Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
pr1
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 533
Joined: Sun Aug 16, 2015 9:10 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by pr1 »

jankab wrote:
Un kas ievēl tos, kas ievēl prezindentu!?
https://www.youtube.com/watch?v=7wC42HgLA4k
un apdeits :
https://www.youtube.com/watch?v=zcZTTB10_Vo
:)
sit back and like me...
________________________

http://binaural.lv/ - all things audio
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by jankab »

pr1 wrote:
jankab wrote:
Un kas ievēl tos, kas ievēl prezindentu!?
https://www.youtube.com/watch?v=7wC42HgLA4k
un apdeits :
https://www.youtube.com/watch?v=zcZTTB10_Vo
:)
Tas bija par LV prezidentu ;)

P.S. Bet video labs un informatīvs :!:
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
Pan Shtitz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 236
Joined: Fri Jul 31, 2009 9:29 pm
Location: Tome

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by Pan Shtitz »

SAAB 9-3 NG ar v/n HB414 un SAAB kluba uzlīmi uz bagažnieka - tu brauc kā idiots!

Nākamreiz, kad sagribēsi pieglausties mana auto sānam, pārkārtojoties no trešās joslas otrajā pirms Vienības gatves, no kontakta nevairīšos.

Šito nesaprotu - nahua censties ielīst mazā šķirbā man priekšā, ja man aizmugurē ir dafig vietas, lai normāli iekārtotos?
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by skirem »

spriežot pēc Nr, varētu būt Yukki kundze :lol:
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by sandisgg33 »

Pan Shtitz wrote:SAAB 9-3 NG ar v/n HB414 un SAAB kluba uzlīmi uz bagažnieka - tu brauc kā idiots!

Nākamreiz, kad sagribēsi pieglausties mana auto sānam, pārkārtojoties no trešās joslas otrajā pirms Vienības gatves, no kontakta nevairīšos.

Šito nesaprotu - nahua censties ielīst mazā šķirbā man priekšā, ja man aizmugurē ir dafig vietas, lai normāli iekārtotos?
:dance::lol:
sit pušū bembistus.. :whistle:
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by Aigars »

Sandi, labāk pastāsti vai paņēmi to Daugavpils SAABu?
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by sandisgg33 »

Aigars wrote:Sandi, labāk pastāsti vai paņēmi to Daugavpils SAABu?
Sveiks....jā paņēmu...tehniski mans trislitrigais labāks ir,bet vizuāli šis jaunais ir kompete....ir jau defekti...neiet tik labi..ir automāts,bet liekas tā kā izslīdētu sajugs..kaut kada skaņa maza motorā..mož vārsti...vai ķēde...nezinu...
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by sandisgg33 »

Aigars wrote:Sandi, labāk pastāsti vai paņēmi to Daugavpils SAABu?
Aaaaa,vēl sīc stūres pastiprinàtàjs,kad sagriež stūri līdz galam...laikam mirst nost vai kā?!
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by Yukki »

Domāju, vai nerakstīt Pan Shtitz kungam pm, bet, labi, lai iet publiski ;) Satikās Līdējs un Nelaidējs :ugeek:
Tu biji tas ar VW vai MB? Pabrīnījos, ja parasti šāda tipa auto lietotāji mani palaiž, kamēr getzi, kaškaji utml brīnumi no visiem dikti sargā savas vietas uz ceļa.
Centos gaitā no 3.joslas ielīst pirms VW, bet nu tā kā tas izteikti gāzēja un vietas nepalika nemaz, iekārtojos aiz tā, MB no aizmugures pārkārtojās uz labo joslu un apsteidza, atgriezās man priekšā 2.joslā, ok nepatika čalim, piekrītu, ka drusku patraucēju paātrināties. Tā kā labā josla joprojām bija brīva, pārkārtojos uz 1.joslu un aizbraucu, tie abi dusmīgie palika savā 2.joslā dusmoties tālu aizmugurē, jo tā josla uz pārvada sastrēga. :dance:
Atvainojos, ka patraucēju, bet pats tādus tipiņus, kā es, laižu, jo tie ielien un arī uzreiz aizbrauc satiksmei netraucējot, kamēr dusmīgi nelaidēji dedzina savas nervu šūnas un cepas par citu manevriem un sargā savas iedomātās pozīcijas.
Ceru, ka kāddien tiksimies un par šo iesmiesim pie alus kausiņa! Priecīgas un mierīgas brīvdienas visiem! :violin:
Last edited by Yukki on Fri Nov 25, 2016 7:10 pm, edited 2 times in total.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by elmo »

Pan Shtitz wrote:SAAB 9-3 NG ar v/n HB414 un SAAB kluba uzlīmi uz bagažnieka - tu brauc kā idiots!

Nākamreiz, kad sagribēsi pieglausties mana auto sānam, pārkārtojoties no trešās joslas otrajā pirms Vienības gatves, no kontakta nevairīšos.

Šito nesaprotu - nahua censties ielīst mazā šķirbā man priekšā, ja man aizmugurē ir dafig vietas, lai normāli iekārtotos?
A kāpēc devi gāzi virsū? Principiāls esi? Labāk uztaisīsi avāriju, lai tik tas idiots ar SC uzlīmi priekšā neielien!? Nu un ja sanāktu klope, paliktu abi divi kā idioti uz ceļa ar sasistām mašīnām un kas zin, varbūt ar sabojātu veselību!
sandisgg33
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 66
Joined: Wed Nov 02, 2016 7:08 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by sandisgg33 »

elmo wrote:
Pan Shtitz wrote:SAAB 9-3 NG ar v/n HB414 un SAAB kluba uzlīmi uz bagažnieka - tu brauc kā idiots!

Nākamreiz, kad sagribēsi pieglausties mana auto sānam, pārkārtojoties no trešās joslas otrajā pirms Vienības gatves, no kontakta nevairīšos.

Šito nesaprotu - nahua censties ielīst mazā šķirbā man priekšā, ja man aizmugurē ir dafig vietas, lai normāli iekārtotos?
A kāpēc devi gāzi virsū? Principiāls esi? Labāk uztaisīsi avāriju, lai tik tas idiots ar SC uzlīmi priekšā neielien!? Nu un ja sanāktu klope, paliktu abi divi kā idioti uz ceļa ar sasistām mašīnām un kas zin, varbūt ar sabojātu veselību!
Citiem jau ir tāds niķis līst priekšā...tāpat ka lielveikalos,tu neesi vēl paņēmis atlikumu no kases,ka jau kāda babulīte kā sivēns bāžas virsū...Bet par viņu atgadījumu viņiem jāspriež pašiem,mēs jau to neredzējām...
User avatar
Kabrio
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 454
Joined: Wed Jan 16, 2008 12:29 pm

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by Kabrio »

Yukki wrote:Domāju, vai nerakstīt Pan Stitz kungam pm, bet, labi, lai iet publiski ;)...
Yukki, kunga nikam viens burts aizmirsies... :ugeek: Pan Shtitz

par tēmu - es SAAB vienmēr cenšos palaist it īpaši plūsmā (pat ja nebraucu ar savu SAAB), ja redzu, ka vajag pārkārtoties piebremzēju un ielaižu. Arī BMW un visus citus agresīvos braucējus laižu, jo kā jau Kristaps teica - te tie ir, un tur jau viņi ir gabalā :) :layrubber:

man visvairāk traucē tie, kuri brauc pa kreiso joslu vienā ātrumā vai lēnāk nekā tie, kuru pa labo. Arī tie kuri aplī brauc pa ārējo joslu un, galvenokārt, tie, kuriem galīgi nav cieņas pret citiem vadītājiem - "man pie Spices vajag pa kreisi, tāpēc jau pie Nacionālā teātra sāk kurināt pa kreiso joslu". Man nevajag, lai obligāti rāda pagriezienu - ja brauc normāli, tad viss ir kārtībā, un, ja ātrums ir lielāks, tad labāk nerāda pagriezienu un aizbrauc - kārtīgam braucējam tāpat ir skaidrs, kas tūlīt uz ceļa notiks :D

bet ir tādi braucēji uz ceļa, kuriem ir tikai vajadzības un nekādu pienākumu pret citiem vadītājiem :(

p.s. tāpēc es vairs nebraucu ar saabclub.lv numura rāmīti.
Pan Shtitz
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 236
Joined: Fri Jul 31, 2009 9:29 pm
Location: Tome

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by Pan Shtitz »

Biju iekš VW. Redzēju, ka bez bremzēšanas plāno ielīst šķirbā, kurā neielīdīsi. Tāpēc arī to aizvēru ciet, lai nekairina nāsi un tev paliek vairāk vietas man aizmugurē. MB manevru redzēju tikai tā pašās beigās, tādēļ to nekomentēšu.
Būtu normāli pieripojis un piebremzējis, būtu ielaidis. Parasti laižu, ja kulturāli pamidžina vai pamāj ar galvu. Pret tiem, kas spraucas bez bremzēšanas reizēm esmu principiāls, neskatoties vai tas ir Saabs vai žigulis.
Savas nervu šūnas būtu dedzinājis, ja būtu tev dzinies pakaļ, kantējis nost un centies apdzīt. Galu galā nekur tālu jau pats arī neaizskrēji. Liepājas ielas krustā nogriezies 5 sekundes ātrāk nekā es aizbraucu taisni.

Bet labi - case is closed.
User avatar
intervall
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Sun Jan 03, 2016 4:47 am
Location: Pļaviņas

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by intervall »

Pan Shtitz wrote: Bet labi - case is closed.
Tagad sapratu, kāpēc krievi saka "цыц" :D
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re: Vieta, kur SAABistiem izlamāties!! 2. daļa

Post by KoreFun »

Krievu valodā tas nozīmē pavisam citu :lol:
Post Reply