Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

Ainars wrote: Tue Dec 15, 2020 8:43 pm Visu tak sataisīji.. Būtu tik mizojis..
Nesataisīju, tikai sliekšnus, lai auto var droši pacelt servisā, pārējo nopūta :shifty:

Lai pēc manām velmēm tur visu sataisītu, aizietu vairākas nedēļas un 2k+ EUR vismaz, kas ilgtermiņā man nelikās prātīgi :hand:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

Henry wrote: Wed Dec 16, 2020 10:28 am Ko vietā ņemsi? Gan jau, ka ir kādas idejas galvā. Varbūt otru saabu?
Vispār, man jau ir divi SAABi, un vēl trešais lietošanā pagaidām 8)

Gribu RWD + AT + kārtīgu benzīna atmo. Nekādus kredītus un līzingus tagad neņemšu, tas būtu idiotiski dēļ koronas :doh:

Budžets tagad ir 5-6k, nez varbūt jāpakrāj kāds laiciņš vēl. Gribētu labu GS300 (2005-2011), bet LV nekā prātīga nav, tikai vietējie puvekļi (veciem hibrīdiem - NĒ). Tādēļ cits nekas neatliek kā vērst arī skatu uz MB W211 un BMW e60 (vairs nav tā, ka riebtos, liekas OK). Saabu ar benzīnu un AT jau arī īsti nav piedāvājumā, labi, viens ss.lv mētājas, bet tas ir 2.0t, kaut arī līdz tam arī var nonākt. Negribu auto, kas ir braucis ilgāku laiku pa LV :snooty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

saule wrote: Wed Dec 16, 2020 10:41 am
lawyer wrote: Tue Dec 15, 2020 5:18 pm

Bail vispār tagad kādu auto pirkt :shifty:
Jaunam jau nav ne vainas :), lai nākamais domā par koroziju.
No jaunajiem īsti neko negribas. Un līzingu ņemt būtu muļķīgi tagad. Ja auto jauns, tad nekas cits neatliek kā hibrīds, lai cena, nodokļi, vērtības kritums un dinamika būtu adekvāti ilgtermiņā. Mazie turbomotori galīgi neuzrunā.
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by edijs »

Tu laikam neesi dzirdējis, cik jautra var būt dzīve un tukšs maciņš ar E60, ja nepaveicas ar pirkumu. :) Nopietni, labus vārdus neesmu dzirdējis no tiem, kas ilgāku laiku lietojuši un tad veiksmīgi vai ne tik veiksmīgi tikuši vaļā. Bet nu var jau būt, ka tāda informācija tikai manā burbulī grozās..
W211 izklausās labāk.. bet spriežu tik pēc Nila slavas dziesmām šim brendam, pašam pieredze tieši nekāda. Motors tātad 3.2 (5.0 nav diez ko bieži sastopams un laikam parasti 4matic), kas sašaurina izvēles iespējas dīzeļmīļu tirgū. Uz atru roku ss'ā plus mīnus budžetā atradu vien divus, un abus tādus, ko negribētos braukt skatīties.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by Arnijs »

Iepostēsim mēs arī! (Nu jau var :D) Aiz ārēji nevainojamajām plastmasas uzlikām slēpās vienkārši šausmas. Šādi izskatās 80-to gadu Opeļi, kas 5 gadus nostāv žogmalē, pirms tos kāds no turienes izvelk. Tur nav ilūziju kko salabot, kā vien pilnībā izjaucot līdz karosērijai, tad notīrot, sametinot, apstrādājot un saliekot atpakaļ. Lieki teikt, ka nekas tur "pa lēto" vaļā nenāk! Skrūves ir burtiski sametinātas vietās, kur nevar tikt klāt mehāniski notīrīt. Līdz ar to bākas un tilta un visas pārējās apkares noņemšana izvērstos par vienu varen jautru pasākumu. Sliekšņi tika "uzbūvēti" pa jaunam, apstrādāti arī no iekšpuses un stabili vēl novilks savus gadus 5-7us (ja ne visus 10), ko nevar teikt par pārējo, ko pat neaiztikām. Tik, cik patīrīt, lai rūsa gabaliem negāžas nost un kko pa virsu.
P.S. Pievienojam dažus foto ar to "kas slieksnim vēderā", kas darās bagāžniekā iekšpusē zem plastmasām un, kad noņem arkas aizsargplastmasu ...
Attachments
Lexus3.jpg
Lexus2.jpg
Lexus.jpeg
Lexus1.jpg
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by Arnijs »

Un te - slieksnis. Sametināts , apstrādāts no iekšas un ārpuses, izpūsts ar šķidro vasku
Attachments
slieksnis.jpg
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by Nauris_t16 »

edijs wrote: Wed Dec 16, 2020 1:36 pm Tu laikam neesi dzirdējis, cik jautra var būt dzīve un tukšs maciņš ar E60, ja nepaveicas ar pirkumu. :) Nopietni, labus vārdus neesmu dzirdējis no tiem, kas ilgāku laiku lietojuši un tad veiksmīgi vai ne tik veiksmīgi tikuši vaļā. Bet nu var jau būt, ka tāda informācija tikai manā burbulī grozās..
W211 izklausās labāk.. bet spriežu tik pēc Nila slavas dziesmām šim brendam, pašam pieredze tieši nekāda. Motors tātad 3.2 (5.0 nav diez ko bieži sastopams un laikam parasti 4matic), kas sašaurina izvēles iespējas dīzeļmīļu tirgū. Uz atru roku ss'ā plus mīnus budžetā atradu vien divus, un abus tādus, ko negribētos braukt skatīties.
Manuprāt, ja vēlies braukt ar premium brendu, jābūt gatavam atlocīties pa pilnu programmu. Ne jau tāpēc, ka tas obligāti būs s*ds un plīsīs, bet kaut vai dēļ augstākām detaļu un apkopju izmaksām. Nu un ja vēl sanāk iegrābiens, tad tas būs x reizes dārgāk kā ar kaut ko vienkāršāku, bet nu tas viss taču ir tikai likumsakarīgi :roll:

Pieļauju, ka lawyer ir rēķinājis - nav tā, ka ja pirms e39 būtu paņēmis jaunu octavia līzingā, izmaksas šodien būtu bijušas tādas pašas? Man ir interesanti, jo man nekad nav bijusi vajadzība pēc liela premium auto un nekad neesmu vēl ticis līdz jauna iegādei.

Fiesta ST 2006 gada izmaksas zem 500eur, ieskaitot dažas modifikācijas. Jā, darot visu pašam, bet tā kā tas ir fords un viss ir elementārs, bez modiem un ar darbu izmaksas būtu tādas pašas.
900aero clubsport #8
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

Protams, premium brendu apkopes un remonti atbilstoši maksā. Nelikās, ka IS 250 uzturēšanas un remontu izmaksas būtu kaut kāds kosmoss. Tehniski nebija nekas sajāts. Būtu tālāk braucis, ja vien nebūtu šī šaize ar rūsu. :doh:

Civic arī bija super ekonomisks uzturēšanā. Bet es gribu vairāk komforta nekā Civic piedāvā... A, ko darīt, ka RWD ir tikai premium brendiem? :shifty: Jā, ir vēl daudzi amo, bet uz tiem pat skatīties negribas :snooty:

Šobrīd skatos uz GS300 no DE, tā kā tur pa zemes ceļiem brauc tikai lauksaimnieki, un sāls maisījums uz ceļiem ir reta parādība, rūsai tur nevajadzētu būt. Cenas, protams, tur ir jūtami augstākas nekā LV, bet acīmredzot tam ir pamats.

Bet nu tagad uz karstām pēdām neko nepasākšu, pagaidīšu, naudu pakrāšu :whistle:

P.S. Protams, šķiet, ka es mierīgi varēju maksāt līzi 300 EUR mēnesī par jaunu vai mazlietotu auto, bet tas ir dikti mānīgi - tās ir saistības parasti uz kādiem 5 gadiem, kur klāt nāk KASKO un obligātās dīleru apkopju izmaksas. Ja notiek kādi sūdi, tad esi ieberzies - sedz starpību starp auto faktisko pārdošanas cenu un atlikušo maksājumu summu. Turklāt tāds auto, kuru es labprāt ņemtu līzē, maksā savus 500 EUR mēnesī (piemēram, Camry) :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by maris »

nu tad man ar ir ko teikt :D
Man senos laiko bija Cadillac CTS - priekš tiem laikiem tur bija viss , brauca ļoti patīkami , apetīte bija arī laba un toreiz vēl Vikingi pa garantiju arī visu laboja . Jauns viņs toreiz maksāja dārgāk kā 9-5 Aero . :oops: Tagad ar tādi vēl parādās ss.lv
Par Vāciju diemžēl varu Tevi apbēdināt - zemes ceļu tur tiešām nav , bet sāli lieto ne pa jokam un puvekļi no turienes nāk tā tikai . :doh: Ja gribu droši bez rūsas , tad tikai dienvideiropa ...
Labi saglabātus auto var atrast arī Latvijā , viss atkarīgs kas bija īpāsnieks un kā kopa ...
Lai veicās meklējumos !

P.s. es ar kautko meklēju . Skatos dīleru reklāmas , bet pagaidām visas tās atlaides nav īsti nopietnas . Varbūt nākošā gada sākumā , kad tiešām neviens neko nepirks , varēs ko izmakšķerēt :roll:
User avatar
ZZ_ZingZeng
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 294
Joined: Thu Apr 07, 2016 10:30 am

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by ZZ_ZingZeng »

Mani gadiem velk Renault virzienā, sarūsējuši pat nav manīti padsmitgadīgi auto. Švāģerim bija pasvaiga Laguna, bija apmierināts.
Es jau vairākas reizes, kad savu 9-5 atdevu servisā, esmu ņēmis koplietošanas Renault Zoe, man ļoti patika.
Ģimenei skatos Renault Espace virzienā, bet 2018.g. mašīnas ar 2 litru dīzeli pie mums otreizējā tirgū vēl nav parādījušās.
Tikai SAAB lietotājs kopš 1993.g.
Desmitais SAABs, pirmais dīzelis - 9-5 1.9TID vagons.
Pirms tam: 99GL Combi Coupe, 99GL, og900T, og900t, 900SPG, 2x9000aero, 9-3SE HOT, 9-5t vagons.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

No Renault man interesants liekas tikai kāds Clio 2.0 16v vai Clio V6 :whistle:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Salīdzinājumam - ikdienas Lexus IS 250 2007 2.5 V6 VVT-i AT 6

Post by lawyer »

Labi, slēdzam šo topiku. Jāpāriet pie nākamā 8)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply