Par laptopiem

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Gustavs wrote: par auto pirkšanu-piedrāzt racionalitāti tā,lai paliek nūģiem, snobiem,skauģiem u.c gudripelēkgarģīmjiem :laugh: . doma īsumā :P
Par šito tev cepums! B)
Saab 900 Turbo '81
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Par laptopiem

Post by Nīgrais »

Nils/carlorossi wrote: Viņas visas nav vienādas. ;)
Es arī kādreiz tā domāju. :laugh:
Par Tavu 9000 probl. uzrakstīšu pie attiecīgā topika.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Nīgrais wrote:
Nils/carlorossi wrote: Viņas visas nav vienādas. ;)
Es arī kādreiz tā domāju. :laugh:
Par Tavu 9000 probl. uzrakstīšu pie attiecīgā topika.
Ir, protams, sfēras, kurās viņas visas ir vienādās, piekrītu, bet ne šajā, konkrētajā. :laugh:
Saab 900 Turbo '81
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par laptopiem

Post by NasIsLike »

Mazliet par Sony Vaio.


Man nu jau ir trešais portatīvais un pieturos pie Sony Vaio. Mani Sony Vaio iekārdināja ar savu dizainu un pievilcīgo skatu.
uzskatu, ka Vaio ir vieni no TOP laptopiem atbilstoši protams cenu kategorijām un protams arī no specifikācijām.

Protams Vaio jaunu nenopirxi par 200Ls vai 300Ls jaunu kā te tagad reklamē visādus Acer, MSI utml., bet ja Tu pērc Sev un skaties uz to, lai Tev viņš kalpotu ilgi, negļukotu, būtu smuks pēc dizaina un pašam būtu prieks ik reizi atvērt viņu, tad Vaio ir viens no tiem, kas patīk ļoti daudziem, protams varam jau vēl piemest MacBook klaat. Šiem ar nav ne vainas, cita vide, pie kuras jāpiešaujas, tam ir vajadzīgs laiks - es teiktu, ka nedeelja ta intensiivi paseezhot pie vinja buus beigaas jau ok. saaks jau saprast kas un kaa ir Mac'am iekšā.

Ar Macu esmu saskāries. Viens čoms nopirka MacBookPro. Ļooti labs, bet ahūni dārgs maita :D Pasēdēju, parušinājos pa viņu iekšā un godīgi sakot pat ļoti iepatikās visas tās funkcijas, ko piedāvā Man Mac, visvairāk man patīk, ka Tu vari sērfojot netā vai darboties ar Mac browseri un uz touch pada ar diviem pirkstiem pabīdīt uz augshu uz leju lapu, kas ir ļoooti eerti izdomāts,Vaio ir kaut kas tamlīdzīgs, tik ar vienu pirkstu TP labajā pusē, tā pat ir vēl daudz līdzīgu fīču, kas saistītas ar TP un pirkstiesm. Tas tiešām atvieglo darbu, ja Tu strādā ar daudz programām vai arī tev ir daudz folderi atveerti ar kuriem Tu darbojies.

Patreiz lietoju Sony Vaio VGN-FW serijas laptopu un neesmu vīlies, perfekts dizains, perfekts ekrāns,izmērs un tā kvalitāte Full HD, protams visi parametri ir arī laba līmeņa. Šīs sērijas Laptops ir vairāk tāds multimedia, baudīt filmas, taisīt bildes PS, kad nav, ko darīt, tad kādu jaunāko spēli uzkapāt var :D
http://www.sony.co.uk/product/vn-fw-series

Iepriekšējais bija VGN-NS sērijas, ļoti kompakts, arī labiem parametriem. nepārāk lielu displeju 15.4", ja nemaldos. Protams arī par pieņememau cenu. Tagad man šķiet šīs sērijas jauno modeli var dabūt pa kādiem 420Ls, kas priekš Vaio nu nav drausmīgi dārgi. Protams jaunu ar garantiju ;)
http://www.sony.co.uk/product/vn-ns-series

Domāju, ka nākamais būs noteikti MacBook's, jo kaut kas viņā ir tāds, kas baigi piesaista, kaut kas, kas nav Microsoftam un šķiet, ka nekad nebūs arī :D Ja nu vienīgi kaut kāds pakaļdarinājums Apple :D
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Liels paldies par atsauksmi. :)
Šis ir pasakains: http://www.sony.co.uk/product/vn-fw-series
Saab 900 Turbo '81
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par laptopiem

Post by NasIsLike »

es, kad ieraudziju viņu sapratu, ka Šitais IR, ka gribu un viss, tā pat kā ar Griffinu :D

Bet par garantijas servisu runaajot aizmirsu piebilst, ka patreiz Sony serviss iekš LV vairs nepastāv dēļ mūsu superīgās valsts stāvokļa, bet ja pērc Sony produkciju caur Ineta veikalu vai jebkuru citu veikalu, maz ticams, ka veikalos bus sony, ja nu vienigi Elkor plaza tie divi aizveesturiskie modelji par graujoshu cenu, tad serviss ir EIropas.
Tas nozīmē to, ka ineta veikals no kura nopērc izraxta Tev Eiropas garantiju un, ja kaut kas notiek, tad viņi sūta uz valsti no kuraas izplata, pārsvarā
tā ir Vācija. Tā, ka ar garantiju nav nekādu problēmu, bet diez vai Tev Vaio noklāsies 2gadu laikā. Protams var jau gadīties brāķis, bet parasti tas tiek konstatēts jau uzreiz pirmajās dienās :D Vienīgais mīnus ir tas, ka sūta prom Tavu kompi un Tu paliec uz Kādu nedēļu bez viņa...

Ja interesē kāds konkrēts modelis vai līdz kaut kādai noteiktai summai, tad varu palīdzēt kaut ko atrast atbilstoši tavām vajadzībām ;)
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par laptopiem

Post by NasIsLike »

Gregers wrote:Izteikšos skaidrak- nopērkot jebkuru sony produktu Tu saņem to pasu ko maibaha gadījumā resp. parastu s klasi, bet ar citu bļambu par x10 cenu! Paņem kādu Aceru pa tiem pasiem 600 un būs Tev gan smuks,gan jaudīgs, nevajadzes iet uz kompromisiem.
Pirkt datoru tikai izskata un brenda pēc kā arī atdot 60% naudas tikai par nosaukumu var vainu miljonari vai duraki. Sorry, bet būšu godīgs! Pasaule pietiek normālu datoru pa 600 LVL kuri arī izskatas normāli lai nebūtu jāuztur liekēžus :)
Viss, viss es klusēju

Greger Tu mazliet pārspīlē.

lai nopirktu smuku un diezgan jaudīgu Vaio nevajag pārmaxāt pat ne x2

Šeit būs:

SONY VAIO VGN-NS21

15.4" WXGA XBRITE-ECO

Intel Core2 Duo 2.40GHz(P8600)/4GB DDR/320GB/ATI Radeon HD3430/DVD±RW/56K/
WiFi/Web Camera Motion EYE/SB/

Operating System :
Genuine Microsoft® Windows Vista® 64bit Home Premium with SP1
Weights and Measurements
Dimensions (Approx.) : 15.1"(W) x 1.14-1.46"(H) x 10.3"(D)7,8
Weight (Approx.) : 2.30 kg

520Ls domāju, ka var sarunāt pat lētāk ;)
Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Par laptopiem

Post by KoreFun »

Nīgrais wrote:Tā kā esmu pārliecināts IBM/Lenovo fans, tad, protams, nekādus citus rūcošus, dūcošus un grabošus plastmasas gabalus es par vērtīgam lietām vispār neuzskatu!(subjektīvs, aprobežota cilvēciņa viedoklis):laugh:
Tai skaitā arī par Sony Vaio neko neteikšu. :P
Tā kā ar sievietēm man ir lielāka pieredze nekā ar laptopiem, tad varu padalīties ar problēmām, kas veidojās pārī sieviete-laptops.

1.Laptops vienmēr ir par smagu!
2.Laptops vienmēr ir par lielu!
3.Laptopa soma jau ir koferis!
4.Laptops ir par lēnu!
5.Laptops vienmēr izslēdzas nepiemērotākajā brīdī,
jo sieviete jau nav nekāds robots, lai atcerētos, ka reizēm derīgi ir pieslēgt arī lādētāju!
6.Lādētājs vispār ir tāda pretīga kantaina kaste ar vadu mudžekli, kas allaž pinas pa kājām!

Rezultātā laptops pārtop par pilnīgi netransportablu priekšmetu un kļūst pilnīgi vienalga, ir tāds katram otrajam vai nav. :laugh:

Tas no pieredzes...
;)

Tas pie anekdotiem jāliek:laugh: :laugh: :laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

NasIsLike wrote: Ja interesē kāds konkrēts modelis vai līdz kaut kādai noteiktai summai, tad varu palīdzēt kaut ko atrast atbilstoši tavām vajadzībām ;)
Rīt uzzvanīšu un apjautāšos par šo: http://www.vertucatalog.lv/vertu.php?ln ... ctId=15087
viņiem gan ir vēl daži Sony šajā cenu grupā, kas man patīk, tie gan lielākā daļa par šo summu ir mazliet švakāki. :)
Bet, nu, rīt uzzvanīšu un visu noskaidrošu. :)
Par šo, ko iepostēji augstāk, šis bija potenciālais upuris šodien, zvanīju uz i-net veikaliem, bet cenas atšķiras, noliktavās nav, sola uz nākošo gadu utt. :(
Saab 900 Turbo '81
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par laptopiem

Post by NasIsLike »

shis vgn-fw ir par ļoti labu cenu - domaju, ka uz vietas vertu catalog vinjiem nebuus, bet cik zinu, tad 3 dienu laikaa vinjiem jau sony vaio atnaak, jo ir sutiits no vinjiem.

cena tiesham laba
NasIsLike
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 85
Joined: Sun Oct 04, 2009 5:06 pm
Location: LV-UK

Re:Par laptopiem

Post by NasIsLike »

par iepriekšminēto ieej www.dciti.lv tur ir dazhi modelji
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

NasIsLike wrote:par iepriekšminēto ieej www.dciti.lv tur ir dazhi modelji
Jā, cena ir laba, pat aizdomīgi un 3 dienas pagaidīt arī nav nekas ļauns. :)
Citur piedāvā gaidīt 7-30 dienas.
Ar dciti.lv šodien sazinājos, ir šis tas viņiem piedāvājumā, lai gan vertu piedāvājums šķiet pievilcīgāks. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Par laptopiem

Post by uculs »

Vispār jau viss būtu vienkārši, ja nebūtu tik sarežģīti. Ja gribi tehniski labu, viennozīmīgi Lenovo, pie tam labāk Thinkpad sēriju, kas noteikti nav dizainiski izdaiļota, bet vairāk praktiska. Tātad tavā gadījumā neder. Sony, kā zināms nav datoru ražotājs, tāpēc tur galvenais ir dizains, diezgan elegants, bet man nepatīk, īpaši ja vēl apskatās cik maksā. Apple, pa lielam tas pats kas Sony, tikai krietni augstākā līmenī, kā arī ar savu skatījumu uz dzīvi, bet tādu neesmu mēģinājis un kaut kā nekārojas, vismaz pašlaik.
Tas tā nelielas pārdomas no manas puses.
Bet praktiski varu iedot telefonu cilvēkam, kas piedāvā visa veida DELL par ļoti saldām cenām, jebkādā ražotāja piedāvātajā konfigurācijā. Viss ar garantiju utt. kārtībā. Vienīgais cilvēks, kuram es ieteicu šo variantu vēl nav sūdzējies. Netā pazīstu vēl kādus 5-6, arī neko sliktu nesaka.
Viņa cenas piemram:
Dell Studio 1537
Intel Core 2 Duo Processor P8400 (2.26 GHz, 1066 MHz Fsb, 3 MB L2 cache)
LCD 15.4" Widescreen Wxga+ Wled (1440x900) TFT Display with TrueLife
2.0 Mega pixel Integrated Web Camera
4096MB 800MHz Dual Channel Ddr2 Sdram [2x2048]
320GB (7.200rpm) Sata Hard Drive
256MB ATI Mobility Radeon HD 3450
Fixed Internal Dvd+/-Rw Slot Load Drive
Primary 6-cell 56 WHr Lithium Ion battery
Internal UK English/Russian Qwerty Keyboard
Dell Wireless 370 Bluetooth Module
Dell Wireless 1397 Wlan Mini-Card
Power Supply 65W AC Adaptor
IrDA: +
Firewire Ie-1394: +
Express Card Slot: +
Internal Minicard Slot: 2
Usb 2.0: 3x
Jauns, iepakojumā, Garantija - 3 gadi (Europe, Latvia), iespējams veikt konfigurāciju.
Cena - 450 Ls (veikala cena - 700+ Ls)
vai
XPS M1730
Intel® Core 2 Duo Processor Extreme X9000 (2.8GHz, 6MB Cache, 800Mhz FSB) (overclockable to 3.4Ghz)
17" UltraSharpTM Wide Screen WUXGA (1920x1200) display with TrueLifeTM
4096MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM (2x2048)
NVIDIA® SLI Dual GeForce® 8800M GTX with 1GB2 GDDR3 Memory
NVIDIA® SLI® Technology Ageia PhysX processing unit
1TB (2 x 500GB) 7200 RPM SATA II hard drives
8x DVD+/-RW Optical drive
2.0 Mega pixel web camera
9-cell 85WHr Li-Ion Battery
Intel® Pro Wireless 4965 802.11a/g/n Mini-Card
Dell™ Wireless 355 Bluetooth 2.0 Module (up to 3Mbps) with Enhanced Data rate
Jauns, iepakojumā, Garantija - 3 gadi (Europe, Latvia), iespējams veikt konfigurāciju.
Cena - 1600 Ls (veikala cena - 2100+ Ls)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Par laptopiem

Post by elmo »

Ar Dell cik ir bijusi saskarsme, vienmēr ir strādājuši bez problēmām. Tikai viņiem Latvijā vismaz līdz šim nebija garantijas servisa.

AR HP ir bijusi reti nelaba pieredze, 2 gab. ir nobeigušies, bet sataisīti par garantiju.

Fujitsu-Siemens nav bijušas nekādas problēmas, viss strādā ideāli, neskatoties uz to, ka ir kritis un vienreiz dabūjis spērienu ar kāju pa datorsomu. Korpuss iesprādzis, bet rullē tik tālāk.

Benq arī strādā bez aizķeršanās, bet tos Latvijā vairs netirgo. Tika iegādāts kā savulaik tehniski vislabāk aprīkotais mazā izmēra datoriņš par zemāko cenu.

Ar Lenovo IBM tikai pozitīva pieredze.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Par laptopiem

Post by Nils »

Ucul, ja beigās nonāksim pie Dell, tad sazināsos ar tevi. ;)
Paldies.
Saab 900 Turbo '81
Post Reply