Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by Smith »

Es arī Oblivion vairāk par 7 neliktu. :roll:
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by tranquillo »

R.I.P. Paul Volker :( Pēdējās divas Fast and Furious filmas man ļoti patika. Septītajai daļai vēl mēnesi vajadzēja filmēšanai. Nezinu, ko Universal izdomās, taču tagad tas nav galvenais. Sava jaunā Carrera GT arī bija liktenīgā. Nav brīnums, jo atceros, kad auto iznāca, auto žurnālisti teica, ka šis auto var būt gan slepkava, gan ātrākais auto trasē. Viss atkarīgs, ko izvēlas vadītājs...
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by Arnijs »

tranquillo wrote:R.I.P. Paul Volker :( Pēdējās divas Fast and Furious filmas man ļoti patika. Septītajai daļai vēl mēnesi vajadzēja filmēšanai. Nezinu, ko Universal izdomās, taču tagad tas nav galvenais. Sava jaunā Carrera GT arī bija liktenīgā. Nav brīnums, jo atceros, kad auto iznāca, auto žurnālisti teica, ka šis auto var būt gan slepkava, gan ātrākais auto trasē. Viss atkarīgs, ko izvēlas vadītājs...
Tikko šo notikumu rādīja arī ziņās. No tās mašīnas praktiski nekas nebija palicis pāri :(
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Pēdējā laikā skatīts:

- Letters from Iwo Jima (2006), skarbs stāsts par Ivodzimas salas kauju 2WW laikā, tiem, kuriem patīk filmas par karu (nevis vienkārši kautuve) - jāredz!
- Three colours: blue (1993), padrūma, dīvaina poļu režisora franču filma par tuvu cilvēku zaudējumu, mūzika gan forša šajā filmā, pārējais - nu tā...
- The Usual Suspects (1995), samezglots krimiķis, lieliski aktieri, tiem, kuriem patīk Tarantino filmas, noteikti jāredz!
- Robocop (1987), šī filma tika uzņemta pirms 26 gadiem - tas arī visu izsaka, tāda sajūta, ka Detroita 80-tajos bija pilnīgi ķertu ļaundaru pārņemta - brīžiem pat smieklīgi kļuva (ne jau labā nozīmē), ja neesat redzējuši, neko neesat zaudējuši ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by jankab »

Gravity - vakar noskatijos. Diezgan OK filma, vietām gan nedaudz garlaicīga. Jāskatās 3D, jo efekti ir pamatīgi :)
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by ZingZeng »

Ieteiktu kādu aukstu ziemas vakaru atvērt jūtjūbu un paskatīt kādu mēmo filmu ar Čaplinu. Filmas - Mazulis, Lielpilsētas uguņi, Modernie laiki, Zelta drudzis u.c. ir tāda klasika, ka tās var baudīt un baudīt ... protams ar siltu tēju un piparkūkām.
Manas visas 3 meitas bija stāvā sajūsmā, jo varēja kārtīgi izsmieties un nejust nekādu valodas barjeru. Vēlāk skolā un bērnu dārza vēl pašefot pārējiem bērniem, jo viņi nezināja kas tas tāds Čarlijs Čaplins vispār ir.
Starp citu turpat youtube ir atrodamas arī citas mēmās filmas par kuru eksistenci - mums padomju zemē dzimušajiem vispār nav bijusi nojausma.

Ļoti kvalitatīva filma no senajiem laikiem ir mūzikls "Singing in the rain" par skaņu kino rašanos, tur ir vērts paskatīties cilvēku veiklību un izdomu, lai tajā laikā sasniegtu tik augstas kvalitates līmeni, kas pat mūsdienās domāju, ka daudziem māksliniekiem nav sasniedzams. Filma ir ļoti sirsnīga, ar stilīgiem jokiem un brīnišķīgu mūziku.
Ieteiktu baudīt uz lielāka ekrāna, ar labu skaņu un glāzi pavecaka portvīna ... ak jā, vēlams oriģinālvalodā bez surdotulkojuma, jo tā var pazaudēt īsto "rozīnīti" vārdu spēlēs.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Noskatījos Iron Sky - vienu no pirmajiem kinodarbiem, kas veidots, izmantojot crowd-sourcing, tas ir, gan finansējums filmai ir vākts ar ziedojumu palīdzību netā, gan pašas filmas veidošanā ir piedalījušies daudzi brīvprātīgie. Specefekti ir OK, bet pats filmas sižets ir pilnīgs farss, protams, ik pa laikam varēja kārtīgi ierēkt (nacistu valstība bija reāli smieklīga, tāpat G20 politiķi), var noskatīties tīri intereses pēc - ko tad pumpaini tīņi un traki panki var tiešsaistē uzradīt, bet tā - miskastē! :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

The New World (2005) - viena no romantiskākajām filmām, ko pēdējā laikā esmu redzējis, bet tai ir viens pamatīgs mīnuss - tā ir gandrīz trīs stundas gara un ne gluži dinamiska - nepacietīgākie noteikti aizmigs. Filma it kā vēsturiska, bet daži filmas aspekti noteikti bija vēsturiski ļoti apstrīdami (piemēram, Pokahontas un kapteiņa Smita attiecību raksturs), kaut arī tieši tas piedeva tai filmai to romantisma devu 8)

The Last of the Mohicans (1992) - gaumīgs angļu, franču un vietējo ZA indiāņu cilšu slaktiņš - šī filma ir daudz dinamiskāka par augstāk minēto, un visumā visi filmas aspekti augstā līmenī - sižets, aktieri, tērpi, cīņu ainas - jāredz! ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by lawyer »

Kaut kas jāizvelk no garajās brīvdienās redzētā:

- SENNA (2010) - F1 sacīkstes es sāku skatīties 1992.gadā, kad tās sāka raidīt Krievijas kanāli, un Senna piesaistīja uzmanību ar pilnīgi trako braukšanas stilu - vienmēr uz visu banku, kaut arī Williams bija nežēlīgi pārāka tajā laikā tehniskā ziņā. Viņš laikam bija vienīgais no F1 pilotiem, kuram es jutu līdzi sacīkšu laikā, ja tā var teikt - biju laikam fans? :roll: Bet šī filma ir lieliska skatāmviela, un atklāja daudz visādu līdz šim man nezināmu lietu par F1 virtuvi tajā laikā, kad zāle bija zaļāka un... lētāka :mrgreen: JĀREDZ!
P.S. Nedaudz tracina, ka daudzās vietās ir tikai portugāļu valodā tā filma - ne tulkojuma, ne subtitru kādā saprotamākā valodā :geek:

- City of God (2002) - ja domājat, ka zināt, kas ir pa īstam kriminogēna vide, nežēlība, anarhija, noskatieties šo - filma esot balstīta uz patiesa stāsta, kas vēl jo vairāk liek šausmināties par filmas notikumiem un iesaistītajiem personāžiem. JĀREDZ! Izņemot bērnus!

- Aguirre, Wrath of God (1972) - Stāsts par to, kā traki un iedomīgi spāņi meklē El Dorado - zelta pilsētu. Man filmā akūti pietrūka dinamisma, to visu noteikti varēja izveidot daudz aizraujošāku, jo pats stāsts jau ir daudzsološs. Vai tiešām man praktiski visas vecās filmas liekas gausas? Būs jāmēģina ierakt dziļāk :roll:

- Star Trek Into Darkness (2013) - it kā OK, bet 2009.gada filma man likās daudz aizraujošāka un interesantāka (tīri sižetiski), sci-fi faniem gan jau patiks ;)

- 13 Assassins (2010) - vēsturiska filma par nežēlīgu samuraju slaktiņu 1845.gadā Japānā, ja salīdzina, The Last Samurai sižets bija daudz augstvērtīgāks un sarežģītāks, bet, ja gribas redzēt ko dikti asiņainu un japānisku - šī būs īstā filma! :roll:

- Despicable Me, abas daļas - pirmā daļa likās ļoti forša un smieklīga, bet otrā - nu tā, kaut gan abas, manuprāt, var droši rādīt bērniem :roll:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by defektivais »

lawyer wrote:Kaut kas jāizvelk no garajās brīvdienās redzētā:

- Aguirre, Wrath of God (1972) - Stāsts par to, kā traki un iedomīgi spāņi meklē El Dorado - zelta pilsētu. Man filmā akūti pietrūka dinamisma, to visu noteikti varēja izveidot daudz aizraujošāku, jo pats stāsts jau ir daudzsološs. Vai tiešām man praktiski visas vecās filmas liekas gausas? Būs jāmēģina ierakt dziļāk :roll:

-
Skatijos sen, taču cik atceros, tad tīri labi gāja pie sirds, galvenais aktieris ir vienkārši neaizmirstams, kā arī 1972 gada filmu es nesauktu par vecu. Katrā ziņā neteiktu, ka velti izniekots laiks. Ja šī likās gausa, tad pamēģini Apocalypse Now :D
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by Smith »

Nedēļas nogalē noskatījos:
Prisoners (http://www.imdb.com/title/tt1392214/combined" onclick="window.open(this.href);return false;) - ja patīk filmas, kur nevar paredzēt filmas iznākumu, iesaku! Mans vērtējums 8/10.
Gravity (http://www.imdb.com/title/tt1454468/combined" onclick="window.open(this.href);return false;) - Sandra Buloka&Džordžs Klūnijs savu notēloja labi, bet pati filma ne īpaši. Mans vērtējums 6/10.
Captain Phillips (http://www.imdb.com/title/tt1535109/combined" onclick="window.open(this.href);return false;) - Toms Henks nelika vilties. Spriedze garantēta. Mans vērtējums 7/10.
Vakar vakarā vēl noskatījos:
12 Years a Slave (http://www.imdb.com/title/tt2024544/combined" onclick="window.open(this.href);return false;) - Interesanta, bet ne pārāk aizrāva. Mans vērtējums 7/10.
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by andrejsb »

Noskatījos True Detective, lielisks seriāls - sižets, aktierspēle, dialogi, amerikas rednecku/maspilsētas atmosfēra. - http://www.imdb.com/title/tt2356777/?ref_=nv_sr_1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ceru ka būs arī turpinājums. Kaut kas pa vidu starp The Wire un Twean Peak. Kā sāku skatīties, tā nevarēju atrauties kamēr visas 8as sērijas nenoskatījos.
Last edited by andrejsb on Sun Mar 16, 2014 5:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by envoy »

Smith wrote:Gravity (http://www.imdb.com/title/tt1454468/combined" onclick="window.open(this.href);return false;) - Sandra Buloka&Džordžs Klūnijs savu notēloja labi, bet pati filma ne īpaši. Mans vērtējums 6/10.
Es nedotu pat tik daudz. Vispār jau esmu no cilvēkiem, kas ne īpaši iecienījis drāmas utml. žanrus (patīk jau, bet jānobriest, lai skatītos). Daudz labāk iet pie sirds tāds vieglais sižetiņš, action, var arī SciFi. Vakarā gribās vairāk atslābt un noskatīties kaut ko tādu vieglu, kur nav jāpiedomā, bet ir arī kāda spriedzīte.

Gravity vajadzēja būt tieši laikā, bet sen nebiju sajuties, ka ir tik ļoti bezjēdzīgi iztērēts laiks. Es laikam kaut ko palaidu garām, bet nu par ko tie visi Oskari, es joprojām nesaprotu. Tā Klūnija loma mazliet patika gan, tur var piekrist, bet visādi citādi, tik jau nu triviāli, banāli un tukši... Neiesaku tērēt laiku.
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by andrejsb »

Cik daudz labas atsauksmes par "Gravity", paldies, neskatīšos :)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Varbūt apspriežam kādu filmu/Interesantas filmas

Post by edijs »

Vakar aizgāju uz Need for Speed un pirmās pārdesmit minūtes gaidīju, kad sižetā iesaistīsies vecie, labie aktieri... no Fast&Furious. :D Reāli sajaucu filmas. Skatos, skatos, nesaprotu - nu wtf, vai tiešām dēļ tā aktiera nāves tik pamatīgi sačakarējuši sižetu. :D Filma nu taaaada.. jokaini, ka sagāž naudu dārgos automobīļos un specefektos, bet aktierspēles skatos ir tāda nepilnības sajūta. Brīžam par izstieptu, nāca žāvas.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Post Reply