man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Vilcins »

Es ar lieku pa divam vietam,un pilnigi saprotu Elmo situaciju kad masina ir berni,rati un citas lidzigas lietas,jo pasam gimene laicinu atpaka sicis piedzima.
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Yukki »

Čaļi jūs jokojat? :oops: Negribētos te sašķelt laimīgo divvietu parkotāju ģimenes, bet bessī tādi! Jā, ne mazāk par tiem durvju dauzītājiem, bet attaisnojuma nav ne vieniem ne otriem. Tas jums vēl no bērnudārza laikiem - "viņš pirmais sāka!"? :evil:
Man ir 2 bērni, parkojos pārsvarā pie lielveikalu ieejas durvīm, nekad ne tālākajā un tukšākajā stūrī. Viena vieta. Viena, patiešām un nekad divas! Pietiek man un maniem bērniem kopš dzimšanas. Ja redzu, ka kāds noparkojies pa pusotru, divām vietām, es neesmu ļauns un steidzīgs! Protams, ne! Es veltu kādu laiciņu, lai vienkārši iegrozītos blakus. Ideāli, ja šofera pusē. Ideāli, ja paliek tieši 1 cm starp mums. Palika ērtāk iekāpt? Es centos, vienmēr laipni, nākošreiz būsim divatā. Nu, lai otrā pusē nerēģojas nepieklājīgi lieli asfalta laukumi! :violin: Un durvis šādos gadījumos neesmu novērojis kādu dauzām.
Tiekamies stāvvietā!

P.s. Zinu, ka nevienu neizmācīsi, tāpēc mainām tēmu: PrātsNEprāts jaunā CSDD aplikācija (android un iOs) ar uzbāzīgu meitēnu, kas neļauj paātrināties un ...bremzēt..:O. Pagaidām ciešos un pa brīdim braucot ieslēdzu, jo bērniem dikti patīk krāt punktus, bet man, iespējams, saņemt atlaidi OCTAi. Sapratu gan, ka tā ir ļoti rezultatīva, ja sēdi sastrēgumos, savukārt, nobraucot līdz Siguldai, iegūsti apaļu nulli :lol:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Par aplikācijām runājot, man WAZE pēc update pazuda latviešu valodā un rāda, ka nevar ielādēt valodas failu. :'(

[ Post made via Android ] Image
Last edited by elmo on Wed Dec 18, 2013 8:12 am, edited 1 time in total.
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by envoy »

Man arī divi bērni. Uz lielveikaliem nebraucu. punkc.

A par Waze runājot, man valoda ir (pamēģini pārsinatlēt pavisam un izdzēs visus cache utml.), bet tas mērkaķis visu laiku man piedāvā kaut ko ierunāt. Un, kad es sāku lamāties, ka viņš tā dara, VIŅA saka "jescho raz!" :D
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

envoy wrote:Man arī divi bērni. Uz lielveikaliem nebraucu. punkc.

A par Waze runājot, man valoda ir (pamēģini pārsinatlēt pavisam un izdzēs visus cache utml.), bet tas mērkaķis visu laiku man piedāvā kaut ko ierunāt. Un, kad es sāku lamāties, ka viņš tā dara, VIŅA saka "jescho raz!" :D
Nu tagad ir vēl sliktāk! Waze man neļauj ielogoties ar savu loginu un paroli! Web versijā viss strādā! Brrr.....
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by envoy »

Nav par ko... :mrgreen::shifty:

Gan jau ka Samsungam ir tāpat kā ar printeriem, kuriem ir iestrādāts čips, lai tas kaut kādā brīdī vienkārši pārstāj (vai sāk pārstāt) strādāt.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

envoy wrote:Nav par ko... :mrgreen::shifty:

Gan jau ka Samsungam ir tāpat kā ar printeriem, kuriem ir iestrādāts čips, lai tas kaut kādā brīdī vienkārši pārstāj (vai sāk pārstāt) strādāt.
Beidzot aizgāja un pat sāka Latviski runāt!

PS: čipi ir visiem mūsdienu printeriem, arī CANON, HP uc. Strādā tieši noteikto garantijas laiku, bet dažreiz izbeidzas pat ātrāk!
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Yukki »

Yukki wrote:Jancīgs gadījiens pie skolas sanāca. Atbrauc smuka tante (S) ar lielu auto ar LT numuriem un kamēr parkojas, "netīčām"(?) pamatīgi noskrāpē citas tantes (M) auto. S aizbrauc. Es to redzot, piespraudu zīmīti M auto, lai kontaktē, ja vajag liecinieku. OK, tantuks M man piezvana, aiziet uz policiju un tie saka...meklējiet nu paši, jo LT auto šie nespēšot atrast, neskatoties uz to, ka skaidrs, ka tas auto katru rītu vienā laikā uz skolu ved sīci. :shock:
Nu, es tā kā negribīgi apstiprinu, ka būšu gatavs aizvilkties uz policiju uzrakstīt papīru par redzēto, jo tantukam bamperī smuks caurums un balsī izmisums :angelic-sunshine: .
Šodien ieraugot pie skolas piebraucot S, es piegāju un laipni aicināju viņai sameklēt turpat netālu atkal stāvošā apskādētā auto saimnieci M. Kā izrādās, M pati dežūrēja pie skolas un pati metās sarunā ar S. Es, protams, notinos. Tagad M man zvana un saka, ka policija liekot viņai atvest to S uz policiju un šī nezinot, ko darīt, jo S atsakās braukt, ieslēdzot duročku. Es vispār figeju par mūsu CP - bļin viņiem iedod visu rokās, atliek ķert vainīgo rokā, bet nekā. S arī labā - nekā nebaidās, ne notikuma vietas atstāšana, ne avārijas izraisīšana, nekā, būtu ar M uz vietas tagad vienojusies cash un visi laimīgi. Nu redzēs, kā beigsies, žēl tantuka :ugeek:
Epopeja turpinās - biju CP, uzrakstīt liecinieka iesniegumu, ceru, ka karma man nesabojāsies, bet uzlabosies :doh: Cilvēki tomēr ir tik nekaunīgi! Tante S ieslēgusi duročku un pieslēgusi savu vīru, abi vairs nerespondē un neceļ telefonus no CP inspektora. CP saka, ka stulbi, ka citvalsts auto, auto un īpašnieku nevar atrast, lai gan es saku, ka tas katru rītu vienā laikā atved sīci uz skolu, bet tantei S spīd 2 gadi bez LV autotiesībām, ja tā lieta nobeigsies ar tiesu darbiem. Naivi ceru, ka tagad man nenāksies vazāties pa tiesām un tā dura nāks pie prāta un salabos tantei M apskādēto bamperi par LV auto reģistrācijas nodokļos ietaupīto! :evil:
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by uculs »

Malacis, šitos naglos vajag mācīt. Es kaut kad, jau pasen atpakaļ novēroju kā viens džips nones kādas trīs mašīnas, kas noparkotas ielas malā. Pastāvēja un aizbrauca. Nu man laika bija diezgan, izsaucu CP. Tie gan maitas bez cietušā izsaukuma nebrauca. Nogaidīju kādu stundu vai vairāk, līdz atnāca viens cietušais. Tad arī CP atbrauca. Pēc tam rakstīju paskaidrojumu pēc kāda laika. Ar to mana sadarbība beidzās, bet nu tur bija riktīgi labi pierādījumi, jo viena mašīna bija kārtīgi sabliezta. Džipam jau ar bija ticis normāli.
A par vainīgās tantes noķeršanu ir sarežģīti. Man pie skolas baigi bieži no rītiem ir pašvaldībnieki, tiem tad arī nodotu tādā gadījumā, citādi es pat nezinu kā viņu civilizēti nodot policijai, ja jau CP uzliek visam. Ā nu vienīgi paskaidrojumos ierakstīt, kur uz cikos tanti var sastapt, nu vēl var, varbūt, skolā uzzināt kas tā par tanti.
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Smith »

Vai ir kāda iestāde, kur var griezties, lai aizvāc vecu mašīnu, kura stāv nekustīgi vismaz gadu un aizņem vietu? Veca honda mētājās uz Cēsu ielas ar nr. FK 3008. :evil:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Smith wrote:Vai ir kāda iestāde, kur var griezties, lai aizvāc vecu mašīnu, kura stāv nekustīgi vismaz gadu un aizņem vietu? Veca honda mētājās uz Cēsu ielas ar nr. FK 3008. :evil:
Zvani pašvaldībniekiem, viņiem tur bija kaut kāda procedūra izstrādāta, kā tas notiek! šķiet ielika logā kaut kādu brīdinājumu, ja pēc mēneša vai kāda cita laika auto joprojām tur stāv, tad uz tolmetu!
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by Smith »

elmo wrote:
Smith wrote:Vai ir kāda iestāde, kur var griezties, lai aizvāc vecu mašīnu, kura stāv nekustīgi vismaz gadu un aizņem vietu? Veca honda mētājās uz Cēsu ielas ar nr. FK 3008. :evil:
Zvani pašvaldībniekiem, viņiem tur bija kaut kāda procedūra izstrādāta, kā tas notiek! šķiet ielika logā kaut kādu brīdinājumu, ja pēc mēneša vai kāda cita laika auto joprojām tur stāv, tad uz tolmetu!
Paldies par info. Aizrakstīju viņiem ziņojumu, redzēs ko šie darīs. :wink:
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by KurBads »

kukuu ... nedaudz sviesta:
vai kādam ir kaut kas sakāms par šo 2dehands.be/caravans-kamperen/campers/o ... dium=email
labs vai slikts, vienalga ...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by elmo »

Agrāk es ļoti gribēju sev ļoti līdzīgu GMC ražojuma busu. Būvēti gan viņi visi ir uz kravinieku bāzes, līdz ar to arī vadās kā kravinieki. Bet izlaižamais dīvāns ir baigā štelle. Ja ieliek gāzi, var droši ceļot apkārt.

[ Post made via Android ] Image
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re: man tik tie pupi....!!!! no tiem tik tas sviestc!!

Post by KurBads »

elmo wrote:Agrāk es ļoti gribēju sev ļoti līdzīgu GMC ražojuma busu. Būvēti gan viņi visi ir uz kravinieku bāzes, līdz ar to arī vadās kā kravinieki. Bet izlaižamais dīvāns ir baigā štelle. Ja ieliek gāzi, var droši ceļot apkārt.

[ Post made via Android ] Image
gāze ir. 15-16 l/100 km
nezinu gan vai tam tiešām var ticēt.
Post Reply