Slēpojam Latvijā!

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
Post Reply
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Slēpojam Latvijā!

Post by Nezinite 9000 »

Šodien 18os atvēra Kaķīškalnu! :)

rīt pa dienu plānoju tur piestāt uz pāris st.
ja kas - tiekamies tur

Žagarkalns vaļā jau nedēļu.
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by Normunds »

Kas ir ar Jēkaba gravu un Milzukalnu ?
air_sahara
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 12
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:49 pm
Location: Rîga, Kuldîga
Contact:

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by air_sahara »

slalom.lv raada, ka viss notiek :side:
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by zudushais »

Uz Ozolkalnu jābrauc.
Bet vispār pēc ziņām spriežot vēl labāk slēpot būtu Kolkā :laugh: Tikai ar distancenēm :)
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by Nezinite 9000 »

Ziņoju, ka atceļā no Allažiem Kaķīškalns apraudzīts - tur viss savā vietā!
Pēc 1/2 stundas izbraucam uz Milzkalnu.
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by Nezinite 9000 »

šorīt uz Kaķīškalnu!
kas ir, tauta? Ziemas miegs?

PS man jau arī nenācās viegli pamosties, bet vakar Milzkalnē bija tik feins "īstais" sniegs.. jāsaņemas :)
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by mrpinkeyes »

Kaķīškalns no manas mājas ir 5 min braucienā, bet vot vajadzēja man saslimt! :angry:
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by Nezinite 9000 »

Mr Pink Eyes wrote:Kaķīškalns no manas mājas ir 5 min braucienā, bet vot vajadzēja man saslimt! :angry:
vot vajadzēja man šito izlasīt tikai tagad! būtu ar groku bijusi klāt! :):)
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by Yukki »

1.brīvdienās aizkasīšanās līdz kalnam man prasīja apmēram 5 stundas no mirkļa kad dzima ideja, ka braucam, līdz nokļuvām uz kalna. Iemesli dažādi- sākot ar to, ka kamēr visiem radiem, draugiem sastiķējām inventāru, līdz jau sagribējās ēst un 2 h:angry: pavadījām Cēsu Promenādē (garām!), ceru, nākošreiz ies nedaudz ātrāk:) Bijām žagarā un jāteic, booring, kā jau ierasts, vienīgais, kas priecēja, ka par cik slēpoju ar sīci starp kājām:lol: , labi fiziski nostrādājos, un bija traki atsaucīgi pacēlāju uzpasētāji, kas uz mirkli piebremzēja pacēlājus, lai es ar sīci tieku piekabināties. Nākošreiz plānoju Ozolkalnu, man tas šķiet interesantāks. Ja brauktu bez ģimenes laistu uz Siguldas pilsētas trasi vai Kaķīškalnu, tomēr tā vilkšana uz Cēsu zemajiem garlaicīgajiem kalniņiem nešķiet prātīga lieta, bet uz Gaiziņu vēl ilgāk jābrauc.
2.lai jūs te neieslīgtu pārākā mierā:P , pateikšu, ka man atkal nedaudz izbesīja snowbordisti - sēž/vārtās uz kalna, kur pagadās, pie pacēlājiem lien priekšā rindai (kāda X-a pēc viņi iedomājas, ka būtu jālaiž?:angry: ), nejēdz pieāķēties un pie pacēlāja rindā vēl pamanās apkrist, paraujot līdzi arī visus apkārtstāvošos, izbraukā pacelšanās špūres līkločos, pa ceļam paceļoties pamanās nokrist visiem priekšā, tādējādi noštopējot satiksmi un neļaujot visiem aizbraukt līdz tā jau nelielā kalna galam. :evil:
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by NasIsLike »

Jūs slēpotāji izdragājat trasi tā, ka maz neliekas ar savu frēzēšanu pa labi un pa kreisi :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Nav nekas briesmīgāks par slēpotājiem. Pacelšanās špūres izvago tā, ka nākas pēc tam ar dēli braukt augšā šķērsām, lai varētu kā ar slūpi aizbērt ciet izvagotās rievas.
Un tad vēl bakstās ar savām nūjām, šļūc pāri dēlim, skrāpē krāsu. Rindā neļauj nostāties tā lai var staigāt pingvīnā, laikam domā, ka snoweri parvietojas ar neredzmām nūjām! Vajag taču atstāt vietu manevram! Un tad vēl idiņi ar slēpēm nostājas uz pacēlumiem, nelaižot snoverus garām! Mums ta lai tiktu pret kalnu ir jāieskrienas, bet kas tad slēpotājam, ne mana cūka, ne mana druva!
Un tad vēl tie slēpotāji nākot taisni no kalna lejā kad norauj uz gurķi, tad sadalās pirmreizinātājos, slēpes lido kur nu kurā, nūjas ar katra uz savu pusi, skaties, ka acī neielido. Nevar kā snoveri nokrist kompakti vienā vietā, bet izklājas pa visu trasi! Uh tie slēperi! :)

Un tad vēl tie slēperi pārvietojas kā tādas pīles uz ledus bez slēpēm, nevar normālus zābakus uzbilkt kā snoveri.


Un vispār, tie, kas traucē uz trases ir iesācēji, kam lāgā nesanāk. Tad nu tup trases vidū un traucē! Es tādus apbraucu asi iekantējot, lai ēd snigu pilnām mutēm, pēc tam vairs kaut kā nesēž trases vidā, bet pabrauc malā!
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by NasIsLike »

par tām lidojošām slēpēm un nūjām Tev cepums :D


Biju iebraucis Baldones super kalnā vienu vakaru pārmaiņas pēc, jo mani pierunāja. Man tur drausmīgi nepatīk, jo nenormālas rindas un nav normāla snow parka, bet daži pampaki.

Nu vot tur tādi divi pampaki bija, lēkāju un vēroju augšā braucot vienu ar slēpēm, redzeams, ka nemāk pat īsti noturēties ar savām pagalēm, bet Viņam vajag pa tiem pampakiem lēkāt un ne jau viņš lec, bet gan brauc virsu un tad caur sānu ārā - respektīvi bojā uzmetienu to pašu vienīgo, kas tur vispār ir. Tādi ir daudz slēpotāji, kas vienkārši brauc un pa sānu frēzē ārā, bojājot džampu.

pagāja neilgs laiks, kad augšā apsēdos malā uzpīpēt un skatos šis ar savā pagalēm paņēmis normālu šussi un mauc pa džampu, protams iekaplēja ar seju nosēdienā, nūjas pa gaisu, katra pagale uz savu pusi un vakars šim beidzās :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by elmo »

Tie, kas traucē ir iesācēji, gan dēļotāji, gan slēpotāji.
Nu un nevar jau apvainoties uz cilvēku, kas tikai mācās braukt!


Paši jau ar iesākumā nebijām nekādi ASI! :)
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by NasIsLike »

tā viņs ir :)
berzaine
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 471
Joined: Mon Apr 06, 2009 2:08 pm

Re:Slēpojam Latvijā!

Post by berzaine »

elmo wrote:Nav nekas briesmīgāks par slēpotājiem. Pacelšanās špūres izvago tā, ka nākas pēc tam ar dēli braukt augšā šķērsām, lai varētu kā ar slūpi aizbērt ciet izvagotās rievas.
Un tad vēl bakstās ar savām nūjām, šļūc pāri dēlim, skrāpē krāsu. Rindā neļauj nostāties tā lai var staigāt pingvīnā, laikam domā, ka snoweri parvietojas ar neredzmām nūjām! Vajag taču atstāt vietu manevram! Un tad vēl idiņi ar slēpēm nostājas uz pacēlumiem, nelaižot snoverus garām! Mums ta lai tiktu pret kalnu ir jāieskrienas, bet kas tad slēpotājam, ne mana cūka, ne mana druva!
Un tad vēl tie slēpotāji nākot taisni no kalna lejā kad norauj uz gurķi, tad sadalās pirmreizinātājos, slēpes lido kur nu kurā, nūjas ar katra uz savu pusi, skaties, ka acī neielido. Nevar kā snoveri nokrist kompakti vienā vietā, bet izklājas pa visu trasi! Uh tie slēperi! :)

Un tad vēl tie slēperi pārvietojas kā tādas pīles uz ledus bez slēpēm, nevar normālus zābakus uzbilkt kā snoveri.


Un vispār, tie, kas traucē uz trases ir iesācēji, kam lāgā nesanāk. Tad nu tup trases vidū un traucē! Es tādus apbraucu asi iekantējot, lai ēd snigu pilnām mutēm, pēc tam vairs kaut kā nesēž trases vidā, bet pabrauc malā!
+1 riktigi izsmejos
Post Reply