Par laptopiem

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
Post Reply
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Par laptopiem

Post by Nils »

Nezināju, kur ieķēpāt, tāpēc ķēpāšu pa jaunu.
Meklēju portatīvo draudzenei, uzreiz gan pieminēšu, ka viņai ir vienalga, viņa neko nesaprot un viņai vajag tādu smuku un zinot, ka viņš nav īpaši vajadzīgs darbam, vairāk gan skolai un vienkārši izklaidei, tieši tāpēc gribas tādu labu un skaistu.
Es savā karjierā esmu pārsvarā saskāries ar Asus, Acer un HP un neviens no šiem mani nepārliecina, varbūt vienīgi HP liekas labāk nostrādāts, bet mani arī tie kaut kā līdz galam neaizķer.
Vēl tiek apsvērts variants par kādu Dell Studio 1555 pārstāvi. Reiz sanāca pačamdīt pāris stundas, atstāja spēcīgu iespaidu, ļoti patīkams un skaisti noformēts.
Bet jau sen manai sirdij visstraujāk liek pukstēt Sony Vaio.
Es jau pāris gadus ap viņiem siekalojos un kādreiz man tāds būs, bet ne man kādreiz bijusi īpaša vajadzība pēc laptopa, ne brīvas finanses, lai tāpat iegādātos tādu rotaļlietu. Gan jau kādreiz. Es ļoti labi saprotu, ka par to naudu ir dabonami visādi racionālāki varianti, bet tad jau mēs visi nebrauktu ar Saab.
Aizrauj man tas dizains un glance, tāpat uz dizaina rēķina es atļaujos noziedot jaudu, jo ne spēlēm, ne rijīgām programmām tas dators tiks izmantots, arī tēmēts netiek uz tiem ap "štuku".
Tāpēc arī gribējās pajautāt vai nav kāds Vaio lietotājs no mūsu vidus, lai padalītos ar personīgo pieredzi? +/- ?
Kā arī apskaidrotu, kas ir ar garantijas servisu LV?
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Par laptopiem

Post by Gregers »

Pret jebkādiem sony izstradājumiem man ir spēcīgi aizspriedumi, jo nenormāli atgadina nokia un Audi razojumus- mega kruta un uzspēlēta āriena, bet iekšā vārgs un nenopietns saturs par kuru jāpārmaksā x5-10, jo sony, bet cik saprotu dotajā gadījumā mans racionālais viedoklis nevienu neinteresē :laugh:

Sievas māsai dzimenē uzdāvinājām Asus EEE PC 900, pirms dāvināšanas aiznesu viņu uz vienu auto aerografijas uzņēmumu kur viņam uzzīmēja šādu Image zīmējumu augšā un vienu smuku zveriņu pie klavieres. Masa bija stavā sajūsmā un teica, ka ļoti piestavot viņas spilgti sarkanajam 9-3 SS kuru ar manu ieteikumu nopirka :laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Gregers wrote:Pret jebkādiem sony izstradājumiem man ir spēcīgi aizspriedumi, jo nenormāli atgadina nokia un Audi razojumus- mega kruta un uzspēlēta āriena, bet iekšā vārgs un nenopietns saturs par kuru jāpārmaksā x5-10, jo sony, bet cik saprotu dotajā gadījumā mans racionālais viedoklis nevienu neinteresē :laugh:

Sievas māsai dzimenē uzdāvinājām Asus EEE PC 900, pirms dāvināšanas aiznesu viņu uz vienu auto aerografijas uzņēmumu kur viņam uzzīmēja šādu Image zīmējumu augšā un vienu smuku zveriņu pie klavieres. Masa bija stavā sajūsmā un teica, ka ļoti piestavot viņas spilgti sarkanajam 9-3 SS kuru ar manu ieteikumu nopirka :laugh:
Grēger, gaumes lietas, man patīk pārmaksāt, ja lietas ir labas, tāpēc arī iepostēju, jo gribu par to pārliecināties, netā palasījos atsauksmes, nekas īpašs netika uziets, nekas objektīvs-slikts arī ne.
Jau minēju, ka caur manām rokām ir izgājuši ļoti daudzi lētā un vidējā gala Asusi un Aceri, HP gan mazliet mazāk, lai es pārliecinātos, ka nevienu no šiem negribu, pieņemsim, ka kaut vai tīri subjektīvu motīvu vadīts, lai gan daži no tiem ir arī objektīvi un uz faktiem balstīti.
Iet runa par cenu grupu līdz 600ls.
Acers ir par prastu, lētu plastmasu saturošs, kas man, atkal, ļoti atgādinia friču tautas vāģu lētās plastmasas.
Asus mani, tiešām, pārsteidza ar saviem gļukiem, brūkošām komponentēm, bet jo īpaši ar visādu mazu plastmasas detaļu atlipšanu, atdalīšanos un skrāpējumu uzsūkšanu.
HP šķita kvalitatīvāk nostrādāts, vismaz tā sērija ar ko es strādāju, bet šeit iedziedājās gaume un dizains, kas man ne īpaši.
Atturīgais un elegantais Vaio un Dell Studio stils man ļoti iet pie sirds.

p.s.Labāk atmet koordinātes šitiem aerogrāfiem, man ir plānā vienu vecu pa stroiku nodzīvotu Aceru pārpirkt un atdzīvināt. ;)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Par laptopiem

Post by jastr »

liec meitenei pašai izburties caur kādu neta bodi... viņas reizēm pavelkās uz lietām, ko grūti saprast, un to, ko tu domā, kas viņai ir vajadzīgs, viņu nemaz neinteresē :D

vaio imho smagi spiež uz zīmolu, tāpat kā ābolīts... :)

un Dell arī :D bet ne jau tev to laptopu jālieto :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Par laptopiem

Post by elmo »

JA gribi stilīgu datoru, tad tēmē uz ābolīti!
Man jau gadu sieva kladzina, gribu Makbuku, makbuku gribu! Viņš ir stilīgs, viņš ir smuks!Alumīnija monobloka korpuss!;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Par laptopiem

Post by elmo »

PAts gan es sev makbuku nepirkšu, jo nevēlos pārmaksāt, paņemšu vai nu kādu Niknā gala Aceru ar labiem parametriem, un jaudīgāku videokarti, vai nu arī Kādu netbooku, kam batereja tur ap 8 h, tīri tā lai var netā sēdēt un, lai ērti apkārt staipīt.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Viņa arī gribēja ābolīti un kladzina to pašu, ko elmo sieva. :laugh:
Bet nopietnak padomājot nonācām pie secinājuma, ka tas ir mazliet par šiku, lētākie sākas ap 700ls un tie paši ar mazajām collām. :) Vajag kaut ko ap 15.4'
Tāpēc es viņai parādīju savu sapni un par cik Vaio ir āboļu iezīmes, viņai tāpat kā man, viņš iepatikās.
Arī Dell Studio noskatītais exemplārs ir dizaina ziņā līdzīgs un kaut kas savādāks par visu pelēko-melno masu. :)

Un par spiešanu uz zīmolu [tajā pašā laikā uz dizainu], tieši tas arī ir tas, kas mani tur pievelk, dizains, brends, [Sony vienmēr bijis tuvs dažādās kategorijās], es jau teicu, ka man nevajag ar parametriem ūberkrutu, viņai tāpat.
Vajag glītu spēļmantiņu, kas nav katram otrajam. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Par laptopiem

Post by Gregers »

Izteikšos skaidrak- nopērkot jebkuru sony produktu Tu saņem to pasu ko maibaha gadījumā resp. parastu s klasi, bet ar citu bļambu par x10 cenu! Paņem kādu Aceru pa tiem pasiem 600 un būs Tev gan smuks,gan jaudīgs, nevajadzes iet uz kompromisiem.
Pirkt datoru tikai izskata un brenda pēc kā arī atdot 60% naudas tikai par nosaukumu var vainu miljonari vai duraki. Sorry, bet būšu godīgs! Pasaule pietiek normālu datoru pa 600 LVL kuri arī izskatas normāli lai nebūtu jāuztur liekēžus :)
Viss, viss es klusēju
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Par laptopiem

Post by KoreFun »

Nils/carlorossi wrote:Viņa arī gribēja ābolīti un kladzina to pašu, ko elmo sieva. :laugh:
Bet nopietnak padomājot nonācām pie secinājuma, ka tas ir mazliet par šiku, lētākie sākas ap 700ls un tie paši ar mazajām collām. :) Vajag kaut ko ap 15.4'
Tāpēc es viņai parādīju savu sapni un par cik Vaio ir āboļu iezīmes, viņai tāpat kā man, viņš iepatikās.
Arī Dell Studio noskatītais exemplārs ir dizaina ziņā līdzīgs un kaut kas savādāks par visu pelēko-melno masu. :)

Un par spiešanu uz zīmolu [tajā pašā laikā uz dizainu], tieši tas arī ir tas, kas mani tur pievelk, dizains, brends, [Sony vienmēr bijis tuvs dažādās kategorijās], es jau teicu, ka man nevajag ar parametriem ūberkrutu, viņai tāpat.
Vajag glītu spēļmantiņu, kas nav katram otrajam. :)
Saabists:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Par laptopiem

Post by Gregers »

Aerografiju taisiju šeit

http://www.spidola3.lv/index.php
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Par laptopiem

Post by elmo »

Nu ja godīgi, tad Sony Vaio ir vienā cenu kategorijā ar ābolīti, tā, kā tur cenas ziņā nav nekādas straības. Un ābolīti pēc tam būs vieglāk pārdot, pat 2 gadus veci ābolīši ir padārgi!
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

elmo wrote:Nu ja godīgi, tad Sony Vaio ir vienā cenu kategorijā ar ābolīti, tā, kā tur cenas ziņā nav nekādas straības. Un ābolīti pēc tam būs vieglāk pārdot, pat 2 gadus veci ābolīši ir padārgi!
Sony tiek skatīts 500-600ls robežās. :)
Pat mazliet pieliekot Ābols ar 15.4 nesanāks, šis variants jau tika izskatīts.
Korefan uzķēra
manu domu. :laugh:
Grēger, viss ok, es atbalstu tavu domu gājienu, bet šeit iederas viens teikums, ko Gustavs teica par auto pikšanu, kuru gan precīzi neatceros, bet bija kas saistīts ar to, ka dzaudzi [es un Gustavs tajā skaitā] nepērk mašīnas ar veselo saprātu, bet vadoties pēc sajūtām, patīk, viss, vajag. :)
Pie viena, runājot par Grēgera domu gājienu, to pašu es varu pateikt par HP, cik zināms, tas arī ir tas pats, tikai dārgāks un maksā par to, ka HP, vismaz visi pēdējā laikā nākušie modeļi, nerunāju par vecajiem, kas vēl bija labi.
Acers arī par 600ls būs Acers, tas, ka to plastmasu apglancē, piebāž ar visādām spilgtām multimēdiju pogām, zilām neona lampiņam, nepadara viņu ne skaistu, ne līdzīgu Sony dizainam. ;)
Un topiku es atvēru, lai painteresētos par konkrētām atsauksmēm par Vaio. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Par laptopiem

Post by gustavs »

Ja negribi liekas galvassāpes, tad HP kā variantu atmet.
Ābols vairāk mūzikai un grafikai, bet ari maldīgs priekšstats,ka viņi nekarās-jā salīdzinosi mazāk, bet tomēr.
edit
par auto pirkšanu-piedrāzt racionalitāti tā,lai paliek nūģiem, snobiem,skauģiem u.c gudripelēkgarģīmjiem :laugh: . doma īsumā :P
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Par laptopiem

Post by Nīgrais »

Tā kā esmu pārliecināts IBM/Lenovo fans, tad, protams, nekādus citus rūcošus, dūcošus un grabošus plastmasas gabalus es par vērtīgam lietām vispār neuzskatu!(subjektīvs, aprobežota cilvēciņa viedoklis):laugh:
Tai skaitā arī par Sony Vaio neko neteikšu. :P
Tā kā ar sievietēm man ir lielāka pieredze nekā ar laptopiem, tad varu padalīties ar problēmām, kas veidojās pārī sieviete-laptops.

1.Laptops vienmēr ir par smagu!
2.Laptops vienmēr ir par lielu!
3.Laptopa soma jau ir koferis!
4.Laptops ir par lēnu!
5.Laptops vienmēr izslēdzas nepiemērotākajā brīdī,
jo sieviete jau nav nekāds robots, lai atcerētos, ka reizēm derīgi ir pieslēgt arī lādētāju!
6.Lādētājs vispār ir tāda pretīga kantaina kaste ar vadu mudžekli, kas allaž pinas pa kājām!

Rezultātā laptops pārtop par pilnīgi netransportablu priekšmetu un kļūst pilnīgi vienalga, ir tāds katram otrajam vai nav. :laugh:

Tas no pieredzes...
;)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Nīgrais wrote:Tā kā esmu pārliecināts IBM/Lenovo fans, tad, protams, nekādus citus rūcošus, dūcošus un grabošus plastmasas gabalus es par vērtīgam lietām vispār neuzskatu!(subjektīvs, aprobežota cilvēciņa viedoklis):laugh:
Tai skaitā arī par Sony Vaio neko neteikšu. :P
Tā kā ar sievietēm man ir lielāka pieredze nekā ar laptopiem, tad varu padalīties ar problēmām, kas veidojās pārī sieviete-laptops.

1.Laptops vienmēr ir par smagu!
2.Laptops vienmēr ir par lielu!
3.Laptopa soma jau ir koferis!
4.Laptops ir par lēnu!
5.Laptops vienmēr izslēdzas nepiemērotākajā brīdī,
jo sieviete jau nav nekāds robots, lai atcerētos, ka reizēm derīgi ir pieslēgt arī lādētāju!
6.Lādētājs vispār ir tāda pretīga kantaina kaste ar vadu mudžekli, kas allaž pinas pa kājām!

Rezultātā laptops pārtop par pilnīgi netransportablu priekšmetu un kļūst pilnīgi vienalga, ir tāds katram otrajam vai nav. :laugh:

Tas no pieredzes...
;)
Viņas visas nav vienādas. ;)
Reiz jau uzkāpu uz akmens, citēju:
Viņa:Man vajag vienkāršu un lētu portatīvo datoru.
Es viņai atradu kaut kādu lētā gala Acer.
Visi apmierināti.
Paiet kāds laiciņš:
Viņa:Man viņš nepatīk, viņš nav smuks, viņam nav tas, viņam nav šitas,kāpēc tu man atradi šitādu,ar tādu man pat kauns kaut kur iet.
Es:Tu teici, ka tev vajag lētu, es tev atradu lētu, par smuku tu neko neteici un smuku ar lētu un labu nevar apvienot. :laugh:
Abi neapmierināti. :laugh:
Kopš tās reizes viņa nosolījās, ka lētu Acer vairs nekad nepirks.

Par IBM ir dzirdēts, ka labi, Lenovo esmu turējis rokās tikai reizi, nekādu emociju, arī par izturību nekas nav dzirdēts, nav nekādas pieredzes ne ar vienu, ne otru. :)
Lenovo nebija kaut kādas kompānijas meitas uzņēmums, jeb kaut kas tml.?

p.s. Nīgrais, kamēr tu neesi nekur pazudis, tu minēji, ka tev ir kāda ideja par mana itāļa nevienmērīgo spiedienu un jaudu?
Dīvainā kārtā gan šie spimptomi ir pazuduši un Itālis verās pasakaini, bet ir bail, ka iestājoties siltākam laikam tas prieks varētu pazust un problēma atjaunoties.
Kaut ko sīkāk iepostēju pie sažādi jautājumi par 9000, pirms edija AKB problēmas, ja nav slinkums, uzmet aci, būšu pateicīgs. :)
Saab 900 Turbo '81
Post Reply