Paldies!

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Paldies!

Post by mixeris »

Uzreiz radās vēl viens paldies Chippy :D
+1
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Paldies!

Post by Nauris_t16 »

defektivais wrote:
Viensjaanis wrote:Ar gribētos pateikties Ārnijam par konsultāciju dažādos jautājumos.Un noteikti Normundam par iespēju izgāzt ar viņa 96to.Ar to ar saslimst.Vadāmība:woohoo: :evil:
Mjā, man ar dikti gribētos pamēģināt kā ir ar 96 braukt :(
Tu zini, kur griezties ;)
900aero clubsport #8
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Paldies!

Post by vidvuds »

chippy wrote:
vidvuds wrote:isti nesaprotu medusam, bet ja medusam = maigi , tad jaa!

edit: medusam: tapat nesaprotu?!
http://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=ingus&dzimte=1
vakar pie tv tiesi sis attausa man atmina un nosaartu par savu kludu:)

Mixer, ceru , ka nenem launa Vidasvudsa nezinasanu un kludisanos :)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Paldies!

Post by mixeris »

:D
Es šādas kļūdas neņemu ļaunā ja cilvēk tās saprot :)
Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Paldies!

Post by Malder »

vidvuds wrote:Gustavam ar Malderi - par nekad muza neredzesanos, bet kontaktesanos. p.s. malder - kad noliksim blakus masinas un savus plikos paurus? Gustav, tu jau ar talu neesi ar to pakausi ;)
Es jau domaju atradities tev tresdienas "mitina" :laugh: , a tu neatbrauci! :P
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Paldies!

Post by alnislacis »

Seku mani paldies adresati.
Arnijs
Normunds un Ziedoniz
Korefun

Materiali "paldies" sekos, kad versisos nopietnakos jautajumos.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Paldies!

Post by Nils »

Milzīgs paldies Edijam un Mārim par sūkni, mans sābs atkal ripo. B)
Un mums vienreiz ir tie sābi jāiedod sievām un pašiem kārtīgi jāpasēž pie viskija glāzēm. ;)
Gustav, tas bija namjoks, uz tavu atrgriešanos.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Paldies!

Post by Gregers »

Super topiks!
Man ļoti liels paldis ir noglabats priekš Arnija! Gan par gaisa gabala braukšanu palīdzēt kad saabiņa aķis bija nomiris Ergo pagalmā, gan par visam citām reizēm kad ar padomu palīdzēja vajadzīgajā brīdī, kā arī par ķiršu recepti :)

Noteikti paldies Killeram par pasakumu organizēšanu, lai arī bija domstarpības tas nemaina apstāklī, ka bija forši.

Kā arī Jums visiem šeit esošajiem par jauku kompāniju!
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Paldies!

Post by alnislacis »

iRAFAR wrote:
alnislacis wrote:Saabs pamiris.

Nav īsti ko lamāties. Bet pamuļķīgs jautājums: ir kāds kas šobrīd nestrādā, sēž forumā un aiz "neko darīt" par atlīdzību var aizvilkt līdz Arnijam?
Ja neviens ātrāk nepiesakās un ja tevi jāvelk no Pārdaugavas līdz Arnijam, tad varētu palīdzēt pēc 17:00... Šodien pēc darba jābrauc no Spices uz Grīziņkalnu...
Paldies iRAFAR & Co un Arnijam par palīdzēšanu. Paldies Zudušajam par gribēšanu palīdzēt.

Zinu, ka "paldies makā nekrīt" :unsure: - tādēļ, ja varu tā vai savādāk līdzēt, dod ziņu.
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Paldies!

Post by zudushais »

Paldies KoreFun par padomiem un detaļām!
iRAFAR
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Thu May 22, 2008 8:58 am
Location: Âgenskalns

Re:Paldies!

Post by iRAFAR »

alnislacis wrote: Paldies iRAFAR & Co un Arnijam par palīdzēšanu. Paldies Zudušajam par gribēšanu palīdzēt.

Zinu, ka "paldies makā nekrīt" :unsure: - tādēļ, ja varu tā vai savādāk līdzēt, dod ziņu.
Lūdzu... Prieks, ka bija iespēja un sanāca palīzēt... Co ir sieviņa - Sabīne ;)...
Pastāsti, kā viss beidzās... Iemesls tā arī palika nenoskaidrots vai kā?
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Paldies!

Post by KoreFun »

zudushais wrote:Paldies KoreFun par padomiem un detaļām!
Lai labi kalpo:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Paldies!

Post by chippy »

Par cik 22. vai 23. jūlijā lidoju uz Zviedriju, izdomāju vakar no rīta aiziet pasi uztaisīt, kurai termiņš bija beidzies pirms mēneša. Piebraucu plkst.8.20 pie PMLP kura veras vaļā 9.00, lai darbu ilgi nekavētu un bija dzirdēts ka jau pirms 9.00 esot slimie, kas gaida, ka šo iestādi atvērs. Nu jā, tā ari bija, ka man priekšā jau bija vismaz 25 cilvēki. Sagaidīju plkst.9.00 un lēnām stūmāmies iekšā ar lielu besi un nogurumu rindā sēžot. Pienāk mana kārta plkst. 10.05 un nobriedis izmest 25Ls par ātro pasi (4 darba dienas), jo vajag jau tā kā laicīgi dabūt dokumentu pirms dodos uz lidostu. Papīru formētāja laipni uzņem mani, izstāstu ka tad un tad lidoju. Ok, Tev būs jāņem "ātrā" pase, savādāk uz 21. datumu vēl nebūšot gatava. ok, zinu, un jā vajag man to papīru. safotogrāfējamies, noskanējam pirkstus un viņa man tā pasaka:"Es pārdomāju, kāpēc Tev maksāt 25Ls, ja Tu nokavēji tikai 3 dienas lai dabūtu savu pasi 20.jūlijā!? Es ielikšu Tevi bez rindas ar atpakaļejošu datumu un nebūs jāmaksā 25Ls, bet gan parastie 15Ls." Biju izbrīnīts, ka valsts iestādē šitāda feina attieksme, vēlovairāk šajos laikos. Šodien meklēju kvīti, kuru man iedeva, lai samaksāju par pasi. Visu izlasīju un sievietes paraksts bija "M.Jaukule"
Nu man viss ir skaidrs! Paldies!!!:)
Image
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Paldies!

Post by Bārda »

chippy wrote:Par cik 22. vai 23. jūlijā lidoju uz Zviedriju, izdomāju vakar no rīta aiziet pasi uztaisīt, kurai termiņš bija beidzies pirms mēneša. Piebraucu plkst.8.20 pie PMLP kura veras vaļā 9.00, lai darbu ilgi nekavētu un bija dzirdēts ka jau pirms 9.00 esot slimie, kas gaida, ka šo iestādi atvērs. Nu jā, tā ari bija, ka man priekšā jau bija vismaz 25 cilvēki. Sagaidīju plkst.9.00 un lēnām stūmāmies iekšā ar lielu besi un nogurumu rindā sēžot. Pienāk mana kārta plkst. 10.05 un nobriedis izmest 25Ls par ātro pasi (4 darba dienas), jo vajag jau tā kā laicīgi dabūt dokumentu pirms dodos uz lidostu. Papīru formētāja laipni uzņem mani, izstāstu ka tad un tad lidoju. Ok, Tev būs jāņem "ātrā" pase, savādāk uz 21. datumu vēl nebūšot gatava. ok, zinu, un jā vajag man to papīru. safotogrāfējamies, noskanējam pirkstus un viņa man tā pasaka:"Es pārdomāju, kāpēc Tev maksāt 25Ls, ja Tu nokavēji tikai 3 dienas lai dabūtu savu pasi 20.jūlijā!? Es ielikšu Tevi bez rindas ar atpakaļejošu datumu un nebūs jāmaksā 25Ls, bet gan parastie 15Ls." Biju izbrīnīts, ka valsts iestādē šitāda feina attieksme, vēlovairāk šajos laikos. Šodien meklēju kvīti, kuru man iedeva, lai samaksāju par pasi. Visu izlasīju un sievietes paraksts bija "M.Jaukule"
Nu man viss ir skaidrs! Paldies!!!:)
Kur tad tāds var būt! Gadās visādi cilvēki...:)
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Paldies!

Post by alnislacis »

iRAFAR wrote:
alnislacis wrote: Paldies iRAFAR & Co un Arnijam par palīdzēšanu. Paldies Zudušajam par gribēšanu palīdzēt.

Zinu, ka "paldies makā nekrīt" :unsure: - tādēļ, ja varu tā vai savādāk līdzēt, dod ziņu.
Lūdzu... Prieks, ka bija iespēja un sanāca palīzēt... Co ir sieviņa - Sabīne ;)...
Pastāsti, kā viss beidzās... Iemesls tā arī palika nenoskaidrots vai kā?
Es pieņemu, ka nenoskaidrotais iemels ir nenočekots degvielas līmenis. Nekādu citu simptomu nav. :huh:

Lieks paldies vēlreiz.
Post Reply