Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Nedēļas nogalē noskatījos:

SuperBad - sižetam bija potenciāls un franči no tā būtu uztaisījuši ko ļoti smieklīgu un foršu, bet amerikāņu jēlais humors to visu sabojāja - varat droši netērēt laiku un neskatīties, neko nebūsiet zaudējuši ;)

Yip Man - sen nebiju skatījies neko par austrumu cīņām, turklāt šis gabals pretendē uz vēsturiskas filmas statusu. Jāsaka, ka reāli tas ir kaut kur stipri virs ierastajiem Žana Kloda, Sīgala u.c. kruto džeku rādītajiem "mordobojiem" - nopietna filma nopietnam skatītājam :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by defektivais »

lawyer wrote:Nedēļas nogalē noskatījos:

SuperBad - sižetam bija potenciāls un franči no tā būtu uztaisījuši ko ļoti smieklīgu un foršu, bet amerikāņu jēlais humors to visu sabojāja - varat droši netērēt laiku un neskatīties, neko nebūsiet zaudējuši ;)
Nezinu gan, man tā filma patīk, bet jāņem vērā arī tas, ka esmu Judd Apatow bandas fans kopš Freaks and Geeks laikiem.
Selby
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Apr 22, 2009 2:42 am
Location: Rîga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by Selby »

lawyer wrote:Nedēļas nogalē noskatījos:

Yip Man - sen nebiju skatījies neko par austrumu cīņām, turklāt šis gabals pretendē uz vēsturiskas filmas statusu. Jāsaka, ka reāli tas ir kaut kur stipri virs ierastajiem Žana Kloda, Sīgala u.c. kruto džeku rādītajiem "mordobojiem" - nopietna filma nopietnam skatītājam :roll:
Yip Man 2 - vēl nopietnāks skatāmais.
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by Flesh »

elmo wrote:
defektivais wrote:
Ja sci-fi tev ir tuvs, tad iesaku paskatīties Battlestar Galactica http://www.imdb.com/title/tt0407362/ , šis manuprāt ir viens no labākajiem žandra pārstāvjiem.
Līdz šim vēl neesmu ticis, pagaidām esmu paspējis noskatīties

Star gate Atlantis
http://www.imdb.com/title/tt0374455/" onclick="window.open(this.href);return false;

Patika labāk par SG1.
Savulaik, Stargate SG-1 un Atlantis gāja par TV6, skiet Battlestar Galactica arī :) Bet SG-1 patika vislabāk it seviški Jack O'Nill jociņi. Tas nekas ka pirms tam bija MacGyver :D

Nu vēl jau ir Star Trek ēra, bet tas jau prieks hardcore sci-fi trek faniem :) Nu pieminot Star Trek: Enterprise, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager un pēdējās divas filmas.
User avatar
ifka
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 469
Joined: Thu Aug 27, 2009 12:14 pm
Location: Ādaži

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by ifka »

Ja par Sci-Fi & Stargate jo iipashi, tad iesaku pirmsaakumu. Taa arii saucas "Stargate". Tapinaata taalajaa 1994 gadaa. Kaut sizjetiski sasaucas ar veelakaam SG seerijaam tomeer ir atseviskja m/filma. Vairaakaart raadiita LTV.

Teixju iisi - aizraujosha. Protams, nepaarkaapjot apluukojamaa zjanra robezjas.
Sizjetisko naivumu un pasaku komerckino pagjeereeto nedaudzo, kaut mazliet ticamo, veesturisko pienjeemumu neapvaldiitu savijumu ar incantiem ezoteriskiem pekstinjiem atsver jauks humors, idejas svaigums un lieliski aktieri: Kurt Russell, James Spader un citi.

Starp citu - shajaa filmaa pirmo reizi figuree uzvaards Kovalski liidziigaa kontekstaa kaa pie zinaamajiem Magadaskaras pingviniem :)
User avatar
rechijs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Wed Aug 29, 2012 11:40 am
Location: Ogre

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by rechijs »

šī laba
Django Unchained
Treileris gan galīgi garām... bet ieskatam
http://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
rechijs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 397
Joined: Wed Aug 29, 2012 11:40 am
Location: Ogre

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by rechijs »

Vēl no ''tās pašas sērijas''
Kill Bill
Diezgan traka pieeja asiņainajām ainām, kuras nav treileros atainotas:)
http://youtu.be/3sbKt3ptUJo" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Patīkami pārsteidza mūsu vietējo bāleliņu varējums iekš "Sapņu komanda 1935" - aktieri bija pārliecinoši, bet stāsts neļāva atraut acis no TV, malači! Jāredz! ;)

Beidzot noskatījos arī Star Wars: Return of the Jedi (1983) - milzīga vilšanās. Nezinu, kāpēc, bet man viss šeit likās tizls - gan stāsts, gan dialogi, gan daļa personāžu, gan kauju/cīņu ainas, specefektus šeit nevērtēju - pirms 30 gadiem tie noteikti bija ļoti iespaidīgi. Bet visā visumā - bēdīgi :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by tranquillo »

No pēdējām filmām, kuras es esmu noskatījies, varu ieteikt
1) The Prisoners ar Hugh Jackman un Jake Gyllenhall - traģisks stāsts ar interesantu, taču savā ziņā paredzamu notikumu attīstību
2) Oblivion ar Tom Cruise un Olga Kurylenko - Sci-Fi, kurā var pārliecināties par Krūza perfekcionismu režisijā. Detaļas noslīpētas līdz galam
3) The Great Gatsby (2013) ar Leonardo Di Caprio - Personīgi mani sižets neuzrunāja, taču bija interesanti paskatīties, kā apmēram NYC biezie dzīvoja pirms lielās depresijas
4) The Wolwerine (2013) - savai auditorijai patiks ļoti labi.
5) 2 Guns - komēdijas un asa sižeta combo. Vietām ļoti smieklīgi. Sižets arī diez gan interesants. Silti iesaku!
6) The Internship - šī gada iespējams kvalitatīvākā ģimenes komēdija. Owen Wilson un Vince Vaugh filmas ir vienmēr bijušas interesantas
Gaidu, kad beidzot Don Jon kaut kur varēšu noskatīties :cry:
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by tranquillo »

No pēdējām filmām, kuras es esmu noskatījies, varu ieteikt
1) The Prisoners ar Hugh Jackman un Jake Gyllenhall - traģisks stāsts ar interesantu, taču savā ziņā paredzamu notikumu attīstību
2) Oblivion ar Tom Cruise un Olga Kurylenko - Sci-Fi, kurā var pārliecināties par Krūza perfekcionismu režisijā. Detaļas noslīpētas līdz galam
3) The Great Gatsby (2013) ar Leonardo Di Caprio - Personīgi mani sižets neuzrunāja, taču bija interesanti paskatīties, kā apmēram NYC biezie dzīvoja pirms lielās depresijas
4) The Wolwerine (2013) - savai auditorijai patiks ļoti labi.
5) 2 Guns - komēdijas un asa sižeta combo. Vietām ļoti smieklīgi. Sižets arī diez gan interesants. Silti iesaku!
6) The Internship - šī gada iespējams kvalitatīvākā ģimenes komēdija. Owen Wilson un Vince Vaugh filmas ir vienmēr bijušas interesantas
7) RED 2 - Mans favorīts :mrgreen:
Gaidu, kad beidzot Don Jon kaut kur varēšu noskatīties :cry:
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by ZingZeng »

Es pēdējo noskatījos multenīti "Turbo", bērniem patika, bet man bija garlaicīgi, redzēju, ka kinītī nebiju vienīgais, kam tā bija garlaicīga, viena māmiņa pāris krēslus tālāk saldi gulēja :D
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Skyfall - man šķiet viena no interesantākajām bondiādes filmām - tiešām labs action ar izteikti mazu skaitu smieklīgu (lasi - fail) epizožu :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by elmo »

Turbo - bērnam patika!
Lidmašīnas- arī bērnam patika!
The Fift Estate- filma par wiki leaks un Asandžu. Nav ne vainas, miegs nenāca. :mrgreen:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by jastr »

:D turbo man arī nosacīti patika, izņemot, protams, apstākli, ka gliemezi (!) izrauj mašīnai caur karburatoru, viņš nonāk kkur blokā pie kloķenes (ne cilindrā) un tad viņu izpūš caur izpūtēju ārā :D:shock: pa lielam tam varonim vajadzēja beigties tik pat ātri kā tiem kolēģiem, kurus vārnveidīgais tur ķēra. (bet nu bērniem par to noteikti pajāt)

ā, un par wikileaks skatījos We Steal Secrets, nezinu, vai tā ir tā pati, bet likās interesanta.
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by tranquillo »

Top Gear faniem - jaunais special The Perfect Road Trip :dance:
http://viooz.co/movies/23133-top-gear-t ... -2013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply