man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by edijs »

Bija līdzīgs gadījums. Agnese bija aizbraukusi uz baseinu, pēc tam atrada pie loga zīmīti "Jūsu auto apskādēja auto ar tādu un tādu v/n. Zvaniet, ja vajag liecinieku." Zvanam, tur sieviete stāsta, ka tā un šitā, viena tante ar džipu atpakaļgaitā maķenīt uzbombījusi virsū. Lai nečakarētu vakaru sev un vainīgajai, kura, visticamāk, tik tiešām nav pamanījusi nelielo "bums" un gluži vienkārši neizjūt sava auto gabarītus, tiek nolemts policiju nesaukt, bet sazīmēt vainīgo nākamajā baseina apmeklējuma reizē un parunāt aci pret aci. Pat ne skādes apmaksu prasīt, jo bojājums tik tiešām nav liels, bamperim ir arī citas buktes un bija plānots to tāpat nokrāsot, bet gluži vienkārši pateikt cilvēkam, ka vajadzētu tā kā uzmanīgāk ar savu džipu (vai arī pirkt ko mazāku) un saņemt vismaz atvainošanos. Teorija izrādās pareiza, vainīgā tante tik tiešām peldas tajos pašos laikos un ātri tiek sazīmēta. Tiek laipni apskaidrots, ka tā un šitā, jums tāda neliela šmuce te nedēļu atpakaļ gadījās, kā tad tā nemanījāt, vai? Un pretīm īgnā tonī "what?! es? vainīga? nē, nekad!". Tas, ka skrambas joprojām redzamas gan uz apskādētā auto, gan tajā pašā augstumā arī uz vaininieces spēkrata, kā arī fakts, ka ir arī lieciniece, kas sadursmi redzējusi, vainīgajai ir pupu mizas. Pati neredzēju, tātad nav bijis. Vēl apjautājās, ko tad nesauca policiju. Jbtvj, nevis novērtē to, ka cilvēks tev ietaupīja čakaru ar policiju un kaut atvainojies un nožēlo izdarīto, bet nē, ieslēdz "duročku" un neko nezin!
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

elmo wrote:
Yukki wrote:Ja pareizi sapratu, tad viņa to ir izdarījusi, bet, protams, nebrīnītos, ka nav saņēmusies, jo policija esot pārmetusi, ka tas nav izdarīts negadījuma dienā.
Protams (M) ir vēl viena iespēja, ja kundze nav skopojusies uz KASKO!
Uzraksta iesniegumu, norāda vainīgā transportlīdzekļa Nr. un lai apdrošinātājs pēc tam karo!
Diez vai, ja tāda ņemšanās un izmisums.

Pēc manas statistikas, apdrošināšanas gadījumu TOP 1. vietu pārliecinoši ieņem šie atnācu-ieraudzīju gadījumi... un tā diemžēl ir, poliči īpaši neiespringst uz vainīgo meklēšanu.
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

edijs wrote:Bija līdzīgs gadījums. Agnese bija aizbraukusi uz baseinu, pēc tam atrada pie loga zīmīti "Jūsu auto apskādēja auto ar tādu un tādu v/n. Zvaniet, ja vajag liecinieku." Zvanam, tur sieviete stāsta, ka tā un šitā, viena tante ar džipu atpakaļgaitā maķenīt uzbombījusi virsū. Lai nečakarētu vakaru sev un vainīgajai, kura, visticamāk, tik tiešām nav pamanījusi nelielo "bums" un gluži vienkārši neizjūt sava auto gabarītus, tiek nolemts policiju nesaukt, bet sazīmēt vainīgo nākamajā baseina apmeklējuma reizē un parunāt aci pret aci. Pat ne skādes apmaksu prasīt, jo bojājums tik tiešām nav liels, bamperim ir arī citas buktes un bija plānots to tāpat nokrāsot, bet gluži vienkārši pateikt cilvēkam, ka vajadzētu tā kā uzmanīgāk ar savu džipu (vai arī pirkt ko mazāku) un saņemt vismaz atvainošanos. Teorija izrādās pareiza, vainīgā tante tik tiešām peldas tajos pašos laikos un ātri tiek sazīmēta. Tiek laipni apskaidrots, ka tā un šitā, jums tāda neliela šmuce te nedēļu atpakaļ gadījās, kā tad tā nemanījāt, vai? Un pretīm īgnā tonī "what?! es? vainīga? nē, nekad!". Tas, ka skrambas joprojām redzamas gan uz apskādētā auto, gan tajā pašā augstumā arī uz vaininieces spēkrata, kā arī fakts, ka ir arī lieciniece, kas sadursmi redzējusi, vainīgajai ir pupu mizas. Pati neredzēju, tātad nav bijis. Vēl apjautājās, ko tad nesauca policiju. Jbtvj, nevis novērtē to, ka cilvēks tev ietaupīja čakaru ar policiju un kaut atvainojies un nožēlo izdarīto, bet nē, ieslēdz "duročku" un neko nezin!
Varēji jau saukt... vainīgajam sods par neg. vietas atstāšanu plus regress no apdrošinātāja... ;) Bez tam, ja ziņotu policijai, atsaukt vairs nevarētu.
Man vienam čomam=klientam bija līdzīgi. Šis statoilā sēdēja mašīnā, damsīte ar B7 vagonpasātu atpakaļgaitā mazu :auto-crash: uztaisīja un, laikam nepamanot, aizbrauca. Veicot nelielu izmeklēšanu, tika sazīmēts auto īpašnieks, kurš pateicoties tam, ka ir juridiskā persona, arī tika sazvanīts un dabūta rokā arī neuzmanīgā auto vadītāja. Sākumā meitene liedzās, ka nevarot būt, beigās, kad sarunājām tikšanos un viņa (ar kaut kādu čali, ko bija paņēmusi līdzi) redzēja, ka bojājumi sakrīt, plus, ka varam dabūt kameru ierakstus no statoil, piekrita, ka - jā, varbūt tomēr bija. Uzrakstījām saskaņoto un šķīrāmies. Pēc tam vēl atsūtīja atvainošanos un pateicību, ka neziņojām poličiem.

Man arī pirms kādiem 2 mēnešiem gadījās. Noparkoju mašīnu Vašingtona laukumā. Tur laikam kaut kāda valsts iestāde ir, bieži vienādi mondeofordi stāv, arī brīvdienās. Kaut kā nebiju ielicis ātrumā un spaidot mobilo, auto uzripoja vienam tādam mondeo. Bojājumi nekādi ne vienam, ne otram auto, bet, ja nu kas (arī kamera tur bija), ieliku logā zīmīti, ka tā nu sanāca, sorrī, nofočēju, lai nemēģina man piešūt kaut kādus defektus, atstāju telefonu un braucu prom. Nu jau 2 mēneši pagājuši, nekādu ziņu nav...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Nu manam Vilkacim arī viens jauns, svaigs, melns džipavnieks ar durvīm ieplēsa pa sāniem tā, ka krāsa nolobījās! Tas viss notika neskatoties uz to, ka sieva sēdēja iekšā! Uz aizsrādījumu tik noburkšķēja, ai, hu***ņa, vai ko tamlīdzīgu un aizgāja!
Atnācu atpakaļ, uzklausīju sievas stāstu un nolēmu nečakarēt prātu! Ar veiklu rokas kustību Saaba durvis vismaz 3 reizes atvērās līdz atdurei!
Uzmini nu, kam tagad 3x lielāka hu**ņa uz sāniem!? :mrgreen:



PS: ar ko lai piekrāso apskrubināto durvju kantīti, ir kādi tačup komplektiņi pieejami!? :think:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by lawyer »

Agrāk Vikingos varēja pasūtīt krāsas zīmuļus pēc krāsas koda, uzjautā ARTEH - varbūt pie viņiem tagad tos var dabūt ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by edijs »

Varējām saukt poličus, bet iesniegumu jau, šķiet, atsaukt vairs nevar, vai ne? Tā arī toreiz nospriedām, ka visdrīzāk vainīgā ir kāda no uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmajām regulārajām baseina apmeklētājām. Zin kā, ne nu gluži kaimiņiene, bet tomēr miests viens un ir sajūta, ka visi savējie. Nebija arī doma prasīt kādu atlīdzību cash'ā, jo bamperi tāpat bija plānots pārkrāsot citu švīku dēļ, attīecīgi šī viena jaunā neko daudz nemainīja. Un kam negadās? Mums jau labā sirds - sak', varbūt cilvēkam problēmu jau tā gana, tikko aizbraucis mājās, plkst. jau ap desmitiem vakarā - nu ko tur tagad krāmēties ar poličiem un čakarēt gan savu, gan vainīgā laiku. Cerams (pareizāk sakot, esmu vairāk kā pārliecināts), ka augstākie spēki to visu piefiksē un citā situācijā radīs veiksmīgākus apstākļus man.

Labāk sakiet - ko var juridiski korekti piešūt tizlenim, kurš stāvvietā manā acu priekšā uzsit ar savām durvīm pa manām? Nevis atnāku un redzu, ka jauna skramba, bet tiešām sēžu iekšā un buuums!! Vai tad, ja abi auto jau atrodas miera stāvoklī, tur ir kāds sakars ar CSNg? Tak nē? Vienkārši svešas mantas bojāšana? Klājiet vaļā, dārgie juristi, ar ko var draudēt tādiem perdeļiem, kas uzsit un vēl izliekas par stulbiem? Bija viens gadījums pirms laiciņa, kad blakus piebraukušās Opel Astras atļāvās ar slaidu cirtienu pabojāt bembja (!!!) spoguli. Vainīgā, no aizmugurējā sēdekļa izripojusī jaunkundze blisinājās, it kā tas tāds sīkums vien būtu, savukārt auto vadītājs, jauns čalis, pētīja n reizes un neticēja, ka tikko svaigi uzsistā skramba tiešā veidā korelē ar viņa auto durvīs redzamo švīku.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by ZingZeng »

Es tādēļ cenšos ja vien iespējams parkoties stāvvietu tālajos galos, kur mazāk auto un apkārt neviens nestāv.
Starp citu pašam ir gadījies uzšaut pa blakusstāvošo auto durvīm ar savējām, protams negribot. Berniem, ja ir šaurs cenšos pats atvērt durvis, lai viņi neapskāde pārejos.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Tam visam ir risinājums - parkošanās pa 2 vietām, ko sāku aktīvi praktizēt ar jaunās atvases puiedzimšanu! :mrgreen:
Nu nevar bērnu iesēdināt sēdeklītī un piesprādzēt, ja apstājas tā, kā sazīmētas strīpas.
Tāpēc metu kaunu pie malas un saudzēju gan savu, gan kaimiņa auto!

Liels paldies tiem veikaliem, kas ieviesuši ģimenes stāvvietas!

Nu un protams KASKO sniedz sirdsmieru! Protams, vienas durvis pašriska dēļ neatmaksājas taisīt, bet var taču kāds negantnieks ar atslēgu gar visu sānu noiet! Tad nu lūk arī visu sānu kā vienu KASKO tgadījumu arī nokrāsojam un ar šo sānu turpmāk parkojamies pret sienu, vai kolonnu, lai neviens tur vairs nebukņījās!
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

edijs wrote:Varējām saukt poličus, bet iesniegumu jau, šķiet, atsaukt vairs nevar, vai ne? Tā arī toreiz nospriedām, ka visdrīzāk vainīgā ir kāda no uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmajām regulārajām baseina apmeklētājām. Zin kā, ne nu gluži kaimiņiene, bet tomēr miests viens un ir sajūta, ka visi savējie. Nebija arī doma prasīt kādu atlīdzību cash'ā, jo bamperi tāpat bija plānots pārkrāsot citu švīku dēļ, attīecīgi šī viena jaunā neko daudz nemainīja. Un kam negadās? Mums jau labā sirds - sak', varbūt cilvēkam problēmu jau tā gana, tikko aizbraucis mājās, plkst. jau ap desmitiem vakarā - nu ko tur tagad krāmēties ar poličiem un čakarēt gan savu, gan vainīgā laiku. Cerams (pareizāk sakot, esmu vairāk kā pārliecināts), ka augstākie spēki to visu piefiksē un citā situācijā radīs veiksmīgākus apstākļus man.

Labāk sakiet - ko var juridiski korekti piešūt tizlenim, kurš stāvvietā manā acu priekšā uzsit ar savām durvīm pa manām? Nevis atnāku un redzu, ka jauna skramba, bet tiešām sēžu iekšā un buuums!! Vai tad, ja abi auto jau atrodas miera stāvoklī, tur ir kāds sakars ar CSNg? Tak nē? Vienkārši svešas mantas bojāšana? Klājiet vaļā, dārgie juristi, ar ko var draudēt tādiem perdeļiem, kas uzsit un vēl izliekas par stulbiem? Bija viens gadījums pirms laiciņa, kad blakus piebraukušās Opel Astras atļāvās ar slaidu cirtienu pabojāt bembja (!!!) spoguli. Vainīgā, no aizmugurējā sēdekļa izripojusī jaunkundze blisinājās, it kā tas tāds sīkums vien būtu, savukārt auto vadītājs, jauns čalis, pētīja n reizes un neticēja, ka tikko svaigi uzsistā skramba tiešā veidā korelē ar viņa auto durvīs redzamo švīku.
Vienīgais variants, ko redzu - pašvaldībnieku izziņa un ar to vai nu ar labu, vai civilprasība... OCTā šis te neietilpst...
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

elmo wrote:Tam visam ir risinājums - parkošanās pa 2 vietām, ko sāku aktīvi praktizēt ar jaunās atvases puiedzimšanu!
tas nu galīgi nav smuki :naughty:
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

edijs wrote:Varējām saukt poličus, bet iesniegumu jau, šķiet, atsaukt vairs nevar, vai ne? Tā arī toreiz nospriedām, ka visdrīzāk vainīgā ir kāda no uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmajām regulārajām baseina apmeklētājām. Zin kā, ne nu gluži kaimiņiene, bet tomēr miests viens un ir sajūta, ka visi savējie. Nebija arī doma prasīt kādu atlīdzību cash'ā, jo bamperi tāpat bija plānots pārkrāsot citu švīku dēļ, attīecīgi šī viena jaunā neko daudz nemainīja. Un kam negadās? Mums jau labā sirds - sak', varbūt cilvēkam problēmu jau tā gana, tikko aizbraucis mājās, plkst. jau ap desmitiem vakarā - nu ko tur tagad krāmēties ar poličiem un čakarēt gan savu, gan vainīgā laiku. Cerams (pareizāk sakot, esmu vairāk kā pārliecināts), ka augstākie spēki to visu piefiksē un citā situācijā radīs veiksmīgākus apstākļus man.
Tā mūsdienu patērētājsabiedrībā diemžēl ir tā skarbā realitāte. Tie daži mēs, kas cenšas nebūt kretīni un tomēr padomā arī par citiem, nevis tikai savu pakaļu, visvairāk no tādiem pakaļām tiek apbižoti. Lai nu kā, man tomēr palīdz mierīgi gulēt apziņa, ka tādā situācijā neesmu bijis tāds kretīns kā tas otrs...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Gac wrote:
elmo wrote:Tam visam ir risinājums - parkošanās pa 2 vietām, ko sāku aktīvi praktizēt ar jaunās atvases puiedzimšanu!
tas nu galīgi nav smuki :naughty:
A ko tu man iesaki, nolikt zīdaini uz zemes, ielīst mašīnā caur bagāznieku, izbraukt mašīnu no stāvvietas un tad ielikt zīdaini mašīnā!? No way! :hand:
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Gac »

elmo wrote:
Gac wrote:
elmo wrote:Tam visam ir risinājums - parkošanās pa 2 vietām, ko sāku aktīvi praktizēt ar jaunās atvases puiedzimšanu!
tas nu galīgi nav smuki :naughty:
A ko tu man iesaki, nolikt zīdaini uz zemes, ielīst mašīnā caur bagāznieku, izbraukt mašīnu no stāvvietas un tad ielikt zīdaini mašīnā!? No way! :hand:
Nē, iesaku nolikt mašīnu pēc iespējas tālāk no pārējās masas. Kā es to daru. Un tikpat kā nekad nav problēmu. Nu jā, reizi pa reizei jau gadās, ka kādam tomēr ir jānoliek tieši blakus tev... ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by edijs »

Kādu laiku praktizēju speciāli likt tālākājā un tukšākajā stūrī. Kaut kā man īsti labi neveicās - vairumā gadījumu kāds tomēr pacentās nolikt blakus par spīti tam, ka blakus bija vēl kaudzīte tukšu vietu. Laikam jau dažiem vieglāk noparkoties blakus kādam auto, nevis starp divām līnijām.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by uculs »

Es par elmo variantu, šaurajās stāvvietās parkojos pa divām vietām, tā lai kaimiņi neuzrastos. Man piedrāzt par citiem, ja tiem ir piedrāzt par mani. Varu parādīt bukti spārnā, kas redzama no pārdesmit metru attāluma jebkurā leņķī, ieguvu stāvvietā.
Es saprotu, ja sīkajam gadās, tad no manis senči dabū dzirdēt, ko es domāju par viņiem, bet kad kāda pieaugusi kaza man ieliek pa durvīm tā, ka es aš palēcos mašīnā, to es vairs nesaprotu, tāpēc lieku pa divām vietām, visiem labi, mazāk mudaku apkārt, mazāk saskrāpētu durvju.
Post Reply