Es tevi redzu !!! Nr2

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
Highlander
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1264
Joined: Sat Dec 05, 2015 1:06 pm

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Highlander »

edijs wrote:Tieši tumsā tikai labi izskatās. :D Labi, ka tuvplānā neskatījies. :D Es tieši tajās Viršu spilgtajās gaismās noskatījos, ka pff, nošvīkāts no vienas vietas.. prasītos sapulēt vai labāk pat pārkrāsot. Lai gan no otras puses - ar svaigi krāsotu jādomā par katru zaru mežā, pa granti nevar gāzt ar pilnu atdevi, uz Statoil birstēm negribas braukt, utt.

Bet paldies par labiem vārdiem! :dance:
Es "lenam" traucos garam, bet jau pa gabalu ieraudziju, piedevam ari numuru tavu nevar sajaukt :) biju domajis, ka PAT tumsa, melna mashina izskatas smuki. Man 9k Saabi neipashi patik pec dizaina, bet tu savejo esi kautka savacis kopa, ta ka patik :)
SAAB 9-5 Wagon, 2,2 TiD, 2002. PĀRDOTS
SAAB 9-5 Wagon, 1,9 TiD, 2006. STAGE 2, DeCat, EGR off, Swirl flaps off, DPF off, 215hp 470nm PĀRDOTS
SAAB BANDA
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by edijs »

Diskos ir spēks! Un vieglā sēdinājumā (aizmugure gan šobrīd kā traktoram). Manā ieskatā, tas spēlē lielāku lomu, kā Aero kits. Man tak pat spoilera nav joprojām. Nokrāsots ir, bet nav laika uzlikt..
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by tranquillo »

Sastapta Viggen kupeja. Tā krāsa ir ļoti baudāma.
Žēl ka vizuāli diez gan nolaists :(
Attachments
WP_20161021_12_15_48_Pro.jpg
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by lawyer »

Es to PC-12 praktiski katru darba dienu redzu, LV jau ir vairāk kā 10 gadus, un tas tiek lietots ikdienā arī ziemā :geek:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Gac »

Brauc viņš kā idiots. Pirms kāda pusgada, kad man vēl saabs bija, sastrēgumā gribēju nomainīt joslu (nekādas naglās līšanas, bija pietiekami tālu no krustojuma, vienkārši ieslēdzu Waze, kas parādīja īsāku maršrutu, kā dēļ vajadzēja pārkārtoties, pie tam, josla, kurš šams stāvēja, bija lēnāka). Kā pienākas, parādīju pagriezienu, domāju - arī SAABs, pie tam, arī 12. numurs kā man, gan jau palaidīs... Ņifiga, vecis iekrampējies stūrē, bamperis pie bampera ar priekšā esošo, lai tikai, pasarg Die's, nosargātu savu pozīciju... bet vispār, bildē noparkojies arī kā tirliņš... :mrgreen:
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
janelsk
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 49
Joined: Wed Feb 10, 2016 4:32 pm
Contact:

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by janelsk »

Šorīt uz Krastenes pie Vanšu tilta zaļš 900. OG turbo (HD - 9697) ar meiču pie stūres. Diemžēl ne tajā joslā biju, nevarēju piebraukt blakus ar savu ''dvīni''.
KG-1901
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Gac »

Sveiks attēlā redzamajam saabistam ar kluba numuru palikņiem (varbūt kāds no foruma)... ar draudzīgu atgādinājumu, ka tas tur kloķīc stūres kreisajā pusē ir domāts, lai pabīdot to uz augšu vai leju, ieslēgtu tās oranžās lampiņas mašīnas stūros (uz augšu - labās, uz leju - kreisās), kas palīdz apkārtējiem ļaužiem nojaust par plāniem veikt kādus manevrus, piemēram, mainīt joslas vai krustojumos nogriezties... īpaši, ja ir vēlme, mainot joslu, kādam, kā tautā saka, nagļakā pielīst priekšā.

Un pie viena, ja drīkst, vienu jautājumu, kas man sen jau neliek mieru, un gribas pajautāt kādam šīs prakses regulāram piekopējam - vai pastāvīgai transportlīdzekļa turēšanai kreisajā joslā, arī gadījumos, kad labā ir brīvāka un nav plānots veikt kreiso pagriezienu, ir kāds, nu, racionāls izskaidrojums? Nav jau, protams, pilsētā tas aizliegts, bet, nu, tīri interesanti zināt...
Attachments
IMG_20161116_213651.jpg
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by platais »

Gac wrote:- vai pastāvīgai transportlīdzekļa turēšanai kreisajā joslā, arī gadījumos, kad labā ir brīvāka un nav plānots veikt kreiso pagriezienu, ir kāds, nu, racionāls izskaidrojums? Nav jau, protams, pilsētā tas aizliegts, bet, nu, tīri interesanti zināt...
Par braukšanu pa kreiso joslu. Nezinu kā konkrētajam vadītājam, bet ja ceļi būtu labi ,es brauktu pa to labo joslu -lai kam vajag iet garām, to arī dara, bet ja te Latvijā bieži vien labā puse ir ar risām, slēptām/neslēptām bedrēm, ūdens lāmām un vēl visādiem pārsteigumiem. Pats saproti- ja kādam tas ir princips, tad pats arī var braukt pa to labo pusi, ar savu džipu un burbuļriepām vai ja piemīt neslēpts mazohisms. :D Protams es cienu joslu pielietojumu un pārējos satiksmes dalībniekus, bet arī necešos par varītēm sev kaitēt, ievērojot principus, kuri izveidoti, ņemot vērā ideālos apstākļus, kādu visbiežāk Latvijā nav, pagaidām. Ā un vēl - lietus laikā labāk arī turēties tālāk no labās malas, lai mazāka iespēja noliet kādu gājēju, kas ir tikpat cilvēks kā pārējie, kuri sēž savos auto, siltumā.
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Gac »

platais wrote:
Par braukšanu pa kreiso joslu. Nezinu kā konkrētajam vadītājam, bet ja ceļi būtu labi ,es brauktu pa to labo joslu -lai kam vajag iet garām, to arī dara, bet ja te Latvijā bieži vien labā puse ir ar risām, slēptām/neslēptām bedrēm, ūdens lāmām un vēl visādiem pārsteigumiem. Pats saproti- ja kādam tas ir princips, tad pats arī var braukt pa to labo pusi, ar savu džipu un burbuļriepām vai ja piemīt neslēpts mazohisms. :D Protams es cienu joslu pielietojumu un pārējos satiksmes dalībniekus, bet arī necešos par varītēm sev kaitēt, ievērojot principus, kuri izveidoti, ņemot vērā ideālos apstākļus, kādu visbiežāk Latvijā nav, pagaidām. Ā un vēl - lietus laikā labāk arī turēties tālāk no labās malas, lai mazāka iespēja noliet kādu gājēju, kas ir tikpat cilvēks kā pārējie, kuri sēž savos auto, siltumā.
Nu, šajā gadījumā SAABs pēc krustojuma ar Miera ielu šķērsošanas uzreiz iekārtojās kreisajā joslā, pie tam, ja pareizi atceros, vienam citam līdzīgam aizmugurē. Te runa ir par Senču ielu - to, kur plānojas slavenais kapu tramvajs. Tur labās joslas kvalitāte neatšķiras no kreisās. Pie tam, kā jau rakstīju, labā josla bija brīva un nākamajā krustā ar Brīvības ielu es SAABam jau atkal biju priekšā. Otrā reiza - abi no labās joslas nogriezāmies uz Dominas tiltu. SAABs uzreiz pēc manevra veikšanas iekārtojās kreisajā joslā (kas, pie tam, ir sliktākā stāvoklī, jo tur vēl ir vecās tramvaja sliedes). Tāpēc jautāju, jo vismaz manā skatījumā racionāla pamata tur nebija nekāda...
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Arnijs »

Daudziem ir maldīgs uzskats, ka kreisā josla ir visātrākā, tāpēc arī cenšās tajā turēties. Ātrākā gan parasti ir 1-mā josla :mrgreen:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Gac »

Arnijs wrote:Daudziem ir maldīgs uzskats, ka kreisā josla ir visātrākā, tāpēc arī cenšās tajā turēties. Ātrākā gan parasti ir 1-mā josla :mrgreen:
Tas gan. Īpaši uz Jūrmalas šosejas... :mrgreen:
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Yukki »

Arnijs wrote:Ātrākā gan parasti ir 1-mā josla :mrgreen:
Arnij, šitādas lietas publiski neklāsta, jo ir risks, ka tad visi sāks braukt pareizi, un "normāli čaļi" tad nevarēs tikt garām sastrēgumiem :lol:
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by Ainars »

Vakar notaureeju KK-900 uz Rigas robezhas, bet tad ieraudziju ka tas nav Edijs
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by edijs »

Jā, Agnese teica. Sākumā neesot sapratusi, vai gadījumā kāds netaurē tāpēc, ka mirkli iepriekš mainījusi joslas bez pagriezienu rādīšanas. :D Bet tad ieraudzīja Saabu un saprata, ka sveicina. :dance:
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
bugaboo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 344
Joined: Sat Dec 26, 2015 6:20 pm
Location: Mītava

Re: Es tevi redzu !!! Nr2

Post by bugaboo »

Paparaci
Image
'06 SAAB 9-5 Aero stg3 powered by Jānis
Post Reply