Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by vidvuds »

Nils wrote:
elmo wrote:Vidvud, a kādu tu sev to karmu gribi!? Tev par maz!? Varu tev vienu piešķirt ja dikti vēlies!;) Kaut vai katru dienu pa vienam karmas punktam!;)

Bet tiko aizdomājos, ka es vēl visu šo gadu laikā nevienam neesmu ņēmis nost karmu, laikam esmu labs cilvēks!:laugh:
Nu, redz, patiesa lieta tā karma, jo, ja tu nebūtu labs cilvēks, tev nebūtu tik liela karma. :)
Un paskaties uz Ārniju, rekomendācijas nemaz nav vajadzīgas, atliek tikai pašatīties uz karmu.
nē puiki un meiteņi, jūs nesapronto mani.

Nu teiksim ienaku es 7d no rīta un skatos , -4 karmas, aha, esmu kādam iekodis nervā ar akut ko, bet nezinu ar ko :) Bet gribētos tac zināt kam un par ko zobs uz mani :) es ļaunu prātu neturu, atriebjos un aizmirstu :D da nē, man labāk zināt, ja e skādu aizvainoju, es māku arī atvainoties ;)

Līdzīg iarī ar plusiņiem. Nu tac grib uzināt par ko, k oes kam labu iesmērejis esmu ? :D

Tas tā, pa lielam cipars vienaldžīgs, "ja zinu iemeslus" :)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Nils »

chippy wrote:Vai kāds var padalīties savā pieredzēs ar elektriskajiem skuvekļiem?
Esmu lietojis tikai Philips, bet par cik ir laiks mainīt, sāku skatīties arī uz BRAUN. Divus pirkt negribās, veikalā patestēt arī nedod. Kā lai zinu kurš ar ko ir labāks par otru!?
Ieej pie manis vecajā darbā, atrodi Artūru un saki, ka no manis. Viņš tev izstāstīs atšķirības, ļoti zinošs čalis, lai gan tā pat īsti nav viņa nodaļa.
Pašam ir kaut kads padārgs Philips pa 135ls ar visu dokstaciju, nē, pirms pāris mēnešiem Elkorā ievinnēju vienā motivācijas programmā, it kā viss baigi forši, var skūties pa sauso, aķis arī ilgi tur, bet trisdienu bārdu viņš skuj sūdīgi un kaklu skuj ļoti draņķīgi, jāčakarējās. Par savu naudu tādu nepirktu, jo manā uztverē pa tādu naudu viņam būtu jāskuj perfekti, bet cik Artūrs stāstīja, Braunam ir vairāk mīnusu un cita tehnika, tāpēc arī viņš pats lieto tādu pašu Philips kā es. Bez doka bija zem 100ls.
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by Yukki »

bizenajs wrote:
Yukki wrote:
envoy wrote:Kāds te pirms laiciņa meklēja dzērveņu sukādes - tikko biju Mildas tirdziņā (centrā), kur ir viens smieklīgi maziņš svaigo un žāvēto augļu veikaliņš, kurā ir dzērveņu sukādes pa 6.50 Ls/kg. Esot vietējās un ir sasodīti garšīgas, par to pats pārliecinājos.
Tas veikaliņš viegli atrodams vai jāpārrok viss tirdziņš?
Kas ražotājs? Tikko nopirku Gundegas Z/s, sapratu, ka gribu vēl! Rāmkalnu ogas gan šķiet bija garšīgākas, bet der visas, bērns arī beidzot ēd vitamīnus!
Rāmkalnu ogas vari dabūt Siguldas šoseja 6, Depo, pie reizes par padomu vari ievest man Valmiermuižas gaišo ;)
Tāks, Mildas tirdziņa pēdējās dzērveņogas beidzot atrastas un iepirktas, - GARĀM! Nevar salīdzināt ar Rāmkalnu dižbrūkleņu/dzērveņu pusītēm.
Depo tiks apmeklēts, tad skatīsimies, kurš kuram vedīs gaišo - Bize pa ceļam jau avansā vari iebraukt, kopā izlietosim:evil:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by elmo »

Yukki wrote:
bizenajs wrote:
Yukki wrote: Tas veikaliņš viegli atrodams vai jāpārrok viss tirdziņš?
Kas ražotājs? Tikko nopirku Gundegas Z/s, sapratu, ka gribu vēl! Rāmkalnu ogas gan šķiet bija garšīgākas, bet der visas, bērns arī beidzot ēd vitamīnus!
Rāmkalnu ogas vari dabūt Siguldas šoseja 6, Depo, pie reizes par padomu vari ievest man Valmiermuižas gaišo ;)
Tāks, Mildas tirdziņa pēdējās dzērveņogas beidzot atrastas un iepirktas, - GARĀM! Nevar salīdzināt ar Rāmkalnu dižbrūkleņu/dzērveņu pusītēm.
Depo tiks apmeklēts, tad skatīsimies, kurš kuram vedīs gaišo - Bize pa ceļam jau avansā vari iebraukt, kopā izlietosim:evil:

Uzzvani šitiem: http://www.strelnieki.lv/index.html
Pirku Kalnciema ielas tirdziņā gan dzērveņu, gan cidoniju sukādes. Garšīgas, bet padārgas, varbūt ja brauc uz vietas pie viņiem, būs lētāk!
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by defektivais »

Varbūt kādam mētājas lieks DDR400 RAM modulis? Labprāt nopirktu vai samainītu pret kādu šķidrumu pēc jūsu izvēles.

Ja kāds ir aizmirsis, tad izskatās šādi:
Image
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by mrpinkeyes »

Te var redzēt radošumu un gaumi: http://www.whatcar.lv/popups/video.php?item=3667

ar mūsu prastajām 9-3SS reklāmām, kurās nez kapēc lēkā delfīni, salīdzināt nevar :angry:
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
dadyboy
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 75
Joined: Mon Sep 14, 2009 4:31 pm

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by dadyboy »

ir 2gb. pa 512mb ,atrodas Rojā
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by envoy »

Mr Pink Eyes wrote:Te var redzēt radošumu un gaumi: http://www.whatcar.lv/popups/video.php?item=3667

ar mūsu prastajām 9-3SS reklāmām, kurās nez kapēc lēkā delfīni, salīdzināt nevar :angry:
Gan nepareizais topiks, bet nevar nepiekrist. Arī jaunā 9-5 sport combi reklāma sucks.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by KoreFun »

Defektīvais, ir kkāds RAMs, vakarā uzrakstīšu uz PM, kas tur man ir.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by mrpinkeyes »

envoy wrote:
Mr Pink Eyes wrote:Te var redzēt radošumu un gaumi: http://www.whatcar.lv/popups/video.php?item=3667

ar mūsu prastajām 9-3SS reklāmām, kurās nez kapēc lēkā delfīni, salīdzināt nevar :angry:
Gan nepareizais topiks, bet nevar nepiekrist. Arī jaunā 9-5 sport combi reklāma sucks.
Nepareizais tāpēc, ka topikā "things I like" neizdevās nosūtīt....
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by elmo »

KoreFun wrote:Defektīvais, ir kkāds RAMs, vakarā uzrakstīšu uz PM, kas tur man ir.
Nu ja Jums tie rami ir optom, es ar uz 1Gb pieteiktos.
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by KoreFun »

Ja Defektīvajam nederēs, tad labprāt sarunātu. Man ir DDRII 533MHz 1GB.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by elmo »

Domāju, ka nederēs ne man ne Defektīvajam, mums abiem vajag DDR 400, nevis DDR II, un pieļauju ka Defektīvais meklē tādas, kas strādā pārī.
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by KoreFun »

Vispirms apskaties motherboard parametrus:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Sadzīviski jautājumi par vissko 2. daļa

Post by defektivais »

KoreFun wrote:Ja Defektīvajam nederēs, tad labprāt sarunātu. Man ir DDRII 533MHz 1GB.
Man neder, nopirku ss divus pa 512 pa 10 Ls.

Staprcitu kāds nezin, kas šorīt notika Ādažu statoil? Auto bija saparkoti pa visu benzīntanku un vel gar malu līdz pat aplim. Kaut kāda akcija?
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
Post Reply