feinu Suzuki mocīti.Un tad bij gadījies saņemties prieku un laimi un nolikās uz mutes.Pašam nekas,mocim salauzts instrumentu panelis un pagrieziens.
Bet mocītis ūber smuks un feins,skaisti sarkans.Nepateikšu modeli,neorientējos.Tāds asfalta,bet ne baiks.Nu tieši tāds,kādu gribētos:)
Nu tagad šams pārdod.Uzminiet,par kādām naudām???100Ls.Bet ir divas problēmas.Tas panelis(Mazāka problēma)Un vēl tas,ka mocis nav Latvijā reģistrēts.esot no faterlandes atvests.Īpašnieks rādija kkadus papīrus,bet es vāciski nespachen!Gan jau kkads pārvešanas doķis ir.Cik grūti varētu būt reģistrēt tādu aparātu?
Un kā ar muitu,ja nav samaksāta,tad ievest laikam nevar?
Tā siekala tek uz to moci.Uhh.

Ja ar Fāterlandi bija domāta vācija, tad nekādas ievedmuitas nav!
Tu tak vari piezvanīt uz CSDD un nosaukt pa burtiem, kas tev tas par papīru un vai ar to pietiek pārreģistrācijai.
PS: kopš kura laika motociklisti stājas, kad zaļie vīriņi vicina savu puļķīti!? Parasti parauj ratā lai neredz numuru un dod ručkā!
Drīzāk man ar tā papīra kopiju vajadzēs pašm uz CSDD aizdoties.
SAAB 9-3 SE 2002 stock 150hp
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re:Moto sezona

Post by drRD »

Sveiciens visiem motomīļiem sakarā ar oficiālo Sezonas atklāšanu! :) ;)
User avatar
Jancis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 669
Joined: Thu Jan 17, 2008 7:36 am

Re:Moto sezona

Post by Jancis »

Sezona atklāta! :woohoo:
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Moto sezona

Post by mixeris »

Vai tad ir jau pirmais donors?
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Moto sezona

Post by skirem »

Domāju ilgi nebūs jāgaida, gan jau gan jau ..... Nevienam gan neko sliktu nevēlu, bet bieži vien tiek pārvērtētas savas un tehnikas iespējas, kā arī tomēr bieži cieš no autovadītāju neuzmanības.
Viensjaanis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 590
Joined: Mon Feb 25, 2008 2:00 pm
Location: Rīga,Imanta

Re:Moto sezona

Post by Viensjaanis »

Man gan šķiet,ka pirmais upuris bija jau kādu laiku atpskaļ...
SAAB 9-3 SE 2002 stock 150hp
Post Reply