NEED HELP!!!

Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

lawyer wrote:Labāk jau noteikti vienmēr uz treilera, bet pa 2 km jau nekam sliktam arī nevajadzētu notikt :think:
Arī ar neiedarbinātu motoru? Cik es saprotu, tad kārba neeļļojas? Mēģināšu dabūt treileri, bet drošības pēc pajautāju arī par vilkšanu, jo kāds procents vienmēr pastāv, ka var nākties tomēr vilkt.
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: NEED HELP!!!

Post by jankab »

Cik es zinu(esmu dzirdējis), problēma ir ne ar eļļošanos, bet ar to, ka kārba nedzesējas pie neiedarbināta motora. Līdz ar to varot N pozīcijā vilkt, līdz ~30km/h.

Bet labāk uzzvani uz Arteh, vai kādam uzticamam mehāniķim, kas zinās vairāk par "esmu dzirdējis" un "man liekās".
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: NEED HELP!!!

Post by Arnijs »

2km - pilnīgi droši.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

Arnijs wrote:2km - pilnīgi droši.
Paldies!
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

1998.gada SAAB 9-5 2.3T gāze/benzīns - pēdējā laikā sāka slikti lekt - bija jāpagriež kaut kādu laiciņu, lai iedarbinātu. Brīžiem atkal leca normāli. Bet pēc ilgākas stāvēšanas tomēr bija jāpazāģē. Šodien pēc darba mašīna vispār nelec - zāģē cik gribi. Aķis jauns - visas gaismas deg, radio skan, starteris griež, bet nelec. Kas par vainu? Degvielas sūknis? Pēc atslēgas pagriešanas dūc tikai kaut kas priekšējā kreisajā stūrī. No kurienes tai sūkņa skaņai vispār būtu jānāk? Kas vēl varētu būt par vainu un ar ko lai vispār sāk pārbaudi? P.S. Līdz Arteh tikt nereāli - apmēram 150 km. Gāzes iekārtas apkope tur veikta augustā vai septembrī, pie reizes nomainītaa arī eļļa un sveces.
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: NEED HELP!!!

Post by tranquillo »

Aigars wrote:1998.gada SAAB 9-5 2.3T gāze/benzīns - pēdējā laikā sāka slikti lekt - bija jāpagriež kaut kādu laiciņu, lai iedarbinātu. Brīžiem atkal leca normāli. Bet pēc ilgākas stāvēšanas tomēr bija jāpazāģē. Šodien pēc darba mašīna vispār nelec - zāģē cik gribi. Aķis jauns - visas gaismas deg, radio skan, starteris griež, bet nelec. Kas par vainu? Degvielas sūknis? Pēc atslēgas pagriešanas dūc tikai kaut kas priekšējā kreisajā stūrī. No kurienes tai sūkņa skaņai vispār būtu jānāk? Kas vēl varētu būt par vainu un ar ko lai vispār sāk pārbaudi? P.S. Līdz Arteh tikt nereāli - apmēram 150 km. Gāzes iekārtas apkope tur veikta augustā vai septembrī, pie reizes nomainītaa arī eļļa un sveces.
Uz gāzi nevar pielaist? Vai arī nav tādas opcijas? Man šādi bija pie Varšavas, kad nomira degvielas sūknis. Par laimi varēju uz gāzi pielaist, citādāk zāģē, cik vēlies :(
SAAB 9-3 Aero 2.0 HOT Nordic Performance Stage 3+ MY2001 Sunday driver
Subaru Outback 2.0d MY2012 daily driver
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

Nezinu - man ir jāpagaida kamēr no benzīna pārslēdzas uz gāzi. Palasīju forumu un šobrīd sliecos uz CKP sensora pusi - mēģinot iedarbināt tahometra bultiņa arī nekustās. Vienīgi citiem CKP vainas dēļ neleca silts motors, man atkal liekas, ka man leca vienādi slikti gan auksts, gan silts, citreiz atkal viss bija normāli. Gaitā noslāpa gan tikai vienu reizi un toreiz nodomāju, ka tāpēc, ka tikko pārslēdzās uz gāzi, bet laikam jau nē. Tie CKP sensori arī nesaprotamās cenās - ja pareizi atradu man vajadzīgo numuru, tad ir gan pa 48 eiro (Delphi), gan pa 73 (Bosch), gan pa 129 eiro (SAAB). Nezinot vai vaina ir tieši CKP 70 eiro (par vidējo cenu) izmest arī negribētos... Izmēģināt lietotu?
User avatar
Brand
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 690
Joined: Wed May 07, 2014 10:37 pm
Location: Ogre/Rīga

Re: NEED HELP!!!

Post by Brand »

izņem, notīri to pašu kloķenes devēju. vdrug kāda skaida priekšā.. vispār labāk pamēģini uzlikt citu devēju. ir man. varu iedot pamēģināt vesalus divus.

automāts? ja nē, tad pamēģini ievilkt.

iespējams tas pats degv.sūknis, iespējams DI.

ja ir kur dabūt pamainīt šīs komponentes, tad pamaini un pasties.
SellParts
+37128710049


9-5 '02 B235R /sold
9-5 '07 B235R /sold
9-3 '08 Z19DTH+
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

Brand wrote:izņem, notīri to pašu kloķenes devēju. vdrug kāda skaida priekšā.. vispār labāk pamēģini uzlikt citu devēju. ir man. varu iedot pamēģināt vesalus divus.

automāts? ja nē, tad pamēģini ievilkt.

iespējams tas pats degv.sūknis, iespējams DI.

ja ir kur dabūt pamainīt šīs komponentes, tad pamaini un pasties.

Paldies par padomu. Ja es viņu varētu iedarbināt, tad jau varētu aizbraukt uz to pašu Ogri un pamēģināt gan to, gan to, bet es esmu Jēkabpilī, un te nav daudz SAABu, lai kāds varētu iedot izmēģināt savu DI. Man automāts, tāpēc ar ievilkšanu nesanāks, bet dzirdēju, ka vēl esot kaut kāds variants ar ēteri (starta gāzi) - to ir vērts mēģināt?
User avatar
Henry
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 880
Joined: Wed Dec 17, 2014 11:16 am

Re: NEED HELP!!!

Post by Henry »

par degvielas sūkni: pacel aizmugureejos seedekljus un pa vidu griidai piebaaz ausi. paprasi lai kaads pagriezh aizdedzi uz ON. taa dzirdeesi vai degvielas suuknis straadaa vai nee. dod zinju par noveerojumiem.
SAAB 9-5 2.3t TD04 (~275 hp/400 Nm)
ex SAAB 9-3og 2.0 Aero
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

Henry wrote:par degvielas sūkni: pacel aizmugureejos seedekljus un pa vidu griidai piebaaz ausi. paprasi lai kaads pagriezh aizdedzi uz ON. taa dzirdeesi vai degvielas suuknis straadaa vai nee. dod zinju par noveerojumiem.
Izdarījām, no sākuma bija dūkoņa, bet neesmu pārliecināts vai tieši no tās vietas, kur bija auss, vai arī no priekšas, jo tur skan krietni stiprāk. Atkārtojot mēģinājumus dūkoņas vairs nebija, tāpēc gudrāks netiku. Ja pieslēgtu to TECH2, tad uzreiz būtu saprotams, kur ir vaina, vai arī tad vēl ir kaudze variantu. Zinu, ka brīvdienās viens braukā uz Jēkabpili, kuram ir TECH2, bet vai ar to būs līdzēts? Šorīt vēl izrādās, ka pēc vakardienas ņemšanās pa tumsu biju atstājis vaļā durvis - droši vien durvju lampiņa patukšoja arī aķi, bet vēl jau griež... Nekādi CHECK ENGINE nedeg... Varbūt var kaut ko izdarīt arī ar kaut kādu prastāku aparātu?
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: NEED HELP!!!

Post by Aigars »

Pamēģinājām iepūst starta gāzi - mašīna iedarbinās, bet pēc tam noslāpst. Līdz brīdim, kad benzīns pārslēdzas uz gāzi nesagaidījām - nolēmām, ka vainīgs sūknis, jo skaņas no viņa arī nav nekādas. Tāpēc nākošais jautājums - pietiek tikai ar šo - http://www.skandix.de/en/spare-parts/en ... t/1017569/

vai arī jāmeklē (nedod Dievs) kaut kas tāds - http://www.skandix.de/en/spare-parts/en ... c/1013746/

Varbūt ir arī idejas, kur var dabūt labu, bet lētāku?
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: NEED HELP!!!

Post by Vilcins »

Nomaini elementu,respektivi pasu sukni un gaz talak,vins no ta korpusa nemas lauka.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: NEED HELP!!!

Post by Arnijs »

Aigars wrote: Varbūt ir arī idejas, kur var dabūt labu, bet lētāku?
Uz Jēkabpili varam aizsūtīt ar pasta staciju.
Pasta Stacija 116
t/c Mego
Vienības iela 1a, Jēkabpils

Atsūti savus rekvizītus uz arteh e-mailu, izrakstīsim rēķinu, apmaksāsi un izsūtīsim.
Domāju, ka ar visu sūtīšanu iekļausies 50Eur. (sūknis - jauns)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: NEED HELP!!!

Post by Arnijs »

Arnijs wrote:
Aigars wrote: Varbūt ir arī idejas, kur var dabūt labu, bet lētāku?
Uz Jēkabpili varam aizsūtīt ar pasta staciju.
Pasta Stacija 116
t/c Mego
Vienības iela 1a, Jēkabpils

Atsūti savus rekvizītus uz arteh e-mailu, izrakstīsim rēķinu, apmaksāsi un izsūtīsim.
Domāju, ka ar visu sūtīšanu iekļausies 50Eur. (sūknis - jauns + degv. izt. trubiņa un homuti)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply